Odposlechy.... kdo tu lže?

6. října 2006 v 10:23 | Synek z Ostravy
Předseda sociálních demokratů Jiří Paroubek měl možnost získat detailní přehled o aktivitách politiků ODS a novinářů, které odposlouchávala inspekce ministra vnitra. Tvrdí, že toho sám nevyužil........

Konečně sem pochopil, čemu ten pazgřivec tak začal šilet a vyřvavat, když se v tisku objevila zprava o odposlechach! No jasnačka, už zname podněty a jak to tak sleduju, tak aji učel. Miloš Becher v dnešnim blesku popisuje Parubka jako hysterickeho politika a mam taky pocit, že ho hodil cez palubu jak kdysyk Grossa. Tož to muže Jurovi z RaJa zlomit vaz a pocuchat pešinku, kteru si tak rad uhlazuje.
Ale zpatky k odposlecham. Ten jeho emotivno chory vystup na tiskovce a vyřvavani až mu uzliny naskakaly, ma včil jasny podklad. On totiž Roko dobře veděl, že mu kdosyk šlapnul na puchyř a ten včil prasknul. Bo:

Odposlechy skončily až ve středu

Státní zástupce Michal Zachystal navíc potvrdil, že odposlechy, jejichž oprávněnost nyní úřady zkoumají, byly kompletně ukončeny až tuto středu. Část byla zastavena už před čtrnácti dny, kdy jeden z odposlouchávaných - ministr vnitra Ivan Langer - veřejně mluvil o tom, že má informace o odposlouchávání politiků a novinářů. Patnáct telefonů ale policie monitorovala po celé září až doposud. Tedy i před klíčovým hlasováním o tom, zda vláda Mirka Topolánka získá důvěru.
Jiří Paroubek měl přístup k odposlechům politické konkurence a novinářům díky postupu inspekce ministra vnitra, která tak rozhodla ještě v době, kdy resort ovládal František Bublan.
Princip je jednoduchý a navíc zcela zákonný: Kvůli úniku Kubiceho zprávy inspekce obdržela trestní oznámení od několika osob, vyšetřování ale oficiálně rozjela podle oznámení Paroubka. Inspektoři si vybrali čtyři trestné činy, kterými šetření zdůvodnili: ohrožení utajovaných skutečností, zneužití pravomoci veřejného činitele, neoprávněné nakládání s osobními údaji a trestný čin pomluvy. Právě u dvou posledně zmíněných deliktů je takzvanou osobou poškozenou Jiří Paroubek, který v tomto duchu podal trestní oznámení. A jako poškozený má nárok na to, aby znal detaily vyšetřování. "Poškozený stejně jako obviněný mají právo nahlédnout do spisu. Mají právo vědět, jaké důkazy tam jsou uvedeny. A mají právo seznámit se i s odposlechy," potvrdil informace Aktuálně.cz státní zástupce Zachystal.
Nesem si tak uplně isty, ale mam pocit, že Langer obviněny nebyl, a určitě netušil ani to, že mu a jeho rodině byl napichnuty telefon. Roko sam, jak je zvykly z kontaktu v minulosti, neni blbec, to zas pozor, on je vychcany jak cyp a dokaže předvidat. Kdyby všecky sve sily a um vložil enem do politiky, možna ty volby něprohral. Svěřit cokoliv podrždeštniku Tvrdikovi, to byl fatalni omyl a až na připominku velkeho Miloša se ho zbavil. Pozdě. No a tak je jasne, že Parubek sam do spisa nahližat nepude, bude se tvařit, že o tym vubec nevi.... a najde si ucho kdesyk jindě:
Sám Jiří Paroubek tvrdí, že ve spise nebyl. "Svého práva nevyužil, zda to udělal jeho právník, to neví," řekla Aktuálně.cz mluvčí ČSSD Květa Kočová.
Tak a je to. Parubek NEVI co robi jeho pravnik v kauze a připadu, ktery vyvolal??? NEVI jak postupuje jeho trestni oznameni??? On, kterydycky všecko vi, naraz dřysta že NEVI??? To mu nesežere ani Gejza Lakatoš, věry volič ČSSD.
Ale kde že, to byl tak promyšleny tah, že se jeden nestači divit jak to Parubek fajně naplanoval! LEGALNĚ si zajistil odposlechy svych politickych rivalu (proto ta hysteria, že maju dokazat NELEGALNE odposlechy, bo věděl, že mu stačilo je zaistit si legalně) taka mala fligna jak se z neuspešneho předsedy strany, ktera pod jeho vedenim zas prehrala volby, dostat vychcaně na kobylku supeřovi a fizlackyma manyrama dojist k podrazu. Typicky ukaz Parubkoveho chovani. Provali se odposlechy, my ich mame objednane legalně, nemělo to byt vubec venku, včil o tym vi Langer, tak všecko zastavit, zašit a uklidit a najlepši obrana je utok, tož okamžitě analyzovat Langerova slova, mirně ich překrutit a hura na tiskovku s prohlašenim aby to bylo všecko jaksyk aji od nas a hned všecky odvolat, bo sa to provali, ale enem my vime, že to bylo legalne, tak to otočme a zrobime z teho kauzu nelegalneho odposlecha.
Včil chapete, čemu konči ludi okolo Parubka, třebas podržtaška a dluhe bidlo Tvrdik. Toto všecko je sučasti marketingoveho plana a taky stary dobry Ogilvy, by se mal urychleně přisť učit, bo tu su nove prvky, o kterych sen ezdalo ešče nikomu. Moja babina mi dycky řikala, že politika je svinstvo, proto děda umřel v 53 rokach na infarkt z teho, kdo se tu po 68mym dostal ke korytu, ač byl inač zdravy jak cyp.
Podobny pruser setnul kdysyk hlavu Nixonovi a to byl prezident! Všude indě by už ho vlastna partaj hnala svinskym krokom a voliči stranu s takym demokratem odepsali. Tu u nas ne. Až bola očiska, jak se nechaju jeho ovečky ochočit a zobu temu diktatorovi z ruky, jak im "demograticky" rozkaže koho a jak budu volit.
Socani, fakt vam to nevadi? Divna sorta voliču volu. Vy fakt chcete KSČ? No vlastně vam to je všecko jedno, bo hlavni sidlo šibalu je plne byvalych komunistu a jak je to jednou komunista, tak je to FURT KOMUNISTA!
Poslanci s komunistickou minulostí za ČSSD:
Jan Kavan, byl členem KSČ, přesné období nezjištěno, styky s StB. Zdeněk Škromach, 1982 - 1989 člen KSČ. Jiří Rusnok, 1988 - 1989 byl kandidátem KSČ. Jaroslav Tvrdík, 1988 - 1989 byl kandidátem KSČ. Eduard Zeman, 1966 - 1970 člen KSČ. Jaromír Schling, 1981 - 1989 člen KSČ. Michal Kraus, 1984-1991 člen KSČ. Jiří Václavek, 1964 - 1968 člen KSČ. František Strnad, 1984 - 1989 člen KSČ. Miroslav Svoboda, 1985 - 1989 člen KSČ. Pavel Dostál, 1962 - 1969 člen KSČ. Karel Šplíchal, 1983 - 1989 člen KSČ. Miloslav Vlček, 1983 - 1989 člen KSČ. Petr Ibl, 1984 - 89 člen KSČ. Miloš Melčák, byl člen KSČ, přesné období nezjištěno. Josef Smýkal, byl členem KSČ, přesné období nezjištěno. Jan Mládek, 1987-1989 člen KSČ. Jaroslav Palas, 1980 - 1990 člen KSČ. Milada Emmerová, 1966 - 1969 členka KSČ. Antonín Sýkora, 1983 - 1989 člen KSČ.
Kdo se boji, sere v sini, poďme všeci k tym volbam!
Pruser je ešče ten, že oni už volby raz do senata totalně prosrali a tak obhajuju enem jedno křeslo. Esli Jura ziska křesla dvě, bude zas mimořadna tiskovka a zistime, že uspěli na 100%
Ach jo, to zas bude čoro moro
Vaš Synek
P.S. přiďte aji o vikendu, zas tu cosyk hodim
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Fakt volite ČSSD?

ANO 5% (6)
NE 87.6% (106)
UŽ NE 1.7% (2)
FURT ANO 5.8% (7)

Komentáře

1 Brutus Brutus | E-mail | 6. října 2006 v 11:50 | Reagovat

Skoro všem modrej ptákům co znám trčí ještě z řiti rudá stranická knížka,i když si už vocas přetřeli na modro,a ve skříni mají schovaný Mao-ce-tungovi montérky a turban,co kdyby náhodou,jeden nikdy neví.

Radši kovanýho komouše,od toho vím co můžu čekat.

2 cepín cepín | Web | 6. října 2006 v 12:30 | Reagovat

kovanýho komouše ano. Ovšem leda mezi dva chleby

3 Roko Roko | 6. října 2006 v 12:32 | Reagovat

Písmenka jsou širší než obrazovka, nějak se to blbě čte. Dá se to vůbec posunout, abych viděl i to co je za pravýám okrajem? Na služebním noutbuku mi to ukzauje v takovym okně co spouštím přes ikonu na ploše - taková oranžová s nápisem Firefox.

4 BigDad BigDad | 6. října 2006 v 13:22 | Reagovat

A jakópak má knížečku Brutus? Pěkné pták, jen co je pravda. Enem nevím, přoč by se po něm kdo měl opičit. Je to cyp-

5 pulec pulec | 6. října 2006 v 13:50 | Reagovat

dvě křesla to je splněno na 200% !!

takhle ho ošidit o úspěch :-(

6 Brutus Brutus | E-mail | 6. října 2006 v 13:52 | Reagovat

to BigDad cyp seš ty,a knižečku nemám žádnou,ani jsem nikdy neměl,maximálně tu vkladní...

7 Faby Faby | 6. října 2006 v 18:31 | Reagovat

Dobrý Synku, zase si přijdu počíst. A jak je v té písničce, buďto s nimi zametem, nebo oni s námi.

8 otec otec | 6. října 2006 v 20:58 | Reagovat

otresny psani - uplne zbytecny cist - cernobileho videni sveta jsem si za svuj zivot uzil az az - navic ta uboha stylizace do jazyka ostravskeho - jeden z nejhorsich webu - navic vam sem asi moc lidi nechodi kdyz zaplevelujete diskuse na jinych strankach

9 Radimson Radimson | 10. října 2006 v 11:35 | Reagovat

Atec bude asi taky nějaký rudoarmějec :). Pamatuj, že z východu ještě nic dobrýho nepřišlo, stačí se podívat na počasí, vždycky přijde odtamtud nějaký bordel :).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama