Jak som hral Badbinton

12. srpna 2006 v 10:00 | synek
Mam takeho kamarada Jardu, ktory sa libi moji Olině a mi sa zas libi jeho Magda.

Ten furt dřystal o tom, jaky je sportovec a co všechno umi. Tak sem ho štenkroval který ten sport si zahramy, bo jak sem něnapadny a klamu svým otylym tělom, tak zas som sportovne nadany už od kolebky, kdy som dokazal prolyzat tyma sprušlama v postylce jak Koprfild a padat po pale dolu a eště sa kotulem dostať až pod ňu a nikdo ma neviděl, iba slyšel, bo som pry řval jak cigan na socialke. Ten pajtaš nechcel isť hrat tenis, futbal, ba ani ten skvoš a furt že košikovu, bo ma přes dva metre. V takym sporte sa nechytam a eště nende hrat vo dvuch.
Nakonec z gyzda vylezlo, že Badminton je to, co on uznava a že to je masaker.
Tak plati. Co je na pinkani košikem přes sytku? Nastudoval som pravidla a zešli sme sa na Astře, kdě je pry levny kurt.
Prvy problem nastal už na počatku, bo jak sem poučeny mystnym Gagičom rozhodčim tak jak pry nesu pravidla, není hra. Pul hodiny sme rešily ty pravidla kdo jak podava, čemu sa točit u podani a podobne cypoviny ktore stejne nesu až tak duležite. V zmeti všech čar na palubovce, bo se tam hra od badmintona cez hazenu až po salovy futbal a každy si tam kresli ty lajny jak sa mu to hodi, sme našli lajny pre nas a určili co je kurt.
Zmateny som bol iba z tej sitky, bo som čekal že to budě vyše, asi jak u volejbala. Tak si aspoň pametam také ty pajtaše z Indije co su v tom dobři a vždycky vypadaly v televizji, že ta sitka je vyš. Podcenil sem asi jejich vyšku 145cm. Je to v pravidlach, ale ja tento bod preskočil, šak tam sitka bude tak co to budu čitat.
Chvilu sme pinkali jak nekde na Balatone a už mi svitalo proč vybral taky divny sport.Ten košik nelita ale upaluje, dam mordu jak cyp a sotva tam doleti, on chvilu pinka dozadu, pak zas malo k siti, no tušil som zradu.
Začala hra a ja byl jak taka ta gulička co sa vystřeli v pinballu wo Windusach a lital jak šaleny. Ja mam dycky pomaly začatok a tak než som sa dostal do optimalneho zahřateho procesa jak Intel, už to bolo 9:0 pro toho gyzda. Nu nic, pustim mu prvy set, šak sa unavi a pak mu to natřu. Taktycky sem to zahral do stavu 15:3 a volil taktiku pro další set.
Hned v začatku som zvolil utočnu taktiku a urval prvny body! Vedu 3:1 tak to není zle, musim jen naleznuť jeho slabinu! Něbudu zdržovať, druhy set bol taky v řiti ale už so uhral 8 bodu. V třetim setu som našel tu slabinu, jeho bekendy něsu tak mocne a neuplatni v nych ty dva metre. Hraju fšecko na jeho slabšu pulku těla a daři sa mi držat krok do stavu 13:11 pro gyzda. Pak parrazu zasmečoval a bylo po setu.
Posledna taktika bola zpochybňovat všecky mičky k lajně že to bol aut. To ho rozhodilo, bo něbyl zvykly na také protesty a vypadnul z rytma. Zazrakom vyhravam set 15:13 a už sa vidim jak ho drtim. To ho nasralo, bo to hra už dva roky jak sa gyzd priznal a že mamy eště čas tak hramy dal. Kondyčne som už němohol a nohy ma bolely jak Meresjeva po přistani, ale nechcel som to vzdavať. Som synek z Ostravy, krev a uhlo, ty sa nevzdavaju!
Obul sa gyzd do teho a dalši sety som už iba robil komparsistu na ihrisku.
Po dvuch hodinach som bol vyřizeny jak po odipchu pece vo Vitkovicach a šel do sprchy.
Naflakal mi to, ale ja sa nevzdam a už mam taktiku pro dnešny večer, kdy iděmy zas hrať.
Vždycky ho rozhodi zdržovani a pak vypadne z rytma. Tak budu dněska přemeřovať sytku na hřišťu po každym divnym bodu, parrazu mu přemeřim raketu, esli něma nějaku divnu velikosť, nasimulujem několik zraneni a bo je žarlivy jak Havel na Dašu tak semtam nahodim do etera že mi jeho stara poslala ezemesku a či vi o tym, že chce abych ji urobil hambate fotky. Eště mu nakukam že mu venku někdo očumoval jeho oktavku a krutil stěračom.
Není boha abych ho nevykolejil.
Synek
P.S.
Tento dřist už raz vyšel u Cepina na blogu http://cegamaruha.blog.cz ale bo je vykend a jedu s děvuchu do Ostravy tak ho sem davam ať mate co čitať cez vikend
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 v.a1 v.a1 | 13. srpna 2006 v 8:29 | Reagovat

...výborný...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama