Už enem měsic..... volby do senatu

21. září 2006 v 9:57 | Synek z Ostravy
Ještě nikdy voliči v komunálních a senátních volbách nerozhodovali o velké politice do té míry, jako budou rozhodovat letos.......

Za měsic už budeme vidět, esli voliči dokazali napravit patovu situaciju z parlamentnich voleb a ke komu vlastně narod kloni sympatije. Cely senat a aparat okolo teho molocha je tak troška zbytečna věc. Na dustojnosti nikdy neziskal a služi vlastně iba jako trafika pre odloženych politickych zufalcu a pak řadu exibicionistu, keři nas ukecavaju na hlas pre nich.
Jak to vezmeme od konca, tak v senatu chcu lapnuť na prdele ambiciozni jedinci. Tož na to reaguje prva dama palacovej revoluce v ČT pani europoslankyně Bobošikova postavenim nove politicke strany POLITIKA 21. Do takej strany, kteru chce Bobo dostat do senata jako alternativu velkym stranam (bože kolik podobnych pokusu už tu bylo - viz US) narvala na kandidatky pravě takovych tych solokapru. Martin Maxa alias Ivan Varga, Mirka Čejkova, komunista Křiženecky, podobně. Hlavnim tahakem je učast Pavly Topolankove. No lepši zapletku by nenapisal ani Hašek. Nejde enem o paradox dvuch manželu, kdy každy zastava jinu politicku liniju, to už zname z rodiny Buzkovych, ale o stale stejnu najivitu tych kandidatu. Snad pravě mimo Topolankovu manželku, su všeci od srdca přesvědčeni, jak změni svjet k lepšimu. Maxa chce lepši sudy, bo dostal podminku za udajnu pomoc při potlačovani nasili na ženě, Čejkova možna lepši podminky pre odsuzenych podvodniku, bo čemu by si ten jeji nemohl zavolat z basy mobilem, Křiženecky chce možna rehabilitovat Urvalka, bo ten tež robil enem svoju robotu a určitě každy si najdě jakusyk historku a parketu, co by chcel až tam bude za slušne prachy sedět. Tym ambicioznym buď nedochaza, nebo nechce dochazať, že v politice a hlavně v takych molochach, je jednotlivec k smichu a jak se stejnak nepřida k jednej z velkych stran, je tam zbytečny. V lepšim připadku ze sebe zrobi trotla s imunitu - Karasek, Železny aji když u něho šlo možna enem o tu imunitu, a v horšim připadku ho to totalně smete a pokud se o cosyk v osobnym životě pokušal a snažil sa držet kredit slušneho člověka, tak ho to zrujnuje - Fischer a jeho CK story. Stejnak v tym vidim akurat osobni ambice se zviditelnit, nic vjac. Jedinec nema šancu tam zrobit nic, bo stejnak musi hledat podporu u dalšich, inač to je enem ztrata času a zdravi. Tak to su ti, co toho vjac nadřystaju, než dokažu.
A pak je to boj velkych stran. Když se mrknime enem na ty dvě najvětši, tak tam de fakt o hodně. Tu mužeme napravit trocha ten vysledek parlamentnich voleb a dat sami najevo komu z tych dvuch fandime přeca enem vjac. Pokud ODS obhaji svoje křesla a ešče přida jakesyk navic, mame naděju, byť okliku že se to tu začne trocha narovnavať, pokud budu v převahe zastupci diktatora, tak to tu politiku ešče vjac zamoce. Aji tu rozhodnu jak ksychty kandidatu, tak aji vysledky z doby minule, kdy ten senator už mohl tym svym voličum cosyk ukazat. Na rozdil od klasickeho poslanca ten senator ma trocha lepšju pozicu, bo by ho mali v mistě kandidatky aspoň trocha znať.
Ty velke strany to už rozjižďaju na plny ceres a snaži sa supeře diskreditovat už včil. Tu umělu aferu okolo směnky, tu zas odposlechama, boj začal na plne obratky. U kaslika na počtu sem našel pěknu brožurku ODS kaj nebylo moc dřystu co my zrobime, ale naopak, co sme zrobili. Tak to pak ma asi inšu vahu, než hesla socialistu na plakatach okolo slupa. Tam čitam take pecky, že mi je zle. ZMRAZIME ceny za DOPRAVU v Praze! VIME co Prahu TRAPI! DUSTOJNE stari, DOSTUPNE školstvo a podobně. Ešče chyba heslo typa VRATIME CENY V HOSPODACH jak za mojich času v RaJu, ROKO VAS VIDI... Fakt kampaň připravena manažerem z armady. Když se nad tym smrtelnik a obyvatel Prahy zamysli, tak musi reagovat iba jedinym CO STE TU PROBOHA OSEM ROKU ROBILI? Na radnicach su koalicje tak sotva cosyk prosadite, ale mali ste tu v republike skoro neomezenu moc, za posledny čas, kdy šel do čela vaši prohnle partaje Roko z RaJa, ste tu vladli neomezeně, bo co se nedalo inak, tak ste prosadili s komunistama! Tak jak včil ma vaš volič věřit temu, že to NAPRAVITE??? Misto plakatu s konkretnym činem a napisem ZROBILI SME, POVEDLO SA, PROSADILI SME, ZLEPŠILI SME a k temu dycky pravdivy a konkretni udaj, tam mate sliby, co tu trusil Sladek už v roku 1994! Chapem, že by tych hesel tolik nebylo, že bystačili dva slupy na celu Prahu, ale bylo by to ferovějši, než se spolehat na obecne dřysty, ktere maju všeci. Všecko vite, všecko chapete, všemu rozumite, enem ty vysledky su odlišne. To už ty plakaty se stanikem a heslem MYSLIM TO UPŘIMNĚ bylyaspoň vjac k ludovej tvořivosti. Včil tam date jakysyk terč, bo to připravoval lampasak z donuceni a enem čekate jaku špinu vylovit z bahna na konkurencu. Dali ste si do čela diktarskeho napoleona z nevymachanu hubu, ktery se ani nedrži hesla "když mluvíš, tak mysli a když myslíš, tak mlč" spolehate na věrnych přebarvenych a misto konstruktivni roboty, nasadite destruktivnu politiku. Dle meho pohladu ta strana padla volitelnosti odchodem velkeho Miloša Bechera. Ať byl jaky byl a že byl fakt barevny, tak vašu stranu vytahnul z hnoja zapoměni na slunko aji vysluni. Pak už to zas šlo do kytek, bo zvolit si tam Špidlu... to byl čin šilencu no a pak ho vystřidat nedoukem koloťukem a samovzdělanym pravnickym embryem s narcistickosamožerskym sklonem, synovca prachača Vika, tož to byla diskreditacije strany na nulu. Ešče že ste našli charakternějšiho křivaka s podivnu minulosti a charismatickym diktatorskonarcistickym rozhledom a pevnu ruku ve straně a vladě, Roko Parubka.
Tak včil sem enem zvjedavy, či narod je opravdu tak levy a pujde za silnym sedmilhařem, či ni. Ale bacha, bo na Vysočinu včil na chalupu k jednemu duchodcu jezdi dost nenapadnych politiku z ambicema, tak aby nedošlo ešče k palacovemu převratu. Ste na to, socanci, zvyknuti, nebylo by to prvy raz, akorat sa včil bude blbě hladat trafika pre poslanca Parubka, bo k veslu se možno nevratite!
Ludi, poďme všeci koho se to tyka k tym volbam a definitivně rozhodnime, či ma cenu emigrovat, nebo ni.
Byt socanama a jejich voličem, tak na protest proti ODS vyhlasim až do odvolani protestnu hladovku. Už včil vam držim palce, ať vydržite až do konca!
Vaš nevolič Synek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mia Mia | E-mail | 21. září 2006 v 21:50 | Reagovat

To byl omyl, nehlasuji pro CSSD. Klikla jsem, abych se podivala na hlasy a ono to dalo hlas. Moc se omlouvam.

Rada bych volila, ale jsem v zahranici a KSCM a ODS neschavalila zmenu volebniho zakona o korespondencnich volbach. Meli opravdu vzacnou shodu soudruzi a pritom prave ze zahranici by mela sanci ODS. Vubec nechapu, proc se tolik shoduji prave s komousi. proste moc vyber neni.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama