Paroubek na kolenach.... prve kolo drtive K.O.

22. října 2006 v 8:25 | Synek z Ostravy
Kandidáti ODS postoupili ve 26 z 27 obvodů do druhého kola senátních voleb. Teoreticky tedy ODS může získat 26 mandátů v horní komoře. ČSSD vyhlásila poplach.....

Tak a mame za sebu prve kolo voleb. Učast nebyla sice taka vysoka jak v parlamentkach, ale podivně rozpulena republika dokazala v tym prvym kole dat zretelně najavo, komu dava většina přednost.
O tym jak dopadnu volby, pry najvic rozhodovala medija. Tak s takym "odhalenim" přišel jakysyk Vlček z ČSSD a chce pry na ty medija posilat stižnost, bo: "Nelíbí se mi, jak se některá média před volbami chovala," sdělil Vlček iDNES.cz. "Například ještě v pátek ráno jsem slyšel, jak některé rozhlasové stanice každou chvíli hlásily zprávy, jako by náš předseda něco spáchal," podotkl Vlček.
Tak ten chudak asi neumi čitat a posluchat, bo ty medija neinformovala JAK by cosyk Parubek proved, ale o tym že FAKT cosyk spachal! Našel se dalši svědek Jarolimek a:
Podle Jourové i Jarolímka byl problém v tom, že úředníci původně projekt firmy Bono Publico nedoporučili k získání dotace. Takže se podle nich "ušilo na míru" kolo druhé.
V něm společnost nakonec dotaci získala. "Toto zásadní rozhodnutí o vyhlášení druhého kola muselo jít přímo z míst nejvyšších. Já jsem přesvědčený, že to mohlo jít jedině od ministra," prohlásil Jarolímek.
"Když chce výběr někdo ovlivnit, musí ovlivnit lidi, kteří to bodují, což jsou ti řadoví úředníci," vysvětlil Jarolímek. Ovlivňování prý není těžké. "Stačí, když šéf naznačí, že ten projekt je pro něj důležitý. Ohlídejte si to, řekne referentovi. Jen málo lidí se dokáže vzepřít," tvrdí bývalý zaměstnanec ministerstva.
Tož to enem tak na okraj, čemu medija informuju o tym našim neuspešnym Čaučeskovi ešče v den voleb. Ale bo on ma svojho Tvrdika, tak aji ten už začina v medijach nachazet svoju pravu tvař
Vystupil ze stina svojho velkeho šefa a sam aktivně začal dřystat do mediji - "Činnost části důstojníků ÚOOZ bych v tuto chvíli přirovnal k politické policii," přidal se šéf Paroubkových poradců Jaroslav Tvrdík. nebo "Vyzýváme policii, aby předložila důkazy, že plukovník Kubice měl být skutečně zavražděn," prohlásil v pátek na mimořádné tiskové konferenci Jaroslav Tvrdík, šéf poradců předsedy ČSSD Jiřího Paroubka.
Zas... jak opomeneme fakt, že policije za prve nebude reagovat na jakesyk vyzvy občana Tvrdika, tak za druhe... asi se to vyščetřuje, no ni? Kdyby byl tak aktivni v tymto připadu:
Jejím hlavním mluvčím se stal Jaroslav Tvrdík. Předstupuje den co den před kamery kupodivu ne proto, aby se omluvil občanům za to, že budou pravděpodobně muset doplácet za jeho katastrofální hospodaření v Českých aeroliniích, ani proto, aby vysvětlil, jak dokázal z jejich rozpočtu utratit 330 milionů korun za konzultanty. Ne, Tvrdík naopak obviňuje všechny a všechno z politizace. Podle jeho prohlášení chce Nova poškodit ČSSD, načasování akce je podezřelé a celý plán vraždy Kubiceho je výmysl jedné policejní složky, jež se chová jako soukromá policie ODS Tvrdík považuje za lživé tvrzení Novy, že musela reportáž odvysílat těsně před volbami kvůli akutnímu nebezpečí, že by mohly uniknout peníze z evropských fondů. "Tato informace není pravdivá, nic takového nehrozilo. My máme informace, že první čerpání dotací mohlo proběhnout nejdříve v červnu 2007," prohlásil Tvrdík."Tvrzení v reportáži bylo lživé," dodal. Podle něj šlo o konstrukci, aby mohla být ČSSD zdiskreditována dva dny před volbami.
Pajtašek dluhy si asi stoji na kabelu k mozkovej kuře, bo zapomina na to, že by těm jeho kamošum a Parubkovym věrnym šibalum, pučila každa banka na schvaleny projekt! A kdyby byl pak pruser, tak by to zacaloval STAT bo tu dotaciju SCHVALIL!
ČSA.... tym směrem by bylo dobre vrhnut pozornost. Po Tvrdikovi tu zustal pomnik jak po Stalinovi na Letne a Tvrdika z vesela odstavili a zrobili z něho šefa poradcu ČSSD A tak jak dokurvil ČSA a dokazal je malem položit na lopatky, tak pomaly dotlačil ČSSD k stejnemu vysledku.
Ani dalši pokus Idněsa nebyl tak marny a kdyby nic, mame aspoň na papiru jak dopadla anketa o podpoře Parubka a jeho vlady od inych poslancu:
Jiří Paroubek teď nemá ve Sněmovně poslance, který by byl ochoten umožnit vznik menšinové vlády ČSSD, již by drželi komunisté. MF DNES oslovila stovku poslanců ODS, KDU-ČSL a Strany zelených. Výsledek? Ani jeden z nich nepřipustil, že by mohl být "stým prvním" hlasem Jiřího Paroubka.
Tak to nasere aji ineho buldozera.
Ale vratime sa k volbam.
Favorizovaná ODS si zatím vedla podle očekávání - její kandidáti postupují do druhého kola v 26 z 27 obvodů, kde se volí. Ve dvanácti z nich se v příštím týdnu utkají občanští demokraté s kandidáty ČSSD.
To su take podpasovky pre teho Juru! Zas mu jeho voliči NEROZUMI! ODS uspěje v každem obvodě a až na jednoho kandidata je všude v druhym kole! A kdyby to bylo jednokolove, tak v senatu sedi skoro enem ODS! Tak to Jura Roko z RaJa tak nenecha! Jsme ochotni podpořit všechny kandidáty všech politických stran proti kandidátu Občanské demokratické strany," řekl v Lidovém domě s tím, že se "děsí nástupu modré totality ODS".
Po volbách v Lidovém DoměPo volbách u ODS
"Naším cílem není získat ústavní většinu s ODS, naším cílem je, aby ODS měla v Senátu co nejmíň křesel," prohlásil Paroubek
Lídra ODS a odstupujícího premiéra Mirka Topolánka Paroubkův postoj nepřekvapil. "Je to nesmyslné a hysterické a patří to k rétorice Paroubka," řekl.
Ano, sam to citim stejnak! Je jedno koho ludi budu volit v druhym kolu, mali by ale volit podle seba a ne aby tu kdosyk hned po dalšich prehranych volbach vyzyval všecky proti jednomu, bo on by mohl mať většinu! Kdyby to bolo naopak, to by zas vyřvaval, že to tak LUDI chcu a poslali jasny signal a blablabla.... ale bo to je naopak, tak pry hrozi jakasyk modra totalita.
Senat je zbytečna institucija a aji kdyby tam sedělo enem všecko v modrym, tak stejnak, mimo volbu prezidenta, tam moc vlivu nemaju. Tyto volby nesu o totalitě, ale o jasnym dukazu, že LUDI už maju dost politiky ČSSD, provařenych zlodějen a afer, sproste a pomlouvačno diktatorske chovani ubečenych politiku z ČSSD proti kerym se zas všeci spojili. Parni valec zlikvidoval buldozer, to je cele! Převalcoval teho pajtaša.
A pokal furt pochybuje o svojej dalši poražce a dalšich, Tvrdikem a jeho bojs, prosranych volbach, tak je třeba ešče sledovat taky udaj:ODS je nejúspěšnější velkou stranou komunálních voleb. Má téměř šest tisíc zastupitelů. Za ní jsou v počtu mandátů KDU-ČSL, KSČM a ČSSD
Nejúspěšnější je ODS i v komunálních volbách. Po sečtení hlasů ve zhruba 95 procentech okrsků zatím z parlamentních stran vede ODS. Pro občanské demokraty hlasovalo 23 procent voličů. Druhá zatím podle serveru www.volby.cz byla ČSSD s přibližně 14 procenty hlasů. ODS s drtivou převahou zvítězila ve volbách do zastupitelstva hlavního města Prahy. Získala 54 % hlasů, nepotřebuje tak žádného koaličního partnera. Druhá ČSSD dostala necelých 16 procent hlasů.
Tak včil enem aby došlo aji na podobny uspěch ešče raz přišti tyden a kdyby se povedlo ziskat aspoň patnact křesel, bylo by to enem fajn. A najlepši nakonec, všecky na ukor kandidatu za ČSSD a jednoho Ludovca.
A vite co zrobilo najvetšu radost mi?
ŽE AJI V OSTRAVĚ VYHRAL KANDIDAT ZA ODS!!! a že včera vyhral Baník aji Vítkovice!
Peknu a kludnu nedělu, idem sa štelovat na cestu do Pragla.
Vaš Synek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 halali. halali. | E-mail | 22. října 2006 v 10:38 | Reagovat

Je to strašné,je to neomluvitelné,je to zmanipulované,ano vždyť si vemte tu strašnou úlohu Policie vždyť ona se neporadí s předsedou Paroubkem jak a kdy má postupovat ve vyšetřování no to už je vrchol (Přitom se nějak zapomnělo na odposlechy ale to bylo určitě v pořádku že?) Ale hnedle v druhé řadě, Ti strašní novináři ale i ostatní média oni stále někde šťourají a otravují zž tak zkorumpované politické ovzduší. Zrovna teď ta telev. Nova. Co si to dovoluje. ona dokonce radí jak se co má vyšetřovat,to už je příliš že? Ono to opravdu chce nové volby, aby k nim přišli jenom vaši voliči že P. Paroubku. To je sen jako noha. Ale teď ti voliči no to je hrůza ne jenom že jdou k volbám ale oni volí jenom toho komu věří a ne toho který by tam měl být. To zas bude příští týden mela. Na co zas ten neůspěch svedme? Málem jsem zapomněl, včera při jednom tele-vstupu jsem málem slyšel hrát Internacionálu. Teď už zbývá jenom  " Hr na ně."

2 Fany Fany | 22. října 2006 v 10:51 | Reagovat

Největší škoda je, že to nebyly volby do parlamentu. To by bylo tóčo!!! Jen doufám, že to voliči Rokovi příští týden ukážou. Protože každý má už dost těch jeho grázlovin. Krucinálfagot, jednou už konečně musí zvítězit zdravý rozum.

3 skeptyk skeptyk | E-mail | 22. října 2006 v 11:48 | Reagovat

Po včerejším projevu Parubka už zbývá jenom, aby se se svou partou pořádně opili a šli střílet z Aurory. Jestli je ovšem Paroubková pustí. Mám dojem, když viděla výsledky, použila lívanečník na úplně něco jiného, než je určený. Nebo mu snad rostou rohy?

Projevy podržparaplete vcelku zapadají do výsledků jeho působení v aeroliniích, doufám, že výsledky voleb nás v budoucnu od takových neumětelů ochrání.

4 Fany Fany | 22. října 2006 v 19:00 | Reagovat

Taky si myslím, že si lepšího poradce Pablbek nemohl zvolit. No, když šéfa jeho kabinetu dělal Doležel, tak co by jeho poradce nemohl být naTvrdlík.

5 belmondo belmondo | E-mail | 22. října 2006 v 21:28 | Reagovat

yslím, že "Podržtaškapodrždeštník" růžovým více uškodil než pomohl. Kamarád Grosse krásně dokazuje propojení kamarádů do současného vedení strany.

6 Starman Starman | 23. října 2006 v 14:27 | Reagovat

Ty "cypaty chudačku" , máš nejenom "kratku paměť" ale i "vymyty mozek". Když se podívám jen ta tuhle barvu tvýho webu, pak musím říct jedno - buď seš tunelář a kriminálník nebo vylízaný retardér. Lituju každého, komu ODS takhle zinvalidizovala myšlení! Takhle přesně se dostala v roce 1948 k moci KSČ!  Obsadili, co se dalo a pak začala totalita. Totalita není synonymum pro KSČ, je to neomezená moc jedné strany - jakékoli. Já jsem volič ČSSD a vůbec se za to nestydím, protože to, co předváděla ODS od roku 1992 mi naprosto stačilo. "Gulaty lampasak" s kraví hlavou nebo sebestředný senilní a snobský tunelizér v roli Nejvyššího - to je naše osudová prohra. Jestli je ti to málo, pojeď se podívat do Brna, co tady ODSáci od roku 1990 udělali. A jsou to vesměs bývalí recyklovaní komunisté z národních výborů. Sami teď budou koukat potichu předat sociálnědemokratickému radnímu primátorské křeslo a možná frnk na Kajmany. Ale to jste vy, ostravští filozofové od sbíječek a lopat , ještě nezažili. Vychutnejte si to. Až budete chtít změnu, možná už bude pozdě, protože ta vaše skvělá ptákopartaj vyprodá všechno za babku do zahraničí a nám všem zbudou akorát oči pro pláč.

7 cepín cepín | Web | 23. října 2006 v 16:41 | Reagovat

vám všem rudooranžovejm určitě. Člověk, kterej se nebojí makat, protože mu nepřirostlo k srdci, že maj všichni stejně, i když jinak dělaj (a tudíž nikdo nedělá nic) se o sebe postará.

8 Fany Fany | 23. října 2006 v 16:52 | Reagovat

Starmane, vám tedy určitě zbydou oči pro pláč! Zejména až se došetří všechny ty Parubovy grázloviny. Jsou dvě možnosti, buď jste mu skočil na špek, to jest uvěřil jste jeho kecům a slibům, a nebo jste stejný grázl jako on. Výběr je na vás. A jinak, modrá je dobrá, "tak vo co de".

9 Synek Synek | 23. října 2006 v 16:54 | Reagovat

Byt voličem ČSSD tak lezu kanalama a nacham se zatim zdarma vyšetřit, nejlepe samotnym Rathem. určitě bych se tim vubec, ale opakuji vubec nechlubil! Ta strana byla s vyhradama volitelna do konce vladnuti Zemana, ale pak už to muže volit jen socka, nebo zoufalec. a Brno mam rad, jen aby to nebyl zanik města, pod vedenim KSČSSD! A když se ti tam nelibi, tak se odstěhuj! Ale na to ti asi už ČSSD příspěvek nedá a třeba v Kolíně ti dají v automobilce práci i bydlení, ale musíš MAKAT a to by ti asi nevonělo.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama