Kvapik dostal stopku.... Jura vyčkava do pondělka

24. listopadu 2006 v 9:47 | Synek z Ostravy
Předseda ODS Mirek Topolánek zahájí rozhovory o vládě čtyřkoalice. Její mandát by měl být omezen předčasnými volbami na přelomu jara a léta 2008. Lidovci i zelení tento nápad podporují, ČSSD se rozhodne, zda podpoří kabinet čtyř nekomunistických stran, do pondělí.

Tak dluho se otalelo s čimsyk, co tu mohlo byt už tyden po volbach, kdyby se našapoliticka garnitura dokazala dohodnut hnedka. Včil to je jak šachova partyja mezi chovancama ustavu pre duševně chorych. Po ruznych jednanich se začal formovať kočkopes s učasti všeckych a sem zvjedavy jake priority si taka vlada urči, mimo předčasne volby.
Snaha Toplanka postavit třikoaličnu vladu, jedinu s jakymsyk normalnym mandatem padla v prvym kole a tak musime vzjať do partyje aji teho zmateneho -roka, kerysam nevi, jak se k temu všeckemu postavit
Ale nebyl by to Jura, aby si nenechal zadne vratka. Z jakehosyk, udajně nepochopitelneho duvoda, vyčkava do pondělka. Asi bude doma kachna se zelom a Jura najlip rozhoduje s plnym bachorem a v klidu svojej domaci pracovny. Vidm to spiš tak, že ešče proběhnu tajna jednani s režiserem druheho dila popularneho filma "Kulovy blesk" Čunkem, kery včil dotočil dvojku s nazvem "Kulovy blesk II. - jednim směrom a všeci do jednoho"
Cele tyto kotrmelce se udajně odražaju aji v preferencach stran, a jak je Roko paranoidni k takym vysledkam, tak začal čut cosyk ve vzduchu
Vývoj volebního modelu od červnových voleb (v %)
Volby 2006záříříjenlistopad
ODS35,4373641
ČSSD32,329,530,526
KSČM12,8131511
SZ6,3109,511
KDU-ČSL7,2867
Ostatní3,92,534
Kdyby kdosyk zhmotnil SMSky a ty litaly vzduchem jako male cihličky, tak v okoli Lidoveho doma to je včil jak při naletu spojencu na Berlin.
Topolanek riskuje, bo se provalilo, že s jednym postom ma počitat aji Kalusek. A bo sa bliži sjezd černoprdelniku a Čuňas už byl nominovany, tak sem zvjedavy, esli se najdě hrdina, kery by se Kasal s tym, že určitě podpoři taku vladu s mandatom do jara 2008
Jura prostě potřebuje mit ešče chvilu na definitivnu kapitulaciju a připomina v tym Hitlera, bo temu taky rusaci dychali na bunker a Berlinem se honili štyři s tanku a Šaryk, všeci verni už byli v argentině či kajsyk převlečeni , enem on dumal nad mapama jak rusaky porazit. Tež se cosyk chysta a jak tak sledujeme co se robi, možna budu o vikendu zas mimořadne tiskovky. Chudaci novinařske hyeny, na vikend za nevyrazi, bo tuša, že přijde rychla pozvanka na okoraly chlebiček a kavu.
Smířlivé vystupování lídrů dvou nejsilnějších stran z posledních dnů je spíš přetvářkou než realitou. Ve skutečnosti to vypadá, že jak ODS, tak ČSSD přemýšlí o tom, jak tomu druhému "bodnout kudlu do zad".
Socialisté schválili před několika dny dokonce plán, podle kterého se mají prošetřit kauzy spojené s ODS a Útvarem pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ). Jak zjistila MF DNES, zprávy o politických konkurentech a nepřátelích ČSSD má pro stranu vypracovat bývalý majitel vlivové agentury Tomáš Dvořák. Podklady by měl následně předat policii.
Dvořák se má zaměřit zejména na Jana Kubiceho a Hynka Vlasáka z ÚOOZ. Neušetří však ani samotného premiéra Mirka Topolánka a ministry financí a vnitra Vlastmila Tlustého a Ivana Langera. Existenci Akce na obranu ČSSD, jak svůj plán socialisté nazývají, potvrdil MF DNES i Ivan Přikryl, pravá ruka Jiřího Paroubka. "Ano, s Tomášem spolupracujeme. A už ledacos jsme spolu zanalyzovali a ledacos jsme se dozvěděli," uvedl na smluvené schůzce.
Přikryl se současně netajil svým negativním postojem vůči ODS. "Já si prostě myslím, že tihleti hoši (mluvil hlavně o poradci Mirka Topolánka Marku Dalíkovi a Ivanu Langerovi - pozn. red.) jsou blázni. A mně blázni vadí. Mně vadí někteří lidé se špínou za nehtama," řekl.
Tomáše Dvořáka čeká podle vlastních slov pro ČSSD hodně práce. Jiří Paroubek si u něho mimo jiné "objednal" očištění bývalého šéfa poslanců ČSSD Michala Krause, který je spojován s tzv. kakaovou aférou
Tak to su přesne scenaře čemu Jura čaka a vaha. Hledani špiny intenzivně probiha už paru měsicu z obuch stran, bohužal pre Juru z teho vychaza ČSSD jako totalni banda nymandu a pitomcu, bo co sa zatim zistilo, to su neskutečne vjeci. Enem by ma zajimalo jak chce očistit teho Krausa? On neni spojovan s kakaovu aferu, on se na ni přimo podilel, a kdyby kdokoliv z nas provaděl take prasarny, včetně vyvaženi peněz ven, už davno by myl Starkovi hřbet ve vazbě, či řešil smradlavu polivku v kantyně s Jonakem. Proti Krausovi su všeci menovani andělama.
Tak nas čaka tajuplny vikend jak hrad v Karpatach a že se cosyk do pondělka šustne a zvrtne, je skoro stejnak pravděpodobne, jak že Cepín zas vyhraje v maryjašu.
Neni nad to, namočit doteho Juru až po ušiska a nechat ho podilet se na dvuch zbytečnych rokach hadavej vlady, nejasnych reforem a podivnych tahanic o dotacije z EU.
Snad už aspoň nenakradnu tolik, jak za vlady ČSSD a ubyde darmožrutu v statnej spravě.
Pekny patek a vikend, bando
Budu to sledovat a jak se cosyk šustne, hned je to tu!
Vaš Synek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Albert Hoffmann Albert Hoffmann | 25. listopadu 2006 v 12:12 | Reagovat

Příteli, nežerte tak tu televizi a její zmanipulované statistiky. Kromě pražáků tomu nikdo nevěří - ani redaktoři a příslušníci BiS, kteří mají v pracovní náplni tyhle kecy psát.

2 Northern Lights Northern Lights | 26. listopadu 2006 v 10:51 | Reagovat

Naši politici podle "Visáčů"

... všechno má svůj čas

  a spěchat nemá cenu

  klidně si můžeš další pivo dáááááát

  všechno má svůj čas

  a spěchat nemá cenu

  stejně se stane všechno co má se stáááát.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama