Pomsta Vikinga.... už aj u nas???

25. srpna 2006 v 11:33 | Synek
Zfanatizovaný student místního gymnázia se až příliš vážně vžil do role bájného vikinského rytíře. Inspirován náboženským kultem těchto severských dobyvatelů se nožem pokusil skalpovat jako jakýsi akt pomsty a ponížení svého spolužáka......

Jak sem kdysyk byval na druhym koncu globusa, jedna z takych velkych malych cypovin mi tam vadilo natolik, že sem sa navratil dom. Bylo toho vjacej, časem uričtě budu zpominat aj na tymto blogu, ale včil sa mi vybavila taka zpominka na vygumovany narod nemyslicich luďi.
Skorem před každym filmem, či kreslenu grotesku tam byval napis, aby to lidi nezkušali po tych hrdinoch, bo to je iba fikcja. Hlavne u tych kreslenych to bolo pisane. Warning.... najvjac ma to bavilo u toma s džerym a pak u mych oblubenych Beavis a Butthead...tam to bylo pikantne.."Beavis a Butthead nejsou skutečné živé postavy. Jsou to smyšlené kreslené figurky, které provádějí všemožné i nemožné darebné kousky. Proto Vám nedoporučujeme něco podobného zkoušet osobně"
Smal sem sa temu, bo to je snad jasne, no ni? Až četba novin ma vyvedla z omyla, kolik neskutečnych pitomcu tam žije. Kolik luďi tam vyvadi jak akčny hrdina a pak sa divi, že to neje jak v tych filmach. Šak teho Vandama valil tyču po pale paduch aspoň desatrazi a on pak iba s malu naplasťu nad okom vyšel jako viťaz ze špitala a ešče ho oslavovlali..... a podobne vyroky tam padaju u sudu. Že to kdosyk aj zkuša aby sa mal na co vymluvit je asi pravda, ale stejnak, tych urazu enem mezi děckama..... to neni normalni narod. Vjacmenej dost teho kolovalo aj v našich novinach o tym, jak tam baka sušila kočku v mikrovlnke, bo to nebylo v navode zakazane a borakovi bolo zyma jak zmokla venku.... a inych ztupidnych kauzach, ktere tam konča u sudu a postiženy nemyslici obal na kosti ešče chce miliony za ujmu. A iny pytel na kosti oblečeny v talaru pak domluvi mimosudne vyrovnani a všecko je all right. O tym bezmozkovym narode bych moh napisat knihu.
No a včil čitam, že STUDENT GYMNAZIA!!! zblbly čitanim o Vikingach a hrani počitačovych her, de skalpovať kamoša, bo sa citil uraženy. A bo je čestny jak vikingsky štajger, tak po našemu s kudlu v pazuře. No a druhy student to ide natočit na video, aby pak obhajca teho zpravedliveho vikinga nemal sanci mu u sudu pomahat, bo všeci vidi, jak to bylo.
"Měl by si uvědomit, že všechny ty zásady boje a odplaty v rámci rytířských her nelze použít v běžném životě. Musí víc oddělit imaginární svět od reality, jinak by se mohl v budoucnu dostat do velkých problémů," uvedla soudkyně.
Do velkych problemu? Keby ten viking propadnul inym legendam, mohl by časem vstupit do naši hystorie jak masovy vrah, či palič čarodějnic. A keby si našel podobnu robku, ktera by zas bola zažrana do Čachticke pani... mohl Troška či Jakubisko točit rovnu dokumet a nesrat sa so scenarom a hercama. Možna bolo fakt šťastje že to byli enem vikingovja a ne.... dosadite sami. Proti temu su Beavis a Butthead uplne srakory. U nas v Ostravě to neni pro par přespysk nikdy daleko, spartani by mohli vypravet, ale na vikingy sem tam nikdy nenarazil. Cigani si radi hrali na teho Vandama než dostal pořadnu bombu do pysku a s hubu jak motyl šel hledat silnejšich negativuch, ale že by tam kdosyk žral jakesyk ine hrdiny? To neni naš styl, bo jak sa u nas chlopi poperu, tak enem gryglem a nebo židlu.....
Tak nevim, či sa zas neposunem o kusek dal, bo esli toto u nas studuje Gymnazium..... kdyby byl mentalne zaostaly, kdyby byl nemocny na palu už od plodove vody v ušach, ale student? čeho sa časem dočkame? Začnu aj u nas luďi sušit mazličky v mikrovlnkach?
Zas to osvetluje čemu su u nas tak popularne rozne realityšou, kdy se zavře banda bezmozku do baraku a s vidinu lahce zarobenych chechtaku ze sebe robi lutkove divadlo v režiji inych.
No nic, idem domu a začnu znova čitat 1984 či hlavu XXII.
Vaš Synek
Ešče že foter nepropadnul inym hram a střila fašisty u Stalingrada. Bal bych sa pak jazdit domu. s kalašnikovem z burzy ešče nepřišel, to by mu mama dala po tlamě že utraca za kraviny a napisala mi to v ezemesce :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 cepín cepín | Web | 25. srpna 2006 v 12:56 | Reagovat

Chuck Norris toho umí daleko víc - mrkni do mejlu

2 Jara London Jara London | 29. srpna 2006 v 13:53 | Reagovat

jo,jO, JO!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama