Mafie v ČSSD?... enem pravy ksycht strany

12. října 2006 v 9:38 | Synek z Ostravy
Policejní vyšetřování plánu na nájemnou vraždu totiž znovu potvrdilo, kam až se v sociálnědemokratické exekutivě dostali mafiáni, či lidé s mafiánským způsobem chování.......

Začinam se bat. Ne o seba, bo ja nečerpam ze statu vubec nic, enem platim statu jak na šest nemanželskych děcek. Bojim se celkově o tuto zemi.
Že su v ČSSD šibalove propojeni s mafianama, to je stara znama pravda, že to došlo tak daleko aby ani likvidace kohosyk, kdo se im nehodi do kramu, byla sučasti politiky ČSSD... to je taky už ohrata pisnička, ale že to dojdě až k tym najvaššim, keři by furt chceli zustat u koryt, to už je strašna morda.
Pamatujete na prveho najemneho zabijaka z řady blizkych ludi okolo špiček ČSSD? Ne? No přeca S R B A !!! To byl ten tajemnik poslanca ožraly a člověka, ktery byl divny už za dob komunistu a spis Kato se stal dluhu dobu jednim z nejčtenějšich na internetu, ministra, vyslanca a nevim co všecko ešče mal a ma na hrbu, naš Kato Kavan! To byl ten šibal, co v trezoru ma štvrt mega a netuši na co a od koho, to je ten Šumacher, kery ožraly jak Kott řidi auto a zboři co mu stoji v cetě, aby pak přes svoju imunitu poslal do řiti cely policejni sbor, bo on si enem mazal bolava zada francovku, proto mu tahne z tlamy jak kdyby prošel Stodolni v sobotu večer.
Srba na kamoše v ČSSD dojel, bo ti beru mezi sebe každeho, ale jak je v tym jakysyk skandal, tak se hned tych ludi zbavuju. Dokal je to v lajně a su z teho prebendy a vyhody, nic se nerobi aji když všeci tuši, že to neni zrovna čista praca. Jak dojde na prulom, padaju tam hlavy jak v procesach se Slanskym.
Tak to byl Srba, mafian co se choval jak klasicky člen ČSSD Na vraždu si najme vysmaženeho narkomana Citrona, kery to pak za tepla vycinka policajtum, aby si zachranil skuru v jakemsyk bezvyznamnem prohřešku. Najmut si na vraždu taku kreaturu, to už mohl rovnu tej Slonkovej řict, aby si skočila z Nuselaka sama. Ale takym idiotem v řadach ČSSD to zdaleka nekonči.
Připomnělo se tím například, co se ztrácí v nekonečných sporech politiků skutečný obsah tzv. Kubiceho zprávy, zveřejněné čtyři dny červnovými volbami do sněmovny. Kubiceho spis popsal, jak dobré kontakty na státní správu měl olomoucký lobbista František Vybíral. O něm jsou policisté přesvědčeni, že spolupracuje s ruskou solncevskou mafií. Dokázal manipulovat s výběrovým řízením na výrobu biolihu, zařídit pád náměstka ministra financí, mít svého člověka v čele Státních lesů, zařídit mafiánům přímý kontakt na šéfa poradců vicepremiéra Škromacha. Kubice předal poslancům i další závažné informace, mezi nimi stížnost, že jeho práci komplikuje bývalý šéf Úřadu vlády za Grosse Pavel Přibyl.
Taky reakce Parubka na odhaleni a zatykani jeho oveček, byla podezřele rychla. Buď už fakt mu prejavy nepiše Tvrdik a proto stiha Jura reagovat rychle, nebo to už davno tušil, bo to vyšetřovani se tahl dost dluho a bylo aji častečně provalene. Ale bo ke korytu se socani nedostali už dost dluho, začina se to vyplavovat, jak nedobrovolni potapači/podnikatele z Orlika.
on se ho roko totiž kdysyk aji zastaval, jak se provalilo "PĚT NA STOLE V ČESKYCH" tak ho sice vyhodil bo to bylo na kameře, ale dufal, že se to vyjasni, že šlo o taku malu klukovinu u piva a přirovnal ho k českemu Bondovi.
"Jestliže jsem před třinácti měsíci mluvil o tom, že se (Doležel, pozn. red.) považuje za nového Jamese Bonda, pak nyní mně připadá jeho chování jako chování těžkého psychotika. A to nejen kvůli korupčnímu chování, ale i z důvodů, které znám z doslechu. Nešlo o obyčejné korupční chování," řekl bez bližších podrobností Paroubek.
Včil už ho skoro nezna a za chvilu už dřystal cosyk o tym, že je to nemocny chlop a že by mali zkumat jeho duševny stav. To by mali zkumat u všeckych politiku v ČSSD, ale zas taku kapacitu volnych klecovych lužek v Bohnicach nemaju a co pak s tyma nemocnyma. A že zas tak moc nezna? Jak piše Macek, je to enem kamuflaž a za chvilu nam Roko oznami že to byl možna člen ODS: A lidé mají tak krátkou politickou paměť, že si při volbách už ani nevzpomenou, že Doležel přece nespadl z nebe: v roce 1994 vstoupil do ČSSD, ve stejném roce se za tuto stranu stal členem zastupitelstva Velkého Meziříčí a v tomtom postavení byl až do roku 2002, kdy nebyl znovu zvolen. Ve Velkém Meziříčí šéfoval i kulturnímu domu, ale z tohoto místa byl v roce 2000 propuštěn, neboť si z jeho účtu "půjčil" tři sta tisíc na auto - případ policie odložila, když peníze vrátil. Za čtyři roky nato kandidoval neúspěšně za ČSSD do Evropského parlamentu, ovšem až ze čtrnáctého, nevolitelného místa....
Pak se objevil na politickém vrcholu Stanislav Gross ( to jméno nikdy nesmíme zapomenout) a začaly se dít věci: profláknutý Doležel se náhle stává ředitelem personálního oddělení ministerstva vnitra a posléze ředitelem sekretariátu v Úřadu vlády, který měl přístup k nejdůvěrnějším informacím...až proslulá věta "pět na stole v českých" mu nalomila, vaz.....ovšem s mnoha funkcionáři ČSSD se stýkal nadále a nouzí jistě netrpěl.
A teď si položte tu základní otázku: co bylo příčinou toho, že neúspěšný "podvodníček" z Meziříčí najednou stanul po boku Stanislava Grosse a stal se tak mocným mužem? Grosse kupodivu hlídací psi demokracie ponechávají na pokoji...ani otázečka zatím nepadla, byť se dá předpokládat, že Staník si na Doležela už určitě nebude pamatovat.
Asi na tym nema zasadni vliv 38 dňu vlady ODS, ale stavidla povolila už před volbama na jaře a kdyby to byl jediny počin tej dočasnej vlady, tak sem za to vděčny, jak Goro za mapu Tokija.
juru to všecko nechava chladnym a dal si mele svoju o tym, že chce a CHCE A CHCE!!! sestavovat dalšu vladu. Mam pry tych 101 hlasu, kdo je tym jidašom oznami až po pověřeni (všeci tušime kdo to je)
Na finale vystavil jakysyk učet Topolankovi:"Pan Mirek Topolánek ukázal, že na to nemá, to je jednoznačné." Podle Paroubka se u šéfa ODS jednalo o "kolosální neschopnost" po čtyřech měsících vyjednávání o vládě. "Čekali jsme, že to bude špatné, ale že to bude tak špatné, jsme nečekali," shrnul šéf ČSSD.
Tak to možme ukončit parafrazu na Jurove slova:
ČAKAL SEM ŽE TAM V TEJ STRANĚ SU HOVADA A ZLODĚJI, ŽE TO JE PROROSTLE MAFIANAMA JAK BUČEK Z LIDLA, ALE ŽE TO BUDE AŽ TAKA "VRAŽDA" TO NEČAKAL NIKDO!
Fakt HUMUS!
Vaš Synek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Žukov Žukov | 12. října 2006 v 11:19 | Reagovat

Tohle mohl napsat jen kretén placený z Jánského vršku. AAle asi ne tak dobře placený jako Kubice.

2 Parvati Parvati | E-mail | 12. října 2006 v 12:28 | Reagovat

Hezké. Moc milé stránky. Výstižný článek.

3 Fany Fany | 12. října 2006 v 16:08 | Reagovat

Moc pěkně jste to synku napsal. Je to fakt neradostná situace, to co se u nás děje, ale vy to podáte tak, že se u toho musím chechtat. Tak zase zítra.

4 BigDad BigDad | 12. října 2006 v 21:14 | Reagovat

Hloupý (nebo tupý) Žukove,

(to je fakt zajímavě charakteristické jméno!!), kretén je ten, kdo plive bez myšlení, jako ty.

Neurážej Synka, když říká pravdu. Jestli se ti to nehodí, na to my sereme.

Synku, díky za vyjádření toho, co cítíme.

5 Northern Lights Northern Lights | 13. října 2006 v 6:51 | Reagovat

Hele Synku máš dobré stránky.

Jak vidíš ten Baník  v nedělu?

6 cepín cepín | Web | 13. října 2006 v 9:05 | Reagovat

Baník na Spartě neprohraje

7 Northern Lights Northern Lights | 13. října 2006 v 11:26 | Reagovat

dal  jsem litr na kříž tak dufam že máš pravdu.

8 Synek Synek | E-mail | Web | 13. října 2006 v 11:31 | Reagovat

No chlopi neim nevim jak sy ten naš Baniček poradi, ale Sparta doma neni nic lehkeho a bo naša forma je jak včilejši počasi.... i tak sem optimista a na kymsyk se už chytit musime a aji bod by byl dobry

9 cepín cepín | Web | 13. října 2006 v 13:38 | Reagovat

1:1 nebo 1:2

10 Northern Lights Northern Lights | 16. října 2006 v 8:23 | Reagovat

Kurva ten litr jsem projel, ale nesere mě to tak jak ten bídný výkon Baníku.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama