Špina a hnus.... Myslim to upřimně!

13. října 2006 v 9:56 | Synek z Ostravy
Potvrzuje se, že zpráva plukovníka Kubiceho upozorňující na prorůstání organizovaného zločinu do samosprávy a místní správy, je založena na faktech. Důležitým se proto stává její obsah, ne způsob jejího úniku na veřejnost. Současně by bylo velmi žádoucí, aby vyšetřování tohoto úniku bylo co nejrychleji zakončeno a veřejnost by měla být seznámena s výsledkem vyšetřování. .....

Když vybuchla ta afera okolo Kubiceho, nikdo netušil, jak moc to je važne. Jura nas krmil historkama o cilene kampani proti němu a jeho ludove politice, za všeckym viděl enem snahy ODS a inych sa ho zbavit, po pod jeho vedenim a v jeho podani byla preca politika tak pruzračna, on jediny a schopnykonečně dostal šancu uplatnit svoj talent a všeci su proti němu. sam si z celej zpravy vybral tu nejmenej važnu a navic šlo enem o udajnu vsuvku, o jeho možnej učasti na jakemsyk mejdanu nalodi v Chorvacku a jeho hratkam z dceru kapitana. Tam asi fakt veděl, že to je totalny blabol a že sotva tu doměnku kdosyk dokaže, bo..... nechme teho, třebas ešče muže.
Daleko horši su ty opravdicke poznatky v tej zpravě. Kbiceho chce Jura odstavit a dat mimo službu, nejlepe kamsyk k ledu.
Jak oznámila televize Nova, její reportéři narazili a zdokumentovali práci skupiny osob, která připravovala závažnou hospodářskou i jinou trestnou činnost. V této věci pak policisté z ÚOOZ zatkli tři muže, mezi nimi Zdeňka Doležala, bývalého blízkého spolupracovníka premiérů Grosse a Paroubka. Jiří Paroubek se vzápětí distancoval nejen od Doležala, který byl z ČSSD již vyloučen před rokem, ale i od dalšího člena ČSSD a starosty, který hrál v případu korupce a organizování další trestné činnosti významnou roli. Na tiskové konferenci se Paroubek omluvil za jednání tohoto člena ČSSD slovy, že v jeho případě platí presumpce viny a bude z ČSSD okamžitě vyloučen. O Doležalovi se Paroubek vyjádřil jako o "psychotické" osobnosti.Pokud si dáme dohromady ono pověstné jedna plus jedna, zprávy, které měl Paroubek z okruhu svých informátorů ,byly zřejmě velmi nepřesné. Paroubkovi se donesly pravděpodobně ve velmi zkreslené podobě jako o přípravě diskreditační kampaně jeho osoby. Ve skutečnosti zatčení osob důvodně podezřelých z praní špinavých peněz - navíc z prostředků EU - není zprávou pouze o Paroubkovi, ale o systému, který vládní ČSSD za uplynulých osm let vybudovala. Podle dalších informací není sledování a zatčení této skupiny ojedinělým případem této trestné činnosti.Kromě hospodářské kriminality se zatčení podezřelí měli rovněž domlouvat na přípravě vraždy Kubiceho, která měla být maskována jako sebevražda, a to teprve tehdy, až by byl Kubice donucen odejít do civilu. Televize Nova dne 11.10.2006 odvysílala první část reportáže o sledování této skupiny. Oznámila, že bylo získáno více jak 30 hodin záznamového materiálu, který bude postupně uveden do vysílání. Čeká nás proto zřejmě ještě nejedno překvapení. Jak uvedla Nova, všichni, kteří se nechali uplácet, jsou ještě na svobodě.
Fakta, ktere nejde enem tak přechazat. tady totiž je jasne, že to sotva cele řidi Parubek, tady jde o styl politiky, ktery nam tu ČSSD nasadila. Na všecko su kdesyk připraveni ludi a ti splňa cokoliv, co može mať jakysyk prospěch pre nich a aji pre dalši hrabani. tito soliteři su dost dobře prorostli celym tym našim aparatem a jak dojde k čemusyk, tak du do akce. To tu zavedl Gross a jeho politicka kariera. ten prvy začal zakladat tymy typu MLYN a podobne zhovadilosti, on prvy profizloval co se dalo a svych ludi nasazoval do funkci kde mali mať podchycene co se na toho spratka chysta, či kdo by chcel isť proti němu. Nebyt jeho naivity a IQ na urovni brzdoveho valca v lokomotivě, už by ho z politiky nikdo nedostal. Myslel to kreten fakt upřimně a važně. Parubek to zdědil po nim, ale nezrušil tyto vazby. Dycky čakal esli se cosyk provali, pak teho hňupa hodil přes palubu a karavana tahla dal. Lže jak to idě a jeho projevy a hystericke tiskovky su temu enem dukazem. Vzpominate?Před několika týdny oznámil Jiří Paroubek, že mu byl doručen osobně (později Paroubek změnil postoj na "doručen poštou") materiál, který má velmi závažný charakter. Podle tohoto materiálu se měla připravovat široká diskreditační kampaň jeho osoby, na níž se měly podílet i komerční televize Nova a některé deníky. Vše se údajně týkalo informací, které na veřejnost pronikly z Kubiceho zprávy. Tyto materiály mu údajně předala osoba, která již nechtěla přihlížet záměrné diskreditaci Paroubka.A za připomenutí stojí ještě jedna věc. Byl to právě Jiří Paroubek, kdo vypustil do světa tzv. "Kubiceho" zprávu č. 2, která se mimo jiné pokouší preventivně diskreditovat také Janka Kroupu z televize Nova. Toho Kroupu, který stojí za Doleželovým odhalením. Je to jen náhoda?
On byl Parubek občas potěšeny že mam furt vliv, byť to jako nezařidil on. Tak sa stalo, že tu vyletěl z radia redaktor, bo Přenosilova přirovnala Parubka k Musolinimu, tu zas redaktor v ČT, bo skakal Parubkovi do řeči a robil z něho vola a naposledy Tuna, bo si dovolil mu poslat dopis a NOVA si to vzala jako pochybeni Tuny, misto teho aby se za svojeho redaktora postavila. Bo branil nejen seba,ale hlavně ju!
Jaká je hranice mezi světem zločinu a úplně nejvyšším patrem české politiky? Jedny dveře. (A skeptik dodá, kdoví jestli.) Vedou ze sekretariátu předsedy vlády do premiérské pracovny. V premiérské pracovně seděli Stanislav Gross a později Jiří Paroubek, sekretariátu vládl Zdeněk Doležel. Ten Doležel, kterého policie nyní zatkla v souvislosti s finančními podvody a možná i přípravou vraždy. Doleželův objevitel Gross už z vysoké politiky zmizel (i když pro Lidový dům je zřejmě nepostradatelný, takže jej zde ve stylu Viktor Čistič zahradníkem angažovali jako šéfa bezpečnostní komise ČSSD), Paroubek, jenž Doležalův talent využíval pro nejdelikátnější mise, v ní dřepí dál. Dokonce se zuby nehty chce vrátit za ty inkriminované dveře.
Svata pravda. Navic socani nevěři ani sami sobě, bo jak je možne, že:
Někdejší nejbližší spolupracovník premiérů Stanislava Grosse a Jiřího Paroubka Zdeněk Doležel sbíral informace na ministra vnitra Františka Bublana. S touto informací včera přišel zpravodajský server Aktualne.cz. Při domovní prohlídce u Doležela našli policisté Bublanův personální spis.Exministra Bublana překvapilo, že měl Doležel jeho personální spis doma. "Jsem z toho značně znepokojen. Jak jsem se dozvěděl, je to spis z období mého přechodu z BIS do civilní rozvědky a to považuji za velmi závažné. Nevím, co s těmi informacemi pan Doležel zamýšlel udělat, zda je chtěl nějak využít nebo zneužít," řekl Bublan
Kolik toho ešče vypluje?
Kam všade budu zaslepeni ochranci demokracie po socdemacky a vudcovi voliči svojho vudca nasledovat? Budu furt tolerovat tyto zavažne prohřešky? Ta strana je silně nemocna, tam je to všecko postavene na strachu a bonzactvi.
Když byla u moci ODS a ČSSD v čele s lidrama Klausem a Zemanem, tak tu byla doba relativni rovnovahy. Vraždilo sa taky, ale mezi podnikatelksyma rychlokvaškama, a mafianama, využivali se ďury v zakonach a šmelilo se ve velkym s naftu a podobně. ale politiku to zasahovalo enem okrajově, že třebas jakysyk lobisti chvilu blokovali jakysyk zakon před přijetim v parlamentu. Po nastupu Špidly a hlavně Grossa s Parubkem už to idě fakt do řiti a začinaju se střilat mezi sebu.
Odstavme tych mafianu v čele s big bossem Parubkem, vyčistime ten bordel co tu za ty roky narobili a dajme zas šancu tu trocha uklidit.
A hlidajme všeci tych novych, aby to podobne bahno zas nenatahali.
Vaš Synek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Parvati Parvati | E-mail | 13. října 2006 v 10:34 | Reagovat

Socanům to stejně nevysvětlíš.

2 Parvati Parvati | E-mail | 13. října 2006 v 10:35 | Reagovat

Chybí mi tady anketa...

3 Pavel Pavel | E-mail | 21. března 2007 v 14:03 | Reagovat

Prosím, dejte vědět, kde seženu, decentní antiprasečí samolepky - třeba "plnou parouback"

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama