Politicke ticho.... oživi jednani Jura?

13. listopadu 2006 v 9:44 | Synek z Ostravy
"Budeme jednat, jednat a zase jednat o podobě nové vlády!" slibují. Zástupci ODS a ČSSD a pak občanští demokraté se zelenými se už dnes chystají zasednout k jednomu stolu.

Tak nas čaka tyden jednani o nicem. Jura sice utlumil svoje vystupy, ale jak ho zname, tak to povede akurat k oddychu a pak zas vyleze s jakusyk pecku.
Ve středu pak hodlá s dílčí zprávou premiér Mirek Topolánek předstoupit před prezidenta Václava Klause. Co mu asi tak řekne? To je zřejmé už nyní. Tento týden totiž naši politici nedojednají vůbec nic.
"Čekáme na víkendový kongres ODS," přiznali Blesku jak lidé z ODS, tak z ČSSD. Naplano tak vyzní i prezidentova výzva politikům všech stran: "Čas hraje proti vám. Lidé čekají... Může se vám to vymstít."
Už teď čtyřem Čechům z pěti vadí průtahy při sestavování nové vlády. Podle průzkumu agentury Median pro Českou televizi by také 40 procent dotázaných vyřešilo současnou situaci předčasnými volbami.
A to je přesně to, čeho se boji Jura a jeho partyja. Stokrat omilane tema, či su předčasne volby řešenim.Jasnačka že su, ale Jura na to nepřistupi. Nechal si zas v pokleku podanych schvalit svoje kroky a včil všeci čakaju jak dopadne jeho politika vychcaneho šibala. Hraje o čas, bo čim dyl budu probihat jednani, tim vetši je šanca, že ty volby se na jaře nestihnu. Navic kdyby kongres oslabil Topolankovu poziciju v ODS byl by tu jakysyk signal k utoku na palaca listopadova revolucija i s lampijonama by mohla začat zase.
Jeho velkoryse nabidky na duhovu koaliciju se nelibi ani jeho rivalovi, kery si pomalu dava svoj baťoh s politicku košulu a bechcerovku na zapraži a vyčkava stranicku limuzinu, aby vyrazil do lidoveho domu srazit vaz svojmu byvalemu kamošovi. Zeman už ma jasně našlapnuto a všeci sa chvjeju co z teho bude.

Mezi vámi a Jiřím Paroubkem to v poslední době nějak jiskří. Co je příčinou?

Jiří Paroubek a současné vedení ČSSD se vyznačuje nestabilními a stále se měnícími názory. Tento postup, který asi směřuje k velké koalici, by byl zradou na voličích a pro ČSSD by neměl dobrý výsledek
Tak hodovala na statku exministra zemědělství Jana Fencla u Hodonína bývalá politická elita v čele s expremiérem Milošem Zemanem.
"Přijeli všichni, mimo těch, kteří jsou v zahraničí. A samozřejmě těch, co pozvání nedostali. Tedy Gross a Špidla," chlubil se účastí hostitel.
Ovarek už se vaři, gulašek zachutna a Miloš bude zas tym spasiteleom, kery vrati stranu na vysluni. a že ne všeci spolu kamaradi dokazuje i fakt, že nejen Roko, ale ani ini neuspešni nebyli pozvani na žranicu, hodnu ludovych politiku pro masy.
Jura z teho musi mať nekludne spani a esli nema nočnu vazu u pelecha, tak ho musi bolet nohy jak sviňa, bo se určitě uběha dochcany strachy, co se z teho vyklube. Šlapnut medvědovi na kuři oko, je fakt na posrani.
Jura začal u seba a posunul do ustrani všecky ty svoje kamoše a našeptavače a podržtašky, vrhnul se na modernu dobu a najal si kohosyk, kdo mu poradi jak zabodovat u ludi. Bo neni pro Juru nic horšiho, než když jeho popularita u veřejnosti se ztraca a jeho oblubenost klesa jak mužstvi bez viagry doma.
Jako když ho vyměnili! Přesně tak nyní působí expremiér Jiří Paroubek (ČSSD). Agresivita, napadání, emoce... Kdeže povolební sněhy jsou! Ten vstřícný a uvážlivý politik je Jiří Paroubek z dílny bývalého mluvčího ministerstva spravedlnosti Petra Dimuna, kterého dříve nemohl ani vystát.
Co mu radí Petr Dimun
*Neformální spíš sportovnější oblečení, protože tradiční oblek působí na lidi příliš tvrdě
*Obklopit se mladými lidmi, rovněž neformálně oblečenými
*Objevovat na různých akcích, nejen stranických, kam chodí mladí
*Zmírnit projev, bez agresivity a napadání
*Vypěstovat si pověst uvážlivého a vstřícného politika, který více používá "my" než "já"
Mlady a nekludny, taky vyraz by včil chcel Jura narodu předložit. Začal vyšetřenim u doktora, oznamenim všeckym, jaky je Jura chlapak - bo to by jeden třebas nepoznal a změnu vizažisty a stylisty. Škoda že uý nežije ten Dan Prochazka, co tak kamošil se Zuzanku, bo bymu určitě doporučil ešče jakysyk kružek do nosa, dredy a barevne džiny s ďuru nad kolenem. Čakam kdyešče naordinuje narodu na mimořadnej tiskovce, že poslucha HIP-HOP a ve volnych chvilach v parlamentu brejkuje za lavicama.
Jura je liška podšita, vekslak ošlehany tajnyma dohodama a podrazactvim v krvi. Dokaže byt neuvěřitelně vstřicny a pak vrazit kudlu do hřbeta supeřa a ešče ju zalomit,ale ma včil trocha blbu poziciju. Nema užtaku podporu ve vlastnej straně a třeba na rozdil od ODS kera sice vyhrala v Brně, nicmeně než byt sviňa na voliče, radši šla do opozicije, tak to mu zufale chyba. Kdybyuznal poražku už v červnu po volbach, pustil Topolanka do čela, včil už mohl zobat prvni uspěchy jak by vlada cosyk neprosadila a on mohl byt tym, kdo im ide po krku, jak kdysyk Miloš Bechcer.
ešče jedna věc mi furt vrta v pale. Zpominate na juruv prejav po prosranych volbach a vyhrožovanim 48osmym? Pak dalši jeho cholericke vystupy a boj za prosazeni jakesyk totality, včetně ubliženeho děcka, podivnych odvolani nepohodlnych redaktoru a podobně?
Kde su všeci Ti Svěraci, Rumlove a ini ochranci demokracije, keři tahli na Kavči hory se spacakama, keři tak dycky hrali ty hlidajuci psyska co se zvednu od teplych kamen a idu demonstrovat? no jasně nešlo o přime ohroženi jejich kamošu, kanalu a koryt v televiziji a indě, tak na to seru. Kluče do ruky bereme dycky pozdě a jak to je enem o parlamentu, tak na to sereme, co kuci? A tak prapor a odpor zvedaju enem taci ti podivini a normalni ludi, keři se citi ohroženi v samej podstatě byti a neni jim jedno, či se tu bude dal provozovat klondajk a rozhazovani v zajmu naroda, nebo esli tu budu aspoň trocha rovne poměry a citelny rozdil mezi tyma co chcu robit a cosyk aji robi a tyma, co se nechaju živit dojnu kravu a Škromachem.
Uvidime co zas Jura vymamlasi a s čim okořeni tento nudny tyden do kongresa ODS.
Pekny den
Vaš Synek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Synek Synek | 13. listopadu 2006 v 11:05 | Reagovat

Anketa je vložena a stejně neni vidět...hmmm co na to Paroubek?

2 cepín cepín | Web | 13. listopadu 2006 v 12:23 | Reagovat

mlčí, ale tváří se jako vítěz

3 Northern Lights Northern Lights | 13. listopadu 2006 v 13:24 | Reagovat

protože po dnešku vítěz je.

Takže nic nového pod sluncem jak píše Kazatel. Po obrovském podvodu na voliče za Klausovy vlády  jménem "opoziční smlouva" jsme se dneska dočkali podobného hybridu kdy váš guru s gulama uzavřel pakt s naprostým neumětelem řekl bych s poraženým býkem připraveným k naporcování...

Takže další opoziční smlouva , žádné předčasné volby tož Cepín kdo je teda dneska vítěz a kdo poražený?

Vše se vrací stále dokola jak v tibetské mandale.

4 Albert Hofman Albert Hofman | 13. listopadu 2006 v 13:37 | Reagovat

Neber to tak filozoficky severní světlo.

Prostě Topolánek ač měl trumfy na své straně tak podlehl Jurovi, no stalo se.

Stejně jsem to čekal jsem zvědav jak odpoví na tu zprávu modrá veřejnost.

Hlavně že je už po sklizni. Freedom for Marry Jane.

5 cepín cepín | Web | 13. listopadu 2006 v 14:03 | Reagovat

já jsem vítěz vždycky, když se porazím růžema

6 Northern Lights Northern Lights | 13. listopadu 2006 v 14:11 | Reagovat

to ja  tež, ale nesmím u teho hrát maryjaš..

7 cepín cepín | Web | 13. listopadu 2006 v 15:30 | Reagovat

s cizíma lidmama

8 Fany Fany | 13. listopadu 2006 v 17:28 | Reagovat

Já myslím, že to nebude dlouho trvat a ten podrazák Roko přijde s úplně jiným řešením. Jestli mu Topolánek věří, tak to potěš nás Pán Bůh.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama