Cirkus pokračuje...... Roko zas mimo misu

18. prosince 2006 v 11:16 | Synek z Ostravy
Občanští demokraté by v připravované trojkoaliční vládě měli obsadit polovinu křesel. O druhou se podělí lidovci a zelení. To je jeden z hlavních závěrů odpolední utajované schůzky šéfů ODS, KDU-ČSL a zelených. Expertní skupiny nyní budou slaďovat rozdílné představy stran o programu.

Tak se nam to zas vraca do letnich dnu, kdy Topolanek pekl dortu s lidovcama a zelenym marcipanem. Nasral je všecky Jura, bo sice do mediji vykřikoval zas tysvoje demence, jak su blizko dohodě, ale realita byla trošku ina.
Pokus o sestaveni vlady, kde by on urval těsnu většinu neprošla. Jak se Topolanek tvaři, že mu to je všecko už skoro jedno, přece enem tam zustal nastin normanosti a na Rokovu kartu nepřistupil. On to Jura nema lahke, bo jeden pučista utoči z tyla strany a dalši se muserepod rukama. Zavazal sice slubom věrnosti všecky, co ho ešče posluchaju, ale tym to takasi konči.
Vsadil na Čuňka, bo mu nabidnul tři křesla. Na to zasludovci slyša, a kdybyse k temu přihodilo sedm křesel z ČSSD už by to byla dobra paka, oproti 8 křeslam pre viťaza voleb.
Topolanek tuto partyju prokuknul, stopnul jednani a chvilu vyčkal. Po prohlašeni ludovcu, že to bylo malem v kapse a že je im bližša košula než kabat, Topolanek nabidnul ludovcum 6 křesel a hle! Naraz je všecko inač a Čuňek je ochotny do takeho kompromisa isť. Hold ludovci byli dycky svině, o tym neni pochyb a je jedno, esli je v čele ten, či onen.
Jura, zas nasrany jak Stalin při děleni povalečne Evropy, si hnedsvolal stranicke zasedani a začal mudrovat:
Paroubek nepovažuje Martina Bursíka za člověka, s nímž by strana mohla vyjednávat. "S Bursíkem v čele není spolupráce se Stranou zelených možná. On má jiné vidění světa," řekl Paroubek na stranickém zasedání
Abo je Jura charakter, což všeci vime, tak:
Předseda ČSSD také na zasedání ústředního výkonného výboru strany přiznal, že Bursíkovu pozici ve Straně zelených mělo oslabit a k jeho výměně napomoci to, že sociální demokraté nechtěli zelené v kabinetu, který připravovali s ODS a KDU-ČSL
A nevyšlo to. Jurovi se fakt nedaři
Paroubek podle ní při jednání výboru oznámil, že po příštích parlamentních volbách plánuje strategické spojenectví s lidovci a zelenými. KSČM podle něj nemá budoucnost. Bude-li ČSSD dělat rozumnou levicovou politiku, budou komunisté dále ztrácet voliče, konstatoval.
O strategické spojenectví s KDU-ČSL a Stranou zelených podle Paroubka logicky usilují také občanští demokraté. "To je pro nás nebezpečné," zdůraznil.
Trocha brzo vykostil kapra a zbavil se komunistu. Protiuder može čakat, až ti podpoři svojim odchdem vladu trojkoalicije. To je tak, jak Jura už nemože věřit ani tym najbližšim pajtašum, bo kdo asi celu srandu nahral a vynesl ven? Bursik to na tuti nebyl. Byl to dalši pučista v Jurovym okoli.
Výbor také vyzval poslance Miloše Melčáka a Michala Pohanku, aby se co nejrychleji vrátili do poslaneckého klubu ČSSD. Paroubek očekává, že Melčák a Pohanka se rozhodnou během hodin či dnů.
Tak to je huste, bo to už fakt zavani diktaturu a jak zme slyšeli, tak už aji ti dva maju pocit, že je kdosyk chce zlikvidovat. Tvrdik zas přijde s jakusyk teoriju, podpořenu narcistickym idiotem v řadach ČSSD SRathem, že za tym stoji ODS a Dalik.
Co se bude robit? ODS předloži prezidentovi soupis novych ministru, pokusi se projit s tym přes sněmovnu a jak to nevyjde, zablokuje třeti kolo abudu předčasne volby. Ina cesta neni.
Diky Jurovi a jeho tlachalstvu, už maju nakloněnych komunistu a ti se možu zachovat všelijak, třeba novu vladu nepodpoři, aby paknepodpořili ani Roka a je to. V předčasnych volbach ukažu Parubkovi, že ešče nevymřeli a budu mit vjac procent jak on, bo mu se strana rosype pod pazurama a volby budu velku tragediju, tak jak už raz avizoval.
Tešme sa na předvanočnu nadilku a uvidime s jakym řešenim dojdeme do konce roka a co nas čaka v tym dalšim roku - Bez Roka
Vaš Synek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vašek Vašek | 18. prosince 2006 v 13:15 | Reagovat

"Ta policie se nám vymkla zcela kontrole. Nejen nám, všem. Některé policejní složky si dělají prostě, co chtějí." Milouš Jakešů se může radovat, má opravdu zdárného nástupce.

2 fanoš hanak fanoš hanak | 19. prosince 2006 v 11:37 | Reagovat

Jak se Tupoš Lanek tvaři, že mu to je všecko už skoro jedno, přece enem tam nezustala normalnost a na Rokovu kartu nepřistupil. On to Jura nema lahke, bo jeden pučista utoči z tyla strany a dalši se muserepod rukama. Zavazal sice slubom věrnosti všecky, co ho ešče posluchaju, ale tym to takasi konči. Tož ogaři aj chachaři těšte sa, utahovat budete moset gatiska.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama