Veselejši vikend po tym všeckym

7. října 2006 v 5:54 | Synek z Ostravy
Už je to fakt unavne, tož poďme trocha oddychnuť a bavit se aji čimsyk inym, než je politika, Parubek, odposlechy, a podobne dřysty co vam tu smolim každy deň. Vubec sem jaksyk uhnul od teho zaměra s jakym sem tu začal pisat ty moje vyplody, ale slubujem, že sa k temu zaměru vratim hned po senatnych volbach, bo ten blog sa da pisat aji s emigracije......

Do Guinessovy knihy rekordů se zapíše právem šedesátiletý Japonec, jenž dokáže vyjmenovat sto tisíc čísel z matematického čísla pí. Zatímco většina smrtelníků je ráda, že si zapamatuje hodnotu 3,14, Akira Haraguchi za čárkou vyjmenuje během šestnácti hodin dalších sto tisíc následujících čísel.
A co na to JURA?
Jiří Paroubek zná poslední číslo čísla Pí.
Jiří Paroubek napočítal do nekonečna. Dvakrát.
Jiří Paroubek umí dělit nulou.
James Hewitt, milenec princezny Diany, málem přišel o penis při ošklivé nehodě. Osmačtyřicetiletý Brit ve svém letním španělském sídle propadl oknem a rozřízl si stehno od kolene až k penisu. Chyběly milimetry a trn v oku britské královské rodiny mohl přijít o svůj nástroj mužnosti.
A co na to JURA?
Nic, bo on nema letne sidlo, Jura ma dycky enem sidlo
Jenny McCarthyová se stydí svléknout zcela do naha před svým přítelem Jimem Carreym. Ačkoli v pánském magazínu Playboy se svého času odhalovala komukoli, s hercem souloží jedině v podprsence. Čerstvá matka tvrdí, že její prsa nejsou to, co bývala.
A co na to JURA?
Je rad, bo to mu Zuzka doma robi už dvacet roku a tak je jasne, že zas předběhli dobu - oba!
Vyhlášení výsledků 41. ročníku ankety popularity zpěváků Český slavík se uskuteční 9. prosince ve Státní opeře v Praze. Moderovat je budou Miloš Pokorný a Roman Ondráček, kteří vystřídají loňského moderátora Ondřeje Brzobohatého.
A co na to JURA?
Opět dezinformace ze strany ODS, která záměrně podává novinářským pohunkům typu Tuny a Slonkové tyto informace. každý přece ví, že to už bude po volbách, bude tady demokratická vláda s mou účastí a moderovat to budu JÁ a RATH! A ostatní se můžete třeba posRath!
Česko čeká v následujících dnech typické podzimní počasí. Ráno se už mohou objevit i přízemní mrazíky, ale odpoledne by stále ještě mělo být poměrně teplo.
A co na to JURA?
Blbost, pokud budu chtít, tak tady bude ještě pořádné HORKO!
Miss World 2006 Taťána Kuchařová umožnila varšavským akademikům, aby nahlédli pod její šaty. Alespoň tak dokázala, že naostro rozhodně nechodí. Taťána totiž dává přednost růžovému spodnímu prádlu!
A co na to JURA?
Hmmmm stejně krásná, jako moje zuzanka a taky ma ráda růžovou! Ať mi Tvrdlik sežene telefon, chci ji pozvat na hrad... ehm do parlamentu.
Tereza Pergnerová šokovala veřejnost, když v živém vysílání Frekvence 1 prozradila, že nedávno byla na potratu! "Byla jsem v tom, už nejsem. Rozhodla jsem se, že na to jako ženská nemám, na dvě děti. Miminko je pryč," řekla dvaatřicetiletá moderátorka.
A co nato JURA?
Okamžitě zavolejte TVRDÍKA!!! Kdo to pustil ven?
Prezident Václav Klaus právě jedná s odcházejícím premiérem Mirkem Topolánkem o tom, jak se dostat z nynější zablokované povolební situace. Příští týden se oba politici sejdou opět, Topolánek totiž přinese demisi své vlády, která nezískala důvěru Sněmovny.
A co na to JURA?
Nic.... ať se klidně rozloučí, já jsem připravený!
Pekny vikend. Bando
Vaš Synek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 M.Ondrejková M.Ondrejková | E-mail | 7. října 2006 v 10:13 | Reagovat

Navštívila jsem tyhle stránky poprvé a můžu říct jen - pokračuj. Je to příjemná vzpruha po všech těch informačních bombách v TV . Jinak mimochodem jsem původem moravačka.

2 jura jura | E-mail | 8. října 2006 v 16:33 | Reagovat

Pěkně, akorát Paroubkovi "matematické vlastnosti" lépe seděly k Chucku Norrisovi, i když s tím počítáním do nekonečna...

3 cepín cepín | Web | 8. října 2006 v 22:08 | Reagovat

jak se může vůbec někdo opovážit přirovnávat bezvýznamného Chucka Norrise k Jurovi??!! Hanba!

4 chvistik chvistik | E-mail | 9. října 2006 v 1:30 | Reagovat

No,není to zas tady taková bomba,jaká se tomu dělá propagace v Novinkách. Ale,když už si dělat prdel z politiky a politiků,tak ze všech,aby to nebylo jednostranně nudné!!! Doufám,že se polepšíte,abych měl důvod se sem vrátit!!

5 Jozef K. Jozef K. | 9. října 2006 v 6:31 | Reagovat

Drahý příteli, s radostí vidím, že jste uposlechl mého doporučení a zvětšil vládací okénko... :-)

A další doporučení: samochvála smrdí (nepřipadáte si trapně s tou sebepropagací na všech forech?)

Nic, jen se ptám... protože:

taky provozuju blog a bez jakékoli propagace mám podstatně větší návštěvnost, než kdy budete mít Vy!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama