Kubiceho zprava a prachy v prachu.... pravda vitězi?

18. října 2006 v 9:57 | Synek z Ostravy
Šéf ČSSD Jiří Paroubek Právu řekl, že ho návrh na obvinění plk. Kubiceho nepřekvapil a že ho čekal mnohem dříve. "Myslím si, že je to s jistým zpožděním, ale i tak to velmi oceňuji, protože to ukazuje mnohé," uvedl. Z návrhu je podle Paroubka jasné, že by nejen Kubice, ale i jeho podřízení Hynek Vlas a Jaroslav Hruška měli v policii skončit. ....

Tak Juru nepřekvapilo obviněni Kubiceho. Mě by nepřekvapilo kdyby obvinili špičky ČSSD, ale divim se enem temu, čemu se tak vehementně sleduje či bude obviněn ten, kdo tu zpravu pustil ven a ne to, co v tej zpravě je a že ty podklady maju relativně dost pravdiveho materiala v sobě.
Kdo sledoval trocha vjac celu aferu tak vi, že:
Kubice: Mafie je napojená na vysoké úředníky
"Domníváme se, že organizovaný zločin prorostl do státní správy," řekl dnes Kubice. Jeho útvar řeší tři závažné případy, pro něž je prý společné "naprosto zřejmé a nyní už částečně trestně stíhané propojení organizovaného zločinu a vysokých úředníků".
Kubice ve veřejném materiálu upozorňuje, že policejní prezidium, ministerstvo vnitra a předseda vlády Jiří Paroubek omezili činnost útvaru. "Domníváme se, že je vyvíjena snaha ovlivnit vyšetřování všech tří výše uvedených kauz," tvrdí.
Kubice zmiňuje také případ mluvčí ÚOOZ Blanky Kosinové. Policejní prezident Vladislav Husák mu prý sdělil, že premiér Jiří Paroubek a Bublan nechtějí, aby dál byla mluvčí útvaru. Propojila prý v tiskové zprávě Mrázkovu vraždu s úplatkářstvím v souvislosti se státními zakázkami.
Všechny tyto podezřeni a ine šibalske kusky se včil pomalu potvrzuju. Je podivne, jak inspekca prošetřuje kdo to vynesl a jak ani v tym obviněni nesu jednotni. Možna je to pro dalši vyvoj duležite, ale pro normalneho občana je vjac duležite, abyse ty podezřeni v tej zpravě kdosyk nezavisle dořešil. Jura je potěšeny, bo likvidaci Kubiceho v jekejkoliv formě považuje za svou prioritu:"Cítím určitou satisfakci, protože mě označil za pedofilního plánovače vraždy, což se dotklo celé mojí rodiny. Jsem připraven po tom člověku jít až na konec světa," řekl Paroubek. Podle něj mohla povolební situace bez této kauzy vypadat úplně jinak.
Prve kroky už učinil, ale bo to zas řešil jakysyk jeho poradca, najal si lazeňskeho švihaka Doležela a včil nestači vylučovat ludi z ČSSD. Možna bystalo za to, kdyby dal do stanov strany možnost využit stanneho prava.
Dalši strana, ktera chce prorazit do světla slavy a ke korytu, je SNK ED Volby su za dveřama a boj o koryta a fleky vrcholi.
Jak se zviditelnit? Jednoduche jak stavebnica Merkur.
Dame do tisku cosyk, po čem skoči každy aktivni novinař. A tak nam včera v hlavnim vysilacim čase oznamila jakasyk pani Hybaškova, pry šefka tej partaje odloženych komunalnich politiku, že po ni chtěl jakysyk tlusty uplatek tři mega za to, že prosadi protlačeni vyplaceni chcechtaku za minule volby, kdy pry mali dostať patnact mega a nedostali nic.
Co na tym, že už několik sudu potvrdilo, že na ty prachy narok nemaju aji když zas na druhu stranu iny sud zas dřystal cosyk o tym, že to je nemoralne, nevyplatit ty penize. Je to take podivne. Pudu do banky, požadam o deset mega, mam na ně jakysyk narok, bo to bylo v televizni reklamě, že to tam davaju, oni prověřa moje možnosti a řeknu že mi nic nedaji. Ja pak požadam najvyšši spravny sud o přezkumani a ten vyda cosyk v tom smyslu, že to je od tej banky nemoralne, ale nepotvrdi, ani nevyvrati, esli na to mam narok, či ni.
"Můžu říct tolik, že jsme byli oslovení prostředníkem s tím, že by došlo k rychlé platbě dvanácti milionů a tři miliony korun by byly použity jako provize pro dva ministry a jednoho poslance, formálně kryto fakturou za kampaň do komunálních voleb. S vyplacením do týdne. Nebyl to ale nikdo z ministerstva financí, nemá to s ministerstvem financí nic společného. Je to věcí ODS," řekla Hybášková.
Hehehe chapete to? Jak to nemože mať nic společneho s ministerstvem financi? To im kdosyk slubil že im to vyplati pokladni v ODS na stvrzenku? dalši sranda je v tym, že si ani navzajem nenotuju ti učastnici celeho komplota, bo jak podřystal jeji kolega, tak Tvrzení Jany Hybáškové ale v některých věcech odporuje vyjádření místopředsedy strany Stanislava Polčáka. "Toto trestní oznámení nesměřuje v žádném případě proti ministru Tlustému, nedej Bůh proti ODS," řekl doslova Polčák pro ČT 24."Pan ministr sdělil, že si nechá vypracovat posouzení advokátní kanceláří tohoto našeho případu. Lidé, kteří žádali tu provizi, se zaštiťovali právě jménem této advokátní kanceláře," uvedl Polčák.
No komedija jak cyp! Do teho přide minister Tlusty a
"Strana SNK ED nemá podle právního stanoviska nárok na poskytnutí žádných peněz," zdůraznil navíc později na tiskové konferenci Tlustý. Právní stanovisko je podle něj už připraveno k podpisu. Kontrolu prý provedli právníci ministerstva financí. "Ti, kteří hovoří o korupci kvůli 15 milionům, vůbec žádných 15 milionů nemohou dostat," dodal.
No neni to prča?
Neni, tady se jedna partyja pokusila o trocha nemotorne strhnuti pozornosti na seba tři dny před volbama a kdyby sa nejednalo o takovu cyparnu a rokama provařeny spor, určitě by dneska byla mimořadna tiskovka Jury a jeho party a hřymal by z obrazovky cosyk o tym, že ešče ani nemaju za sebu sto dni a už hrabu pohunci z ODS jak šaleni, že beru uplatky ve velkym a poškozuju chudačkyz inych stran, že on im ty penize nedal, bo na to nemaju narok a hned novy minister im je za provizu vyplatil. ale bo jedna kauza s uplatkama - Kořistka - se už nepovedla a došlo k neskutečne traparně, Jura se ale zachoval nestandardně a držel hubu.
Přitom pokud by v tym nebyl enem cil zviditelnit sa před volbama, tak si mohli v kludu počkat na vyplaceni teho přispěvka a pak to z plnu paradu rozbalit a řešit. ale to už bude po volbach a politicke body by zežral kdosyk iny - ČSSD a ne ti kašparci z SNK ED.
A o tym to je!
Krasny den, ale ty mraziky po ranu ma seru, bo kdo ma furt škrabat skla
Vaš Synek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Northern Lights Northern Lights | 18. října 2006 v 10:35 | Reagovat

Severní světla maji v tom jasno. Je to exhibice  v přimem přenosu zapeklita detektivka a je na nas diváků jaky konec chceme. My slim že kdyby si všichni akteři ubalili velmi dlouhe brko však je včil po sklizni,ne, a pořadně se zkuřili ,poplacali se po ramenach a nam divakům by se omluvili za tu tregedii a v přimem  přenosu se postřileli tak bychom jim i odpustili.

2 Fany Fany | 18. října 2006 v 18:16 | Reagovat

Já jen doufám, že to nakonec s vyšetřením  zprávy plukovníka Kubiceho dopadne dobře a že tu Paroubkovu kliku dostanou do báně. V případě ED mi připadá, že je to hlavně zamířené proti doktoru Pospíšilovi. Ing. Tlustý si s nimi poradí, do toho se trefují tak dlouho,  že si myslím, že ho to ani nemůže překvapit. Ale doktora Pospíšila odborníci považují za velice schopného a tak je potřeba ho zničit. Jsou to prostě hajzlové. A je jedno kdo za tím stojí, pakáž jedna.

3 nijana nijana | 18. října 2006 v 22:53 | Reagovat

Kocourkov. Místo vyšetřování obsahu Kubiceho zprávy se řeší, kdo to nechal zveřejnit. A nakonec zavřou Kubiceho, to má za to, že nedržel hubu-)))Nakonec...snad i v tom Kocourkově byli chytřejší...

4 mpecold mpecold | E-mail | 19. října 2006 v 20:32 | Reagovat

Víte, mně to připadá, že několik elitních policistů z ÚOOZ, lidí inteligentních a schopných(jsou za nimi vidět výsledky), bojuje dnes o bytí a nebytí, možná i o holý život! Stačí, aby se Jura vrátil do Strakovky a brzy se dočteme, že jistý bývalý velitel ÚOOZ neunesl výčitky svědomí a spáchal sebevraždu oběšením. Jo a před tím se ještě postřelil do hlavy. Třikrát!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama