Co včil?..... Demograt Jura ma jediny jasno

5. prosince 2006 v 10:28 | Synek z Ostravy
Část poslanců ČSSD už otevřeně říká, že by jejich strana měla jít spíše do opozice než do společné vlády s občanskými demokraty a případně i menšími stranami.......

Na prvy pohlad to vypada jak mala vzpoura na Bounty, ale kdo včilek ešče ma silu sledovat celu tu našu kabaretni špičku vyvolenych, tuši že za tym všeckym je ešče cosyk ineho. spiš to vypada jak na Titaniku, kerysice ide ke dnu a kotelnici už davno plavu v zachranych člunach, enem kapitan Jura s papouchem Rokem na ramenu, vyhliža pevninu a kapela furt hra optimisticku lidovku k tancu.
Socani začinaju reptat nahlas, či neni lepši byť v opoziciji a nechat se škvařit inych, bo ten program kočkopsa bude stejnak slepeny jak adidasky od Vietnamcu a cela vlada aji s reformama dojde tak akurat k ostudě.
Čurdová doprovodila slova o tom, že preferuje cestu do opozice, tím, že je "známý levičák", a poslanec Šplíchal argumentoval, že opozice by ČSSD prospěla, aby "srazila řady" a vlastně se tak trochu dokázala vzpamatovat.
Zdaleka nejrozšířenější je v klubu ČSSD názor, že se musí počkat na to, kolik z jejího programu se teď při jednáních s ODS, lidovci a zelenými podaří prosadit, a až pak má smysl mluvit o vládě a o opozici.
Take slova asi netěši Čaučeska v čele ČSSD a sam sice uznava, že maju narok a pravo mať svuj nazor, ale....
Zatímco premiér Mirek Topolánek v neděli prohlásil, že by sociální demokracie neměla aspirovat na místa ve vládě, šéf ČSSD Jiří Paroubek hned opáčil, že je zvědav, zda je mezi jeho poslanci vůbec někdo takový, kdo by opozici upřednostnil.
"Zatím jsem takového nepoznal," prohlašoval dokonce Paroubek. V pondělí už mluvil o tom, že nebude nikomu zakazovat názor, ale čeká, že když strana řekne "do vlády ano", tak se všichni podřídí.
Co mi to enem připomina??? Jo, raz sem četl jakusyk knižku o Stalinovi a jeho nastupu k moci. Tež prosazoval demograciju v takym duchu. Nikomu nebranil vyslovit vlastny nazor, enem ich pak aji s jejich nazorem nechal popravit. Bo kdo nejde s nami, idě proti nam a hlavně, proti větru se nechčije.
Jura našel konečně, po dluhym badani jeho všeckych poradcu, vinika neutěšeneho poklesu preferenci, neoblubenost u občanu a chujovu naladu v řadach vlastnich oveček, kere začinaji bekat inač. Su tam zakukleni zradci
"Myslím, že máme být v opozici, abychom lépe dokázali hájit svůj program," řekl Melčák, který je považován za jednoho ze spojenců expremiéra Miloše Zemana.
A je to venku. Zas ten Miloš Becher z Vysočiny!
ČSSD Jiří Paroubek ukázal prstem na toho, kdo může za klesající volební preference strany. Podle něj jsou to výroky Miloše Zemana a jeho přátel, které nejvíce ublížily sociální demokracii a odradily její potenciální voliče. "Pokles preferencí ČSSD v listopadu je podle mého názoru způsoben jednoznačně útoky Miloše Zemana a jeho věrných na politiku vedení ČSSD i mě osobně. Volič, tedy občan, nemá rád rozhádané strany,"
Juru musi bolet pala jak po koncertu Napalm Death v Matrixu pod podijem a osmnacti pivama v žile. Strana remca, stara remca, Miloš remca, Vašek remca a všecko klesa. No neposral by se z teho jeden chvilu před Vanocama?
Kdyby to nebyl tak zdatny Junak s dvacetiletym opotřebenim, už by to davno vzdal. Ale Jura ni, ten idě do boja aji když su všeci proti. Možna byl kdysyk se Zuzanku na Johance z Arku. Lucka Bila tež šla do bitvy a jak se ji nakonec dařilo! Akurat ten konec by chcel iny, taky čunačejši.
  • Neber mi sen, viš ten sen o vyhranych volbach
  • Neber mi sen aspoň chvilu zažit ten poplach
  • že nesem osaměly - JA vratim se cely!
  • Lhat, musim ti lhat narode MUJ
  • Ja tvuj osud znam, ine LYNČUJ!
  • Když preference su horši než lež
  • pak enem svym věrnym věřit chceš
  • Včil čaka mě posledni lest
  • s Komanči ve vladě vyměřit trest..... ZRADCUM!
ale možna je všecko inač. Jura čaka a čaka jak dopadnu ludovci a pak se rozhodne, či vyslyši volani spodiny a pude do opozicije, nebo esli urve vladu na zakladě dohody s komanči a ludovcama a definitivně ukonči ty tahanice o moc.
Prve co zrobi, bude duchodova reforma, bo kerymsyk duchodcam je až moc veselo a maj blbe kecy. Jak se začnu starat o to, v kterej popelnici je vjac kvalitneho žradla a jak vyjit do duchoda a mať doma elektriku a teplo, pudu aji preference nahoru.
Vaš Synek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vašek Vašek | 6. prosince 2006 v 9:02 | Reagovat

Tak už je to jinak, Synku, Jura ty rebely postavil do latě. A opět už žádný sodem poslanec si netroufne dát najevo, že myslí vlastní hlavou.

2 Albert Hoffman Albert Hoffman | 7. prosince 2006 v 7:44 | Reagovat

WANTED !

Zdá se , že v republice řádí masový sestavovatel vlád , který opět ůtočí na Strakovu akademii dalším sestavováním nesestavitelných vlád. Další prý bude příští týden , akce "Sedm statečných" je prý na tuty , zatím není jisté kdo bude hrát Calvara a jeho bandu a kdo soudce Orena Travise. Jisté je jen , že jako sedmý bude přizván docent Chocholoušek , aby tomu sestavovacímu maniakovi učinil přítrž.

3 Albert Hoffman Albert Hoffman | 7. prosince 2006 v 7:47 | Reagovat

Héj "Severní Světla " kdepak jsi zhasla?

4 Northern Lights Northern Lights | 11. prosince 2006 v 11:16 | Reagovat

Zdravím Alberte !

Nikde jsem nezhasnul neměj péči. Jen jsem chvíli svítil svými severními světly  na "utlačované a nevzdělané" kubánce.

Pošlu ti email. Hoj.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama