Sedm najivnich - fakt s takym planem chcete jednat s ČSSD?

7. prosince 2006 v 10:08 | Synek z Ostravy
Občanští demokraté předložili v parlamentu plán "sedmi statečných reforem pro budoucnost". O materiálu jednají ve sněmovně se zástupci lidovců, sociálních demokratů a zelených.....

Byl to porod, jak kdyby Skippy rodil Gora. a pak... usměv na rtu, dobru kartu a hura na Hrad a mezi vlky. Na Hradě šokoval Topolanek Klausa, bo pry žadne papiry netřeba a všecko ma v pale. Asi vliv Bursika a ekologicka akcija ŠETŘETE LESY!
Cely pamflet se nazyva "Sedm statečných reforem pro budoucnost"
Sedm statečných má mít respekt k občanům
"Smluvní strany na základě výsledku dlouhodobých analýz v jednotlivých oblastech, vývoje základních trendů hospodářských výsledků státu a stavu veřejných financí, vědomy si nutnosti celé řady reformních kroků nezbytných pro pozitivní budoucnost naší země a jejích občanů a s respektem k vůli občanů České republiky projevené ve volbách v letošním roce uzavírají následující smlouvu," tak začíná text dvacetistránkového dokumentu.
Ftipne, až na to, že to chcu předložit a projednat s Parubkem, kery ma smysl pro humor na urovni intelektuala v mateřskej školce.
Řada bodů zřejmě narazí na odpor ČSSD, zvláště v sociální a zdravotní oblasti. Zásadní změny plánované do konce volebního období v roce 2010 se mají podle nejsilnější strany týkat sedmi základních témat: veřejných rozpočtů a daní, důchodů a sociálního systému, zdravotnictví, podnikatelského prostředí a trhu práce, omezení regulace, reformy policie a boje proti korupci.
Cele to narazi na neschopnost nest jakusyk odpovědnost před narodem a dosranosti socdemaku. Bo kdyby z tych reforem se cosyk dobreho urodilo, zas nebudu lizat smetanku socani, ale pravica. A to nejde odpustit.
Chce také zrušit takzvané pastelkové čili příspěvek rodičům dětí nastupujících do první třídy. Změnit se má systém výpočtů rodičovských příspěvků nebo systém nemocenské. Občanští demokraté do smlouvy zapracovali požadavek zrušit zákon o neziskových zdravotnických zařízeních, hodlají upravit postavení záchranné služby.

Zdravotní pojišťovny chtějí změnit na akciové společnosti "s odpovědností i motivací pro hospodárné chování, jasné pravomoci a odpovědnost managementu". Zákon by měl jasně pojmenovat proces stanovování maximálních cen a úhrad léků. Materiál se zmiňuje o možnosti zavedení jednorázových ročních daňových prázdnin pro živnostníky.

"Bude zrušena minimální daň, povinné registrační pokladny, placení nemocenské zaměstnavateli bude dobrovolné," uvádí se v návrhu s tím, že tyto změny se mají stihnout do konce června 2007.
Same potřebne body a same potřebne kroky, kere bymohla to podivna vlada prosadit. Narazi to na odpor jak u komanču, tak socanu, ale snad by to šlo podpořit aspoň jaksyk tajně. Kdybyse našlo asy tak sedm statečnych v řadach socanu.
ČSSD: Věříme v kompromis
"Tato jednání budou velmi komplikovaná, přesto jsem optimista a myslím, že lze nalézt kompromis mezi stranami," řekl novinářům místopředseda ČSSD Bohuslav Sobotka. Za klíčové považuje překonat rozpory v sociálních, daňových a bezpečnostních otázkách.

Ocenil, že ODS naplánovala reformy na celé volební období, což bylo od počátku prioritou ČSSD. Líbí se mu i to, že materiál obsahuje také konkrétní data či výčet zákonů a naopak v něm není zmínka o školném. ČSSD rozhodně nebude souhlasit s rovnou daní či s poplatky u lékaře, ambicióznější záměry by podle něj vláda měla mít při snižování schodku veřejných rozpočtů či rušení mimorozpočtových fondů dopravy a bydlení.

"V řadě oblastí nejde návrh ODS dostatečně daleko, v některých oblastí jde zase moc daleko. Budeme hledat vyvážený kompromis mezi našimi programy," shrnul postoj ČSSD Sobotka.
Tak o tym celym to včil je. ODS představila svoju vizu, ČSSD představila svoju vizu a včilek se bude hledat, kerym směrem sa vydat a jake kompromisy v tym zrobit tak, aby se Topolanek nažral a Parubek zustal cely.
Vznikne jakysyk kompromis, kery bude stat za hovno a navic si socani podmini cele funkčne obdobi. Zablokuju tak předčasne volby, ODS se bude štyry roky placat v takym podivnym svjetě handrkovani s komančama a socanama a celkově to dopadne tak, že dalši volby budu stejnak chujově, jak ty letošni, bo voliči budu rozčarovani, otraveni a znechuceni.
Plan to je dobry, včil to chce enem vydržať a neslevit. A jak na to socani nepřistupi.... dat im třeti šancu a pokusit se vyvolat předčasne volby.
Poslanci už vylobovali pro svoje volebne obvody jakesyk penize, seriovy vrah už je ve vazbě a kontroverzni Starka taky. Třeba se mezi tyma posrancama za ČSSD najde jakysyk, kery to položi a nepodpoři svojho mafiana v čele strany. dojde k palacovemu převratu, Jura pujde do řiti, do čela vyskoči Škromach a nove volby na jaře zamichaju kartama. Vymluva Jury, že předčasne volby stoja kupu peňazi, je čira demagogija a hra na city voliču, bo vjac projebu za ty štyry roky nicnerobeni, než když se zaplati nove volby a ustavi se jakasyk legitimna vlada, kera nepotřebuje s každym prdem stahovat galaty před opoziciju.
ale esli u Topolanka převladne touha dokazat, že to dokaže a začne kličkovat a ustupovat socanum za pochybnu podporu.... bude to o ničym.
Předčasne volby!!!!
Vaš Synek
Uvaha na konec - od Macka
Je zbytečné živit 74 socanských poslanců. Stačí přeci jeden Paroubek za jeden plat, ti jeho kejvalové mu jen oficiálně dají plnou moc k manipulaci s jejich hlasem, hlasování proběhnou se stejným výsledkem a 4 218 000,- v základním platu je doma.
Je zbytečné živit 74 socanských poslanců. Stačí přeci jeden Paroubek za jeden plat, ti jeho kejvalové mu jen oficiálně dají plnou moc k manipulaci s jejich hlasem, hlasování proběhnou se stejným výsledkem a 4 218 000,- v základním platu je doma.
Vždyť jak říkával Pavel Dostál: Kde je Paroubek, tam nejde o ideály, ale o moc.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vanda Vanda | 7. prosince 2006 v 10:18 | Reagovat

To říkal Dostál?! - Má u mne další plus.

Jinak: když jsem včera slyšela o těch "sedmi statečných", vzpomínala jsem, kolik jich (v tom filmu) vlastně přežilo...

2 Albert Hoffman Albert Hoffman | 7. prosince 2006 v 12:11 | Reagovat

WANTED!

První kolo dopadlo dobře pro najaté pistolníky. Chris Topolánek i Vin Langer potažmu i Bernardo Tlustý s Leem Klausem  byli ve formě. Calvero Paroubek i jeho socdemácká banda utrpěla první ztráty a změnili taktiku. Zdá se totiž , že Ixcatlan je střežený docela dobře a vesničané se sedmi spravedlivými jsou v jednotě. Je tady však ještě Hillario Gandalovič a Britt  Nečas oba touží po větší moci nad chráněnými vesničany. Napětí roste ve vlastních řadách .

Ani v bandě Calvera není klid. Nechápou jak taková menšina může rozhodovat téměř vyhraný boj. Sotero Pohanka a Miguel  Melčák berou do zaječích jsou však s bílou vlajkou na žerdi ze zálohy zastřeleni pistolníkem Chrisem. Calvero ztrácí trpělivost a bere vesnici ůtokem. Sotero s Miguelem váhají kde se přidat. Nelíbí se jim Chrisovo vedení. Chtějí vzít vesničany jako rukojmí a vyjednat mír s přesilou Calverové bandy.

Konec už všichni známe. "Nevím kdo začal střílet první " brání se zraněný Bernardo , ale byl to konec rychlý s velkým počtem ztrát na obou stranách.

S vesničanů přežila jen kráska Petra a její pes.

Chrisovi pistolníci zbyli dva.

Příští týden se pokus o sestavení vlády bude jmenovat " Dva Stateční".

3 Okosko Okosko | E-mail | 7. prosince 2006 v 23:15 | Reagovat

|¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨| ||

| Pilsner Urqell | ||'|"\,___.

|_..._...______===|=||_|__|...,]

"(@)'(@)"""*|(@) (@)***(@)*I  drm,drm, jedu do světa.....>>>>>>

Tri muži přišli do motelu. Recepční uvedl, ze pokoj stoji 300Kč.

Tak každý z mužů zaplatil 100 Kč. Všichni odešli na pokoj.

Po chvíli recepční zjistil, ze cena je nižší a činí 250 Kč.

Vzal tedy 50 Kč a poslal poslíčka, aby je vrátil.

Ten vsak nevěděl, jak rozdělit 50 Kč na tři stejné díly, proto

každému z mužů vrátil jen 10 Kč a 20 Kč si ponechal.

To znamená, ze každý z mužů nakonec zaplatil 90 Kč...Je to tak???

To je dohromady 270 Kč... Je to tak???

Poslíček má v kapse 20 Kč...Je to tak???

To je dohromady 290 Kč... Je to tak???

Tak kde je deset korun???

A včil mudruj synku.

4 Vašek Vašek | 10. prosince 2006 v 20:20 | Reagovat

Dobrý Okosko!

Chyták je v tom, že zaplatili 270, ale měli zaplatit jen 250 a to je těch 20 co má poslíček v kapse. Ale jinak prima chyták.

5 Tomislav Tomislav | E-mail | 27. prosince 2006 v 11:14 | Reagovat

Pán v kukle a se samopalem vkráčel do klenotnictví: "ticho, prachy sem na stůl a ticho tu bude a chci prachy a hlavně nikdo ani slovo a ticho"

Klenotník ho otipl hned a pravil:" pane, uvědomte si prosím, že za takovéto jednání Vás mohou vyloučit z ČSSD!"

Tom

6 SergiooT SergiooT | E-mail | 16. ledna 2017 v 17:14 | Reagovat

I found this page on 15th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it's not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Simply search for:  pandatsor's tools

7 MarcoW MarcoW | E-mail | Web | 18. ledna 2017 v 9:56 | Reagovat

Velmi zajímavý blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama