Smrt Miss World z ČR na Nově!

9. října 2006 v 9:50 | Synek z Ostravy
Miss World 2006 Taťána Kuchařová v nejprestižnější soutěži krásy porazila dívky ze sto tří zemí a pěti kontinentů. Do Prahy přijela oslavit svůj úspěch, mimo jiné i s premiérem Topolánkem.......

Nebojte sa, Miss World 2006 Taťána Kuchařová, je živa a zdrava. To jen mi v pale ten titulek furt blika, bo kdo mal tu smolu a viděl v patek v kysni ten dokument z volby MISS WORLD, musel mať stejny pocit.
"Televize Nova, která je partnerem Miss ČR, se rozhodla letos Miss World nevysílat, a to ani přes četná upozornění, že tentokrát má ČR nadějné želízko v ohni," posteskl si prezident agentury APK/2 Miloš Zapletal. "Ani ostatní české televizní stanice neprojevily o vysílání Miss World zájem," dodal.
Jak se chova Nova, to je na dluhy rozbor, ale jak dokazala napravit svoju osudovu chybu v medailonku naši prve Miss World, to bylo šilenějši, než politicka onanija Parubka, při každej kravině, ktera mu pohne ovarem.
Z celeho pořada sem nabral pocit, že ta holka musela jaksyk neščasně zahynut, asi rukama uchylneho vraha, či socyk podobneho, se tej neščasnici přihodilo. Kdo semu tamu prokliknul z ineho pořada, musel to brat fakt jak z cykla "nečekana umrti slavnych"
Tolik patosa, falešnych kydu, neupřimnych vyznani a vyblitky kdejakeho cypa, ktery ju kdesyk zahlednul, to se enem tak nevidi. Při tym sledovani se mi vybavila taka podobna scenka, když sem kdysyk byl na jednym pohřbu. dostal sem se tam omylom, bo sem slubil jednej kamaradce, že ji zrobim paru fotek ze smutečneho obřada, jakehosyk velikana v nejmenovanym malym mestě na severu republiky. Bo mi bylo vyslovně trapně fotit tych pozustalych jak řvu v přednych lavicach, zrobil sem nutne fotky celeho teho zahajeni, vyfotil vdovu a všeckych nejbližšich a utikal do zadnych řad krematoria, bo mi přišlo nevkusne tam blikať na tych smutkem zufalych ludi. Dycky sem enem vyfotil teho řečnika, co pronašal prejav a upaloval zpatky do tmy. A bo to byl slavny rodak, bylo tych řečniku dost.
Pikantne bylo pravě to, že tam vzadu boli ludi, co ho znali, ale asi by tam dřystat nemohli, bo mali na teho slavneho iny nazor. Tak sem zistil, že když ho dycky s tu povinu slzu v oku dřystal chvalil, realita, byla asi trocha indě. Nebyl ani tak hodny tata (pry chlastal a mlatil babu) nebyl ani tak vzorny pracant ( furt nality a podrazak jedna baseň) nebyl ani tym slavnym členom istneho kluba myslivcov a přatel lesa (pytlačil a neplatil poplatky) ani nebyl pre male mesto takym velkym přinosom ( jak se dostal do politiky, hrabal pre seba a hazal klacky pod nohy celej radnici) nebylani šlechetny a pravdomluvny ( křivak, intrikan a bezpateřnik, co prošel od komunistu, cez OF až k ludovcum a republikanum, to dle kandidatek) prosto byl to nekdo iny, než ho vydavali ti před rakvu. včil si řikam, že by to mohl byt klon teho našeho Roka, bo o tym by sme slyšeli to same.
Stejnak na mě pusobil aji ten medajlonek so zaznamem. Všeci veděli, že konečně mame babu, co to može vyhrať, všeci vedeli, že taka MISS tu ešče nebyla, všeci ju chvalili jak už na českej suťaži všeckych valcovala, jak zvladala pracu s přiborem při obedě, jak byla inteligentna a bystra už v předkolach, jak byla...... a kdejaky pajtaš to TUŠIL! že mame jasnu viťazku! Jak pry už na tej českej MISS to bylo jasne že vyhraje, bo to všeci čakali už od doby, co zaslala fotku a přihlašku a ine cyparny tam dřystali. ešče chybala učitelka z mateřskej školky, ktera by nam potvrdila, že jak ju prvně mama přivedla, hned jidali přezdivku "naša mala Šiferka" a šerpu. Všeci to prosto čekali, všeci tušili, všeci věřili, všeci dufali, všeci fandili a všeckych nepřekvapilo jeji viťazstvo... enem televizju. To, že ta děvucha može mať uspěch, aspoň tym, že postupi do finalovej šestnactky, se dalo tušit z vjacej směru: Modrooká blondýnka zaznamenala úspěchy také v dílčích disciplínách, když se umístila druhá v kategorii Miss Bikiny, čtvrtá v tipovací internetové soutěži a šestá v kategorii Miss Designer.
Dalej bylo jasne, že když je suťaž v Polsku, bude snahu pořadatelu dostat tam kohosyk z evropskych MISSek bo, to tak chodi už desitky roku a že ta naša ma fakt šancu. U nas to ale kdekdo ignoroval. kolače su až naprvym mistě každej TV a přeca nepřekopu vysliaci program. A tak nam bylo utajene, že našababa ziskala Kromě nejprestižnějšího světového titulu Miss World získala také titul Miss World severní Evropy
do tej doby sice v novinach probihalo jakesyk hodnoceni jejiho pobyta v Polsku a vyčty dilčich uspěchu, včetně okuzleni polskeho venkova a ine cpyarny, ale že by tam vyrazil jakysyk štab, to ni, bo to neni sebevrah na Nuselaku, ani buračka s hromadu mrtvych, či zasadni prejav Parubka k situaciji v politike, či dalši z bezvyznamnych učasti na jakemsyk rautu konkurenčni Českej MISS Langmannovej z tymu Malačove, kteryma nas krmi bulvar už rok.
Až po vyhře a zajmu celeho světa o novu Miss World, se nam Nova probudila a natočila ten medailonek, ktery vypadal jak smutečny akt pre zesnuleho. Kdyby se vysrali na ty vsuvky tych chytrych, kteři maju dost vliva a kontaktu na všecky ředitele našich TV a pustili enem ten zaznam, děvuše by zorbila daleko lepšu službu.
Včil mame MISS WORLD a medija se možu zblaznit. Už vime co papa, kteremu plitiku fandi, kdo ji prvně polibil, co temu řikaji spolužaci, chuva, mama, tata, Parubek, s kym chodila či nechodila, čeho se boji, čeho se neboji a co ji včil čaka. Svjetu ukazala že neni žadna tuctova blondyna a nosi spode pradlo
( trocha to kolisa s tym neupřimnym vyjadřenim teho etiketovaciho Špačka, ktery jak viděl vidličku v jeji pazuře, hned veděl, že ta sa neztrati a všecko zna už od doby kupaňa v plodovej vodě, škodaže ju nenaučil jak si sednut v šatach)
Přeju tej děvušce hodně zdaru v novym roku kralovaňa svjetovym sutěžam, nebude to mať lahke a už asi nafurt se zapsala do podvědomi celeho svjeta. Enem misto planych a zavistivych kecu bych ji doporučil pokusit se dorobit si školu a nezblaznit sa z teho kolotoča okolo nej. Bo za rok nastupi nova kralovna a zajem uvadne. Z jeji vyšku a trocha dost tuctovym obličejom, malej vyške a zastupovanim agentury teho velkohlaveho Zapletala, to na velku karijeru nevypada. Za paru roku bude zajem ju možna za solidni balik nafotit v jekychsych lechtivych pozicach pre panske časopisy, ale na vjac to nebude. Pokal si udrži pokoru a zdravy rozum, može byt zbytek života ščasnu babu, ktera okuzlila svjet. Inač skonči časem na drogach či chlastu, bo jakmile ten kolotoč ustane, už ho zpatky nenahodi. aspoň ne do takych obratek, v jakych včil jede. Esli dostoji svym předsevzetim a dostuduje, muže těžit v životě z tohoto uspěcha, ale nesmi to přeceňovat, bo do -anglije se za rok posune ina MISS a svjet sa toči dal. ale držim ji palce, ma celkem zdrave nazory a rozumnu mamu s tatu. ale aji oni možu zlbnuť tym všeckym humbukem okolo něj. Snad to ona a jeji okoli ustoja.
Zavěrem ešče poznamka: Mluvčí televize Nova Veronika Šmítková reagovala slovy: "Vysílací práva na MissWorld či Miss Universe se nakupují s ročním předstihem a vy nikdy nevíte, jak se naše dívka v soutěži umístí. Obě tyto soutěže měly navíc v Česku nízkou sledovanost, a tak jsme od přímých přenosů letos poprvé upustili." Jenže zrovna letos se zadařilo. "Určitě se k úspěchu Taťány Kuchařové vrátíme v některém z připravovaných pořadů," slibuje mluvčí.
Tak jak opomenu už ten zpominany pohřeb, nevěřim, že by se nedalo domluvit a dohodnut na přenose. Třebas s polsku televizju.
Kdysyk sem fotil na MISS UNIVERSE v Majami, za nas tam byla Kateřina Stočesova. Tam sem byl akreditovany jako jediny fotograf/novinař z celej vychodnej evropy. Se mnu tam byla enem slovenska televizja, ktera tam točila svoju kandidatku. Chapal sem, že tak daleko a bez šance na uspěch tam nikdo od nas nebude. ale ja sem si akreditacuju u pořadatela vyřizoval tyden před finalovym večerem a v akreditaciji sem mal take novinove tituly, že museli v tym štabu čumět jak Gross na stryka Vika. akreditaciju sem mal pre Československe noviny, ktere vychazaju v nujorku a Neviditelneho PSA! V roce 1998 to musel byt šok pre tych pořadatelu a stejnak sem akreditaciju dostal a Aston Neff mal jako jediny v tej době aji autenticke fotky, navic obsahla reportaž byla v tych novinach, včetně rozhovora, zaběru z pokoja českej a slovenskej MISS ktere tam v tej době bydleli společně a podobně. A to nebyla era digitala,kdy nafotim a za paru minut posilam kam chcu. Na tejto MISS WORLD pořadane v Polsku! nebyl asi žadny fotograf od nas, bo všude su fotky finale z agentur - Reuters a podobně.
Tak popřejme naši nove MISS WORLD všecko nejlepši a hodně uspěchu!
No vida, a de to aji bez politiky :-)
Vaš Synek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pepa Pepa | E-mail | 9. října 2006 v 14:11 | Reagovat

Synku z OV, tvoje články si čtu, ale dost mě sere, že do každého sereš politiku i když v tomhle máš větu že to jde aj bez té politiky tak si to po sobě aspoň čti bo to nemáš pravdu.

Buď piš články pro legraci nebo piš pro stránky ODS bo taková nenápadná propaganda o kterou se pokoušíš je dost ubohá.

S přáním dalších super článků ale bez propagace (nejenom) ODS.

Ostravák Pepa

2 BigDad BigDad | 12. října 2006 v 7:55 | Reagovat

Pepánku, to je blbá rada. Toto jsou stránky Synka, ne Tvoje. A Synek si tu napíše, to co si myslí. Zatím to dělá až moc dobře. JE to vidět aji v tom, že Tě to sere.

Mimochodem, nikoho nepropaguje, jen se právem opírá do oranžád.

3 xxy3x xxy3x | 14. října 2006 v 11:31 | Reagovat

to je hrozná tlama ta naše miss

4 zdnqtpahm zdnqtpahm | E-mail | Web | 16. května 2009 v 10:39 | Reagovat

8F9Wmp  <a href="http://zkonvehkkecj.com/">zkonvehkkecj</a>, [url=http://mfxrmkpwbcvf.com/]mfxrmkpwbcvf[/url], [link=http://wxdogrpxpldp.com/]wxdogrpxpldp[/link], http://kgkwsekrqvzh.com/

5 zabkodql zabkodql | E-mail | Web | 6. června 2009 v 16:50 | Reagovat

L5VOx0  <a href="http://fhxqpzyedojo.com/">fhxqpzyedojo</a>, [url=http://idfqtajvtydy.com/]idfqtajvtydy[/url], [link=http://jpcsnnflafur.com/]jpcsnnflafur[/link], http://seqkxetelgez.com/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama