Kočkopes na obzoru.... co se bude robit?

14. listopadu 2006 v 9:17 | Synek z Ostravy
Premiér a předseda ODS Mirek Topolánek v rozhovoru pro Právo připustil, že pravděpodobným termínem předčasných voleb je rok 2009. O prolomení politického patu jednal Topolánek v pondělí s předsedou ČSSD Jiřím Paroubkem a šéfem zelených Martinem Bursíkem. ODS ustoupila soc. dem. a nebude prosazovat předčasné volby příští rok, ale později.

Na politickem nebi se začina vyjasňovat a budeme trpět asi všeci. Voliči ODS budu zmateni a čast aji nasrana, voliči ČSSD budu slavit podivnu vyhru bez viťaza a ostatni strany budu přicmrndavat tym velkym.
Ať se to komusyk libi, či ni, hlavnu vinu na tejto situaciji mame my, voliči. ODS nema silu a hlasy na to, aby sestavila demokraticku vladu bez komunistu a bez ČSSD. Topolanek vidi řešeni v jakejsyk duhove vladě, uzkostlivo sa vyhiba spojeni v jakusyk exklusivitu s Parubkem, ale tak jak tak, bez teho šaška se nepohneme dal. Nejčistči řešeni, předčasne volby na jaře přištiho roka su zatim v jakemsyk oparu a pomalu ztracam naděju, že se ich dočkamy. Bo jak pravil Jura: Předseda ČSSD Jiří Paroubek v pondělí uvedl, že předčasné volby příští rok by byly pro jeho stranu katastrofou.
Zautočil na svojho soka Miloša a vratil uder:
"Já myslím, že Miloš Zeman často mění své názory. Chtěl bych připomenout, že ještě minulý týden hovořil o vládě odborníků a o předčasných volbách," řekl Paroubek.
Podle něj riziko nepříznivého výsledku chápou všichni včetně Zemana. Představitelé ČSSD přitom opakovaně prohlašují, že se mimořádných voleb neobávají, trvají ale na tom, aby přišly na řadu až po třech neúspěšných pokusech o sestavení vlády.
Střizlivym okem opilca sa jevi nevyhnutelne jakesyk stvořeni kočkovlady a bude hodně zaležet na Topolankovi jakykočkopes vznikne a na jak dluho. Tych možnosti moc nejni a jak cteně čtenařstvo vidi, tak politicka situacija je krajně napjata. Co včil vlastně zbyva?
  1. Jakysyk paskvil podpořeny ČSSD a vlada do předčasnych voleb, keru budu tolerovat poslanci ČSSD ale volby nebudu dřivej, jak v roce 2008 bo inač su socani v řiti a proseru to.
  2. Vytvořeni podobne vlady jak tej prvni a spolehani na jednoho přeběhlika z řad ČSSD a hodně nestabilny kabinet, kery krvavo zaplati za ten hlas a ešče si ten přeběhlik bude vyskakovat kdy ty volby budu, inač pazuru nezvedne.
  3. Neuspěšny druhy pokus a šanca, že dostane přednost v třetim pokusu Parubek, uplati jakehosyk šibala z řad lidovcu a zas tu bude vlada socanu s tichu podporu komanču a bude pokračovat rozkradačka a zametani stop.
Nic z teho neni optimalni, ale iny scenař tu nikdo nenapiše, bo ta situacija temu nedava moc šancu. Každa vlada podpořena jednim přeběhlikem bude na hovno. Už zme to parazy zažili a vime o co se pak hraje. Je pak jedno, či tu bude premijerem Topolanek, či vekslak Parubek.
Jakasyk duhova vlada bez komunistu je asi včil jedinym čistym řešenim, dat do tej valady odbornikya prosadit ju napřič všeckyma stranama bez komanču. Vlada bude mit za ukol dovest to tu k jakymsyk předčasnym volbam, připadně prosadit zakon o rozpuštěni sněmovny a pokusit se to protlačit před uplynutim mandatu. Do všeho leze mezinarodni ostuda, bo sme předsednicku zemi pro EU.
Aby ODS zmirnila dopad na voliče, musi trvat na širšim kabinetu s učati všeckych stran, mimo rude kamoše Parubka, kery je rad hodi přes palubu, bo inač se v křesle neudrži. Co tam budu ty male strany robit je asi zbytečne rozebirat. Proto tak vehementně prosazuju jakekoliv předčasne volby.
Esli se takovej vlady dočkamy a co z teho bude, je včil hlavně na Topolankovi s Parubkem. Topolanek už raz proti zdi šel a vi jak to dopadlo. Opakovat stejnu chybu se mu nechce, bo by Rokovi otevřel dveře k vladě s komunistama.
Kongres ODS teho moc nezmeni, Topolanek ziska podporu a bude stejnak na nim samotnym, jaku vladu a s jakym mandatem postavi tak, aby dalši předčasne volby vyhral s lepšim vysledkem a hlavně zastavil tu prožranost statni spravy a vyhmatnul všeckych zakuklenych šibalu.
Na nas bude aby sme uměli hlidat situaciju tak, aby tam nenalezlo moc novych šibalu a aby ty volby pak dopadli vjac k prospěchu celej splečnosti.
Jasne je, že Jura to bude vydavat za svoju vyhru a pokal se vrati k svojej retorice "enem JA" tak si nasere do vlastneho hnizda. Dalši naděja je ta, že ho kdosyk v tej jeho straně sestřeli, bo vyhra by byla kdyby vladu sestavoval on a jeho stranikum je uplně u prdele, esli by to bylo s komunistama. Koryta su koryta a jak je vytlačili od lizu, tak to se neodpušťa ani velkemu vudcovi. Připominam jak zametli se Zemanem u prezidentskych voleb a to jim Miloš neodpusti.
Nebo to cele Jura smete ze stola a pokusi se vyvolat třeti pokus a jeho šancu na prosazeni vlady. Pokud se mu to za jakusyk podivnu trafiku pro kohosyk z lidovcu podaři, bude to tu ešče horši, než včil, v době bezvladi.
Těšme sa, co z teho bude.
Vaš Synek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fany Fany | 14. listopadu 2006 v 19:36 | Reagovat

Hlavně ať už někdo toho blba Paruba kopne do řiti a s ním všechny sockomouše! Fakt mi už jdou na nerv. Nové volby na jaře příští rok a basta fidli.

2 Slíva Slíva | 15. listopadu 2006 v 8:15 | Reagovat

Bych si rád taky kopnul v Jurovu řiť, ale v reálu to nejde. To by snad dokázala jen Zuzanka. Chci taky nové volby co nejdříve, protože rýsující se vládní kočkopes nic neudělá. Jen si budou všichni užívat prebend. A když půjde o něco duležitého, zavolá Jura do útoku a s pomocí parlamentních Siuxů všechno zablokuje.

3 Northern Lights Northern Lights | 15. listopadu 2006 v 8:21 | Reagovat

Sere mě fakt milá Fanny , že se slovo "sociální"  v nejrůznějších podobách a formách stalo synonymem nadávky potažmu urážky. A nejvíc prskají takto lidé, kteří ani nechápou pořádně význam tohoto slova a spojují si ho pouze s osobou Paroubka. Trochu nadhledu a humoru by nezaškodilo jinak hrozí žlučníková kolika od zbytečných nervů.

Freedom for Cannabis !

4 Parvati Parvati | E-mail | 15. listopadu 2006 v 9:20 | Reagovat

Má výraz "rokovat" o vládě něco společného s přezdívkou Roko nebo spíše vystihuje délku takových jednání?

5 cepín cepín | Web | 15. listopadu 2006 v 11:03 | Reagovat

to je překlep, Parvati... má tam být buď "blokovat" nebo "kokotovat"

6 Fany Fany | 15. listopadu 2006 v 18:16 | Reagovat

Northern Lights, cituji vás: "že se slovo "sociální" v nejrůznějších podobách a formách stalo synonymem nadávky potažmu urážky". To jste napsal naprosto přesné, tak to mnoho lidí chápe. A nadávka, kterou dnes používají i děti a patří mezi nejhorší je "ty paroubku" a sedí!!!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama