Posun v jednani?.... zrada na voličach!

29. listopadu 2006 v 8:31 | Synek z Ostravy
Předsedové ODS a ČSSD Mirek Topolánek a Jiří Paroubek se dohodli, že od středy zahájí jednání o programu případné koaliční vlády, které by se účastnily i další strany. Topolánek před schůzkou uvedl, že návrh ČSSD na vládu ODS, ČSSD a KDU-ČSL po celé volební období, zvaný Agenda 2010, představuje posun v jednání. V současné podobě ale není pro občanské demokraty přijatelný......

Tak a esli cosyk smrdi podivnu hru na blbce, tak su to namluvaci tanečky našich politiku. Jura se vydal sam žalovat na Hrad, byl přijat najvyššim a po žalovani na Topolanka a představeni svojho programu 2010 odešel s usměvem idiota, nebo viťaza?
Představil svoju teoriju o možnej vladě a čakal, jak asi zareaguje Topolanek Ten asičita doma pod peřinu jakesyk americke knihy o politickej korektnosti, inač nedokažu pochopit, jeho obraty, bo sice tvrdi, že Juruv plan je včilek nepřijatelny, ale zaroveň menuje tym poradcu, keři se začnu Rokovym napadem zabyvat!
Jiří Paroubek novináře oficiálně informoval o schůzce až na tiskové konferenci po jednání klubu ČSSD. Potvrdil, že prezidentovi předal materiál Agenda 2010. Václav Klaus byl prý rád, že podobný materiál existuje. "Určitě si to prostuduje a já z toho mám dobrý dojem," řekl šéf sociální demokracie.
Dokument obsahuje návrh programových priorit kabinetu, na němž by se podílely dvě nejsilnější strany spolu s lidovci. Taková vláda by podle ČSSD mohla vydržet nejméně tři roky
Jura hra iba na jednu notu. Zrobi cokoliv aby sa vyhnul předčasnym volbam a mohl v kludu připravit svoju stranu na volby dalši. Zvolil variantu s podporu ludovcu, hodil přes palubu komunisty a zelene a chce vlastně podpisať taku malu velku koaliciju, cosyk jak opozična smluva v trojobalu
Je mu jasne, že předčasne volby rok před řadnyma volbama su nerealizovatelne a je to tak daleko, že do tej doby bude všecko inač.
Topolanek začal podivnu hru podporovat achce začať vyjednavat o podminkach takej spoluprace.
Před schůzkou Topolánek uvedl, že návrh ČSSD znamená určitý posun. "Nicméně to zdaleka není to, co bych si představoval jako program mé vlády," řekl.
Celý text návrhu ČSSD Agenda 2010 čtěte ZDE
ODS chystá svůj vlastní návrh na řešení povolební situace, který připraví místopředsedové ODS Pavel Bém a Petr Nečas spolu s ministry Tomášem Julínkem a Martinem Římanem. To, jestli má vzniknout vláda se třemi nebo čtyřmi stranami, ukáže podle Topolánka až dohoda stran o programu.
Topolánek si myslí, že návrh ČSSD je stále hlavně programem sociální demokracie. Navíc ho považuje v řadě bodů za nekonkrétní a nedotažený. "Pokud to má být programový průsečík a má splňovat parametry hlubokého reformního programu, musí jít dál," řekl Topolánek.
Kdosyk to nazyva sňatkom z rozuma, kdosyk dobry signal pro všecky, kdosyk vyzranim.... ja temu řikam PODRAZ!
Ať Topolanek vyčerpa svoj druhy pokus, ať postavi široku nabidku a idě do vlady s trojkoaliciju, ma dalšu šancu prosadit sovuj kabinet, može zrobit aji ustupky ČSSD, može menovat uřednicku vladu, ale jakakoliv dohoda s ČSSD na spolupraci v horizontu tři a vjacej roku je špatna!
Nevolil sem ODS abych pak dalši roky trpěl jakymsyk syndromom Parubka a jeho veletoču, jaky to je chlap už ukazal tolikrat, že slepenec jakejsyk vlady tři ruznych stran, bude akorat odsuvat doležite rozhodnuti na pozdějšw a nikdo nevi jak budu prosazovat zakony socani ve vladě, bo pre nich podpora KSČ bude dycky kudlu v zadach.
Voliči sami namichali taky gulaš, jaky včil mame k obědu a že z tech prazdnych břuch už včil všeckym kruči, ešče neznamena, že ma Topolanek rezignovat na fakt, že VYHRAL VOLBY!
Snesu ODS v opoziciji, snesu menšinovu vladu do předčasnych voleb maximalně za dva roky, ale smiřit sa s tym, že nam tu bude vladnut rozhadany kočkopes, kery stejnak bude parazitovat na libovuli paru zamindrakovanych voliču.. to je šilene.
Možna ma, a dufam že ja, Topolanek cosyk v rukavu, možna fakt čaka, koho si zvoli ludovci do čela svojej strany a hra o čas.
Bo esli přistupi na jakysyk projekt ČSSD, zrobi v ňom jakesyk upravy a kyvne na Rokovu nabidku, vrzi nuž do hřbeta hlavně svojim voličum.
Esli mu nevyjde druhy pokus, předal bych to Rokovi a začal robit obstrukcije avšecko pro to, aby ani on tu duvěru neziskal a předčasne volby su tu raz dva.
Aly chapu, že nikdo nevi kdo se chopi moci u ludovcu, co s teho vyplyne a esli by oni pak za trafiky nepodpořili odchodom z jednani Parubka. Pak by to bylo na emigraciju, ale aspoň by narod viděl, že su furt stejna verbež a za paru křesel podpoři aji Satana. Dalše volby by musel Parubek prohrat, on ovšem vi, že by si za tu dobu kupil všeckysocky v republice prebendama a všecky neuspěchysvaděl na ODS.
Furt bych to bral jako gesto viťaza voleb, kery bohužal nemohol prosadit svoju viziju, bo spojenim levičaku to prostě nešlo.
Kočkopes na tři a vjacej roku, kdystejnak budu v parlamentu rozhodovat zakulisne boje a kdo co podpoři, to je cesta do pekel a politickeho hnusu, kdy se zas budeme placat štyri roky na mistě a šibalove dal budu budovat svoje hmotne a nehmotne statky na ukor ludi, keři chci mať stabilnu vladu a hlavně pocit, že ze svojich dani neživi každeho lempla v republice.
Sem zvjedavy kaj se to včil zvrtne.
Vaš Synek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fany Fany | 29. listopadu 2006 v 22:33 | Reagovat

ODS se musí držet toho, že volby co nejdřív. Jednat viditelně a narovinu a neskákat Rokovi na žádný špek. Dneska s tou schůzkou, kam přišli všichni a socanům se to nelíbilo, ale bylo jim to houby platné, píšu ODS plus.

2 Albert Hoffmann Albert Hoffmann | 30. listopadu 2006 v 10:39 | Reagovat

a já píšu čtyři  body mínus ODS za kauzy z posledního týdne : Novák , Jančík ,

Šeich , Dalík.

3 skeptyk skeptyk | E-mail | 30. listopadu 2006 v 15:43 | Reagovat

Vše, mimo předčasných voleb je k ničemu a ztráta času. Příklad: dnešní hlasování o zákoníku práce. Vše, co se nehodí rudooranžovým je v parlamentu neprůchodné. To znamená, že ať dopadne vyjednávání o vládě jakkoliv, budou vládnout přes parlament oni. Jenže, a teď pozor, jak na předčasné volby dosáhnout. Pokud se to nepodaří a to je při současném rozdělení sil jisté, máme ti Paroubkovu vládu jek vyšitou, dnešní hlasování o zákoníku práce to dokazuje. Zkuste mi to vyvrátit, ať můžu spát.

4 cepín cepín | Web | 30. listopadu 2006 v 16:14 | Reagovat

dobrou noc

5 Synek Synek | 30. listopadu 2006 v 21:24 | Reagovat

to skeptyk: presne tak, at je kockopes jaky chce, jak budou chtit prosadi vse rudosi a ostatni se muzou akorat certit, ale nic nezmeni

6 carlos carlos | 8. prosince 2006 v 10:00 | Reagovat

Chce to nové lidi. Ne tyhle, kteří jsou vzájemně provázaní.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama