Pad velkeho tluchuby.... Cosyk se chysta?

16. října 2006 v 9:49 | Synek z Ostravy
Autora povolebního "vítězněúnorového" projevu bychom málem nepoznali. Žádné posílání na psychiatrii, žádné já pán ty pán. Připomínat tuto už notně obehranou epizodu je v jednom směru užitečné: tak se Paroubek chová, když má navrch. Nezapomeňme, že se svou proslulou tirádou vystoupil ve chvíli, kdy se domníval, že vyhrál volby.....

Jak se tak matožně doplazim ke kysni a pustim ju, mam pocit jak bych se přenesl kajsyk do inej země. Přes celu uhlopřičku je vidět velka hlava a znama tvař, hubu to mele furt ale co se line z repraka, to je jak kdyby ho kdosyk začal tlumočit z ineho jazyka. Naraz je Jura malem na pokraju sebemrskačstva, povědomky hladam dutky, či aspoň španělske botky na jeho nohach a furt čakam, že to jakysyk zabavny pořad a za chvilu sunda Topolanek masku a vyleze Krampol. nene, je to fakt on, naš nesmiřitelny diktatorek a maly princ s velkym JA!
Naraz nam dřysta cosyk o velkej koalici, skromně dodava, že on by se teho neučastnil a da prostor inym a blablabla.... Hned však dodava, že by ta vlada, mala byť tak na dva, najlepše štyri roky. Už v tym je slyšet to stare dobre diktovani neuspěšneho, ale tak jaksyk pod pokličku, enem v naznaku.
Co se stalo? ešče v patek to byl chlop jak ma byt, na idnesu sršel silu a optimismem, laškoval o všeckym a furt si mlel svoju o podivnych postupach prezidenta, o tym, že ON sam to ma všecko vykumane a CHCE a CHCE a CHCE sestavovat v druhym kole vladu. Předseda ČSSD trvá na tom, že tentokrát by měl Klaus sestavením vlády pověřit právě jeho."Budu-li pověřen sestavením vlády, vládu sestavím," věří si. Sršel silou sveho JA a stranicke discipliny, veřejně sluboval jak zatoči s šibalama ve vlastnych řadach "Pokud se objeví nějaký další šibal v řadách ČSSD, bude vyloučen z této strany,"
Přišla neděla, Jura po vydatnym obedě od Zuzanky a šlofiku po nim, si svolal svych věrnych a přišel mezi tych unavenych pajtašuv s vlastnym, genialnym navrhem na utvořeni velkej kolalicije Předsednictvo ČSSD jednomyslně odsouhlasilo návrh na vytvoření velké koalice sociálních a občanských demokratů. Po jednání předsednictva to oznámil předseda strany Jiří Paroubek. ODS by podle něj měla přehodnotit svůj dosavadní negativní postoj k velké koalici.
Cosyk fakt neni v pořadku. Ani snilek by nevěřil, že se Jura nechal přesvedčit o tym, že fakt ty volby prohral a aji když vladne taku podivnu stovku v parlamentu, tak je mu to platne jak slepemu GPS navigacija na mopedu.
Velku ranu su pro něho ty nove afery, kere přimo potvrzuji puvodni Kubiceho zpravu o prorustani organizovaneho zločina do najvyššich pater politiky, teda přimo ku kořenam v ČSSD. Policajti zatkli dalšu ovečku, ve vazbě mimo magora a starosty je aji dalši exnamestek ministerstva, respektive namestkyňa. Pruzkumy davaju velku šancu na drtivu vyhru jeho nepřitela ve volbach a Jura je jaky je, ale neni blby a tak mu došlo, že jak bude robit obstrukcije a trvat na svym, muže to vyvolat fakt situaciju, že vladu nesestavi ani on ani třeti pokus nevyjdě a budu ty předčasne volby třebas už v unoru. A vysledek po tym všeckym, když v tu dobu už možna budu medija probirat sudy s hřišnikama a dycky tam bude uvedeno poradca PREMIERU Grossa a Parubka.... to mu može politicky zlomit vaz vjac, jak doměla milenka v narodnim. A bo ma kolem seba fakt šikovnych poradcu,
tak došli spoločně k zavěru, že bude lepši trocha ustupit a pokusit sa protlačit jakusyk velku koaliciju, takeho kočkopsa, co teho moc nezrobi a tak dva roky se tu bude potacať od ničeho k ničemu až se najdu nove prusery, nove problemya kauzy a stare bude zapomenute. doležel už bude kukat na Borach, všecko sa ukludni a Jura vyrazi do voleb s novym elanem a s podporu skupiny elan do dalšich boju a zrno a pořadny LAN. A bo Jura netuši kdy se mu može zas hodit partija od filipa, tak chce znat nazory čemu tak vadi tato strana zelenym a ludovcum. Tym tolik nevadi, bo ti vladli dycky s každym kdo im dokazal dat jakysyk ten post a desatek, ale bo se podepsali pod ten svoj pamflet o nepodpoře, tak tym padla asi aji posledna šanca Jury na jejich klasicku zradu a podporu jeho kabineta, opřeneho o hlasy komunistu. Tym je aji vysvětlene, čemu nepodpořil topolankovu vladu. Předčasne volby by byly pro Juru moc brzya furt bytam hrozil strašak tych šibalu a enem boh a členove ČSSD tuša, esli eščejakysyk kostlivec nevypadne z almary v Lidovym domě.
Nebo, a to mi přidě jaksyk aji možne, navštivili Juru jeho MARŤANI a řekli mu, že do vlady podporovane komunistama nejdu, bo za komunistu ani marťani nebyli.... pry existovali enem v americkych komiksach a jak včil Jura vidi, oni su tu a ešče jeho kamoši.
Tak už zname třeti ksycht Jurovy politiky. Diktator a enem JA! pak všeci su proti NAM! a včil dajme šancu VŠEM!
Za par dni tu mame dost duležite volby. Od tych mistnych, kdy ludi vjac voli podle teho co kery starosta zrobil pre obec a ažtak moc nerozhoduje esli je z ČSSD či ODS, přes senatory, keři rozhoduju taky o prezidentovi a možu definitivně překulit tu rovnovahu na jednu stranu - LEVA či PRAVA
Možeme tedy všeci rozhodnut kerym směrem se pokusime vydat, esli budeme pokračovat v pomalym umirani, zadlužovani, rozdavani a populistickym vladnutim nad nama všeckyma, či nechame fakt pořadně uklidit a vyčistit ten burdel a budeme ten čisty stol hlidat, abyse nam zas po čase nezasvinil inyma šikulama.
Tak pošlime Juru a jeho kamoše na smetiště a podmě dat zas šancu to tu trocha napravit, aby se jeden nemusel bat usnut, že mu kdosyk poslucha telefon, že mu kdosyk podřizne hrdlo bo se nelubi komusyk jeho nazory, že nam tu nebudu inspektoři z EU zabavovať zamky, bo su opravenem z ukradnutych peněz, že nam tu nebude vladnut enem jeden osviceny a ostatni budu v roli statistu a nenechme sa furt zastrašovat čimsyk, co ani neni
Vaš synek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Parvati Parvati | E-mail | 16. října 2006 v 10:32 | Reagovat

Taky se mi zdálo, že za tím "Paroubkem s novou tváří" bude nějaké šibalství...

2 Roko Roko | 16. října 2006 v 11:19 | Reagovat

šibalství jakože podraz ...

3 Roko Roko | 16. října 2006 v 11:19 | Reagovat

Kurňa, spravte už tu šířku stránky!!!! Plíííííííz

4 Parvati Parvati | E-mail | 16. října 2006 v 18:14 | Reagovat

Předseda ČSSD Jiří Paroubek na pondělní tiskové konferenci odmítl, že by v nedělním pořadu ČT Otázky Václava Moravce nabídl ODS velkou koalici s ČSSD. Tak o čem ten šibal v neděli vlastně mluvil? Zmátl tak i "inteligentní socdem voliče", kteří v diskuzi na novinkách žblebtali cosi o Jiříkově vstřícném přístupu a Topolánkově zaryté neochotě jednat. A přitom to byly jen Jirkovy erotické představy: "Umím si takovou vládu představit a řekl jsem zcela jednoznačně, že by to byla vláda beze mě," dodal. - Já si také dovedu představit vládu bez velké Bradavice lépe, než Bradavice bez velkého Brumbála...

5 Parvati Parvati | E-mail | 16. října 2006 v 18:18 | Reagovat

Však jsem zvědavá, kdy vandalové vymlátí tu telefonní budku co kolem ní chodím a co z ní čučí velký Jirka a šťuří se, jak s náma se všema vydrbal.

6 Fany Fany | 16. října 2006 v 20:01 | Reagovat

Jen blázen by věřil Paroubkovi. Ten už přeci vyzkoušel všechno co se dalo. Škoda, velká škoda, že v pátek nejsou volby do parlamentu. To by bylo tóčo. To by Jura čuměl na drát. Hlavní, jak říkal Topolánek, je nepustit Roka a jeho šibaly do Strakovky. Jinak chci poznamenat, že tady je ten socšibalský humus popsán tak, že se člověk alespoň zasměje.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama