Parubkova totalita.... strach se šiři dal!

24. října 2006 v 8:55 | Synek z Ostravy
Neúspěch v komunálních volbách si šéf ČSSD Jiří Paroubek nepřipouští. V regionech, kde si strana pohoršila, by měli podle něj lídři této strany zvážit své setrvání v politice nebo by se neměli snažit být příště v čele kandidátek.

Zajimave čitani je včilek ta hromada rozhovoru s Jurou. Ten nema žadnu seberefleksu v sobě a jeho dělitkem uspěcha je enem kam ON to dotahnul za svoju eru v čele ČSSD. Takym pohledem je každa prohrana bitva vyhru, bo co předvedli jeho dva posledni předchudci, pak už nešlo prehrat.
To je v jeho očach dycky posun vpřed. Ma aji pravdu, ale jeho ambicije su přece daleko vjetši! Bo po takovym měřitku by pak byl Topolanek vubec největši politik od doby Karla IV. kery sa tu zjevil. Vyhral všecky volby do kterych šel a navic s dost dobryma vysledkama. ani on však ty vysledky nepřeceňuje, bo sam vi, že tak vyhrocena situacija mezi dvuma směrama tu ešče nebyla. cele to je včil enem o tej konfrontaciji a nastolenym bojem Jury a vyzvu KDO Z KOHO!
Muj osobni pohlad je od doby nastupu Parubka na ČSSD iny než v minulosti. Nesnašim taku tu jeho taktiku - pomluvy, lži, strašeni, polopravdy, vyhružky a ve finale pak otevřena spolupraca s hydru českej politiky KSČ. Vzpominka jak v minulosti hodil přes palubu celu svoju koaliciju a v kludu a se svoju zarputilostu si prosazoval co chce s KOMUNISTAMA je dostatečnym varovanim. Povolebni vyřvavani o rovnosti 100 na 100 to enem potvrzuje. Do tej doby byla ČSSD dycky divna strana byvalych komunistu a odpadliku, ale furt si držala aspoň na jedno oko odstup od rudej soldatesky. Jura to už rozjel s komančama naplno a neboji se teho ani do budoucna.
Obklopil se tyma svyma kamošama a zvesela tu začal plundrovat republiku s komunistickym heslem, dame spodině trocha peněz a slepe ovce pujdu za nama.
Tym zvednul preference svojej strany na historicke čisla, ale taky odradil spoustu byvalych voliču a zvednul ty čisla aji konkurenci, dostal do parlamenta novu stranu a zrobil tu z teho totalni gulaš s poselstvim svoji aury BEZCHYBNEHO!
Jeho vyzva k temu, aby lidři co neuspěli v komunalnich volbach a zvažili svoje pusobeni v politice je komicke. Čemu on to taky tak neplni? Že tam neni tak dluho? To neni argument. Veděl do čeho leze, zdědil stranu prolezlu byvalyma komunistama, což mu nevadilo, bo sam byl členem jeji odnože, a ač sluboval zatočit s šibalama, tak teho moc nezrobil a vyhodil dycky enem tych, co to neustali a provalilo se to na nich. Ma ekonomicke vzdělani, přesto si ponecha ekonomickeho mamlasa v čele ČSA kery svyma manažerskyma kuzlama položi ČSA a podobne excesy. Vyřvalaval teho tolik a skutek utek. sam všecky volby co vedl svoju partu prohral, ale dyckyv tym viděl uspěch.
Včil ma nove slovo, kerym bude do patka otravovat v medijach MODRA TOTALITA!
Jura jako člen odnože totalitni komunistickej strany, totalitu poznal. Nebylo mu tam zas tak špatně, bo jako šef RaJa si svoju ulohu užil dost a dost.
Totalita neni o tym, že kdosyk ovladne bezzuby senat, že kdosyk složi svoju vladu a pro podporu čehokoik potřebuje k prosazeni vjac stran. Totalita je o tym, že jednastrana ovlada všecko a je jedno, esli ta hlavni čast sa oslovuje sudruzi a jejich kamoši si řikaju bratře. Totalita byla, jak tu vladla jeho spřizněna strana sama a aby to nebylo tak blbe, bylo v parlamentu par jejich bratru v inem nazvu strany, ale stejnak ovladanych tu hlavnu stranu KSČ.
Teho se bojim, ne že tu bude pjet stran a jaksyk sa dohodnu a budu vladnut. Bojim sa teho, že to tu obsadi byvali komunisti v čele ČSSD a se sučasnyma komunistama budu vladnut tejto zemi. Ziskaju na svoju stranu lemply a nemakčenka, daju jim almužnu a kupi si jejich hlasy a tym uspešnym nahažu klacky pod nohy a ešče vysaju na danich jejich prachy, aby je použili na svoju socialni politiku. Politiku veduci do pekel. To by byla TOTALITA bez přivlastku. Potřebujemy jakysyk zakon? Prosadime ho s komunistama proti všeckym.
Ale ludi nezapominaju tak snadno a dalši z voleb to potvrzuju.
Možnost ovlivnit tuto šancu a aspoň ten zbytečny senat dostat pod vladu pravice tu je a je velka. Zastrašit totalitu sa snad nenechaji voliči s mozkem v pale a pujdu aji do teho druheho kola.
Pak snad aspoň v naznaku Jura pochopi, že jeho politika strašeni a diktatury možna pusobi jako bič na jeho vernych podržtašek a skliza obdiv uvnitř UV ČSSD ale ludi chcu trocha cosyk ineho.
Vaš Synek
Zitra se mrknime na to, jak se Jura vyjadřoval od nastupa k moci a možeme porovnat co z teho plati aji včil a čim nas děsi celu dobu, co sa naučil kukat upřimně do kamery a svolavat mimořadne tiskovky kdykoliv si kdosyk kajsyk ubzykne proti jeho straně
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 lucky061 lucky061 | 24. října 2006 v 9:07 | Reagovat

podte hlasovat o naj. blog !!! http://wwwBspears.blog.cz/0610/tak-tu-su-blogy-co-sutazia-o-naj-blog    ... ........

2 Albert Hofmann Albert Hofmann | 24. října 2006 v 10:06 | Reagovat

ale tady žádný blog lucky061 nenajdeš. Tady jsou pouze oficiální stránky ODS.

3 cepín cepín | Web | 24. října 2006 v 13:50 | Reagovat

bodejť, KSČSSD stránky nejsou, protože jejich voliči nejsou zvyklí makat, čili je těžko někdo někdy udělá (ledaže by se udělaly taknějak komunisticky samy)

4 Fany Fany | 24. října 2006 v 18:36 | Reagovat

I kdyby ty stránky KSČSSD měla, umíte si někdo představit, že by na nich byla diskuze bez cenzury?

5 halali. halali. | E-mail | 25. října 2006 v 17:06 | Reagovat

Podle fotografie už stál za prd už tehdá.

6 hans hans | E-mail | 28. října 2006 v 11:58 | Reagovat

Tak jsem to zkusil, aspoň jeden článek, ale nedá se to celé ani číst. Kdyby tu byly nějaké věcné argumenty, ale je to ty pické ODSácké strašení ničím podloženým. Navíc ostravština dělaná snad pražákem, oceňuji, jak si autor hraje s obrázky, sám zřejmě sedí na podpoře, nebo, což by bylo horší, je vytváří v pracovní době, a tím snižuje produktivitu práce, jak už jsme ale v naší republice zvyklí z dob komunismu a je to jedno jestli je člověk vlevo nebo vpravo. A do třetice, pokud chcete anketu, dejte ještě třetí nabídku pro ano - bojím se modré totality, ač nejsem na dávkách, jelikož už několik let poctivě pracuji, přesto mám strach, co by se mohlo stát důchodcům a opravdu potřebným lidem, po nástupu ODS. Jsem zvědavý na odpovědi.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama