celebrity a bulvar... partyja povedena

22. srpna 2006 v 13:08
Rano kukam na netu a tajak kazdy deň i včil mi poskakuje na monitoru super a iny bulvar, bez ktoreho by naše celebrity nebyly tym, na co si hraju......

Sem asi deformovany, bo řadu tych celebrit sam mal česť zpoznat osobně. Či to je k chlubeni sa nevim, možna v partyji nebo knajpě, ale inak? Sam ich mam rozdělenych do paru kategoriji.
  1. Prva liga - to su ti, o kterych sa v bulvare moc něpiše a esli parazu, tak iba v negativnym duchu, bo k temu co umja, nepotřebuju bulvar. Sem patřija všeci co si stoja za svoju robotu a robi to fajně. Aj tam sa najdu oblubenci bulvara a semutamu o nich pisaju, ale vatšinu v dobrym, bo by sa to něhodilo, nebo němaju žadnych negativnych vlastnosti a keď mau, tak to je tolerovane. Vypisať tu všeckych by bylo na dluhy dřyst, ale bo sa hodi par men tak len pro ilustraciju čemu muvim prva liga: Barta, Střihavka, Pavliček, a skoro všeci rokeři a dobři zpěvaci... třeba aj Gott, Bílá, či Aneta so Zeťovu. dalej to su herci - profesinalove Abrham, Kaiser, Langmajer a podobni, moderatoři profici Eben, Kraus, ale aj ten mlady Mareš nebo Brzobohaty a pak ostatny umelci vytvarni a schopni... počinaje Saudkem a konče... druhym Saudkem. A skoro všeci sportovci, co cosyk umi a dokazali.
  2. Druha liga - sem mam zašprajcovanych takych tych "vječně druhych" co už ten bulvar využivaju vjac a furt ich prva liga něbere važno. Take ty Absolonove, Bartošove, Nagyove, a s hercu taci ti Dušci a spol. Všecky ty muzykalove star, a polostar, aj par zapšklych byvalych celebrit z komunisma tam najdětě. Taci ti Halekali, Laufři a Dady. a zbytek druhořadych sportovcu, co maju gelovanu halvu a zaujima ich iba esli ich zpoznali v Duplexu baby z žumpove skupiny.
  3. Diviza - to su ti, co sa pokusili dorvať sa na vysluni bo cosyk malo aj umi, enem to nědokažu pochopiť, že to je malo na fakticku celebritu. Všeci ti Issove, Vaňkove, Savci, a ini vyřazeni už o poločase superstar. Ti bez bulvara něžiju skoro vobec a jak o nich neni raz za tyden cosyk podřystane, tak su něrvozni a vymyšlaju cosyk, co by o nich ten bulvar pisal. Najvjac chodi na rauty a ine veselice prvni ligy a nejvjac druhe ligy, vtiraju sa im do zorneho pola a jak uvidi fotografa či kameru, zabili by vlastnu mamu enem ať su v zaběru objektivuv. Všeckym tykaju, bo to je dle jejich nazoru znak teho, že su celebrity a jak musja, tak aj pre pivo jim skočja.
  4. Žumpa - tak sem mam zašprajcovany zbytek hvezdne oblohy. To su všeci ti učastnici tych reality šou, ti bigbratři a vyvoleni, barmani a ine kreatury. O ty už aj ten bulvar moc něstoji a ma ich iba jako vatu, jak sa musi zacpať flek na papiře, bo už neni o kym psat. Tu bych se upsal, než bych ich vypsal. Dolinci, Foreti, Hranači, Vladkove, Tonyci, Šreci, Hansove, Zveřiny, Emili a všecky ty byvale a sučasne Miss (no paru vujimek Houdova či Monika Židkova...) a nězmis, teda nechcu zmiznuť. Ti všeci něpochopili, že jejich pet minut slavy je davno fuč, že sa jedna o zpravidla pologramotne, afektovane a ničim neprospešne gizdy, co maju pocit, že by zbytek života němuseli robit, bo chcu byt slavni. Něchapu že enem tym, že sa polovzdělany, neschopny, teply či hystericky makak něchal zavřit s podobnyma nesvepravnyma makakama do jednej šopy, tak to je na zbytek života malo. Stejnak konči pak v poklaďnach supermarketu či trhaju listky v palcoch cinemas. snaži sa urvať kohosyk slavnějšiho a parazytovat na nim jak blecha na volovi. Najhorša partyja něschopnych. Každy tyden by najradši točili svoje vlastne, uplne zbytečne CD, čakali na rolu v dečkovym filmu, či sa chystali robit kompars na dalši zo sutěži MISS
Možno sem na kohosyk zabudnul, možno sem kohosyk nemenoval, ale pre ilustraciju to asi stači. V tych prvych skupinach sa semu tamu prohodja role. Všeci svorně dřystaju o tym, jak ten bulvar něnavidi, jak sa něda dostať do prve ligy bo tam je uzavřena partyja a podobne nesmysle. Že to idě im už parazu dokazali ti fakt schopni. Viz Aneta. Tej je uplně chuj kam ju zařadim, bo si robi svoje, robi si to po svym a robi to fajne.
Chapem že neni snadne se tu v tym našim zapachajucim rybniku jaksyk prosadit a nebyt za idiota, ale idě to. Tež chapem tych zneuznanych umělcu z doby, kdy bola iba jedna kultura a bo boli ve straně, tak ich komanči držali uměle na vysluni. Tym sa padalo dole asi chujovo. aj oni věřili na vječne časy a spokojny duchod.
Ale aj tak něchapem čemu davaju v bulvare prostor aj te žumpě. Radši tam dajtě fotky zo Zoo než tam vycpavať prostor tyma kreaturama.
Aj tak ich mam rad, bo kdo by nas bavil svyma infantilnyma přiběhama z života poloopic, kdo by sa nam přiznal že je znasilneny, kastrovany, teply, studeny, obojetny, enuch, dobračisko, hyena, okradeny, dokradeny a podbne dřysty. Bulvar by nam tu krachoval a ešče by začal konkurovať normalnym novinam.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 cepín cepín | Web | 22. srpna 2006 v 13:57 | Reagovat

ovšem některým redaktorům to taky dělá dobře. třeba -gw- právě z IT superu je numero uno. To je pomalu na fanklub: http://cegamaruha.blog.cz/0607/super klasická ukázka Tebou zmíněného zacpávání papíru

a také článek, ve kterém jsou "celebritami" a "hvězdami" nazýváni mně zcela neznámí lidé http://cegamaruha.blog.cz/0608/super-ii

2 Michal Michal | E-mail | 23. srpna 2006 v 7:17 | Reagovat

Tak taky názor, ale podle mýho jsi dost mimo...rozdělení na jakési ligy..hmm. Tak podle toho jak máš rád lidi, tak sis je rozdělil a subjektivně jim přiřadil kdo jaký je, ale je to tvá věc, tvůj web, tvoje nesmysle. Ale jo 5% pravdy v tom máš. Nevím třeba kde si vzal, že Střihavka je první liga :). Byl jsem na jeho konzertu Voo doo bandu, málem jsem se unudil. Kolem mě ti nagelovaní týpci co uvádějí snídani s novou, co snad měli i rtěnky. Taky strkáš trošku všechny do jednoho pytle. Největší lolek je Helena Zeťová v první lize hihi, ta toho už teda hodně dokázala. No nic, ale nasmál jsem se :) tvým rozumbradovačkám.

3 Jana Jana | 27. srpna 2006 v 12:45 | Reagovat

částečně máš pravdu,ale je to tvůj subjektivní názor,s některými jmény nesouhlasím,někteří i z těch tvých horších lig umí,a to že se prosazují přes bulvár je trochu škoda,ale neznamená to,že jen proto že tam jsou ,musí být nutně neumětelové,a naopak v první lize máš i jména,která bulváru jsou taky dobrovolně,budeš umět změnit názor na někoho v případě že se prosadí např v zahraničí a u tebe je nyní na chvostu?

4 Synek Synek | 27. srpna 2006 v 15:06 | Reagovat

jojo, je to muj subjektiny nazor, ovlivneny aji tym, ze jich fakt znam osobne a to by se divili i v bulvaru, co to je kolikrat za mamlasy a co su schopni zrobit jen at se piše enem o nich. A v zahraniči...? Tak to mimo Gotta asi nema šanci a aji Karluša už to nemusi nikomu dokazovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama