Paroubkuv posledni boj.....

2. listopadu 2006 v 16:23 | Synek z Ostravy
Předseda sociální demokracie Jiří Paroubek po setkání s prezidentem Václavem Klausem zopakoval, že ČSSD chce dostat pokus o sestavení vlády. Považuje ho za reálný. Hledáme partnera pro sestavení vlády, ne pro předčasné volby, řekl šéf ČSSD.

Bo sem včil rozlitany jak guma vestarych trenclach, nestiham pisat, ale zas je to vječi chlama posluchat na cestach po vlasti radijo a všecko, co se šustne.
Jura asi čte tuten blog, bo včil začina tušit, že to ma fakt nahnute a posledna zachrana je pokusit se urvat pro seba jakesyk body. Bodry moravak a byvaly jezeďak Škromach si už bali kufr, prejt, prdelačku a jelitka do Prahy, bo to vypada že jeho čas přichaza. Jura se asi dosral strachy, včil ma tu hypoteku na novy kvartyr a jak mu padne pod řiťu židla, tak asi bude muset poslat Zuzanku cosyk zarobit, bo po volbach už nebude ani poslancem a z tej Škromachovej podpory to neutahne. A tak v poslednim taženi vyrazil na hrad ukecat presidenta, či mu fakt tu šancu neda. Obezřel se aurou tajemneho vikinga a furt trva na ty, že dalši kolo chce ON!
Šéf ČSSD prý Klausovi zopakoval varianty vládnutí, které jsou pro stranu přijatelné a připomněl přání sociálních demokratů získat vlastní pokus o sestavení vlády. "Považuji ho za reálný," řekl Paroubek.
Prezident vzal prý Paroubkův postoj na vědomí. "Nic jiného jsem v tuto chvíli ani nečekal," vysvětlil lídr sociálních demokratů
Ale čakal, čakal jakekoliv slovo o možne šanci, aby pak vyřvaval z balkona, že president pomocnu ruku přijal! Bohužel tam je Klaus a ten si už u tohoto kašpara naběhnul.
"Pokud by pan Topolánek nebyl odvážný, tak předpokládám, že prezident z toho vyvodí správný závěr," řekl Paroubek novinářům. "Odvážným řešením" přitom podle všeho myslel velkou koalici a "správným závěrem" by podle něj bylo pověřit sestavením vlády někoho jiného než předsedu ODS.
Paroubek zdůraznil, že ČSSD hledá partnery pro vládu a ne pro předčasné volby. "To ale neznamená, že se jich bojíme," řekl.
Jak by vláda sestavovaná sociální demokracií vypadala, nechtěl předseda ČSSD předjímat do doby, než to bude reálné. "Až taková situace nastane, tak budu říkat, jaký vzorec ta vláda může mít," uvedl.
Neznaly našich poměru by z teho mal pocit, že hladani partneru je cosyk, jak hledani supeřa pro fotbalovy zapas. Všeci potencionalni partneři ho už raz poslali do řiti, vlastni člen strany vystupil a enem Pohanka a boh vi, jak se zachova, ale Jura hleda partnery dal. Jasnačka, u takych ludovcu člověk nikdy nevi, co přide za pokyn zhury a jak se zachovaji, nesu větši svině v obracani nazoru na našej politickej mapě, jak ludovci, ale stejnak - dost slaba a chaba naděja.
Podle ODS Paroubek pouze blufuje. "Hraje politický poker," řekl iDNES.cz místopředseda ODS Petr Nečas.
"Teoreticky je možné všechno, ale pochybuji, že by našel podporu. Lidovci a zelení opakují, že jeho vládu podpořenou komunisty nepodpoří. Kdyby to někdo udělal, tak by musel chodit kanálama," dodal Nečas.
No s tyma kanalama si nesem tak isty, bo krysam to nevadi a fakt su nevyzpitatelni, jak ruske digitalky, ale dufam, že Klaus neni blazen.
ČSSD si nepřeje předčasné volby ani není pro novelu ústavy, která urychlí rozpuštění sněmovny. Podle ní je lepší vyčerpat všechny tři pokusy o zformování kabinetu, a teprve při případném neúspěchu třetí vlády je možné podle ústavy vypsat nové volby.
Ono to vjac vypada, že to všecko si nepřeje Parubek. nebyl bych si tak isty, esli to je aji stanovisko celej ČSSD
Každopadně bude to mit Jura včil ťažke a ani připadna podpora komanču mu to moc neulehči, bo ho zas pak nepodpořa ine strany. Aspoň se tak chvastaji.
Tak počkame co s tym všeckym zajtrazrobi president a jak se bude Jura snažit a smažit dal. ale Roko bacha - ZDENDA UŽ VYRAZIL!
Pěkny podvečer
Vaš Synek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fany Fany | 2. listopadu 2006 v 23:29 | Reagovat

Nezdá se mi, že by pan president neviděl do Paruba jak do hubený kozy. Přeci nemůže pověřit takového blba, jako je Roko!!!! I děti rozpoznají, že je to pako. Nadávka ty Paroubku, se mezi dětmi velmi ujala. No uvidíme!

2 Vašek Vašek | 3. listopadu 2006 v 8:20 | Reagovat

Hezké bylo také včerejší Paroubkovo vyjádření, že se nechal vyšetřit v nemocnici a že je jak dvacetiletý mladík. Ono je všeobecně známo, že chlapi (pokud se o Paroubkovi dá říci, že je chlap) se vzrůstajícím věkem dětinští, ale obvykle to začíná až po sedmdesátce.

3 p p | 7. listopadu 2006 v 20:36 | Reagovat

je to pravda, že tenhle blog financuje  Dalík?

4 Synek Synek | 8. listopadu 2006 v 8:21 | Reagovat

Kdepak, tento blog financuje Tvrdik ze zdroju ČSA a firma Liberta. Čast taky chodi pravidelně z EU a cely zamer je postavit Juru Parubka do soucitneho vnimani a odpusteni jeho hrichu, az ziska zpatky moc, bude zrušen, protoze autor emigruje

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama