Dluhy jak v statnej kase, furt a zase... co zrobil Kubice?

21. října 2006 v 5:00 | Synek z Ostravy
Advokát Zdeněk Altner, který se domáhá na sociální demokracii více než 18 miliard korun, podal vládě návrh na pozastavení činnosti této opoziční strany......
To jméno voliči dříve neznali. Jan Kubice je nezajímal.Teď jsou tu další volby a on zase plní média. Pamatujete si ale, jak to s ním bylo?....

Tak najprve k prvemu veselemu připadu:
Altner v něm tvrdí, že ČSSD nejméně od roku 2000 zneužívala svého vlivu na výkon státní moci včetně moci soudní s přesvědčením, že se jí ho podaří zlikvidovat jako svého věřitele dříve, než se domůže svých práv.
Text návrhu dnes Altner zveřejnil na tiskové konferenci. Předseda ČSSD Jiří Paroubek věří, že se strana s Altnerem dohodne. "Bylo by zajímavé, kdyby se nejstarší politická strana ocitla ve stavu ilegality. Myslím, že by to nebylo ani v zájmu této vlády," řekl ČTK Paroubek.
No možna k v zajmu tejto vlady by to nebylo, bo by odpadnul velky kolos a vlada by mohla vyhlasit nove volby, což by asi bylo hodně pozitivne, ale hlavně by to bylo v ZAJMU REPUBLIKY!
"Nedávno jsem četl jeho dopis. Četl jsem o 18 milionech. To jsem si říkal, že by se o tom dalo jednat. Pak jsem si ale všiml, že tam jsou tři nuly navíc. Jednáme o tom, a věřím, že věci dokážeme dořešit v době několika dalších týdnů," uvedl Paroubek. Altner zastupoval ČSSD při jejím sporu o vlastnictví Lidového domu. Honorář podle něj činí 93 milionů korun. Zbytek vymáhané částky jsou úroky, sankce za neplacení a smluvní pokuty. Dlužná částka se podle Altnera denně zvyšuje o zhruba 8,5 milionu korun, což činí kolem tří miliard korun ročně.
To je zajimave, tak osemnact mega by pry nebyl problem? To su socani tak bohati? Kdepak to by šlo zas ze statni kasy, bo Jura furt dufa, že se jaksyk k temu korytu dostane. No aji kdyby to platil strana, tak aspoň voliči vjedi, kaj zmiznu prachy za hlasya že tym listkem pre ČSSD zaplatili vlastně dluhy strany, kere už mohli byt davno zaplacene.
ČSSD již dříve oznámila že považuje Altnerovy nároky za neopodstatněné. Jako důvod uvedla především nemorálnost vyplývající ze smlouvy, kterou s ním uzavřela v době, kdy na ní byl vyvíjen ekonomický a politický tlak. Byla prý přesto ochotná se s advokátem dohodnout na vyrovnání závazků, on to ale odmítl. Altner dnes na dotaz, zda by byl ochoten s ČSSD dohodnout kompromisní řešení, řekl, že považuje takové řešení za přijatelnou metodu, ne však za situace, když je věřitel pod nátlakem. "Dokud budu vydíraný, tak není cesta ke kompromisu," zdůraznil.
Nemoralni? Politicky a ekonomicky tlak? co to dřystaji za cyparny??? Objednali službu a pak za ňu neplati, v každym inym statu, vyjma oblubenych statu ČSSD kde se věřitele střilaju, by už davno byli potahovani po sudach a jako nemoralna strana davno zanikli! To neni dluh enem tak, oni si ho najali dobrovolně, o jakym tlaku tu včil mluvi?
Advokát si je vědom toho, že ČSSD vymáhanou sumu nemá. Co nevymůže na ní, bude prý vymáhat po České republice, protože byl vystaven tlakům a příkořím z podnětu ČSSD. Má prý důkazy o tom, že sociální demokracie ovlivňovala státní orgány, aby na něj vyvíjely nátlak, který ho měl přimět, aby od nároků vůči ČSSD ustoupil.
Altner dnes rovněž zopakoval svou dřívější hrozbu, že je připraven podat návrh na konkurz ČSSD jako na předluženou stranu, jakmile se objeví její další věřitel. Advokát je také rozhodnut se svých nároků domáhat u evropských institucí, jestliže neuspěje u domácích soudů. Udělá prý vše pro to, aby i v Česku platilo, že smlouvy se dodržují.
Bomba, tak nakonec zaplatime za ČSSD ty dluhy my všeci. Smlouvy se dodržuji, to je pravda, ale taky by je měl platit ten, kdo je objednal a ne občan země, kde vladla osm let parta pod vedenim ŠIBALU! Ja za ČSSD nic platit NECHCI! Maji dost majetku tak, ať ich daji do konkursu a prodaju im všecko cl vlastni. To se budu zakladatele v hrobach obracet!
A enem pro připomenuti o co idě v připadu Kubice:

Případ Kubice - dostupná fakta - elitní detektiv, který je trnem v oku politikům z ČSSD

Na počátku bylo zatýkání členů ČSSD kvůli obvinění z korupce v kauze Biolíh. Po sedmi měsících přerostl ryze kriminální případ - byť s politickými aktéry - v politický a bezpečnostní skandál dosud výjimečných rozměrů.
Hrají v něm roli odposlechy politiků a novinářů, příslušníci elitních policejních složek rozpoutali vzájemnou "válku" a politici se obviňují ze zneužívání moci. Na pozadí toho všeho speciální tým vyšetřuje podezření, že se kdosi snažil zavraždit právě Jana Kubiceho.
Kdo to byl a kdo to planoval už včil tušime. Že to nemohlo dopadnut dobře je jasne už podle men tych šibalu. amaterismus byl dycky vysadu ČSSD a heslo KUDY CHODIL TUDY KRAD, SOCIALNI DEMOKRAT nabyva až obludně na pravdivosti.
Kdy k temu došlo?

Březen

 • Kubiceho útvar pozatýkal skupinu lidí kvůli podezření, že za úplatky ovlivňovali rozhodování státu. Mimo jiné kvůli chystaným pravidlům pro výrobu biolihu. Mezi zatčenými skončili i členové sociální demokracie.

Duben

 • Policisté oznámili, že spojili vyšetřování "kauzy biolíh" s případem vraždy bosse podsvětí a spolupracovníka několika politiků Františka Mrázka. A to kvůli vzájemným osobním vazbám. Záhy policejní prezident rozhodl, že útvar nesmí o svých aktivitách dočasně informovat.

Květen

 • Inspekce ministra vnitra prohledala kanceláře Kubiceho podřízených, kteří vedou vyšetřování případů biolíh a Mrázek. Zabavila jim počítače a oznámila, že už je půl roku vyšetřuje kvůli údajnému falšování cestovních příkazů a chystá jejich stíhání. Dodnes za to ale nikoho neobvinila.
 • Státní zástupce odmítá povolit Kubiceho útvaru domovní prohlídky u Mrázkova obchodního partnera, který shromažďoval informace na politiky. Policisté z odposlechů zjišťují, že se důvěrník expremiéra Grosse Pavel Přibyl snaží zasahovat do kauz spojených s ČSSD. Je v úzkém kontaktu se šéfy jiných elitních policejních útvarů.
 • Jan Kubice vystoupil v parlamentu a oznámil poslancům, že vyšetřování citlivých kauz Biolíh a Mrázek je politicky manipulované. Předložil jim zprávu, v níž byly kromě údajů z odposlechů a vyšetřování i neprověřené záznamy o domovní prohlídce u Mrázkova partnera. Mimo jiné šlo o tvrzení, že Jiří Paroubek zneužíval nezletilou dívku.

Červen

 • Paroubek označil v emotivním projevu Kubiceho za "hnusného člověka " a prohlásil, že kvůli němu sociální demokracie nevyhrála volby. Podal na něj také trestní oznámení, protože Kubiceho zpráva vedená v režimu utajení unikla v den projednání před poslanci do médií.
 • Tajná služba získala při odposlechu v jedné své kauze informaci, že kdosi chystá vraždu Jana Kubiceho. Současně dostali stejnou zprávu i Kubiceho podřízení. Policejní prezident proto v tichosti vytvořil speciální tým, který plán na likvidaci Kubiceho začal prověřovat. Plán počítal nejprve s Kubiceho diskreditací, obviněním, postavením mimo službu a následnou vraždou fingovanou jako sebevražda.
 • Kubiceho podřízení začali vyšetřovat bývalého Paroubkova a Grossova šéfa kabinetu Zdeňka Doležela kvůli podezření z machinací s dotacemi.

Září

 • Inspekce ministra vnitra nechala v den nástupu Topolánkovy vlády odposlouchávat politiky ODS, novináře a Kubiceho kvůli úniku jeho zprávy ze sněmovny. Odposlechy měla povoleny až do prosince, ale o jejich existenci promluvil ministr vnitra Ivan Langer a po měsíci byly podle oficiálních záznamů zastaveny. Mezi novináři kolují diskreditující hanopisy na Kubiceho.

Říjen

 • Do ČSSD prosákly informace, že se něco děje kolem Doležela. Jeho skupina současně měla začít čerpat peníze z dotačního programu, o němž policie tvrdí, že z něj chtěli ukrást třicet miliónů. Kubiceho útvar proto všechny podezřelé zatknul a soud je poslal do vazby.
 • Inspekce ministra vnitra oznamuje, že chce Kubiceho a dva jeho podřízené stíhat za to, že sepsali květnovou zprávu pro poslance. Mimochodem jde o stejné policisty, které inspekce původně chtěla zavřít za falšované cestovní příkazy a jež kromě případů Biolíh a Mrázek vyšetřují i Doležela. Inspekce ale dodnes neví, jak se zpráva dostala na veřejnost.
 • Vyšla najevo existence speciálního týmu kvůli plánu na Kubiceho vraždu. Za ni však nikdo doposud obviněn nebyl. Média obšírně informují o okolnostech Doleželova příběhu.
 • ČSSD nejprve vyjadřuje policii plnou podporu a od Doležela a spol. se distancuje, den před volbami ale oznamuje, že se ji Kubiceho útvar ve spolupráci s ODS a médii opět snaží před volbami poškodit. Novináři totiž zveřejnili, že jedna z obviněných - Paroubkova náměstkyně z ministerstva pro místní rozvoj - při výslechu řekla, že v případě dotací pro Doleželovu skupinu byla pod Paroubkovým tlakem.
Co k temu dodat?
snad jen ŠIFRA MISTRA LEONARDA je podobna
Několikastránkový spis, o kterém jako první informovala ve středu Česká televize, rozebírá rodinné poměry šéfa ÚOOZ Jana Kubiceho, jeho napojení na ODS, ale také informace o nelegální činnosti útvaru jako celku, spolupráci s Bezpečnostní informační službou i cizími zpravodajskými službami.
S nadsázkou se dá říct, že kdyby byla jen polovina informací obsažených ve spisu pravdivá, bylo by ÚOOZ možné považovat za jednu z nejmocnějších světových institucí. "Vysocí důstojníci ÚOOZ jsou provázáni s podsvětím a sítěmi Al-Kajdy," tvrdí se například ve spise.

Tak jako byla původní Kubiceho zpráva sestavena z operativních poznatků policie, nese tento materiál stopu zpravodajských služeb. Vedle těžko ověřitelných dekonspirací aktivních důstojníků BIS ale obsahuje zjevné nesmysly. "Kubice po zveřejnění svého materiálu odcestoval do USA na konzultace, kde mu byla ze strany CIA vyjádřena všestranná podpora," tvrdí autoři poslední zprávy. Vedle napojení na cizí zpravodajce zpráva rovněž kritizuje údajnou neschopnost Kubiceho lidí. "Polní velitel Šamil Basajev se svou jednotkou trávil dlouhou dobu bez povšimnutí ,elitní´ policie a zpravodajských služeb v rekreačním zařízení Vystrkov na Orlíku, které již měl v pronájmu Provod, společník Mrázka," zní jedno z překvapivých odhalení. Za vším, co se před letošními sněmovními volbami dělo, prý stojí KDU-ČSL a katolická církev. Ve spise je dokonce naznačeno spojení na osobní papežovu prelaturu Opus Dei, známou z románu Šifra mistra Leonarda. Kromě lidovců materiál útočí i na politiky ODS. Hlavně na ministra vnitra Ivana Langra, třeba kvůli jeho údajnému napojení na gang únosců kolem Davida Berdycha, nebo na Jana Vidíma, který prý stojí za únikem původní Kubiceho zprávy. Od červnových sněmovních do nynějších senátních voleb se objevila řada materiálů, které jsou označovány jako Kubiceho zpráva číslo jedna až pět. Jen u té původní je znám autor. Druhou operoval šéf ČSSD Jiří Paroubek a měla ukázat, co z jeho minulosti na něho chystají jeho oponenti
Tak to je hehehehe... to musel psat Tvrdik ožraty jak Cepelin ve vrtulniku!
Dufam že ste byli volit a nevolili VOLY ale rozumem
Zajtra zhodnotime volby a jejich dopad na dalšu politicku rošadu, počkame co o tym všeckym zas nadřysta Jura, určitě budu zas mimořadne tiskovky a budeme čekat, s čim přijde prezident a jak pokroči jednani o novej vladě.
Peknu sobotu a kdo ešče nevolil.... furt mate čas!
Vaš Synek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama