Tak pravil Jura.... kritika nevoni a sila moci

3. listopadu 2006 v 16:20 | Synek z Ostravy
Prezident jednal na Hradě s lídry pěti sněmovních stran o řešení vleklé politické krize. Předsedové odešli s tajemným prezidentovým návrhem, který odmítli konkretizovat. Zdroj z KDU-ČSL řekl MF DNES, že návrh počítá s předčasnými volbami na jaře 2008, do té doby má vládnout duhová koalice bez KSČM....

Zdroj z KDU - ČSL... to zni dost brutalně, že byjakysyk bazilišek, či převlečena posluhovačka s hrnkem na dveřach? no jedno je iste, prezident už přestava vyčkavat a začina jednat. Pozvalsi na hrad pomazane paly astvořil jakysyk Davinčiho kod, keremu rozumi enem on a tych pět vyvolenych, dali temu auru osviceni a zavazali se k mlčenlivosti a ostatni spolehaju na jejich tajne zdroje.
Tak se partyja zešla, cosyk podřystali, Klaus im umyl paly a šlo se na vikend. Na cestach kalamita jak cyp, polovina Praglu odstavena, bo kohosyk na magistrale překvapilo v pět rano naledi a už to šlo jak na dratkach. Plno aut do seba a cesťaci nikde, bo dyk v utery ešče hrali na place mezi sypačama fotbal v trenkach, tak co se honit, no ni?
Jura šel asi jako jediny na hrad nevyspany. Včera absolvoval naročnu prohlidku a zistilo sa, že ma pajšl a ostatni vnitřnosti jak dvacetilety junak! A pry nejni ani inač postiženy, tak co ten Zeman dřystal?! Ešce mu to vytmavi
Škoda, že nebyl na ušnim bo sa jedna o mladeho HROCHA a ne HOCHA, ale to je jedno. Hlavně že je zdravy, bo jak mu řikal ten doktor, tak je to dobre, žadne IQ nenašli. Tak si Jura vydychnul, bo kdo se ma furt strachovat, či nema HIV, EKG, KGB, CYSTU,H5N1, IQ a ine zakeřne choroby. nebo ešče cosyk, co tunaani neznamy! Tak je to fajne, JURA je O.K.
Nadychnul sa k utoku a spustil:
Předseda sociální demokracie vydal prohlášení, v němž vybízí Zdeňka Škromacha a Miloše Zemana, aby ho přestali kritizovat.
Cítím se po roce a půl práce pro sociální demokracii unaven, píše expremiér Jiří Paroubek v překvapivém prohlášení
Není totiž adresováno veřejnosti, ale třem mužům spjatým úzce s bývalým či současným vedením ČSSD: Zdeňku Škromachovi (místopředseda strany), Miloši Zemanovi (bývalý předseda) a Miroslavu Šloufovi (kontroverzní šéfporadce Miloše Zemana a tvůrce úspěšné volební kampaně s autobusem Zemák). "Budu rád, když Zdeněk (Škromach - pozn. red.) přiloží ruku k dílu a já si budu moci odpočinout. Jeho slova vítám a chápu jako závazek k lepší a rozsáhlejší práci pro ČSSD," napsal Paroubek
Teda přesnějši to je asy tak:
"Vážím si každého upřímně myšleného názoru a rady. Nepochybuji o tom, že Zdeněk Škromach i Miloš Zeman i Mirek Šlouf to myslí upřímně. Koneckonců cítím se v poslední době velmi unavený po rok a půl trvající intenzivní práci pro ČSSD a budu rád, když Zdeněk přiloží ruku k dílu a já si budu moci odpočinout. Jeho slova vítám a chápu jako závazek k lepší a rozsáhlejší práci pro ČSSD."
Nemusel ani dluho čakat a už se na ňho vali odezva vysmateho Škromacha a všeckych potrefenych
"Nezbývá mi, než se tomu usmát. Těší mě názor Miloše Zemana, že bych dobře vedl stranu, nemám ale v úmyslu kandidovat na předsedu a nevím, jestli v této chvíli vůbec stát o funkci ve vedení strany. Předseda je pod tlakem, jinak si nedokážu vysvětlit, proč tak reagoval. Snad si to zítra ráno na grémiu vysvětlíme."
Zatímco Jiří Paroubek dal najevo, že si za současné situace dovede představit velkou koalici s ODS, Zdeněk Škromach je zásadně proti takovému řešení. I v tom se oba muži v čele ČSSD liší.
Vztahy mezi úřadujícími předsedy ČSSD a Milošem Zemanem od té doby, co oficiálně odešel do politického důchodu na Vysočinu, byly už víckrát rozjitřené. S Jiřím Paroubkem to navíc není poprvé, kdy se spolu dostali do určité kontroverze. Až dosud na ně vždy Paroubek reagoval smířlivě, aby si zajistil loajalitu té části ČSSD, která zůstala nakloněna Zemanovi.
Tak a je to. Juradycky cuknul, bo chtěl ist do čela strany a proto posluchal jak vychodoněmecke Ruhly. Ale bo včil je on tym najvyššim a najmocnějšim, najchytřejšim a najplodnějšim v řadach socanu, tak musi reagovat z tejto pozice nepochopeneho genija, keremu už nerozumi ani tata všech socanu, Miloš Becher
Jura zustava osamoceny jak Jakeš v plotě a začina mu dochazat, že bitva je v plnem prudu a enem radikalni řešeni ho udrži v čele. Synkovi sehnal kvartyr vedle Verešovej-pry jakasyk celbrita a sam si pořidil taky novy. Splacat bude jakodyckyvšecko co si pučil a spoleha navynos z pronajmu bytu od Zuzanky, kery pronajmu za tržni najemne. Tak pravil včera v radiju.
A nikoho nepřekvapuje, že mu v takym dobrym počinu vubec nevadi, že tam necha kohosyk meškat za zlodějske penize, že naraz je ten hnusny modry kapitalismus vlastně fajny, bo Jura poplati hypoteku jak pravy šmelinař vyškoleny v RaJu.
Kazat vodu, chlastat vino, to je pravy ksycht ČSSD
Vlček si plati nadstandartni sukromu lečebnu jak ho kdesyk pichne, Buzkova posila děcka do sukrome školy a šefuje statni a takych socialistickych papalašu byse tam našlo.
Chcu předčasne volby!
Pekny vikend bez buraček a polamanych pazur a haksen
Vaš Synek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fany Fany | 3. listopadu 2006 v 18:42 | Reagovat

O Parubovi nelze říci nic jiného, než, že je to vůl. Ale s tím hrochem, synku, to jsem se fakt zachechtala, jak už dlouho né. Předčasné volby najaře 2008 mi připadají nepřijatelné! Volby co nejdříve, nejlépe jaro 2007.

2 Petr Petr | 4. listopadu 2006 v 17:55 | Reagovat

Co tady lžeš debile hovadský!! Zádnej byt pro svého syna nekoupil. Koupil si ho pro sebe a svou ženu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama