Jeden archivni na nedělu... BADBINTON

3. září 2006 v 10:09
Včera zas bol den sportovni aktivyty.

O taktice sem dřistal v minulym članku.
Cela taktika vzala za sve, bo Jarda dorazyl s Magdu, asi sa chcel pochlubit jak mi to natřiska a dorazil MHD bo mu v praci kdosyk předělava to hansfry na tydlifon. Ma služebnu oktavku a je desne hrdy na to, že ma novy model. Furt s tym otravuje, očumuje moju karu a furt ma tendencju srovnavať co jako ma lepšie on a esli mam to či ono. Němuže zkusnuť že mam 8 erbegu a dizla so stodvacati koňama, xeony a plno inych cipovin, ktore akurat prodrazuju auto a stejnak jak nastaně akysyk problem, tož to musim malem voziť k vyrobcovi do opravni.
Navíc je to stary kram a furt a něco sere diky tej elektronike, počitačom a všem
Navíc sme sli hrat do nove haly, kdě su ty lajny dobre vidět, bo se tam hra i majstrovstva republiky.
Hra začala tak, že som sam sebe něpoznaval. Prvy set som eště projel 15:11 ale pak sa děly divy! Druhy set som ho drtil hned od počatku a bolo znať že tu Magdu němal tahat sebu.
Vyhravam v pohodě 15: 9 a som spokojeny jak Hřebyk vo Spartje.
V dašim setu vedu 9:1 a Jarda poslal parrazy Magdu do řiti, bo mu od lajny radila, jak ma hrať. Ta nasrata šla na moju pulku, hazela očama a kontrolovala ktore myčky su v autu.
Jak tak hazala ty kukadla a vedla ty dvojsmyslne dřysty, tak som vypadol z koncentracije a ten peň to dotahnul a nakonec vyhral 17:15!
Tak som ju poslal do řiti zase ja a zdrcena Magda šla okukovať akesy pajtaše na vedlejšym kurtě. To zas rozhodilo Jardu, bo vi, že ty naše dvojsmysle su enem také to chvastani, typu co bych zrobil kdybych mohol, jak som dobry kanec a podobne ciparny.
Posledny set som uhral taktak 15:13 a Jarda už nechcel hrať. Něbolo už tolik času na další set, ale hlavne simuloval zraněnu nohu. Guvno noha, za krkom ho bolelo, bo ho mal jak E.T. z toho vykrucani co mu kdě robi Magda.
Ja byl zas vyřizeny a v butach mi čvachtalo jak při pochoďaku na zakladce, bo mi doma Olina dala akesi stare fusekle, že to stači. Akurat som podcenil to, že su snad cele zo silona a něsaju pot ani nic ineho. Bal som sa zuť ty buty, že už tam je penicilin na prstach.
Po zapase sme šli na jedno a bo už byl otřepany a mal Magdu vedle seba, tak zas začal ty dřysty že hral na 15%, jak mi to další tyden nanda, jak sa těší na tu svoju oktavku a jak je fajne mit ten tydlifon v hasfry bo pak može dřystať za jizdy a esli mi to žere vjac jak jemu a co vravim na zdraženi benzina a že už sa dyzel něvyplati a tak. Něchape, že sice dyzel už nešetři cenu za naftu, ale furt jezdim za 5,2 litra a on za osem na sto kilometru. A bo to nemam až tak moc služebne, tak ta spotřeba je pro mě doležita. Co neurvu na cesťakoch, kdě využivam obsah motora, to němam.
Vaš Synek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama