Uřvany šibal..... bacha na take klauny v novej vladě!

16. listopadu 2006 v 9:24 | Synek z Ostravy
David Rath coby ministr zdravotnictví rozhazoval plnými hrstmi. Na odměnách svým podřízeným rozdal jedenáct milionů a zcela zruinoval mzdové fondy ministerstva.....

Jak už to taky byva, jeden uřvany šibal, co ma plnu tlamu zloděju z řad ODS a haže špinu všude, kde mu daju k tlamě mikrofon a najradši svuj narcisticky ksicht rve před televizni kamery, se zas pomaly ozyva, že byrad dorobil a dorazil to, co mu ty hnusne volby pokazili.
Naš Milovany David Rath! Už sem se mu tuna kdysyk věnoval, tak nechame stare kauzy a posvitime si na to, co vylezlo po nastupu noveho ministra do uřada. Prve co našel, byl Rathem sepisany naSRathy dopis, v kterym ho hned peskuje,aniž by tušil esli to kohosyk bude zajimat.
Už tento dopis bystal za rozbor, bo takeho cypa aby jeden pohledal. A jak tak sledujeme, tak jeho pojeti fungovani ministerstva, je přesně v mezich jeho choreho mozka a socanskeho chovani. Furt nechapu, jak taky cyp mohl vystudovat medicinu, ale mam podezřeni, že tam muselo dojit k uniku plodovej vody už v druhym tydňu těchotenstva, nebo jeho rodiče su bracha a segra. ešče je jedna možnost, že ho po promoci kdosyk tak zbuchal, že tehdejša medicina ešče nedokazala napravit ten několika hodinovy vypadek kyslika pro mozek. Je to hanba všeckych lekařu, keři dostudovali a věnuju se svojej profesi.
Za devět měsíců ve funkci proinzeroval přes deset a půl milionu korun Z tiskových kampaní, které Paroubkův "talent" vedl, lze akceptovat pouze tu zaměřenou na prevenci. Jinak byly peníze zneužity k čistě politickým cílům, ať už v Rathově sporu s praktickými lékaři či třeba při propagaci neústavního komunisticko-socialistického trucpodniku, který se schovává za název neziskové nemocnice.
Ano, takemu cypovi stačilo devět měsicu k temu, aby rozjebal všecko, na co šahnul! Proto vlada s učasťu socanu fakt enem do jara 2008!
Pan ministr také nechal vydat na útraty resortu seznamy léků, ty ovšem vyšly pouze v deníku Právo, a to nikoli na základě výběrového řízení, ale opět pouze politického rozhodnutí ministra.

Od pana Ratha jsme slyšeli spoustu křiku na adresu ODS a jejího tunelování veřejných zdravotních rozpočtů. Jenže to, co prováděl ministr Rath, je tunel v nejčistší podobě. Obcházení tendrů, neobhajitelné odměny kamarádům a podezřelé zakázky ostatně provázejí celou jeho profesní dráhu.
jak se mohl taky kašpar s narcistickyma sklona, jistu davku demence už ve vyrazu ksychta a s vystupovanim jak Gottwald po unoru, vubec dostat do čela ministerstva? Jednoducho. Fanaticky oddany svojemu chlebodarcu Rokovi a věrny všeckym svazackym poučkam a po surozencach v podobě rodiču, nasakly komunisticku propagandu jak pijak v zešitě Marxa, dokazal svojim neumětelstvim, podobně jako Tvrdik v ČSA, rozjebat kompletně zdravotnictvo, pozametat s oponentama a nasrat všecky doktory a lekarniky v ČR.
Největší částka, více než šest milionů korun, "padla" na osvětovou kampaň prevence onkologických onemocnění a obezity. Na inzerátech podpořily ministerstvo známé lékařské kapacity. Osvěta je podle odborníků vždy chvályhodná. Rath ale při tomto bohulibém záměru obešel zákon o zadávání veřejných zakázek. Kampaň za šest milionů zadal téměř neznámé firmě TCB-CZ bez výběrového řízení.

Použil přitom oblíbenou fintu: velkou zakázku "rozsekal" na více částí podle zaměření na konkrétní nemoc. Žádná z nich pak nepřekročila zákonem stanovenou dvoumilionovou hranici pro povinné vypsání tendru.
Opravdovy šibal! Plna huba dřystu o moralce a tunelařach a sam jak velky Mao doakže tunelovat a rozkradat všecko, co mu kdo svěři. A jak dopadne ruka zakona na kohosyk z jeho okoli, hned ho, po vzoru JurY, haže přes palubu.
A Rath neni žadny ozembuch a trestni oznameni piše častějše, jak dopisz vojny surozencam v domovině
Exministr zdravotnictví David Rath podal trestní oznámení na svého nástupce Tomáše Julínka a jeho mluvčího Tomáše Cikrta. Viní je z pomluvy a zneužití pravomoci veřejného činitele. Nelíbí se mu, že označili kontrolu v jedné z pojišťoven za lživou a zfalšovanou. Ministr i mluvčí trvají na svém.
Bývalý člen Paroubkovy vlády si tentokrát přeje policejní vyšetřování obou mužů kvůli slovům, kterými "ocenili" kontrolu v Hutnické zdravotní pojišťovně "Je vylhaná od a do zet," řekl v minulosti o kontrolní zprávě v této pojišťovně mluvčí Cikrt.
"Jeho tvrzení je pomluva," zareagoval Rath s tím, že se Cikrt vlastně dopouští pomluvy jedenácti kontrolorů ministerstva, kteří zprávu vypracovali.
Cikrt ale na svých slovech nemíní nic měnit ani poté, co Rath požádal o jeho stíhání. "Trvám na tom, že kontrolní zpráva byla vylhaná," potvrdil v pondělí odpoledne iDNES.cz.
"Já ani pan ministr si z Davida Ratha těžkou hlavu neděláme, s trestním oznámením nemá šanci na úspěch, jde mu opět jen o mediální pozornost," tvrdí mluvčí.

zloděj řve, chytajtě zloděje! Fakt možne enem v tym našim kocurkově.
Pozor na takych šibaluv! Tenhle se už prejavil a dufam, že jeho menovani by Topolanek nepřijal ani kdyby mu roko nabizel že bude v opoziciji až do unora 2020.
Nezbyva nam nic ineho, než dufat že:
David Rath má vlastně smůlu. Žijeme v právním státě a veškeré protiprávní jednání posoudí v posledku soud. I tak pomalá justice, jako je ta naše, tohoto sociálnědemokratického šibala nakonec dostihne. Bude jistě zajímavé sledovat, zda se sebejistota pana Ratha projeví i tak, že se nebude schovávat za poslaneckou imunitu. A že těch sporů má pan exministr víc než "desetimiliardový" Vladimír Železný.

Protože ministerstvo zdravotnictví je v neposlední řadě i úřad, kde doklady nelze účelově likvidovat, budeme se nutně dovídat víc a víc o praktikách tohoto profesionálního demagoga, který se netají tím, že by rád proinzeroval daleko víc. Ve vztahu k propagandě je na tom totiž stejně jako jeho politický tatínek Jiří Paroubek. Propaganda a sebechvála jsou pro oba pány nezbytnými životními projevy.

Reálné výsledky jsou žel jen zlomkem toho, co pan Rath prezentuje. Vzpomeňme na to, vždy když uslyšíme jeho žlučí se zalykající hlas, kterým ve sněmovně "bojuje" proti zlodějům a tunelářům.
Na zavěr snad ešče jedna horša zprava:
Jiří Paroubek nevyloučil, že by se těsně před českým předsednictvím EU mohl stát ministrem zahraničí - jaká to krásná reprezentace jeho voličů a šílená představa pro nás ostatní!!

Tak esli tohle nastane, vidim to tak, že nas vyluči z EU, NATO a inych instituciji a jak tak zname všeci Juru, bude chceť založit znova RVHP a Varšavsku zmluvu. akurat tam včil budeme s Koreu, Kubu, Mongolskem a Uzbekistanem.
To je snad ešče horši varijanta, než že bude ministrem kokot Zaoralek
Krasny posledny deň v robotě tento tyden
Vaš Synek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vašek Vašek | 16. listopadu 2006 v 13:03 | Reagovat

Tož ja si myslim, že ODSku nemohlo potkat nic lepšiho než Davídek sRát ve službách Jury Parubka. Najprv nasral  pravicove voliče a potem aj ty levicove. Bo co vic nasere levičaka, než když papalaš na ministerstvu dostane jakysyk pulmilionek k platu navic.

2 Fany Fany | 16. listopadu 2006 v 23:32 | Reagovat

Parub a Drát musí mít skutečně choré mozky, jinak to nevidím. Jak některý z nich začne na veřejnosti kokrhat, tak to stojí za to, všichni víme za co, že!!! A ty jejich tituly, no víme, tak to komančové dělali a jak se někteří soudruzi dostali k těm titulům. Třeba tatík Drát, lékař, práskač STB, no a je to jasné. A Jura, to je to samé. Prachy, korupce, podrazy, likvidace nepohodlných, no je toho hodně. Jsou to prostě hajzlové.

Hezký víkend, synku. Snad to bude po kongresu ODS lepší a jasnější.

3 cepín cepín | Web | 20. listopadu 2006 v 9:38 | Reagovat

z kongresu ODS asi nejvíce zaujal zástupce Děčína (či odkud) a jeho "projev" na úrovni KSČSSD

4 Vašek Vašek | 21. listopadu 2006 v 16:43 | Reagovat

Davídek prohrál první soudní při. Musí se omluvit formou placeného inzerátu,  zaplatit Cabrnochovi 50.000 a zaplatit soudní řízení. Prý se odvolá.

Jen aby mu ty melouny ze všimného inzerentů nakonec stačily, byl přííííliš prostořeký!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama