Aktualitka... setkani s divnu sortu

17. srpna 2006 v 13:29 | synek
Hele vole já to kalím po dálnici na maximálku! .......

Šak ich znatě, nemusitě byt ani šerlokem ani bodydojlem a stejnak dřiv či pozdějši narazite na parkovišti u supermarketa na podivně upravene kary. Řve z teho na plne parkovisko jakesyk DUC DUC BING, za volantom sedi pubescent s vyrazom Šumachera a brylama od rajbana. Sedi u sportovneho volanta, ma dolem všecky okna a vyznamnym pohledom sjižďa děvuchy co sa otoči za tym randalem. Když ma bohateho fotra, tak to jeho lepidlo na baby ma aj podsvěcene prahy modru barvu a spojler cez celu prdel auta.
Dneska sem musel cez obed cosyk nakupit v tesku a zastavil svoju služebnu fabiju na polprazdym parkovišťu. Bo sviti oskar tak všeci parkuju v podzemi. Iděm nakupit, taham plne pazury cypovin a bechnem s tym u kufra. Hladam kluče a ukladam nakupy do teho kufra a vtom zrazu rachot jak u Kočky na matějskej u střelnyce s ružama. Na parkovisko sa přyřitil hybryd stareho golfa v podivne barvě pochcane slamy s černym pruhom cez kapotu. smykom ručne brzdy zaparkoval kusek od moji fabije. Syneček s uhrama jak pralinky vykloněny z okynka a pohrdavym pohledom přešel lesk jeho zrcadlovek po mojim obleku a šestki citronove korunni u kufra. Vedla něho seděla taka děvuška s pircingom v ksychtě jak šamansky štajger v amazonskym pralesu. naraz ticho a syneček vystupil z hybryda. Nokyju u ucha a tělefonoval:
" kde si, píčo, už jsme na místě. Co? Jo je tu, vzal jsem ji na výlet. No jasně že už to šlape, co? jo? tak makej čekámě tě, co? nepíchal, ses zbláznil teď? nemám, co? mám a dělej, nemám čas a kredit píčo"
Němam ve zvyku posluchať cyzy hovory z lan a mobyla,ale toto ma zaujalo natolik, že som si zapalil a sedol do auta s vyrazom, že na kohosyk čekam. Za par minut sem si malem vajglem propalil galaty, bo za ohromneho řeva sa přihnala jakasyk obluda a zahalena černym dymom jak z peca na koksovně smykom přystala vedle toho golfa. Neskutečny rachot z repraka za zadnym oknom, ktory bol usazeny v škatuli jak od bananuv z čikyty, a z monstra sa pomaly vysukal dalši borec a teraz ešče dvě děvušky a jeden syneček. Tym zo zadnych sedadel museli asi vypreparovať ušiska, nebo mali na nich tlumiče z bagra, inak to němohli přežit. Chvilu cosyk gestikulovali, ale pak se ten novy zehnul a vypnul stereo. Klud jak před buřkou. Něnapadně som ohlidnul ten vytvor. Parada, milujem všeckych domacich kutilov. Stary eskort, tak rok vyroby totožny s prvym startom Gagarina, cely čarny a teraz od předny kapoty až po zadny spojler dva bile pruhy. Tak sa barvi v amerike vajpry, ale to bol dost laciny pokus. Typoval som to na emajlovu barvu z hornbacha a štětec. obě nestvury boly vobec dobre slataniny z burzy. Polepene napisama cez cele zadne okno tuning car a racing car a jakysyk klikyhak. Děvušky sa seběhly k sebe a cosyk si špitaly. Přehnute v minisukňach cez kapotu toho pochcaneho vehykla. No kdyby sa v okoli pohyboval Kulinsky, tak už by ich dirigoval. Dvoje červene galatky a jedny černe tanga svitily z tych sukynek. Borec z černeho hybryda vajpra okukoval to pochcane žihadlo a druhy pajtaš klečal pod vyfukom.
Rozhovor tych třech:
šofer pochcaneho hybryda: čumíš píčo co? Do rána jsem to ladil!
šofer černeho hybryda: dobrý! to je ten spojler z empětky?
šofer pochcaneho hybryda: jo, akorat sem ho seříznul a ohnul!
spolujazdec z černeho hybryda: TY KRÁVO!
šofer pochcaneho hybryda: přední péra sem ucvaknul o půl otáčky
šofer černeho hybryda: a zadek? tos vypodložil?
šofer pochcaneho hybryda: ne, jsi blázen? Tam sem nacpal z erviny
spolujazdec z černeho hybryda: TY KRÁVO!
šofer pochcaneho hybrida: sem to testnul na Hradec, drží jak přilepený
šofer černeho hybryda: kolik to dalo?
šofer pochcaneho hybryda: mi nešlape tacháč, ale tipuju to na 200
šofer černeho hybryda: píčo, na to nemáš! Kolik to ma enemek?
šofer pochcaneho hybryda: sem to ještě nenechal měřit, ale snížil sem hlavu, přešteloval…
šofer černeho hybryda: kdy to testnem? Kurva co to je za vejfuk?
spolujazdec z černeho hybryda: TY KRÁVO!
šofer pochcaneho hybryda: bavor, navařil sem tam spojku a napasoval
šofer černeho hybryda: ty píčo, ale ta barva!
spolujazdec z černeho hybryda: TY KRÁVO!
šofer pochcaneho hybryda: to neřeš aspoň to je origoš a nikdo mě nepřehlédne
šofer černeho hybryda: tak kde to testnem? Na Brno?
šofer pochcaneho hybryda: hehehe klidně, dám ti fora, chceš? Na šelce pod kopcem?
šofer černeho hybryda: Jasně, zpátky pak o balantynku, bereš?
šofer pochcaneho hybryda: jasan, Baruno sedej ukážu ti cestu rájem, hehehe
šofer černeho hybryda: slezte z toho auta, píče, jedeme dakarku!
spolujazdec z černeho hybryda: TY KRÁVO!
Pak sa naskladali do tych svych hybrydu a prvně pustili svoje sterea, pak startovali, chvilu turovali motory nasucho, za šaleneho řevu a prskani motora, nahodnych vybuchu a dymu, chvilu gumovali asfalt a pak vyrazili směrem na dalnicu.
Měl sem kurevske cukani volat policajty a normalně je nabonzovat, ale než jsem vzal mobyla, tak hlasili na impulse, že jsou na dalnici za Prahu cajti a měřaju. v obuch stranach. Normalně som sy vydechol, že dněska němusym nikam mimo Prahu, bo neni nic horčeho, než narazit na tyto cypy kajsyk na dalnici. Toto by mal byt trestny čin.
Znate take cypy aj z vlastni zkusenosti? dřystnite do diskuzje
Vaš Synek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama