Komunisticky puč..... navrat rude hrozby s lidovci

4. října 2006 v 9:14 | Synek z Ostravy
Když poslanci KDU-ČSL Miroslav Kalousek, Libor Ambrozek a Ladislav Šustr v úterý odmítli podpořit Topolánkovu vládu, ihned se rozpoutaly spekulace, že tak otevřeli vrátka šéfovi ČSSD Jiřímu Paroubkovi. Ambrozek v kuloárech dokonce připustil, že si dokáže představit jednání s ČSSD, pokud by byl její předseda ve druhém kole vyzván k sestavení vlády, a připustil i její podporu......

Tak a mame vymalovane. Prvně v dějinach nedostala vlada duvěru.
Asi všeci čakali, že to tak jaksyk dopadne. Čakal se pat, rovny počet a klasicka situacija vymodelovana všema tyma politologama a podobnyma umělcama keři dycky všecko vedja a všecko znaju. Ale asi ani oni nedokazali předvidat, že se černoprdelnici dokažu takym klasickym ludoveckym znemožnit. Touha tych ludoveckych šibalu po moci, je neskutečna. A tak misto teho, aby drželi všeci basu a buď rovnu odyšli všeci, či kolektivně zvedli pazuru pro, našlo se tam trijo vyvolenych, keři tak jak tak stejnak daju přednost falešnym zlaťakum a pochybne slavě. S pruhledně falešnu zaminku, že chcu pruhlednost a předčasne volby (co ineho asi Topolanek nebidnul???) nepodpořili vladu a klasickym alibistickym podrazem dali jasně najevo, že ta strana je pod silnym rozkolem a v podstatě v troskach.
Na tahu je včil prezident a ten bude čakat, jak dopadnu senatne volby. Pokal budeme hlasovat pro pravicu a podporime ODS, tak Parubka nepověři ani omylem. Pokal ovšem posili komunisti či socani, což je včil vlastně fuk, tak zvrat bude asi nepředvidatelny,ani kdyby všeci ti mudři Pehe dali paly dohromady. Včil je možne sazet enem na Klausovu nechuť a jasně dane stanovisko, že neda šancu vladě, ktera by se opřela o komunisticke hlasy. V tym připadku nema cenu davat vubec naděju Parubkovi, bo on ine kamoše v parlamentu nema. Ti tři kralove su schopni ho srazit jak Zemana při volbě prezidenta.
Parubek se chvasta, že během tydna či dvuch by dal vladu do kupy aji s většinovu podporu. Včil už vime, s čim počita. Ma už tři kamarady mimo filipovu partu a realně si věři, že tu vladu sestavi a prosadi. Zatim to tak vypada, ale zaludnost ludoveckych Janošiku je i v tym, že dokažu otočit minutu před rozhodnutim. Ale zas za velke trafiky, ustupky a vlezdoprdelstvi, ktere je zas vrozene Parubkovi, by to asi dokazali.
Co s tym? uřednicka vlada, bez politickych špic, vlada ktera nas přivede do roka znova k urnam a předčasne volby, nic ineho.Pro taku variantu ale neni zas tak velka podpora, bo ani socani, ani komanči a už vubec ne ludovci nechcu předčasne volby a bojasa teho jak Parubek Zemana.
Tak si včil možeme všeci vydechnut a připravit pazury a nožiska k senatnym volbam. Tam mame šancu dat všeckym levičakum za ušiska.
Do tej doby nas čeka cela řada prejavu Parubka, mimořadne tiskovky a vypluvani špiny. Znemožnit socany je včil na pořadu dňa a dufam, že ludi nebudu slepi a hluši.
A jak na sviňu přišla zima, včil se bude blbě emigrovat
Vaš Synek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jan N. Jan N. | 4. října 2006 v 9:37 | Reagovat

Milý synku z Ostravy, po minulých událostech na Psu Vám oznamuji, že píši stížnost na Vás redakci NP, neboť si děláte nepovolenou reklamu.

Za podstatně menší "provinění" byla řada lepších komentátorů vyloučena z diskuse.

S pozdravem

2 Bredy Bredy | Web | 4. října 2006 v 10:09 | Reagovat

http://bredy.jinak.cz/?I_ty_Brute_

3 Tomáš Tomáš | 4. října 2006 v 12:10 | Reagovat

Ajejej, zase jeden takovej moula. Jane, Jane.... :-p

4 cepín cepín | Web | 4. října 2006 v 12:33 | Reagovat

Vážený veliteli NP (bacha, ať to nepošlete na Nový Prostor),

píši vám stížnost na Synka, protože v komentářích byl odkaz na jeho blog a já trpím úchylkou klikání na všechno, na co se kliknout dá, a vadí mi to (ne ta úchylka, Synek). Prosím, abyste Synka nechal zastřelit.

S úctou

domovní důvěrník a člen svazu spravedlivých

5 mic mic | 4. října 2006 v 15:04 | Reagovat

A já věřím, že se nás najde dost, kteří "dáme za ušiska" všem pravičákům s jejich politikou dobrou pouze pro pár vyvolených.

6 Dřevák Dřevák | E-mail | 4. října 2006 v 18:27 | Reagovat

Nevim, jak kdo z vás, ale já to mám do západní Evropy (Bavorsko)

jen přes kopec a už mám sbalenej ruksak pro případ, že by Puchejř dostal šanci složit vládu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama