Buldozer bez nafty? nebo převrat z Vysočiny?

17. října 2006 v 10:41 | Synek z Ostravy
Expremiér Miloš Zeman podporuje stejně jako ODS sestavení úřednické vlády do předčasných voleb. Kdo ji bude vést, je podle něho výlučně věcí prezidenta Václava Klause.....

Pozornym čtenařum neušlo, že Jura je včil jakysyk divny. Raz nabidne velku koaliciju ODS pak zas to chce dmentovat, ale bo to dřystal v prave poludňe v kysni, kdy sledovanost dosahla skoro stejnych čisel jak za ery Nemocnice na kraju mesta, tak to zamocal do vyroka, že to je jeden ze scenařu. "Trošku jsem byl překvapen, když jsem v neděli večer přišel domů a z médií se dozvěděl, že jsem ODS navrhl velkou koalici. Mé nedělní vystoupení ale takto vůbec nebylo míněno," byla první Paroubkova slova na pondělní ranní mimořádné tiskové konferenci
No Jura zas trochu kecal, bo jak přejdu včil už klasicky obraz poslednych dňu, kdy Jura cosyk dřystne a pak svola tiskovku aby to dement(oval) tak zas robi z ludi a aji svych pomalu ubyvajucich voliču hňupy. On to vlastně enem tak jebnul do placa, aby řeč nestala, aspoň to tak myslel aji když to nedomyslel - včil je možne najsť všecko:
Otázka:
Kdy jste přišel na to, že nabídnete panu Topolánkovi velkou koalici? To už je reakce na to, že pan prezident řekl, že nejmenuje vládu s přeběhlíkem, že chce stabilní dohodu dvou či více stran, anebo je to vaše starší idea?

Odpověď:
Tak určitě je to reakce na to, co říká pan prezident. Jak víte, v politice se nepohybují jenom sochy. Já musím reagovat na situaci. Já bych taky nerad, aby se pořád omílalo, kde vezmu sto první a sto druhý, sto třetí hlas... Pan prezident nepochybuje, že ten sto první hlas mám, jak vidíte. Myslím, že pan prezident je bystrý člověk. Je zřejmé, že tohleto se vyvinulo po demisi Topolánkovy vlády a po vyjádření pana prezidenta. Protože jediné stabilní uspořádání tady je možné, a to je velká koalice, a samozřejmě pokud já bych těm věcem měl bránit, nemusím být zrovna v té první linii. To znamená, že nemusím být v té vládě a to je dostatečný důkaz, že neusiluji o pokus za každou cenu. Umím si představit takové řešení do předčasných voleb, které by mohly proběhnout někdy za dva roky. A myslím, že země by to potřebovala, abychom řešili otázky důchodové reformy, veřejných financí, předsednictví České republiky v EU a dalších a dalších věcí, které je třeba řešit středovým programem na základě společenského konsensu.
No a tak na zakladě teho prohlašeni to převzala medija a večer to nebyla četba svotky, či sledovani vystřihu Borhyove ve zpravach, ale telefon od kamoša Filipa, či to myslel važně, bo esli tu šancu dostane, tak na ňho komunisti seru a nepodpoři ho. Do teho volal zradca, že čemu on nasazuje krk a svoju pokřivenu pateř, jak ho včil Jura veřejně zradil a chce sa paktovat s modryma a esli se provali, že to byl on, kdo ho chcel podpořit, tak si može zabalit deku, krucifix a matonku a isť hladat rozhřešeni kajsyk do Vatikana. jura zbudil Tvrdika, nařidil mu svolat novinařske hyeny na rano a hned po rannym ritualu (probudit sa, vychcat, vysrat a pak vstanut) šel na tu tiskovku. Muselo ho to tlačit celu noc, bo u stolečka byl dřiv, jak novinaři.
Po srceryvnym vystupu na tiskovce a odvolanim všeho, co včera dřystal v kysni, spokojeny jak štěně po zežrani pedigripal, šel dom. Ešče ani nestačil obejmut zuzanku a vyvětrat startky v obyvaku a už zas telefon od podržtašky Tvrdika: "Vysosti pruser! Nejvyšši pohotovost! Kod VYSDUCHAT!!" Jura chvilu nechapal o čim je řeč, bo sice zavedli kodovaci hesla aby ich kdosyk neodposluchaval, ale zprvu myslel, že Tvrdikovi jebe a nebo se provalila jakasyk potřeba kohosyk "vyžduchat" třeba milenku, či tak cosyk. Až pak mu došlo, že to je enem Tvrdikova zkratka v dvuch jazykach pre horšu dešifraciju nepřitela a znači to VYSOČINA - DUCHODCA - ATTACK!! došlo k temu najhoršimu, co mohlo Juru a jeho sluhy potkat. Ešče zkusmo zavolal Škromachovi, ale jak sa ozvalo "lutujeme, ale volany učastnik neni dostupny..." došlo mu, že prvy nestabilny už je v zakopach, zalehnuty na matracach jak v Kmotrovi a čaka, co sa bude robiť!
Scenař na novy muzikal s hororovu atmosferu a v produkciji JUDr. Janečka je včil na spadnuti. Nic horšeho už nastat nemohlo! Medija spekuluju o tym, že by Klaus moh pověřit sestavenim vlady ZEMANA!
Tato varianta je realna, ale nepravděpodobna i když jako lek na Jurovu spupnost, nevyrovnane učty z doby, kdy chcel Klausovi schvalovat služebky a ine vyhružky, temu možu trocha pomoci. Byla by to BOMBA ktera, by vybuchla a oživila našu politicku scenu.
Zeman pověřeny sestavenim vlady, usedne dočasně na premijerske křeslo. topolanek obsadi funkcu šefa sněmovny. společně prosadi zmenu volebniho zakona a přivedu zemi k předčasnym volbam. Zeman zvedne preference strany, dosatne do čela svojich ludi v ČSSD a odsune Parubka do role statity a maximalně tak poslanca, pokal bude do tej doby držet pysk a bude hodny. Topolanek posili za vstřicny krok a politicku korektnost, Klaus ziska podporu tych novych ludi v čele ČSSD pre dalšu volbu a republika može znova a konečně jednohlasně zvolit, koho chcu mať v čele vlady a kera partyja dostane šancu napravit tu ŠpidloGrossoParubkovsku kopu hnoja, co tu po nich zbydě.
Esli podobny scenař fakt nastane, zaleži na nas všeckych - trocha. Bo prvysignal k jakymsyk změnam dame už tym, jak dopadnu senatne volby tento vikend. Novinaři nadu dost dalšich ludi do čela dočasnej vlady, už včilse proslycha, že by to mohl byt Pačes, za chvilu to budě kdosyk iny, ale varianta Zemana je dost nadějna. Znamenalo by to rozklad v řadach ČSSD a pořadny otřes v tej partyji, ale jim enem pořadne proluftovani može pomoci. Zatim je to pokus jednoho zufalca nasadit diktaturu do strany a vlady, ale ambicioznich bezpateřniku, keři slubuju věrnost všeckym, se tam najdě dost a dost.
Tak sem zvjedavy, esli to vyjdě.
P.S. jeden vtip na konec od čtenařa blogu:
Vtrhne lupič do banky.
"Ruce vzhůru a prachy sem!" poručí.
Pokladní suše opáčí:
"A víte, že vás za to mohou vyloučit z ČSSD?"
Vaš Synek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Parvati Parvati | E-mail | 17. října 2006 v 12:01 | Reagovat

Hlavně Jirku nepodceňovat! Má stále dost věrných do posledn bitvy...

2 Northern Lights Northern Lights | 17. října 2006 v 12:55 | Reagovat

Světla severu to vidí jasně. Senat je zbytečna partaj uměle udržovana skupina přiživniku. Proč se hlasuje do senatu zaroveň s komunalníma volbama? Bo by tu pychu politicke garnitury nepřišel nikdo podpořit. A ostravaci pozor! Po ostravě visí tvář komunisty Gavendy že bude dobry senator , jo přesně ten co rozhodoval kera rodina z naši ulice dostane devizovy prislib na cestu do jugošky za bolševika. Ludi maju kratku paměť. Měl se Synku.

3 Parvati Parvati | E-mail | 17. října 2006 v 21:01 | Reagovat

A je to tady:

1) Inspekce ministersva vnitra, chce zastavit úooz a obviňuje Kubiceho z úniku informací. Podle paragrafu tr. zákona o navádění k tr. činu by měli obžalovat i velkého Jirku, neboť to byl on, kdo požadoval ať Kubice předloží co má. Čemu se asi úooz přiblížil?

2) Lidé z okolí Tlustého požadují úplatek. Nakonec se zjistí, že nemysleli poslance Tlustého, ale jiného tlustého poslance a že to byli titéž provokatéři, co slíbili sehnat nějaké prachy pro poslance skokana...

4 Fany Fany | 17. října 2006 v 22:12 | Reagovat

Synku, on Zeman je taky pěkný zmetek. Né, že by dosahoval grázlovských hodnot Paruba, ale moc bych mu nevěřila. No, nevím, nevím, taky už několikrát od r. 89 otočil.

Parvati, uvidíme, co se z toho vyklube. Šéf inspekce to obvinění Kubiceho prý nepodepsal a nesouhlasí s ním. Ten druhý bod bude, tedy podle mne, provokace. Otázka je kdo za tím stojí ED nebo Roko!!!

5 Parouback Parouback | Web | 18. října 2006 v 14:57 | Reagovat

Proti Parubovi zlatej Zeman!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama