Všecky sily do utoku...Paroubek maka i v sobotu

9. září 2006 v 13:30 | Synek z Ostravy
"To je prostě flagrantní kriminální čin. Já myslím, že pan Topolánek, pokud se zachová jako muž, by měl rychle odstoupit,"

Tak sem planoval jak tu při sobotě popišu svoji malu dovolenku, bo mi moja draha polovička zdrhla jak šťur v rubani s rodičama na tyden pryč a to je, jak isto uznate, zavažna změna v životě chlopa, co včil bude tyden robit mamutatu a zustal sam v opuštěnym keru enem s děvuchu. Včera sme vzali utokem nočni život v Praze a po kulturnim prima večeru v Balbinovej poeticke hospudce u fajnove muziky kapely Bokomara a vystupeni meho kamarada jako hosta Petra Rimskeho, zme se trocha potulali po Praze a skončili v jednej bulingovej herně v Ladvi, abysme ve dvě rano dorazili do pelecha. Vzali sme sebu zas aji Blanku, bo tej kultury bylo ešče pro ňu malo a jejiho synka Tomaša, ktery je o cosyk starši jak ten muj puboš. Vstanul sem hned po rozedněni v pul dvanactej a kuknul enem tak na internet. Tak misto vařeni sobotniho oběda tu sedim a nestačim se divit. Kura Jura Parubek ten umi tlačit na pilu!
Už včera vyšlo na veřejnost, že mimo zatykani chraněncu ČSSD kteři do tej doby v pohodě žili v Praze a využivali svoju beztrestnost byť už mali byt davno v teplakach, se znova rozjelo vyšetřovani topolanka a jeho podilu na jakemsyk uvěrovem nedoplatku. Tak to je jasnačka susto pro noviny a po takych banalnich odezvach sem čakal kdy udeři aji naš maly maosky narcisek. Nechal si to syneček pěkně na sobotu. No celu noc lovil informace, Tvrdik musel jisto makat jak bezdratovej spojeni od tymobajla a hledat svojmu chlebodarcu všecky podklady aby to mohl dneska rozbalit.
Příběh společnosti VAE a jejího nesplaceného dluhu úřady prověřovaly v minulých letech už mnohokrát. Doposud neprokázaly žádný trestný čin. Vyšetřování se pak znovu dalo pohybu před letošními volbami do sněmovny, kdy je odstartovalo anonymní udání. Krátce před tím navštívil ředitele protikorupční služby Miloslava Brycha někdejší šéf úřadu vlády a spolupracovník expremiéra Grosse Pavel Přibyl.
A sme zase na počatku teto bubliny. Neni to prvy raz co se to otvira, bombovni je, že s tym přišel zrovna Přibyl. To je ten kamoš Grosse a to je zas ten, co nam chvilu robil premijera, než se syneček ve sve typicke socdemacke nabubřelosti a s jistu davku narcismu a pocitu nadřazenosti zamotal do zdroju na svuj krasny byteček s bazenem. No nakonec to vysvětlil pujčkou od stryka, ktery žije z duchodu lampasaka a synovca pořadně neviděl od revolucije, bo přece bysi s takym starostrukturnikem Stanik nekazil profil aktivniho svazaka. Pak se raz potkalia stryk zamačknul slzu nad setkanim s hodnym synovcem a s větu "všecko dobre Staniku, dycky si byl muj nejoblubenějši synovec a ozdoba našej rudej rodiny" mu věnoval igelitku z kauflandu, kde přibalil k vlašaku aji jakysyk ten meloun. Tak to byl Stanik, dyby si kdosyk nepamatoval... no ten Přibyl byl zas jeho kamoš a po menovani do uřada se nam provalilo, že tento šikula mlatil ludi po palach obuchem už za Husaka. Včil citil šancu byt uas kusek od dobreho koryta a tak pomaha Jurovi. Možna aji z vlastni iniciativy, bo taky cyp je dyckyaktivny jak hřibek od Temelina, kdyš citi penize a dobre bydlo. Cela kauza VAE je troška zamotana, ale jak pišu nezavisle medija(ehm,ehm) tak to bylo asi takto:
Případ dluhu VAE začal v únoru 1999, kdy si firma, v níž měl nynější premiér čtvrtinový podíl a do roku 2003 byl předsedou představenstva, půjčila u První městské banky 67,5 milionu korun na převzetí tepelného hospodářství v Kroměříži. Podnikatelský záměr ale nevyšel a firma z úvěru splatila jen část, 53 milionů. I s úroky bance dál dlužila 15,9 milionu. Po krachu První městské banky přešly v prosinci 2000 její pohledávky na hlavní město Prahu. Dluh VAE převzal magistrát v ceně 11,9 milionu. Firma následně nabídla splátkový kalendář, ale město jej nepřijalo a pohledávku prodalo firmě BB Cash za 5,5 milionu korun. Magistrát později prohlásil, že na celé operaci netratil. Teoreticky jsme mohli vymáhat od VAE celých 16 milionů, ale rada města tehdy usoudila, že prodej za 5,5 milionů je odpovídající," uvedla před dvěma lety tehdejší zástupkyně ředitele magistrátu Zdena Javornická.
Co se robilo po dalšich prodejach pohledavky neni podstatne, bo se vyšetřuje tato čast a pokud čitam dobře, tak ta firma furt dluži komusyk ešče dost, ale splaca to svoju aktivitu v podnikani.
No a karavana tahne dal. Kdopak nam řadil na magistratu v tej době? No jasnačka že Jura Parubku. Čemu už tehdy neřval, že je to špatně? Že na tym trati všeci a že se z teho jeho v tej době už rysujici se supeř jaksyk vyvleče? Bo ale Jura tehdy netušil jak rychle poroste jeho ego s karieru tak neremcal a plnil rolu lokaja v barvach socdem. Pisal sem už v minulosti o daleko zavažnějšich pruserach ČSSD a o kauzach, ktere ohrožuji aji republiku svym rozsahom a napojenim na nejvyšši mista. Biolih, VZP, Diag Human, D47... tam všade teču prachy daňovych poplatniku jak potok jenisej.
Cele to je enem politicka objednavka, umělo nafuknuta bublina a kopeme do supeřa zbytkem sil. Vubec nechcu řešit estli je v tom Topolanek či kdosyk iny z ODS namočeny, nechcu řešit jak to bylo či mohlo byt. Tady je zaražejici cosyk ine. Policija ZAČALA VYŠETŘOVAT znova tuto kauzu a chce se zaměřit aji na tehdejšiho předsedu představenstva Topolanka a nasledne transakce. Tečka!
A na tuto zpravu reaguje zhrzeny samovladca, muž jednej strany a vlady, narcisni zabedněnec ryčavym KŘIKOM o tym, kdo ma hned odstupit a že je kriminalnik!
Kdyby pokažde když policija začne cosyk vyšetřovat měl politik odstupit, tak tu od doby Masaryka nikdo nebyl! (vynechame-li dobu komunismu) Kolik takych podezřeni už tu bylo! Od Klausovej vily ve švajcu, přes černe konta, akce Bamberg, ruzne ine bordely, Helbigove, Krečiřove, Kavan a nevim co všecko, skoro každy kdo se chvilu kajsyk ukazal byl hned z čehosyk podezřely. Nakonec v teplakach končili enem socdemaci typu Svobody a tunelovani Liberty. Až bude jasne, že tam byl jakysyk podraz, a pujde to předsud, tak do doby rozsudka je každy nevinny, esli se to libi Parubkovi, či ni. Ať v připadku šetřeni u sudu tlači na Topolanka aby sa neschovaval za imunitu ať tlači aby byl postaveny před nezavislu justicu, ale ať neovlivňuje svym rypakem a řečama vyšetřovani, ktere ešče ani pořadně nezačalo a nevyzyva kohosyk k odstupeni enem pro vyšetřovani. Dyť ešče neni ani obviněny! Jura je přece taky vyšetřovan, podezřely z ruznych trsetnich činu, včetně zneuživani jakesyk holčiny na jachtě zločinca, na kterej evidentně byl!Co tam robil už je spekulacija. Čemu on hned nerezignoval?
V pozadi celej tej bubliny je uplně cosyk ineho. Sam Jura to hned naznačil. aji na něho se cosyk chysta, sam temu řika Kubica II. Je vystresovany, bo prveho kubica jaksyk ustal, ale ve volbach mu to moc nepomohlo a včil, když je definitivně odstrčeny od vlivu a odchadza v zapoměni se pry cosyk noveho rysuje. On vi odkud fuka a že mu to muže a ja dufam že aji se tak stane, zlomit vaz. Že klesne jeho pozice v socdemu a že diktatorek už nebude mit všecky poslušne ovečky. Do toho se bliži vysloveni duvěry vladě nenaviděneho a daleko uspěšnějšiho vitěza voleb a co jak ho pak jakysyk poslanec s poslednym zachvěmem pokřiveneho charaktera v čssd podrazi a pomuže Topolankovi? On musi tušit že cosyk neni v pořadku a enem silou a utokem vpřed muže rukama zadržet vodu z přehrady. Maslo mu teče po zatylku a on citi jak prase před poražku, že se bliži jeho konec. Že jakse cosyk najde, ani kočka mu nepomuže. Prosere senatni volby, vlada dostane duvěru a v socdemu dojde k dalšimu z palacovych převratu, jak zme za tych par roku co je mame zpatky, zvyknuti.
Taky je muj pohlad na tuto radoby aferu. Esli se Topolanek dopustil čehosyk nezakoneho, takať ho sud odsudi, ale do tej doby je nevinny esli kdosyk řve a kope, či ni. Kdyby neměl v tymu take odborniky jakym je jeho podržtaška a vječny nohosled Tvrdik, tak si počkal či policija Topolanka aspoň obvini a pak mohl začit řvat, že obviněnypolitik v tak zavažnem deliktu by neměl byt do rozhodnuti sudu v žadnej funkci. Ale oni ho teprve enem vyšetřuju, což znamena že se ho na to ešče ani nikdo nemusel ptat a on o tym ani nemusei vědět. Vyšetřovat vas mužu aniž to tušite. Teprve OBVINĚNI je zavažny signal, že jsou tam DUVODNE podezřeni na spachani trestneho čina! Dufam, že to Jurovi konečně zlomi vaz a bude se chovat jakřadovy poslanec a ne hrat si na Urvalka kombinovaneho s Lynčem a Vinetuem.
Kludnu sobotu
Vaš Synek
Posledny pohlad do očisek veřejnosti, střidani přichaza, muž v pozadi je Bin Topoladin v očach upřymneho Jury
Juro DĚKUJEME za VŠECKO a včil hybaj domu ke stolu. Zuzanka čeka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ckvul ckvul | E-mail | 10. září 2006 v 21:01 | Reagovat

špica aj kokotiny sa negdy daju čisť

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama