Misto pšenky kvete Pohanka... boj ide do finale

27. října 2006 v 8:59 | Synek z Ostravy
O poměru sil na povolební politické scéně rozhoduje jediný hlas - Pohankův odchod tak úplně změnil situaci ve prospěch pravicového bloku. Namísto poměru 100 ku 100 existuje 100:99 pro pravici. A podle minulých zkušeností s poslanci Wagnerem a Teplíkem v roce 1996, případně Kottem v létě 2004, získá ODS nakonec i Pohankovu podporu.....

Je tu druhe kolo, včil už ludi idu rozhodnut kdo ziska ty mandaty a zasedne do zbytečneho senata. Politicka situacija je včil tak vypjata, že každy hlas pravici odsuva Parubka do kuta a politickeho duchoda. Diktatorska metoda a VŠECI ZA MNU BO JA SEM VIZIONAŘ nezkliza take vysledky, jake maly napoleon čakal a strana se mu sype pod pazurama jak pyramida z karet postiženemu Parkinsonem. Jura je vystresovany jak Lajka po přistani a tuši, že ten šibal Pohanka ho přechcal.
Proč se Pohanka rozhodl odejít ze sociální demokracie?
Podle vlastních slov nemohl snést diktát, kterým vedení ČSSD poslancům určuje, jak mají hlasovat.
Podle představitelů ČSSD Pohanka ze strany vystoupil pod tlakem občanských demokratů, kteří ho údajně vydírali. To Pohanka v rozhovoru pro Aktuálně.cz popřel. Čelní občanští demokraté prohlašují, že s Pohankou o jeho odchodu nemluvili, a dokonce ani nevěděli, jak vypadá.
On to taky neni uplny jouda a už se parazi namočil aji do velkych vjeci, ale furt věřim, že to neni ten klasickysocansky zloděj a vychcanek typu Doležela, kery z podpory vyplacane Škromachem, nakupuje vily
Bývalý vládní tajemník Zdeněk Doležel si počátkem října krátce před svým zatčením koupil nový dům v rodném Velkém Meziříčí. Nákladnou nemovitost si pořídil navzdory tomu, že byl po svém odchodu z Úřadu vlády podle všeho nemajetný. Dům si tak zřejmě koupil za třímiliónovou odměnu, kterou podle policie dostal od stíhaného starosty Budišova Ladislava Péti za rady z oblasti bezpečnosti při přípravě tunelování evropských fondů.
A že Doležel neni žadne bečko, je poznat aji na tym, že už jakysyk domek vlastni - Další rodinný dům už přitom Doležel začal loni stavět v Olší nad Oslavou, nedaleko údolní nádrže Mostiště.
Pak se divite, že ludi sedi doma na řiti, beru podpory a voli ČSSD bo kdo by jim dopřal iny taky komfort? Nejde o tu podporu, ale aji o ten čas, kereho naraz maju plno a vymyšlaju pod larisu cyparny, jak ojebat statnu kasu.
Pohanka byl na koncu s dechom. A že taky maly rebel je hned v očku najvyššeho a strana zrobi všecko pro to, aby ovca klopila dal palu a bečela ze stadem je jasne. Ani Pohanka to nepopisal inač:
A to na vás ČSSD tak brutálně tlačila, že jste se rozhodl odejít ze strany?
Tlak na mě vyvíjeli od samého začátku. Pak se mi začaly dít podivné věci. Měl jsem pocit, že jsem sledován. Proto jsem kompletně změnil telefony a přesunul se na neznámé místo.
Jak jste poznal, že vás někdo sleduje?
Když vás někdo sleduje, tak to dělá tak, abyste si toho nevšiml. Ale toto byl případ, kdy se někdo snažil, abych si toho všiml.
Máte strach o život?
Mám obavy, ale abych řekl, že je to obava i o život, tak to by bylo pro současnou politiku silné kafe. Ale rozhodně mohu říct: bezstarostně se okolo sebe nedívám.
Vy máte strach ze sociální demokracie?
Nechtěl bych to specifikovat. Ale řeknu vám celý ten vývoj. Na schůzce v Brně jsem byl vyzván k tomu, abych rezignoval na mandát. Neudělal jsem to. A vystoupil jsem ze strany. Dnes jsem si četl vyjádření pana Paroubka a to považuji za verbální tlak na mě, abych se toho mandátu vzdal. Nejsem schopen odhadnout, kam až takové tlaky mohou dojít. Dnes jsem si v novinách četl, že jsem gauner hodný k pohledání. To jsou věci, které mě dávají do určitého scénáře: jde o to, aby mě zdiskreditovali.
Jak to je s tim Pohanku fakt, vi enem on. A vlastně Jura!
O motivech jeho činu je nejpřesněji informován Jiří Paroubek, který oznámil na tiskové konferenci, že Pohanka je vydírán policií ve službách ODS. Jakpak se asi policie dostala do služeb ODS poté, co osm let dosazovala ministra vnitra a další vysoké policejní hodnostáře právě sociální demokracie, to Jiří Paroubek nedoložil. Na veřejnost pak prosakují zprávy, že na tapetě jsou další poslanci ČSSD, taktéž namočení do korupční aféry. Ve světle těchto událostí není divu, že se Paroubek tak ostře staví proti opakování voleb!
Co tento připad muže zrobit s česku politiku? Celkem dost.
V prvem připadku to je totalni prohra Jury, bo včil mu pověřeni k sestaveni vlady Klaus neda. Čemu, jak nema ani 100 a možna ani 99? Jura je furt optimista a jeho věrne ovečky v čele se Sobotkou mu slubuju všemožnu podporu, ale... Šance sestavit vládu se nevzdali ani sociální demokraté. "My jsme nikdy tu naši úvahu nestavěli na koalici o 101 hlasech. Odchod pana Pohanky je pro nás určitý úder, ale nemění to naše záměry. Pokračujeme v jednání a není to o jednom poslanci," řekl MF DNES první místopředseda ČSSD Bohuslav Sobotka.
Řadoví poslanci ČSSD tvrdí, že stále stojí za Paroubkem. "Představil nám svůj plán obecně už dřív, detaily nám neprozradil, aby se to udrželo v tajnosti. Řekl nám, že to má být víc než jen jeden hlas, o který jde," uvedl poslanec Miloslav Kala.
Usměvne jak adidasky v Lidlu. On im cosyk představil, detaily neprozradil, to da rozum, bo vy bando debilu by ste to ešč prosrali a vyžvanili, a všeci mu furt věřija. hehehehe škoda že si tehda Pohanka asi četl Janošika jak im to Jura naznačoval, bo by přece inač včil nehlupnul, no ni?
Co nas včil čaka?
V prve řadě druhe kolo voleb. Dufam, že voliči už nebudu volama a budu volit tak, aby minimalně ani jeden šibal neusednul do senatorskeho křesla. Dalši radost bude v ponděli, kdy prezident asi kohosyk pověři pokusem o druhu vladu. Parubkova šance je stejna jak navrat Gagarina z kosmickej mise po třiceti osmi rokach.
Šancu dostane asi Topolanek s podminku postavit uřednicku vladu do předčasnych voleb. V tom připadku bych tim pověřil Bursika, bo esli chcu tu zeleni oživit politicku žumpu, musi se otrkat.
Vlada ziska podporu a začne s upravu a připravu na nove volby.
V ČSSD dojde k palacovemu převratu a Jura bude uklizeny kajsyk do raja.
Šefem se stane Škromach, bo celu dobu o nim neni slyšet. Strana bude hledat s jaku taktiku isť do předčasnych voleb. Preference zas spadnu na osem procent a po nastupu Škromacha se zvednu. Škromach to nafukne že to je jeho praca a že to čakal. Na podporu změny k lepšimu veřejně VYLUČI Parubka z ČSSD a vyzve ho k odchodu ze všeckych funkci. Škromach pozve do gremija strany nejchytřejšu hlavu v dějinach ČSSD Zemana. Ten na sjezdu prohlasi, že Jura byl hňup a stranu rozesral a že Škromach to zas napravi. Preference rostu jak cyp! Škromach štrnact dni před volbama necha Parubka zatknut přes svoje kamoše a obvini ho z čehosyk. Jura v teplakach, Zuzanka s prosikem na hradě a Škromach for Premier, řvu všeckysocky v zemi.
Předčasne volby konči fiaskem pro ČSSD Vyhrava ODS s 38% před zelenyma s 22% komunistama s 15% ČSSD s 13% a ludovci 12%
V ČSSD dojde k palacovemu převratu a Škromach bude uklizeny kajsyk...
Dejme šancu to trocha naplnit
Všeci kdo mate v obvodu včil volby, děte k urnam!
Vaš Synek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Synek Synek | 27. října 2006 v 11:38 | Reagovat

Tak už je to zas inak a su zas s Jurou kamoši. enem netušim či v tym byla dalši dojebana akce ze strany CSSD pokusit se dostat do čela, či Pohankovi bylo vysvětleno Kočkou, že toho se na něho vi dost a mohlo by to pak končit jakymsyk nedobrovolnym kupanim v sudu na Orliku. No bude to ešče vesele

2 Parvati Parvati | E-mail | 27. října 2006 v 14:01 | Reagovat

Vrtěti Kočkou... :-)

3 Já | 27. října 2006 v 14:16 | Reagovat

Teď se budou ods a socani předhánět kdo pohankovi slíbí vyšší křeslo a víc výhod.

4 Northern Lights Northern Lights | 27. října 2006 v 15:19 | Reagovat

Viděli jste už někdo nový Topolánkův film "Tanec mezi hroby " ?

5 filip filip | 27. října 2006 v 15:25 | Reagovat

tady to asi neuvidite, nebot co topolanek cini dobre cini a co paroubek cini zle cini :)

6 cepín cepín | Web | 27. října 2006 v 16:44 | Reagovat

lepší jasně ukázat své sympatie, než přebíhat tam a zpět. Je jasný, že to jde i opačně (Topol zlej, Warty hodnej táta), neboť i napravo se najde moře průserů, ale buďme rádi, že nás Synek nekrmí balastem o nezaujatosti.

Což nic nemění na faktu, že "tanec mezi hroby" byl Topolův arciúlet.

Jinak pěknej víkend a v neděli NAPALM DEATH! :o)

7 Fany Fany | 27. října 2006 v 17:49 | Reagovat

ODS jasně řekla, že ji nějaký šibalský přeběhlík nezajímá. Je potřeba se dohodnout na nových volbách a dál není co řešit. Hlavně je potřeba Puchejřovi připomenout, že sám se včera dovolával pana presidenta, aby nebral ohled na přeběhlíky. Uvidíme čeho se bude dovolávat zítra!!!

8 Synek Synek | Web | 27. října 2006 v 18:09 | Reagovat

No hlavně vyřval na cele kolo jak pro něho Pohanka mrtvy muž! A včil mu leze do řiti jak to de

9 Fany Fany | 27. října 2006 v 19:08 | Reagovat

Dráth už přibrzdil. Řekl, že na Pohanku někdo tlačí, už neřekl ODS, to je tedy posun!!! Navíc vypadal Dráth dost pobledle. Možná Pohanku tlačí svědomí, ale to asi těžko, vzhledem k tomu, že je šibalosocan.

10 Dezolat Dezolat | E-mail | 27. října 2006 v 23:16 | Reagovat

Paroubeck je zmrd, Tupohlávek je zmrd, Filip je zmrd, Bursík je zmrd, pobouchanci jsou taky zmrdi : Takže mi z toho vychází, když půjdu ráno k volbám , volím jenom zmrdy (tutaj v ostravě je to modrá versus oranž) a kor do takové instutuce jako je senát - hahaha -odpad společnosti- proto k nim nepůjdu, vyseru se na celou tady tuhle zmrdanou bandu, bo co ttu se děje v poslední době, to je fakt hnus - prezident nestraník jak cyp, Tupá hlava pořád jenom někam jezdí na výlety za naše prachy a ani nemá pořádný mandát, Paroprase kecá chujoviny, aby byl u koryta, pobouchanci se chovají jak vítr fouká (no to už vlastně od vzniku CSR za hodinu před 88 lety), Troll a ti jeho zelení mužíčci jsou taky k sežrání no a Siuxové ti by chtěli , ale nikdo je nechce. jebat politiku. Jo a synku, je to jednostranné, je vidět tvoje "sympatie" k jurovi, ale ti modří ptáci vychcánci jsou úplně stejná sorta sraček .

11 Parvati Parvati | E-mail | 30. října 2006 v 9:22 | Reagovat

Aféra "pohanka" prý byla hra vymyšlená v ČSSD (režie Tvrdík). Hra mohla mít dva konce. Začátek je stejný. Pohanka se ukrývá a "jako zradí" svého bosse. Pak se se skrytou kamerou čeká na "Dalíka s Večerkem". Pokud by nabídli málo, všechno půjde do televize, do všech kanálů. Pokud nabídnou dost, jako odstupné pro hlavní aktéry, televize ostrouhá. Bohužel, "Dalíci" nepřišli, tak to v pátek socani museli odpískat, protože to na veřejnosti vyvolalo opačný, než žádáný, dojem... Příště na to potřebují více času. Odhadem tak 14 dní mezi 1. a 2. kolem voleb...

12 Synek Synek | Web | 30. října 2006 v 10:26 | Reagovat

Parvati... dobrý!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama