Kubice za tři mega.... komu to mělo sloužit?

19. října 2006 v 9:47 | Synek z Ostravy
Za vraždu šéfa policejního Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ) Jana Kubiceho byl gang kolem bývalého vladního tajemníka Zdeňka Doležela a starosty Budišova na Třebíčsku Ladislava Péti ochoten zaplatit až tři milióny korun......

To se nam to pomaly rozmotovava, to nam to pomaly leze ven. Na počatku celeho připada, byla udajna nechutna kampaň proti socanum a vymyšleny text jakesyk Kubiceho zpravy. Vzpominam na ty hystericke vykřiky Paroubka jak to všecko je jedna velka provokacija od ODS a podobne vyblitky našeho politickeho trpaslika. Už z tych reakciji bylo jasne, že to nebude enem pamflet snaživeho policajta, ani bludy objednane konkurenciju. Parubek se chytnul enem svojej pedofilie a ostatni přechazal mlčenim.
Včil se dovime že:
Doleželův plán na Kubiceho likvidaci spočíval v několika fázích. Nejprve měl být Kubice zdiskreditován v médiích, obviněn Inspekcí ministra vnitra a postaven mimo službu. "Teprve pak jsme na něj měli nastoupit," řekl televizi svědek s tím, že Kubice měl být zabit tak, aby to vypadalo, že pod tlakem okolností spáchal sebevraždu.
Prvu čast malem uspěšně rozjel sam Parubek, ktery furt vyřvaval aby teho Kubiceho postavili mimo službu, hladal cokoliv v jeho minulosti a spustil lavinu diskreditačneho charaktera ve velkym. Snad enem z duvodu fakt velkeho podezřeni a prusera se teho nechytlo moc novinařu a ani pre bulvar nebyl jakysyk Kubice zajimavy, bo ty vyumělkovane slečny a nasrati duchodci raději čitaju esli si ho Vladko honi sam, či kery Šrek se kde zgrcal na večirku a esli ma Brožova noveho chlapa a esli je tež v baliku. Jakysyk policajt s normalnym životem a spořadanu rodinu im naklad nezvedne. Druha faza - tlak na postaveni mimo službu byl obrovsky a enem politicka neschopnost a protahovani povolebniho patu temu zabranila.
"Zkomplikovalo se jim to ale s vývojem politické situace. Pokud by se totiž dostala do vlády zase ČSSD, tak by tam měl Doležel pravděpodobně své lidi, které by mohl ovlivňovat tak, aby tu kauzu dotáhli do takových rozměrů, kdy by ho inspekce odstíhala," řekl Nově s tím, že nejistá politická situace a průtahy při jednáních svým způsobem zachránily Kubicemu život
A pak...
"Teprve pak jsme na něj měli nastoupit," řekl televizi svědek s tím, že Kubice měl být zabit tak, aby to vypadalo, že pod tlakem okolností spáchal sebevraždu.
"Bylo nám naznačeno, že kdyby se oběsil, tak by to bylo dobré a že by to působilo věrohodně. Šlo o to, aby tam zůstalo co nejméně indicií o tom, že o sebevraždu nešlo,"
Parubkovi chlaci maju ale taktež svoju verziju
Skupina kolem Zdeňka Doležela si na vraždu šéfa Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu Jana Kubiceho najala policejního agenta a spolupracovníka ÚOOZ. Prohlásili to zástupci ČSSD v čele s šéfem Paroubkových poradců Jaroslavem Tvrdíkem.
ČSSD se nelíbí ani únik informací o případu do médií. Nechápe také, proč údajní objednavatelé vraždy Doležel a Péťa dosud nebyli z tohoto činu obviněni a proč vůbec policejní akce zaměřená právě na vraždu šéfa ÚOOZ nebyl úspěšně dokončena.
"Ptáme se, proč je vytvářena atmosféra ohrožení plukovníka Kubiceho dvojicí Doležel, Péťa v situaci, kdy dotyční jsou ve vazbě, celá operace je pod řízením ÚOOZ a pachatel údajné násilné trestné činnosti je pravděpodobně pracovník ÚOOZ? Kdo vraždu Kubiceho objednal, kdo a z čeho ji financoval a jaký byl motiv?" dodal Tvrdík.
Sociální demokraté včera zpochybnili, že by gang kolem Zdeňka Doležela chystal vraždu šéfa Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu Jana Kubiceho. Jaroslav Tvrdík, šéfporadce expremiéra Jiřího Paroubka, dokonce uvedl, že Doležel si k vraždě najal policejního agenta, který spolupracuje právě s ÚOOZ. "ČSSD se domnívá, že je tady důstojníky ÚOOZ násilně roubována na hospodářskou trestnou činnost údajně politicky motivovaná vražda šéfa ÚOOZ," naznačil Tvrdík, že vražda mohla být připravovaná jen "naoko".
A je to tu znova.... nelibi se unik informaciji. No jasně, bo to přimo zasahlo centralny mozek strany - Parubka a ukazalo voličum, koho že to podporuju v tym politickym boju. ukazalo to aji tu stranku celej afery, že ta Kubiceho zprava nelže a propojeni organizovaneho zločina až k najvyššim špicam ČSSD tu je a že jima řizena MAFIJA tu vladla celkem beztrestně a kryta. Na obviněni tych šibalu je času dost, Tvrdik samozřejmě nechape, bo on nikdy nic nechape a pokud chape, tak to pak zplacaju v Aerolinkach ešče včil, že obviněni je dycky vznesene až po sesbirani všeckych dukazu a prověřeni dalšich možnosti propojeni, bo jak jednou obviněni vyřknu, nastupuju obhajci v plnej polni a šibalove sa možu pokusit už planovat vymluvy a lži, bo zaju rozsah a vlastně všecko, co na ně maju. Tak enem tuša.
Mě zaraža ina vec - kdo to platil a MOTIV!
Kdo to platil je jasne - šibalove od Peti a Doležela. Chechtaku malo byt dosť bo dotacije byly velke a EU vyplaca v eurach. To bych neviděl jako duležite.
Ale M O T I V ???
Ten je možna komusyk nejasny a bude ešče předmětem spekulaciji. Partička měla v planu kasirovat dotace a nechavat si tučnu provizu. určitě by se ty penize jaksyk na tych pamatkach prejavili, nebyl to enem jednorazovy tunel, ale vjac taky maly ropovod z ktereho by v poklidu kapalo do kapes šibalu a zdanliva spokojenost by byla na všeckych stranach. Každy zna jak to chodi u takych projektu naopravy pamatek. dyckyse cosyk kdesyk přifukne a cosyk zbyde. oprava se na šme fakturach vykaže v plnej vyši dotacije a spřizněne firmy pak celu akciju zrobi za meněj.
Aby ropovod nevyschnul, k temu je třeba mať taky dobre kontatky na všeckych, co s tyma dotacema robi a možu ovlivnit jejich tok. A ty sediju na tych ministerstvach. A jak by ČSSD šla od koryt, je docela možne, že by tych ludi buď vymenili, nebo budu mať strach, jak nad nima nebudu jejich ochranci z vladnej strany. A vysledek voleb byl patovy, nicmeně Jura furt vykřikoval, že ma plan, že on tu vladu sestavi a že ma tu stojedničku istu. To davalo dobryzaklad, že jak se to Jurovi povede, budu tam zas v kludu a zaprděnym teple sedět na řiťach stejni ludi. No a bo neni nad oddanost, chcelo by to se jaksyk zalibit aji Vysosti. Co može byt lepšiho jak odstavit a uklidit teho, kteremu Jura vyhlasil otevřenu valku? Jura přeci po nim chcel isť až na konec svjeta, tak si mohl ušetřit smykani ploche nohy po honěni Kubiceho. Navic taka sebevražda by byla jasnym signalem, že ten Kubice vlastně kecal. Jura by mohl v klidu vladnut svoju ruku diktatora a z kohutku by vesele kapalo. A jak by se mu naznačilo, že v tym neni enem Kubiceho slabošsky čin, ale možna...... tak by to byly dobre plusove body k prani tych prachu, bo byse zasnašla jakasyk možnost to kdesyk investovat a očistit.
Mym viděnim celej kauzy vyplyva enem to, že ta vražda byla takym čuhajucim trumfem do buducna, bo v prvym připadku šlo o ty prachy. Ti šikulove chceli hrabat mamon a cela politika je jim u řiti. ale bo to bez tych kontaktu a kryti hřbeta, kdyby se cosyk provalilo nejde, tak to zichrovali ešče tym odstavenim Kubiceho. Nepohodlnych jak policajtu, tak ruznych podnikatelu, spachalo sebevraždu za ery ČSSD dost. Nebo byli rovnu popraveni jak ruža ve střelnici u Kočky. Dufam že aji tymto smerom se policajti zaměřa a vytahnu par sebevražd, třeba teho eskamotera z policejnich špiček, kereho našli ve sklepě za zamčenu mřižu Janíčkovy ostatky byly nalezeny za zamčenou mříží společného vchodu. Klíče od ní měli takřka všichni nájemníci. Druhý muž pražské policie měl sedm ran nožem na levé a pět ran na pravé straně krku, sedmnáct ran na hrudníku.
Sem zvjedavy jak to cele nakonec dopadne a či se nam dostane k ušiskam konečna verzija celeho připada. Jasnačka že to cele ma na svjedomi ODS a chce tym zakryt svoju neschopnost, ale temu by věřil enem redaktor Prava a Jura Parubek.
Na konec ešče mala vsuvka k tej kauze SNK ED
Předsedkyně SNK ED Jana Hybášková už státnímu zastupitelství řekla jména lidí, kteří podle ní mají něco společného s pokusy uplatit její stranu.Novinářům je ale na dnešní tiskové konferenci neprozradila. "Bylo by to maření vyšetřování," řekla Hybášková.
A mařenim vyšetřovani neni to, že to cele naznačuje v tisku?
Neni bo tam fakt idě o hovno a strana chce mermomoci uputat pozornost před zitřejšima volbama. Ferovost se v jejich podani nevyplaca a tak začali po vzoru jejich oblubencu z ČSSD Jak jinak chapat větu "V žádném případě se nejedná o boj s ODS, ale v každém případě se jedná o boj s korupcí," zdůraznila dnes Hybášková. V reakci na Tlustého žádost o omluvu uvedla, že pokud se prokáže, že je nevinný, velmi ráda se mu omluví.
Kurňa byt policajtem, tak ju nakopu do... a vyhodim ze služebny, bo pokud ide ENEM o korupci, tak měla držet hubu v medijach a s pomoci policije teho zprostředkovatela odhalit při činu, oni by už dokazali rozmotat komu to malo služit a kdo ty prachy měl nakonec kasirovat. Tak to je enem bublina podobna tej z kauzy Kořistka a nic z teho nebude. enem se o tych pajtašach z tej podivnej strany trocha mluvi.
No nic pekny deň a bacha na sebevrahy, to je včilek taka moda.
Vaš Synek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Parvati Parvati | E-mail | 19. října 2006 v 10:59 | Reagovat

Pokud měl být Kubice odstraněn, určitě to nebylo pro to, co předvedl, ale pro to, co by předvést mohl. Motiv proto zůstává skryt. Připomíná mi to hru zima-zima-přihořívá-přihořívá-hoří. Asi někde fest přihořívalo...

2 Synek Synek | 19. října 2006 v 16:19 | Reagovat

Tak na Juru už došlo, tušim že to nebude enem tak!

3 Radek z Tábora Radek z Tábora | 19. října 2006 v 19:12 | Reagovat

Opět se potvrdilo staré české přísloví, na každého jednou dojde, nebo na každou svini se vaří voda, kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá, boží mlejny melou pomalu , ale pořád .............. a mnoho jiných rčení.

4 Fany Fany | 19. října 2006 v 22:44 | Reagovat

Myslím, že má pravdu Parvati, že už někde hodně přihořívalo. Možná už Parubovi doutná koudel u zadku.

5 Northern Lights Northern Lights | 20. října 2006 v 9:17 | Reagovat

Severní světla v tom mají jasno. ŮOOZ se chová jako stb v padesátých létech. Nejprve někoho obviní a potom hledají důkazy. Paroubek teď plave až po krk v hovnech a modrá lůza slaví. Přitom Topolánek je v těch hovnech už dávno ztracený. Zůstal pouhý smrad a zápach .

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama