Už je to tu zas.... Jura haže zpatečku

27. listopadu 2006 v 9:45 | Synek z Ostravy
Sociální demokraté nechtějí být ve vládě čtyř stran kromě komunistů, kterou minulý týden navrhla ODS a která by měla vládnout až do roku 2008.

"Neumím si představit, že bychom kývli na předčasné volby za rok a půl," řekl v pořadu ČT Otázky Václava Moravce šéf ČSSD Jiří Paroubek.
Divna věta, vyslovena až v nedělu. Citim tam jistu strategicku polohu, našli sme duvod, čemu to zas cele zazdit. Že ODS chce předčasne volby co nejdřive je jasne od sameho počatku. Ustupila dokonce o jeden rok, což je asi maximum, kdy maju jakesyk předčasne volby cenu. Jura ale zistil, že pruzkumy hovořija jasnu řeču a narod je tak nasraty, že ani za rok a pol neni iste, esli by vubec dosahnul na stejny vysledek jak letos. Čemu čakal do nedělě, jak to bylo jasne hned? Bo to chtěl OZNAMIT NARODU u oběda a zkazit tak chuť všeckym duvěřivcom, keři veřili, že Jura se zmenil. Nezmenil, enem vyčkava. Čas pracuje pro vraha stejnak, jak pro Juru. Čim dyl to bude trvat, tym lepši.
Předčasné volby, které by se uskutečnily až v průběhu roku 2009, tedy pouhý rok před vypršením běžného volebního období, však odmítá zase ODS. Občanští demokraté chtějí vypsat nové volby co nejdříve, podle jejich představ nejlépe už v roce 2007. To ale ČSSD také odmítla. "Jednání s Jiřím Paroubkem je samozřejmě pro ODS těžké až traumatizující. Přesto nám v této chvíli nezbývá nic jiného, než politickou dohodu hledat. Cílem musí být předčasné volby v co nejbližším termínu," nastínil další vývoj první místopředseda ODS Pavel Bém.
Jura ziskal aji nečekany trumf v podobě žvanila Dalika, bo ten naletěl na estebacke praktiky a letos už tolikrat provařenu skrytu kameru a cintasi pentli před starym zakeřakem Kmentou, aby pak ne enem Topolankovi,ale celej ODS to zavařil.
Předseda ČSSD se neobává, že by některý z poslanců jeho strany přeběhl k ODS a podpořil její vládu založenou na někdejším trojkoaličním projektu. "Pokud jde o přeběhlíky, tak nikoho nemají. Je to jen fabulace pana Dalíka, který dělá všechno pro to, aby rozbil dohodu mezi sociální demokracií a ODS," uvedl Paroubek.
Esli to je enem fabulace, čemu tak trva na omluvě a řešeni situacije samotnym Topolankem? Dalik je poradce, tak jak mnoho inych, asi zna vjeci kere su tajne, ale na druhu stranu, pokal Jura by zustal pokornym politikem a přistupil na navrhy ODS, može mu byt jakysyk Dalik ukradeny, bo Topolanek neni podrazak a dodržel by dohodu s ČSSD a do trojkoaličnej vlady s podporu přeběhliku by nikdy nešel.
Že Jura kecal a chcel to narodu vyblinkat sam v nedělni debatě je jasne, bo jeho prava ruka, skryty nepřitel a milovnik ovaroveho kolena Škromach už v patek provalil, o co socanum idě.
Místopředseda ČSSD Zdeněk Škromach, další z vyjednávačů ČSSD, už v pátek řekl, že považuje za nejpřijatelnější politickou vládu s účastí ČSSD, která by zajistila české předsednictví Evropské unii. Takový kabinet by měl vládnout do roku 2009, uskutečnit reformu financí, důchodového systému a zdravotnictví, uvedl Škromach ve shodě s dnešním vyjádřením Paroubka.
Tak tu mame zas normalnu situaciju. Jura neuznava svoju prehru, ohlupuje narod svyma bachorkama o duležitosti delšiho mandata vlady, v patek se tvaři jak milius, v nedělu jak Pinočet, chvilu je pro, chvilu proti a enem všeci dufaju, že kohosyk to přestane bavit, dam mu tu třeti šancu a on vladu taky nesestavi. Bohužel jak tak sledujeme tu našu politicku scenu, on ma možna vjetši šance jak Topolanek, bo u ludovcu to vře a kdo bude chceť urvat body před sjezdom, tak mu kyvne na trafiky a prebendy, nepřimo ho podpoři a pak bude vykřikovat, že zachranil republiku od mezinarodnej ostudy.
Z teho by se jeden posral.
Chcu předčasne VOLBY!
Vaš Synek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fany Fany | 27. listopadu 2006 v 20:03 | Reagovat

Vaše poslední dvě věty, Synku, vyjadřují přesně to, co si většina myslí. Nicméně od Roka jsme ani nic jiného nečekali.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama