Božske mlyny a pravda je enem jedna... MOJA!

31. října 2006 v 12:10 | Synek z Ostravy
I když předseda ČSSD Jiří Paroubek vyzdvihl výkon některých soc. dem. kandidátů ve 2. kole senátních voleb a výsledek označil za úspěch, ozvaly se hlasy, že by si Lidový dům neměl nic nalhávat.

Si připadam jak teta od Michala Davida, pani Kludska, bo sem tež taky věštec jak ona. Jak sem tak parazy kukal do logra u klavesnice, viděl sem tam tu podivnu buducnost socanu a přemyšlal zbytkem mozkovej kury, co se tamasi včil bude robit. Pametate na meno kere sem parazy zpomenul?
Začíná uvnitř ČSSD útok na šéfa Paroubka? Možná. S ostrou kritikou vystoupil místopředseda strany Škromach. Jako první z vysoce postavených sociálních demokratů jasně řekl: "Šest zvolených senátorů je plusem, ale celkový volební výsledek je jednoznačná prohra."
Škromach.... to je taka ikona ČSSD S každym umi vychazat a každemu vleze do řiti. temu je fuk esli byl u vesla Zeman, Špidla, Gross či Parubek. Ma jednu vlastnost hodnu velkeho stratega v divne straně. Jak se cosyk začne robit, stahne sa do pozadi a vyčkava jak Vondračkova na bulvar. Nikdy nešel do přimeho boja, dyckysi našel cestu jak zustat tak trocha v zavětři a odvažny je jak Husak v bojach o Duklu. Až je po všeckym, zajede na Vysočinu, podřysta s duchodcem a zautoči ze zalohy jak dobře kovany komunista. To jeho byvale členstvo v tym ma velky podil. Jednou komunista, furt komunista. Narod a hlavně socky ho miluju, bo je štědry jak stryk od Grossa a všeci nemakčenka ho miluju, včetně jejich děcek, bo jim slubil počitač a pastelky.
Škromach ale je vychany jak pedofil v divčim sboru a on do čela nepojde. Kriticky to zhodnoti, pomuže komusyk do čela, sam vezme mistopředsedu a jak bude dobra konstelacija, bude na rautach a na fotkach, jak se to zas posere, stahne sa vyčka co se z teho vyklube.
Jura to ma blbe, bo ho nepodpoři ani jeho kdysi velka opora a učitel socanu - Zeman
"Myslím, že tu situaci nervově nezvládl a že se u něj projevila určitá hysterie. Nejsem schopen odhadnout, jestli je to způsobeno jeho špatnými poradci, nebo jím samým, ale koneckonců politik je takový, jaké si vybírá poradce," prohlásil Zeman.
Jura začina sklizat svoju popularnu politiku a jak je v takej komunistickodemokratickej straně normalne, jednoducho se ho zbavi. Dopadne jak Slansky, Trockij, Lenin, Gross, prostě všeci co vyrostli a začali trpět komplexem nenahraditelnosti.
Jura Roko se určitě nevzda, zatim silu svojich kamaradu udrži post do kongresa UV ČSSD a ma včil hodně malo času jaksyk zastavit ten pad z oblaku zpatky mezi tych svojich věrnych.
Pučiste začinaju vyhaňat moly z kvadra a chystaju se na sjezd. Kritika bude silit a včil ho zachrani snad jen jakysyk totalni kolaps v ODS. Ani ty kauzy nezabiraju, nezabira ani mimořadna tiskovka, bo neni k čemu a sice Jura ziskal nove senatory, ale je to tak žalostny vysledek a navic podpořeny tyma kandidata v regionech, než jeho zasluha, že bude ťažko hladat cosyk, čim zacpe ďury v lodi a zastavi pomalu smrt utopenim. Buducnosr je kajsyk v oblakach...
Kamaradstvo a podpora se v takej straně nosi enem jak kdosyk nastavi svuj hřbet a je uspěšny. Jak se cosyk posere, idě všecko stranu. Začne to malu pochybnosti a tak trocha straněnim a nebavenim sa, no a konči odchodem kajsyk mimo hlavne směry. Kdyby aspoň byla ČSSD u lizu, dostal by kytku, ďakovačku a trafiku kajsyk v Bruselu, či dozorči radě, ale tak? Co mu može kdo nabidnut za tichy odchod a sypani popela z vitězneho dutnika na hlavu? Nic, bo vitěznydutnik si Jura zapalil enem raz a to omylem.
Je jasne, že Škromach do čela nepojde. Najde jakusyk inu ovečku a podpoři ju. Budu předčasne volby, to ani Jura už asi nezhati, aji když by mu to pomohlo odsunut pomalu smrt a bude třeba po volbach najit kohosyk, kdo bude tvrdy v opoziciji a pokusi se ziskat dost hlasu k temu, aby to byla opozicija pořadna. Kohosyk, kdo tych komunistu zpatky přivabi a kdo bude umět jednat a vyjednavat aji jak bude vysledek špatny. Takeho noveho Luxa, ovšem ten mezi nima neni.
Tak mala rozlučka už probiha, novym stinovym kardinalem bude Škromach a koho najdu do role krala bez pateře, to je včil enem v tym logru a Milošovej pale.
Cosykse zrobit musi, Jura to svoju politiku nezvladnul a prosral na co šahnul. ani posledni tah s Pohanku, kery se mal jisto objevit připutany kdesyk v lese s volebnim plakatem ODS v hubě a vypalenu holubicu na řiti, taky nevyšel..... co včil??
Byt Juru tak to neřešim, necham to inym, v klidu odejdu a napišu jakusyk knihu. Třebas jak sem zustal nepochopeny či tak cosyk. V zavětřu budu kritizovat uplně všecko a všechny, budu mluvit do mediji jak je všecko špatně a čakat, esli ten kašpar co přijde po mně nebude ešče horši a jak kdosyk iny prosere volby tak se budu robit vzacnym, že bych to robil inač, aji vim jak, ale musite ma ukecat, inak se nevratim. Zaplatim svoje dluhy a počkam na uroky
Horši bude, jak kdosyk novy ziska ztracene voliče a dostane stranu na uroveň kaj kdysyk byla a kaj asi aji patři a stane se z teho strana protikladu k ODS ale s programem a politiku pro všeckyludi, kdy to nebude enem o neschopnych, ale nadu cile a program jak podpořit třebas aji ty nenaviděne kapitalisty, keři svoju robotu drži republiku nad vodu.
Pak ma Jura po žižalkach a muže v kludu chodit se Zuzanku na Matějsku za Kočku a muzikaly Janečka.
Vaš Synek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama