Depresivny večer s ožratym a psiskem

23. srpna 2006 v 11:16
Včera sem mal neskutečne zažitky......

Neni v každym dnu enem radost z futbala. Včerejšek byl narvany jak diař od Parubka. V robotě toho bylo jak cyp a jak tam mame takeho noveho pajtaša, tak zas vygrcal jakesyk pokyny co robit tak a čemu ne inak. Cyp umi paru slov anglicky a bo mu to zveda..... to asi něma bo je to enuch s oidipovskym komplexom fixovany v štyriceti na vlastnu mamu jak Standa na Šarku, ale sebevjedomi, tak zas svolal zbytečnu poradu, co zabije dve hodiny a je to stejne, jak vykladať pražakovi že sa v Ostravě už patnacť rokov někope uhlo, bo všecky šachty su aj s vysokyma pecama a koksovnu u centra davno zavřene a fara sa iba na kurvinsku. Tak po zbytečnych poradach o guvnu, kdy ten cyp kokta furt to same a pry z psycholgickeho hlediska se to ma robit tak a ne inak a čemu to nestihamy? Bo němamy ten opravdicky "tajming" a že sa to musí "mytyngovať" a ine cyparny nam furt vyklada, tvaři sa jak James Bond, chytry je jak Mr. Bean a mluvi jak vietnamec z Holešovic. Toto už se o tym cypovi raz pisal u cepína na blogu, ale je to furt to stejne. Zas chcel že mu mam "kolnuť" po "lanču" a "sendnuť" ty "brify" co "sunpasibloval" už minuly tyden. No kokot drevěny. Poučeny už z minula sem cypa poslal do řiti, bo jak cepín kdysyk poradil, dřystnul sem že som hodně "byzy" bo tolik "worku" co mi "naloudoval" se nedá včasně "natajmovat" a v "rezultu" by mohlo isť o "dženeral proublem" bo bez "best tajminga" v tom zrobim kopu "diskrepanci" a nikdo temu pak něbude "andrstendovat" Chujovi vypadnul parker z pazury a bo bylo poznať že něrozumi ani polovinu co mu dřystam, prohodil enenem "its okej its okej" a šel si sednuť do sveho kancla.Zamilovany do angličtiny a stejnak mluvy anglicky s takym akcentom, že by mu něrozumely ani analytycy na hlasovym dekoderu v FBI. Teho cypa bych rad viděl v hotelu kajsyk v Irsku jak reklamuje izbu. Ve štyri som zblbly šel "houm" a upaloval do ateiera, bo som mal dalši robotu. včilek je sezona, kdy ty baby chcu "pikčursy" vjac a vjac. a koněc s tyma cyparna s angličtinu, uplne mi dojebal palu, bo na cypa furt musim myslet!
Sednu do auta vyrazim. Nemam to daleko, ale je tam tak krucana cesta, scie široka skorem jak dalnica k Čubovi do Slušovic, ale neni tam tak dobry rozhlad a je tam všade štyricitka. Jazdim tak do padesatky, stejnak to lže ten tachometer a da sa to ukecať. Naraz vidim ve špiglach jak sa řiti střibrna oktavka, stary model, přežitek tych mladych dylerov všeckych zbytečnosti, kterym napisali na vizitky "sales manager" a posilaju ich všade opruzovať.
Borec to nevahal soliť co to da, a v tym nejcypatějšim mistě začal předjiždať. Tvařil sa, že ma na body kontokorent, nebo suťaži v kanadskym bodovani s Jagrom. Kusek před nama za zatačku je podjazd a semafor. Taka myša dira před teskem na skalke. Přidal som plyn a držal ho v tym protismeru, že ho něpustim před seba. Eště zatrubil, ale pak to vzdal a zařadil sa za moje auto. Něrvozni jak prvorodička sa mi lepil na kufer. Dojeli sme k podjezdu a červena. Stojimi na semafore, ten kokot nalepeny na kufru. Zelena, ja NIC! stojima cumim z okynka ven. Začal trubit jak pošahany. Ja nic. Maval rukama, nadaval, divoko gestikuloval... Oranžova za mnu řev jak z parlamenta.Vystčil som fakera z okynka a vystřelil som do podjazda. Bez varovani. dokaže ma vytočit taky chuj co ohrožuje inych. jak sa chce zabiť tak ať si zavodi kajsyk mezi stromama v polu a ne na cestach pro luďi. Ten cyp za sekundu za mnu. Pozdě. Už sem enem slyšel jak ten šofer autobusa co mal zelenu v protismeru ho trubenim vytlača zpatky. Dobře ti tak cype, nemaš ohrožovat ostatnych. Zaplať si autodrom v Mostě a tam zkušaj, co ti ta stara šunka vytahne. V srdcu pocit jak Vinetu po setkani s olštrhendom sem dorazil k aťasu. Odfotil slečnu a idu domu. Tam je ešče dusno po tym zažitku s futbalem. ale napisala mi moja Olina že mam kupiť maslo cestu domu.
Zastavim u alberta, vylezu z auta a beru si kabelu s foťakom, bo to němožu nechať v auťe a zamykam, když sa ozve sirena a městska policija s majakom na cele okoli vyřvava a blika jak na diskotece. Nasrany čakam co sa robi, bo som myslel že to su kamoši toho idiota v oktavce. Dva synečci lezu z fabije a iďu na druhu stranu. Tam sa vali ožraty chlop. kukam na to a něchapem. Ešče neni ani osma a ten frajer nadratovany jak cepín, pardon cepelin. Synečci chvilu bezradně sa pokušaju o dialog, ale z teho dratenika leze iba chrrrrr a zvratky. Chlop pobluty, doslova zgrcany a zechcany hyba iba jednu pazuru. Synci po marnym boju to vzdavaju a volaju vysilačku sanytku. motam sa okolo, foťak cez rameno a syncy od městskej su zo mňa značně nervozni, bo neviju esli něsem jakysyk ten Tuna a nechcem to par tisknuť kajsyk v blesku. Nakonec ten jeden šel do fabije pre deku a dal to temu unavenemu pod palu bo venku pršalo. Ešče chvilu provokuju a iděm kupit to maslo. Jak sem sa vratil, už tam byla aj sanitka. Chlop na nositkach, divadlo končilo.
S trochu lepšu naladu jedem k baraku. Vystupim zas z auta čumim jak take velke psisko sere na chodniku. Borak tlači jak Topolanek na Parubka s duvěru vladě. Z řiti mu leze kabel jak od rozvodny v Temelině. Psysko dotlači a odbiha za paničkom, ktory kusek od tama vesele pokuřuje. Čakam že vezme a uklidi ten šlauch po svym psisku. Aj kdě že. Pomaly idě dal a psisko kusek poodběhlo, aby pokračovalo v kladeni kabela po zahraďaku. Tak dem za tym frajerem a ptam se ho, čemu ty drobky neukliza, když mu pes sere po chodnku. Kdyby v trave, ale rovnu na chodnik. Čumi jak idiot. Pry co je mi po tym. Jak co je mi po tym! Šak tam chodi aj maminy s kočarama a malyma děckama, je to chodnik a ne hajzel. Tvařil sem sa jak bracha od Srstky a po menši vymeně nazoru a skoro přetlačanim mi povedal, že si zabudnul ten saček na hovna. a že idě domu a uklidi to. Poradil som mu, abysi vzal radšej igelitku, bo take sačky něsu a psisko asi dlho nesralo. Naraz přijela bila Mazda 121 a leze z něj jeho roba na ktoru čakal. Tak ešče zrobil ramena, a cosyk prohodil že mam štěsti že přijela jeho stara bo.... Zasmal som sa na celu ulicu a poslal ho do piči aj so staru. Takych hrdinu milujem. Du domu.
Doma už je trocha veselše, bo všeci čumi na rodinna puta. Přidam s k nim, bo taky žeru jak Skalovi bojuju s Rubešovyma :-) Po neuvěřitelnym zavěru, kdy ta mrcha andrea je sřelena revolverem jakusyk zhrzenu partnerku davno mrtveho, si idu pre zbytek vina. Naraz sme v kuchyni všeci a tak im vykladam ty dnešne zažitky. Naraz ma cosi napadlo. Iděm do okna a kukam esli ten cyp uklidil ty kable. Hovno! Ty hovna tam furt su! Pak mi bliklo v pale a dostavila sa myšlenka na pomstu. Berem si galaty a staru malu lopatku, co sa vala za hodinama od plyna už po minulym majitelu.
Venku sa už šeři, iděm k chodniku a poctivo nabiram ty kably na lopatku. pekně po jednym, bo vic ani nejde. Idu k Mazdě a... kuk, už sedi na přednym skle. Iděm pro dalši a jeb ho na kapotu. Taksem poodnašal asi štyri kvalitne psiskove hovna na majitelovu karu. Každe sem posadil na inu čast voza. Lopatku hažu do popelaku a s pocitom dobře vykonane roboty si du domu lehnut. Z druheho patra ma doprovaza potlesk suseda.
Rano jedu do roboty a kukam... mazda preč hovna preč. Tak si snad cyp zapameta,že když si už pořidi psisko, su s tym i ine povinnosti, než ho učit štěkat na děcka a olizovať tlamu paničkovi.
Vaš Synek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 cepín cepín | Web | 23. srpna 2006 v 12:52 | Reagovat

:o)) až příště usýnuješ toho mena co neuklízí šity svýho doga, tak vrajtni jak to kontyňůovalo

2 robin robin | 27. srpna 2006 v 12:28 | Reagovat

Tos dobře zrobil to s tím chujem co nepouklízal po psovi.

3 Jarda Jarda | 28. srpna 2006 v 15:50 | Reagovat

jen je škoda že neměl otevřené okýnko u auta:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama