Kočkopes....... Jak to bude fungovat?

1. prosince 2006 v 10:28 | Synek z Ostravy
ČSSD odmítla návrh občanských demokratů na odklad platnosti zákoníku práce. Na sněmovní schůzi se o odkladu nového zákona, který má vstoupit v platnost od 1.1. 2007 nechtěli poslanci ČSSD bavit. Objevily se mj. spekulace, že jde o pomstu ODS, která bez domluvy přizvala k jednání o nové vládě lidovce a zelené.......

Topolanek s Parubkem chcu najist dohodu a sestavit kočkopsa, kery nas tu bude opruzovat. topolanek chce do pristiho roka, maximalně však do poloviny dalšeho, předčasne volby a Jura, kery vi jake dopady budu mať předčasne volby na jeho karieru, by to posvětil najradšej do konca volebneho obdobi.
Esli taky kočkopes bude schopny cosyk robit, nas už stihli aji přesvědčit. Nebude! Předčasne volbysu jedinym rozumnym vychodiskem z tejto nuze, bo je včil jasne, co z teho vznikne. Jak se cosyk jurovi nelibi, hned ma po ruce komanče a hura do hlasovani proti.
Paskvil, jakym je novy zakonik prace nas o tym včera spolehlivo přesvědčil.
Vyřazení vládního návrhu na odklad zákoníku práce z programu sněmovní schůze dnes vyústilo ve slovní přestřelku, v níž ODS obvinila ČSSD z toho, že návrh shodila ze stolu neférovým způsobem. V této souvislosti se objevily i spekulace o tom, že nečekaný návrh sociálních demokratů byl odvetou za postup ODS při vyjednávání o vládě. ODS k jednáním proti vůli ČSSD přizvala i zelené a lidovce. To ale
místopředseda ČSSD Zdeněk Škromach popřel.
"Odmítáme rétoriku ODS, že v případě dnešního jednání ČSSD o zákoníku práce se jedná o podraz," uvedl Škromach v prohlášení. Důvodem vyřazení návrhu vlády byla podle něj snaha zabránit prodlužování právní nejistoty zaměstnanců a zaměstnavatelů. Občanští demokraté počítali s tím, že odklad platnosti zákoníku nebude mít kvůli odporu levice ve sněmovně velké šance. Pobouřilo je ale, že ČSSD hned v úvodu dnešního jednání navrhla, aby se sněmovna vládní předlohou vůbec nezabývala.
Kdo čekal cosyk ineho, je najivni jak Standa Dolinek když čeka zlateho slavika. Ani vysloveně protiustavni kroky, kere zakon umožnuje a v podstatě zavedeni kapitalismu z osmnacteho stoleti, nebrani KSČSSD to presadit, hlavně jak je to proti vuli ODS.
Takyma krokama pak bude jednano o všeckym. Menšinova vlada či jakysyk slepenec, stejnak budu prosazvat to, co se im hodi populisticky do kramu a je jim jedno, jake dopady to ma na ludi u nas.
Jedinym řešenim je nove namichani karet volbama a vyhra jedne z klik. Levice či pravice, tak se to musi postavit. Spolehat na to, že třebas k duležitym zakonum zlomi kohosyk z levicovych poslancu, je stejnak pruchodne, jak menovat Ivana Hornika trenerem repre ve fotbale. A ten ma možna většu šancu.
O ferovosti socanu je toho už napisane tolik, že by to vydalo na knihu o rozsahu Vječne Ambry. Zařnym přikladem socanske statečnosti je jejich MISS plastickeho hrudnika Petra (kryci meno v StB Pavla) Buzkova, zvana olovo. Polepili jejim falešnym usměvem a vyretušovanym ksychtikem celu Prahu a bo uspěla jak Zeman na funkcu prezidenta, hodila na všecko bobek a šla zas vyvařovat manželovi. Bo ženska slyši na cosyk ine, než křeslo v opoziciji, bez vyznamu a bez lesku titulnych stranek
Buzková bývala nejpopulárnějším politikem v zemi, teď ale rozčarovala voliče pražské ČSSD. Až v průběhu prvního zasedání pražských zastupitelů totiž vyšlo najevo, že v sále chybí. Svého mandátu se totiž vzdala. Exministryně školství přitom byla hlavní tváří předvolební kampaně ČSSD a jako dvojka kandidátky získala více preferenčních hlasů než její lídr Petr Hulinský, téměř 68 tisíc
"Asi kandidaturu nemyslela upřímně, byl to fígl na voliče," řekl nový radní za ODS Jiří Janeček. Ztotožnil se tak s experty, podle kterých ČSSD vybrala Buzkovou za kandidátku na primátorku jen kvůli její popularitě. Sociální demokraté jsou o něco smířlivější: "Odchod je její osobní záležitostí, voliči to jistě pochopí a čas zahojí. Ale mrzí nás to, protože by byla přínosem," tvrdil zastupitel za ČSSD Miroslav Poche. Buzková se nevyjádřila, mobil si přesměrovala k asistentce.
No, na rozdil od svojho šefa Jury, to aspoň zabalila. Ale jak se citi tych sedmdesat tisic zaslepenych pražaku, co ji dali hlas? Stejnak chujovo jak my, co čekame kdy Topolanek jebne pazuru do stola a pošle celu levicu i s Juru do řiti, pokusi se prosadit uřednicku vladu s mandatom do pulky roka 2007 a pokud to nevyjde ani podruhe, necha teho šibala ať si tu vladne. Třebas ludi vyjdu znova do ulic a vykopu tu bandu ať ma jaky chce mandat.
Že by to mohlo vyjit zas ukazuje dalši zajimavy fakt, že:
Vleklá jednání o vládě a jejich nejasný budoucí výsledek vedou nejednoho soc. dem. poslance k úvahám o tom, že by ČSSD prospěla opozice. Původní informace Práva dokonce říkala, že skupina má svého mluvčího. Ten to ale popřel s tím, že chce o věci nejprve diskutovat na půdě poslaneckého klubu ČSSD a s Právem mluvil jen jako anonymní zdroj.
Pruser je enem v tym, že by chceli zatahnut ODS do podivnej role lutkovej vlady, keru by oni ovladali z poslaneckych lavic, jak Škromach břitvu pod nosem.
Jak silná může být skupina soc. dem. poslanců, která se shoduje v názoru na opoziční roli ČSSD v celém volebním období, říci nechtěl. Podle něj by se ve druhém pokusu o vládu měla ustavit menšinová jednobarevná vláda ODS, nebo kabinet ODS a lidovců, bez zelených, a to do roku 2010, tedy do řádného termínu voleb. Na předčasné volby by podle jeho soudu takový kabinet neměl sílu a ČSSD by nepřipustila zákony a jejich změny, které by odporovaly jejímu programu.
ČSSD by přitom umožnila získat důvěru takové vládě odchodem ze sálu, přičemž odejít by měl celý 74členný klub. Vadou nárazníkové koalice ČSSD s ODS a lidovci je podle poslance odpor ve významné části členské základny jak v ODS, tak v ČSSD, a to kvůli vyhroceným vztahům.
No, ludovci se třesu na vladu s kymkoliv, ale rozhodujici bude jejich sjezd a koho si zvola za vola do čela. Bo pak by varijanta třetiho pokusa, kdy sestavi vladu Jura, mohla byt najrychlejšu cestu k předčasnym volbam. sami socani tuša, že:
Poslanec si myslí, že třetí případný soc. dem. pokus by nemusel být úspěšný. "Jsem skeptický ke třetímu pokusu, myslím si, že existují síly, které ho s velkou škodolibostí zmaří," poznamenal
Komunistum dal rostu křidla dravcu
socanum zas touhy mořeplavcu
a zelenym sebevjedomi......
No ale inač se tam v tych lavicach maju fajn. Je tam kopa srandy a teplo, mzda chodi pravidelně a v slušnym objemu, a tak dojde občas aji na jakesyk ty vystřely do vlastnych řad a interpelace su jak otazky z pomocnej školy
Zrovna ve čtvrtek Němcová zachránila Topolánka před nepříjemnou otázkou Davida Ratha, který chtěl od premiéra vysvětlení, proč vyplazuje jazyk na fotografy.
Hehehehe to ja bych se zeptal, čemu SRath ešče neni v teplakach na Borech a kdy požada o vydani k stihani za všecky uražky, lži, podvody, a šmeliny, co stihnul za posledni dva roky.
No nic, jak bude vypadat praca kočkopsa už vime a včil enem dufejme, že Topolanek neuhne z cesty předčasnych voleb.
Vaš Synek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama