A je to tu

26. října 2006 v 13:49 | Synek z Ostravy
Předseda ČSSD Jiří Paroubek prý má indicie, že poslance Michala Pohanku možná vydírají bezpečnostní složky, nebo že jeho odchod má být výměnným obchodem ODS Paroubek ve čtvrtek vyzval Pohanku, který se rozhodl vystoupit z ČSSD, k odstoupení z funkce poslance.....

Jak sem už hlasil v tym nepovedenym dřystu, Jura už vylezl z ďury, vzal a čtverku popsanu Tvrdlikem a inyma poradcama a včil svjetu oznamil, že ten pazgřivec Pohanka je vydirany kymsyk od bezpečnostnich složek a na objednavku ODS! sice nechapu,kdyby to tak bylo, čemu by Pohanka celu vjec nesvěřil svojmu guruovi a nerozjeli akci, ale u Jury ma definitivně po žižalkach -
"Tento poslanec zradil sociální demokracii, osobně jsem se v něm velmi zklamal, dnešním dnem pro mě skončil," řekl Paroubek na mimořádné tiskové konferenci.
jojo, škoda že se nemuže hned střilat, to by už bylo tych šibalu zastrašilo, ale tak to bude končit enem vylučenim a odevzdanim legitky a stranickeho odznaka. Co na tym, že Pohanka byl v ČSSD od jejiho vznika. Přijde samozvoleny vladca a zamete s každym, kdo nepiska jak on.
"Jsme přesvědčeni, že tento postup je organizován některými bezpečnostními složkami, které pracují na základě zadání Občanské demokratické strany," prohlásil dnes Paroubek. Důkazy neuvedl, pro jeho hypotézu prý ale svědčí řada indicií. Občanští demokraté podle něj ani neskrývají "jásot" nad tím, že Pohanka odešel z ČSSD.
Esli za tym neni aji KGB či CIA?
"Nechce se mi ani věřit, že to soudný člověk a zodpovědný politik může ze sebe vychrlit. Tato slova, podobně jako jeho proslulý povolební projev, zásadně zpochybňují jeho schopnost zastávat jakýkoli vyšší úřad v této zemi," řekl Nečas
Jura je tvrďak od kosti, a jak nema za patama zuzanku, hned si hraje na tvrdeho chlopa s ludskym přistupem k všeckym potřebnym, ale u něho Pohanka ma utrum. Leda že by....
Ve středu chtěl Paroubek s Pohankou mluvit
Ještě ve středu večer Paroubek mluvil o tom, že se bude snažit poslance Pohanku sehnat a promluvit s ním o dalším setrvání v ČSSD i o další spolupráci se stranou.
Dnes už je všechno jinak. Paroubek ve svých veřejných vyjádřeních dává jasně najevo, že Pohanka je pro něj "mrtvý muž".
"Nepodařilo se nám ho kontaktovat a asi se to ani nepodaří," řekl Paroubek rádiu Impuls a zároveň dal najevo, že se mu výroky Pohanky vůbec nelíbí.
Zejména ty, ve kterých mluvil o tom, že mu chování šéfa klubu ČSSD Michala Haška připomíná padesátá léta.
"Ty jeho hovory o stalinistech byly krajně nechutné," řekl předseda strany a na otázku, zda by Pohankovi přesto odpustil, odpověděl, že by "musel projevit velmi upřímnou lítost".
To posledni ma dojalo až k slzam.
Večer za tmy, pližici se postava k panelaku. Kratke bzynknuti zvonka a hlas v mluvitku "KDO JE?!" To jsem ja, pani tovarnikova...ehm velkomožna..teda CAREVNO! "No proto! Co chceš skunku?" Je najvyšši doma? Chcu mu cosyk řict! Z chrchlatka sa enem ozve - "maš tu jakehosyk kamoša, to je naposledy co se tu večer kdosyk sliza, maju chodit za tebu přes den! Ešče raz a du bydlet k mamince!" Jura v teplakach idě před barak, rozhlidne sa, zvažni, prošacuje Pohanku a zatahne ho do sklepa. Tam mu, na kolenach, Pohanka odpřisahne že za tym je ODS a že zrobi přimu omluvu na svoje naklady v medijach. Pak hu Jura pohladi po pale, da mu rozhřešeni, potahne gumu na teplakach nad pupek a idě si čist v Marxovych spisach. Ešče drobny telefon Tvrdikovi, že však vi co ma robit a na pulnoc svolat mimořadnu tiskovku, kde bledy Pohanka všecko vyvrati, znova veřejně odprosi celu ČSSD o odpuštěni a Jura ho vezme zpatky do klubu a klubovny.
Chlama jak cyp, co?
Realita je ovšem ina. Parubek se boji co to všecko muže spustit a přešel, jak je jeho zvykem, do utoka - za všeckym od Bile hory hledej ODS!
"ČSSD má řadu indicií o tom, že chování poslance Pohanky je důsledkem faktu, že se stal objektem vydírání a psychického nátlaku," uvedl dnes na mimořádné tiskové konferenci Jiří Paroubek.
Podle něj na Pohanku tlačily policejní složky, které dostaly zadání od občanských demokratů. "Byl na něj vyvíjen nátlak a s téměř jistotou lze předpokládat, že to mohly být bezpečnostní složky. Cílem bylo vytvořit v něm dojem, že ho chce ČSSD obětovat," uvedl Paroubek. "Možná je tam i nějaká nabídka, která se nedala odmítnout."
Samotny Pohanka, pre všeckych nezvestny, přesto furt živy to komentoval po svym:
Pohanka takový výklad odmítá. Dnes redakci Aktuálně.cz sdělil: "Je to absolutní nesmysl. Jestli na mě někdo tlačí, tak je to jenom sociální demokracie."
Pohanka kvůli strachu o život už dnes požádal o policejní ochranu. "Policie se chovala velmi korektně. Nyní se řeší, zda a v jakém rozsahu mi bude ochrana poskytnuta," řekl Aktuálně.cz Pohanka.
Sama ČSSD se dnes na tiskové konferenci od veškerých obvinění distancovala. "Jsme znechuceni, že místo diskuse o vývoji země, jsme zatahováni do nejrůznějších kauz s kriminálním podtextem, které jsou však vždy selháním jednotlivců, stejně jako selhal pan Pohanka," řekl někdejší premiér.
Juro Juro a co nam ešče dřystneš?
Paroubek zrekonstruoval, jak podle něj tlak na Pohanku vypadal: "Má to rukopis bezpečnostních složek. Smyslem je vyvolat dojem, že někteří poslanci jsou ohroženi. Tyto metody považuji za gangsterské a nechutné. To je bezpečnostní hra, nic jiného. Rozpracoval lidi, znejistět a pak je odloupnout od klubu ČSSD." Šéf ČSSD tvrdí, že tyto metody jsou vůči některým poslancům strany používány. "Tlak na naše poslance je rafinovanější. Vytvoří se dojem, že by poslanci mohli být obviněni a stíháni. Pak se objeví média s dotazem, zda by nechtěli změnit politické barvy. Má to za cíl zasít nejistotu, stejně jako u kolegy Pohanky. Ne každý má s takovými praktikami zkušenosti," popsal Paroubek.
Muj ty smutku, ty už včil si Juro zraly na Chocholouška!
Počkame s čim ešče kdosyk vyleze, bo to nekonči.
Stejnak za to muže Kubice a jak Juru sere, že už to nejde po stranicky řešit!
Esli dojde na kuolarove drby a moje zdroje, tak to včil v ČSSD pěkně vře a sam bych čakal, že se zvedne dalša ovca a zrobi Jurovi PAPA
Vaš Synek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Radim Radim | 26. října 2006 v 14:08 | Reagovat

Dobrý, už se těším až to nějak po svém okomentuje Northern Lights

2 Northern Lights Northern Lights | 26. října 2006 v 14:53 | Reagovat

Freedom for Cannabis!

3 BigDad BigDad | 26. října 2006 v 16:16 | Reagovat

No, a my zase máme skutečně vážné indicie o tom, že jakékoliv domněnky o inteligenci vedení ČSSD se nezakládají na pravdě. Je zjevné, že to může ddojít dokonce tak daleko, že budou prohlášeni za bandu blbců (tou už jsou, ale k tomu prohlášení doposud nedošlo, čeká se na pana doktora z Bohnic).

4 Parvati Parvati | E-mail | 27. října 2006 v 8:18 | Reagovat

Všechno je to komlot? Za vším stojí bezpečnostní složky? :-) Jestli po osmi letech lúzovlády měla ODS pod kontrolou bezpečnostní složky tak, aby mohl Kubice vypouštět zrežírované bubliny, tak klobouk dolů před ODS. Nevylučuji to zcela, ale připadá mi to krajně nepravděpodobné. Takže asi v sociální demokracii něco těžce zapáchá tak, že už to nejde udržet dlouho pod pokličkou. Přetlak roste... Jak jsem četla na jednom smutečním oznámení: Každá bublina jednou splaskne, přefoukne se a pak praskne... A tady to bude šlupka!!!

5 Albert Hofmann Albert Hofmann | 27. října 2006 v 8:54 | Reagovat

Parvati Parvati, takhle se vyjadřovat na oficiálních stránkách ODss přece nemůžeš!

6 Synek Synek | 27. října 2006 v 9:02 | Reagovat

Tu se može všecko, bo to su akurat tak moje oficialne stranky a JA si určuju co tu bude a co ni!

Tak bez obav, tu je prostor pre všecky slušne ludi z jakekoliv strany, enem kerymsyk se to tu blbě čita a tak sem nelezu.Pravda boli dycky.

synek

7 halali. halali. | E-mail | 27. října 2006 v 11:16 | Reagovat

Už jste někde  viděli větší bandu pitomců  nežli ve zpravodajství tv?

8 Zlivojín  Pošusta Zlivojín Pošusta | E-mail | 27. října 2006 v 11:48 | Reagovat

Je to k nevíře , jaký strašně prázdný plky produkuje a tím i inspiruje u podřadných individuí autor výše uváděného materiálu.  

Země ve které se slovo socialista stalo nadávkou , krácenou na pohrdlivé socan se stala rejdištěm temných estébáckých figur

kteří slouží oběma zprofanovaným partajím.

Dřív o byvalo sice jednodušší, kdy jim velela pouze jedna partaj !

ale i tehdy se jednalo o vpodstatě stejný souboj  mezi pseudovrstvou exekutivy a pseudovrstvou partajnách funkcionářů

Dnes je jisté , že mládežnická klika ODS se přimkla k idejím ODS , protože to byl lepší maskovatelnější prostor pro jejich rejdy.

ODS vznikla totiž tak, že pro etablování rádobypravicové platformy se zmocniůla ideové výzbroje někdejších národních socialistů , které tím odsoudila do sféry nevolitelnosti. Vzpomeňme jak dopadli ve všech v olbách kde se vzmohli na kandidátku , protože nepochopili

že se slovem socialismus to daleko nedotáhnou.

To socani , školácky navázali na své zbankrotované tradice a nevytvořili dostatečně maskovaný prostor pro skrytí estébáckých kádrů. Na to teď ČSSD doplácí, protože na sqvadru ODSesáckých vod nemají, a proto musí pohořet.

Existuje jediný způsob jak přerušit  tento zdánlivě do nekonečna se opakující řetězec , počínaje u gestapáckých kádrů , přes všechny varianty stepních fízlovských bratrstev které se k nám vedraly pod vlajkami rudé armády i přes konečně samostatné české respektive slovenské bastardy , které se nepodařilo paralysovat ani zcela nové

pravé české zmrdy husákovských dob , protože nastrčená estébácká volavka , jménem Cibulka , vnesla zveřejněním zmatečních materiálů do orientace takový zmatek , že nikdo nevěděl kam patří a kdo komu poroučí .  Tento způsob je opravdu jen jediný : nechat je prostě vychcípat , protože zabít je málo ! To by muselo  znít : zabít a pochcat! To ale bude trvat generace.........

Jinak je tento textový portál jen důkazem, že internet je cesta do pekel, ve které se inteligenci nemůže dařit . Každý blbec má svou pravdu a poučné je to pouze pro psychiatry

9 cepín cepín | Web | 27. října 2006 v 14:41 | Reagovat

tak ses hezky vyblil, a až ti dojde, že na svejch stránkách (navíc blogu) si může psát kdo chce co chce, tak se zase objev s nějakou pěknou paranoidní představou.

P.S.: máme ze závěru tvého pamfletu vyčíst, že onou "inteligencí" máš být ty? Jenom abychom věděli (úvod s "...inspiruje u podřadných individuí..." skutečně nasvědčuje faktu, že se považuješ za onu inteligenci, která navždy shlíží na to tupé stádo pod ní).

btw. svoji pravdu nemá každý blbec - naopak, člověk, který má svoji pravdu, má asi i svůj názor, ke kterému určitou fází dospěl. Blbec je ten, který jen papouškuje "pravdu" jiných. Pa, puso

10 Tomáš Tomáš | 27. října 2006 v 15:09 | Reagovat

JJ, ta poslední věta se mu fakt povedla :-D

11 Fany Fany | 27. října 2006 v 22:26 | Reagovat

Co je tohle za individua, jako Zlivojín Pošusta, vlezou k někomu na návštěvu, a místo slušného chování nadávají. Nejhorší je, že ničí diskuze na všech pravicových stránkách. Já nevím, proč si nezaloží svoje Rudé listy! Vlastně vím, protože na to nemají a jejich jedinou kvalifikací je vysávat, okrádat a otravovat druhé! Jo, jo, sockomouši to je pakáž. To by se jím, grázlům, líbilo, zakázat internet!!! Kdo volíte do senátu, neváhejte a běžte volit ať zničíme to socanské dračí plémě.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama