Pro tych co furt nechapu co je to ČSSD

2. září 2006 v 0:05
Tak nas obotu sem připravil maly darek všeckym tym voličom bratra Paroubka a jeho rodiny......

Kauzy ČSSD

Biolíh
V případu zvaném Biolíh policie v březnu obvinila několik osob kvůli podezření, že se pomocí úplatků pokoušeli ovlivňovat rozhodování státních úřadů - například ohledně lukrativní výroby bioetanolu, pro kterou stát chystá nová pravidla. Mezi obviněnými jsou i exčlenové ČSSD, včetně někdejšího poradce místopředsedy vlády Zdeňka Škromacha. Současně kriminalisté oznámili, že počet obviněných není konečný.
V Kubiceho materiálu je zdůrazněno jedno jméno: Pavel Přibyl. Jde o člověka blízkého někdejšímu šéfovi vnitra a expremiérovi Stanislavu Grossovi, který několik dní vedl Úřad vlády. Mimo jiné zde stojí: "Odposlechem bylo zjištěno, že Pavel Přibyl udržuje velmi častý telefonický i osobní kontakt s vysoce postavenými pracovníky Policejního prezidia, s funkcionáři útvarů a dalšími osobami z řad bývalých i současných politiků."
Mezi příjemci Přibylových hovorů je nejčastěji Gross, figurují tam však rovněž vysocí představitelé policie a prezídia. Jako například šéf protikorupční služby Miloslav Brych, či šéf finanční policie Vladimír Zimmel. V jednom z hovorů si schůzku s Přibylem dohaduje i ministr spravedlnosti Pavel Němec (US-DEU). Ze shrnutí jednotlivých hovorů, které Kubice předložil poslancům, vyplývá, že se důležití lidé s Přibylem chtějí bavit o aktuálním dění v bezpečnostních složkách nebo o veřejně sledovaných případech.
Své kontakty s policejními složkami i Stanislavem Grossem vysvětluje společným zájmem o fotbal. Přibyl je v čele Unie tělovýchovných organizací policie. Na otázku, proč se scházel s Grossem, Přibyl řekl: "Asi jsem mu dával nějaké věci na fotbal, míče, štulpny a tak."
Kakaová aféra
Michal Kraus a František Rigo odjeli spolu v záři 2001 do Ghany, aby koupili podnik na zpracování kakaových bobů (PBC). Podle Riga (nyní uvězněného na 10 let za podvody) sto tisíc dolarů, které tehdy do Ghany vezli, mělo sloužit k uplácení úředníků na ghanském ministerstvu financí. Kraus dále vysvětlil, že dalších padesát tisíc dolarů, které odeslal z účtu své matky, mělo sloužit jako záloha na koupi podniku. Podle Riga však byly i tyto peníze určeny na úplatky. Kraus (bývalý šéf poslaneckého klubu ČSSD) je tak kromě praní špinavých peněz a podvodu stíhán i za úplatkářství.
Unipetrol
"Žádost o právní pomoc do Česka odešleme. Určitě budeme chtít vyslechnout nejdříve pana Stanislava Grosse a Zdeňka Doležela," řekl MF DNES prokurátor z polského Krakova Jerzy Balicki, který se podílí na vyšetřování společné aféry dvou petrochemických podniků - polského PKN Orlen a českého Unipetrolu. Česká vláda totiž loni na jaře prodala Unipetrol polské státní společnosti PKN Orlen a v Polsku se letos rozeběhlo rozsáhlé vyšetřování této transakce. Nové vedení polské firmy je totiž přesvědčeno, že to byl pro Poláky nevýhodný obchod, který provázela korupce. Podle Balického existuje podezření, že se při privatizaci Unipetrolu rozdal úplatek ve výši 42 milionů eur. A víte, kdo tento obchod organizoval? Zeptejte se Standy Grosse. Zajímavé je, jak všichni účastníci obchodu před vyšetřovací komisí najednou ztratili paměť. Do Česka přijde navíc 42 milionů eur, které se někde rozplynou. Nikdo nic nevyšetřuje. Zapomeňte.
"Pět na stole v českých"
Česká policie je ve vyšetřování kauzy Unipetrol pozadu. Zatím se soustřeďuje jen na to, zda si Zdeněk Doležel (pozn. bývalý ředitel kabinetu předsedy vlády S. Grosse a později J. Paroubka) říkal o úplatek. Ten na skryté kameře (lobbistovi Spyrovi) navrhoval, že "se sejdou u lesa a na stole bude pět v českých". Spyra před měsícem do protokolu potvrdil, že Doležel si o pět milionů říkal a že to nebylo poprvé, protože o stejnou částku ho žádal už před rokem za to, že zprostředkuje schůzku mezi Grossem a Spyrovým "šéfem", podnikatelem Tomášem Pitrem. S Doleželem Úřad vlády už rozvázal pracovní poměr.
Útěk a směnky Radovana Krejčíře
Státní zastupitelství znovu otevře případ útěku Radovana Krejčíře při červnové domovní prohlídce vily v Černošicích. Bude se totiž vyšetřovat verze, kterou popsal v rozhovoru pro MF DNES Krejčíř. Ten tvrdí, že policistům neutekl, jak zní dosavadní úřední verze, ale že odešel z domovní prohlídky po dohodě se státním zástupcem Jaroslavem Dolejším. "Hledali u mě směnky na 60 milionů korun, které jsem půjčil prostřednictvím podnikatele Jakuba Konečného v březnu 2002 ČSSD. Jenže já směnky neměl u sebe ve vile, ale ve vedlejším domě. Tak mě Dolejší pustil, abych pro ně došel," tvrdí Krejčíř.
Byt Stanislava Grosse
Transparency International - Česká republika (TIC) vyzývá premiéra Grosse, aby věrohodně vysvětlil původ prostředků na koupi svého bytu. Případ nejasného původu peněz na koupi bytu premiéra Grosse, který otevřela MF Dnes, zdaleka nezajímá pouze její redaktory. Premiér ani po několika dnech není ochoten vnést do případu světlo a svým postojem jen zavdává příčinu k dalším spekulacím o původu prostředků. TIC je přesvědčena, že takový přístup ohrožuje důvěryhodnost vlády, kterou premiér reprezentuje, a přispívá ke vnímání vysoké míry korupce v naší zemi. Je proto ve veřejném zájmu, aby premiér co nejdříve celou záležitost věrohodně vysvětlil.
Podnikání Šárky Grossové
Mladá fronta Dnes upozornila na majetkové poměry manželů Grossových. Nejprve šlo o byt na pražském Barrandově, na který si premiér vzal půjčku, jejíž původ nebyl schopen transparentně vysvětlit. Poté vyšlo najevo, že Šárka Grossová se spojila se svou známou (pozn. trestně stíhanou) Libuší Barkovou a zakoupily tři domy na Proseku, kde chtěly vybudovat bytový komplex. Barková však kromě toho vlastní dům v Nuslích, který pronajímá nevěstinci. V médiích se objevily spekulace, že veřejný dům také provozuje (pozn. ani financování tohoto projektu nebylo uspokojivě vysvětleno).
Tajný policejní tým Mlýn
Stanislav Gross založil policejní jednotku Mlýn, osobně ji řídil, a zřejmě tím porušil zákon o policii. Skupina fungovala až do doby, než se Gross usadil v premiérském úřadě. Jeho hra se zpravodajskými týmy přerostla do rozměrů, které by byly v roce 1996 patrně nepředstavitelné. V souvislosti s Grossovým Mlýnem se objevila podezření o sledování politiků. Gross je ovšem vehementně vyvrací. Jen těžko ale může popřít informace o tom, že zvláštní tým využíval pro své potřeby. Nový ministr vnitra František Bublan totiž přiznal, že se o existenci jednotky dozvěděl až po jmenování ministrem: "Tým Mlýn jsem zdědil jako tým podřízený přímo ministrovi. Toto rozhodnutí jsem zrušil."
Lidový dům
Advokát Zdeněk Altner trvá na tom, aby soud obstavil Lidový dům v pražské Hybernské ulici, kde sídlí sociální demokracie. Obává se totiž, že strana brzy nebude mít peníze na to, aby uspokojila jeho více než půlmiliardovou pohledávku. Peníze chce za to, že pro ČSSD před časem Lidový dům vysoudil. Altner řekl, že ČSSD již od roku 2000 vynaložila na kampaně nemalé prostředky. Jeho pohledávky vůči sociálním demokratům nyní řeší soudy. Tvrdí, že ze smlouvy, kterou s ním podepsal v roce 1997 tehdejší předseda strany Miloš Zeman, vyplývala odměna ve výši 10 % ceny vysouzené nemovitosti. Cenu Lidového domu přitom Altner odhaduje na 1,5 miliardy korun. Celkem po straně nyní žádá více než 591 milionů korun.
Lesy ČR
Skandál kolem soudce Jiřího Berky
Policie podezřívá dva vysoce postavené státní úředníky, že se pokoušeli mařit vyšetřování krachu Union banky. Kriminalisté už proto prohledali jinak zapovězená místa: Úřad vlády a Národní bezpečnostní úřad. Podezřelými jsou totiž náměstek vicepremiéra Petra MarešeFrantišek Kozel a vedoucí kanceláře šéfa NBÚ Vladimír Šiša. Policisté se vydali prohledat jejich kanceláře v souvislosti s vyšetřováním velkého skandálu kolem obviněného ústeckého soudce Jiřího Berky. Ten záměrně nechával krachovat firmy včetně Union banky.
Diag Human
Policie rozhodla, že obviní bývalou ministryni zdravotnictví Marii Součkovou. A to kvůli smlouvě, kterou bez výběrového řízení uzavřela v kauze miliardového sporu státu s firmou Diag Human. Součková je po exministru Petru Lachnitovi druhým vlivným sociálním demokratem, kterému za působení ve vládní funkci hrozí vězení. Marie Součková má být obviněna za to, že uzavřela desetimiliónovou smlouvu s advokátem Zdeňkem Nováčkem. Součková jej pověřila, aby ve sporu s firmou Diag hájil zájmy státu, aniž by vypsala konkurs.
Grippeny
Polovinu stíhaček JAS-39 Grippen, které v pondělí přelétly ze Švédska na čáslavskou základnu, odmítla česká armáda převzít kvůli problémům ve spojení a navigaci. Česko si od Švédska na deset let půjčuje čtrnáct grippenů za 20 miliard korun. Jeden z největších kontraktů české armády byl od začátku kritizován (rozhodla o něm Špidlova vláda v roce 2004). Policie prověřovala i obvinění z korupce, ale neprokázala ho.
Neprůhledné zakázky na ministerstvu obrany
Americké vládě se nezamlouvá, že česká armáda nakupuje miliardovou vojenskou techniku, aniž by vyhlásila výběrové řízení. Velvyslanectví USA v Praze už kvůli tomu napsalo dopis Ministerstvu obrany. Armáda koncem roku rozhodla, že si do své výzbroje pořídí dělostřelecký radiolokátor Arthur za více než 1,5 miliardy korun a přenosný raketový komplet RBS-70 za více než miliardu. Úřad ministra Karla Kühnla (US-DEU) přitom oslovil vždy jednoho výrobce - švédské firmy Ericsson a Saab.
Zpronevěra fondu z EU
Bývalý náměstek ministra pro místní rozvoj Petr Forman (pozn. za ministra Pavla Němce) a jeho poradce Radim Špaček (pozn. dříve poslanec ODA) zůstanou spolu s dalšími třemi lidmi ve vazbě. Jsou obviněni, že okradli EU o 229 miliónů korun. Jako organizovaná skupina jsou stíháni pro zvlášť závažné úmyslné trestné činy podvodu a legalizace výnosu z trestné činnosti. Hrozí jim za to od 5 do 12 let vězení. Jednalo se o peníze, které zbyly z finančních prostředků fondů Phare, které EU poskytla ČR na konkrétní a účelově vázané projekty. Na bankovních kontech se doposud podařilo zajistit 144 miliónů.
Podvod na ministerstvu financí
Policejní protikorupční služba začala vyšetřovat rozsáhlý podvod na ministerstvu financí. Pátrá, kam před třemi lety zmizelo 46 milionů korun. Byly to peníze vymožené z Peru jako splátka dluhu. Peníze byly z účtu ministerstva financí ve spolupráci s některými úředníky převedeny na účet soukromé firmy Anper, která je spřízněná s bývalým náměstkem ministerstva Ladislavem Zelinkou.
Prověrky NBÚ
Národní bezpečnostní úřad před časem oznámil, že důkladně přezkoumá všechny bezpečnostní prověrky, které udělal od svého vzniku až do poloviny roku 2002. Stalo se to poté, co Radiožurnál postupně upozornil na víc než dvě desítky podivně vypracovaných prověrek. Dnes se ale ukazuje, že listopadové rozhodnutí ředitele NBÚ Jana Mareše bylo pouhým alibistickým gestem (pozn. zpochybněn byl mj. způsob, jakým byly vydávány prověrky nejbližším spolupracovníkům premiéra Grosse. Bezpečnostní prověrky, které umožňují seznamovat se s přísně tajnými materiály, dostali lidé, kteří podnikali s bývalými důstojníky StB: vedoucí Úřadu vlády Pavel Přibyl, bývalý náměstek ministra vnitra Petr Ibl nebo bývalý náměstek policejního prezidenta Václav Jakubík - v době, kdy NBÚ vedl Grossův "chráněnec" Tomáš Kadlec.
IPB
Překotná transakce (pozn. nucená správa na IPB v roce 2000) vedla k tomu, že stát pasívně převzal model navržený ČSOB. Praktickým výsledkem byly sto procentní státní záruky za úvěry, které ČSOB převzala. V dalších letech to vedlo k tomu, že ČSOB je masově odkládala do státní Konsolidační banky, což jí stát dodnes proplácí. Parlamentní vyšetřovací komise konstatovala: "Transakční dokumenty podepsané 19. června 2000 jsou jednostranně výhodné pro ČSOB na úkor státního rozpočtu." Jestliže IPB potřebovala v červnu 2000 kapitálovou injekci ve výši 2040 miliard, stála zatím akce "nucená správa" kolem 150200 miliard korun, a to ještě nejsme u konce.
Arbitráž s CME
V arbitráži s firmou CME se Česká republika dopustila několika chyb. Ale na škodě, kterou CME utrpěla v souvislosti s investicí do televize Nova prý vinu nemá. A rozhodnutí stockholmské arbitráže, která České republice nařídila zaplatit CME 10 miliard korun, tak bylo nespravedlivé. K těmto závěrům dospěla sněmovní vyšetřovací komise, která zkoumala okolnosti prohrané arbitráže od roku 2003. A dolní komora Parlamentu její závěrečnou zprávu schválila. (pozn. ze zprávy komise: Komise doporučuje Ministerstvu financí ČR, aby nechalo zpracovat nezávislý audit, který by zhodnotil okolnosti výběru právního zástupce ČR v tomto sporu a jeho postup při obhajování zájmů republiky. Považuje za vhodné požádat Nejvyšší státní zastupitelství, aby se seznámilo se závěry Komise i s důkazy, které byly před ní provedeny a posoudili, zda případně nelze na základě těchto dokumentů odvodit odpovědnost konkrétních osob.
Internet do škol
Má to být alespoň malá náplast za to, že stát před dvěma lety vinou špatně uzavřených smluv tratil 884 milionů korun: školy, které mají státní počítače s internetem, získají od září výrazně rychlejší připojení. Vyšetřování, které má odhalit, kdo za nepodařenou státní zakázku může, přitom trvá už přes rok a dosud nepadl jediný verdikt. Okruh podezřelých je totiž velmi široký. Figuruje v něm bývalé vedení ministerstva i úředníci, kteří vytvářeli podklady pro smlouvy. Většinu kontraktů podepsal Eduard Zeman a Drahomír Franěk, kterého bývalý sociálně demokratický ministr řízením projektu prověřil.
Tunelování podniku Liberta
Ta historie se začala psát už před osmi lety, její aktuální stránky ale nejsou starší než několik dní: vůbec první ministr polistopadové vlády nastoupil do vězení, aby si odpykal trest za tunelování. Řeč je o bývalém sociálnědemokratickém ministru financí Ivo Svobodovi a jeho nerozlučné poradkyni Barboře Snopkové. I když se snažili nástup do vězení všemožně oddálit, oba si už začali odpykávat pětiletý trest za podvod a zvýhodňování věřitele při krachu podniku Liberta.
No hnus velebnosti kaj se podivate. Je mi z teho blujno už včil a kde je temu konec a kolik toho ešče chyba, no ni? Ne za všeckym je iba Paroubek, ale byl tam dost dluho na to, aby o tym vedel. Kdo da hlas takovym "šibalum" to furt nechapu.
Peknu sobotu a esli sem vam ju okazil, tak se omluvam, ale je nutne to davat furt na očiska. Ludia maju kratku pamět tak jak my zobaky
Synek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jiří Paroubek Jiří Paroubek | Web | 2. září 2006 v 9:48 | Reagovat

http://jiri-paroubek-neni.borec.net/

2 pavelm51 pavelm51 | E-mail | 2. září 2006 v 23:27 | Reagovat

A to teda šohaju znamena že ODS je čista jak slovo Boži?

3 lenka lenka | E-mail | 3. září 2006 v 15:40 | Reagovat

slušná rekapitulace, jen houšť a dál do nich :P

4 cepín cepín | Web | 3. září 2006 v 20:09 | Reagovat

ad 2: to rozhodně není, ale ČSSD a její voliči se rádi ohánějí tím, co kdy kde "modrej pták" nakrad. O vlastním prahu ale mluvit netřeba. Levičákům holt šla zlodějina vždycky nejlíp. Je to jednodušší, než makat.

5 Tamifl Tamifl | 5. září 2006 v 18:30 | Reagovat

Nadruhou stranu od bitvy na Bílé hoře se v českých zemích nikdy tak nekradlo jako za vlád ODS

6 Eiji Wolf Eiji Wolf | E-mail | 6. září 2006 v 21:33 | Reagovat

Nezapomen este zminit Tvrdika a kam privedl CSA, pak by mozna stalo za zminku:

- CEZ

- Kavan

- pozemkova afera

a tak dale.

Navrhuji sestavit pouze seznam kauz, abychom meli munici, az zase nekdo zacne rvat, ze "za vsechno muze Klaus"...  co Vy na to?

E-mail funguje, rad pomuzu s vyhledavanim.

7 Eiji Wolf Eiji Wolf | E-mail | 7. září 2006 v 9:29 | Reagovat

Pres noc jsem si jeste vzpomnel na par dalsich veci:

- 11 miliard zaruk za IPB pro CSOB

- nakup padaku pro armadu

- Bevepecka (transportery) - a vubec vlastne vsechny armadni zakazky

- smlouvy sataniho podniku Lesy CR

- IZIP - byla nabidnuta levnejsi a kvalitnejsi alternativa, kterou urednici vubec nevzali na vedomi

Taky by se mozna hodilo udelat seznam (provalenych) skandalu predchozich vlad, aby to bylo uplne...

8 Eiji Wolf Eiji Wolf | 8. září 2006 v 15:45 | Reagovat

Ach, kouzlo nechteneho... "satani" podnik je samozrejme "statni podnik"  XD

9 Synek Synek | 8. září 2006 v 18:10 | Reagovat

jejej toho je tolik, ze to nejde sledovat!

Grippeny, stavba D47, pobidky firmam typu Kolinske automobilky, Nošovice, Hranice - tesla... to je na samostatny blog:-)

kdyz tak do meho mejlu

10 AlfredMC AlfredMC | E-mail | 8. února 2007 v 2:44 | Reagovat

Hello, my name is Alfred, i'm a newbie here. I really do like your forum and really interested in things you discuss here, also would like to enter your community, hope it is possible:-)

Cya around, best regards, Alfred!

11 Alfredsfx Alfredsfx | E-mail | 14. února 2007 v 9:28 | Reagovat

Hello, my name is Alfred, i'm a newbie here. I really do like your forum and really interested in things you discuss here, also would like to enter your community, hope it is possible:-)

Cya around, best regards, Alfred!

_________________________

[url=http://www.forumzclub.com/sexvideos/]videos de sexo gratis[/url]

12 behind behind | E-mail | Web | 1. září 2009 v 3:32 | Reagovat

discuss; http://mac-quarterhorses.com/ order propecia; http://tehflyer.org/ tamiflu; http://bisleynightshift.com/ viagra cialis levitra; http://mvhumanesociety.org/ clomid; http://e-okul1.info/ cialis; http://swakrith.com/ cytotechnology job;

13 list list | E-mail | Web | 1. září 2009 v 6:16 | Reagovat

corn; http://fjorlich.com/ accutane acne; http://maptrailer.com/ bcl2 doxycycline; http://signmanhattan.com/ nolvadex; http://honghia.net/ accutane package insert; http://onslaught-ph.com/ lasix; http://walkercountydemocrats.com/ discount tamiflu; http://eokul1.info/ cialis;

14 enter enter | E-mail | Web | 1. září 2009 v 8:58 | Reagovat

fresh; http://mac-quarterhorses.com/ buy propecia from; http://signmanhattan.com/ nolvadex clomid; http://wilskrachtidegem.com/ buy tamiflu uk; http://3crharariradio.com/ bactrim; http://dagacentral.com/ order viagra; http://channellettersnewyork.com/ viagra canada; http://beevenomplus.com/ cialis levitra;

15 huge huge | E-mail | Web | 1. září 2009 v 11:44 | Reagovat

written; http://awningnewyork.com/ celexa and pregnancy; http://maptrailer.com/ cheap doxycycline; http://helpbirgit.org/ accutane product labeling; http://integrityassessments.com/ propecia; http://stfrancismissionrec.org/ acomplia mexico; http://theweddingdancersite.com/ counterfeit tamiflu; http://e-okul1.info/ discounted cialis tramadol; http://eokul1.info/ cialis; http://jolieblanche.com/ tramadol propecia;

16 fear fear | E-mail | Web | 1. září 2009 v 22:50 | Reagovat

instrument; http://awningnewyork.com/ celexa effects side; http://tehflyer.org/ tamiflu maker; http://signmanhattan.com/ nolvadex for man; http://onslaught-ph.com/ lasix; http://craft-africa.com/ fee online viagra; http://cementeriolosparques.com/ viagra online;

17 trade trade | E-mail | Web | 2. září 2009 v 1:06 | Reagovat

down; http://mac-quarterhorses.com/ propecia 1mg; http://rustynutscycles.com/ free shipping zoloft; http://witchywolf.com/ tamiflu; http://neonnewyork.com/ clomid; http://onslaught-ph.com/ goal in lasix using; http://paokkalamaria.com/ buy cheap lasix online; http://cementeriolosparques.com/ buying fake viagra; http://mtoliveyakima.org/ doxycycline;

18 region region | E-mail | Web | 2. září 2009 v 17:34 | Reagovat

talk; http://mac-quarterhorses.com/ cheap propecia; http://photoauctions.info/ zoloft suicide; http://tehflyer.org/ tamiflu in canada; http://rustynutscycles.com/ weight gain and zoloft; http://witchywolf.com/ tamiflu; http://lange-ag.com/ propecia 5 mg; http://northfrompatagonia.com/ levaquin 500mg; http://beverleyvaughan.com/ cheap levitra; http://newvibrationsjackson.com/ levaquin bladder infection;

19 coat coat | E-mail | Web | 3. září 2009 v 0:03 | Reagovat

country; http://lapetiteprincesse.com/ effects propecia side; http://tehflyer.org/ tamiflu cheap; http://rustynutscycles.com/ gain weight zoloft; http://metaphysicaltherapies.net/ Periostat; http://easyreadyreckoner.com/ cialis comparison levitra viagra; http://theweddingdancersite.com/ counterfeit tamiflu; http://lange-ag.com/ order propecia online; http://beverleyvaughan.com/ levitra;

20 their their | E-mail | Web | 3. září 2009 v 6:21 | Reagovat

each; http://photoauctions.info/ zoloft and tramadol; http://stealingdecember.com/ rimonabant tablets 20mg; http://3crharariradio.com/ bactrim online; http://datacrap.com/ cialis without prescription; http://swakrith.com/ cytotec 200mg; http://cementeriolosparques.com/ viagra;

21 never never | E-mail | Web | 3. září 2009 v 22:27 | Reagovat

noise; http://lapetiteprincesse.com/ propecia; http://witchywolf.com/ tamiflu; http://stealingdecember.com/ buy cheap rimonabant; http://fishabits.com/ accutane photo of result; http://3crharariradio.com/ bactrim pediatric; http://swakrith.com/ abortion cytotec drug; http://awningny.com/ retin a use; http://mtoliveyakima.org/ doxycycline side effects; http://cementeriolosparques.com/ viagra and masterbating;

22 life life | E-mail | Web | 4. září 2009 v 12:51 | Reagovat

separate; http://photoauctions.info/ zoloft; http://mrtshirtman.com/ bph doxycycline; http://craft-africa.com/ buy viagra; http://swakrith.com/ cytotech; http://beevenomplus.com/ cialis levitra vs;

23 spread spread | E-mail | Web | 4. září 2009 v 22:48 | Reagovat

very; http://lapetiteprincesse.com/ propecia; http://tehflyer.org/ buying tamiflu; http://maptrailer.com/ side effects of doxycycline; http://easyreadyreckoner.com/ cialis cialis.asp zebrahaifa.com; http://bettencourttlc.com/ cheapest online cost for levitra; http://dagacentral.com/ viagra oral jelly; http://beverleyvaughan.com/ levitra fda;

24 create create | E-mail | Web | 5. září 2009 v 2:06 | Reagovat

motion; http://fjorlich.com/ accutane; http://mvhumanesociety.org/ clomid multiple; http://witchywolf.com/ tamiflu online; http://honghia.net/ accutane; http://paokkalamaria.com/ lasix;

25 edge edge | E-mail | Web | 6. září 2009 v 17:24 | Reagovat

don't; http://naltrexoneinjection.com state express cigarettes; http://nadita.net fortuna cigarettes; http://niche-street.com gauloises;

26 rule rule | E-mail | Web | 7. září 2009 v 12:46 | Reagovat

dictionary; http://naltrexoneinjection.com peter stuyvesant cigarette; http://nadita.net discount gauloises cigarettes; http://niche-street.com davidoff;

27 quart quart | E-mail | Web | 7. září 2009 v 19:28 | Reagovat

mountain; http://naltrexoneinjection.com yves saint laurent; http://nadita.net peter stuyvesant; http://niche-street.com state express;

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama