Stardance v rytmu ROKA.... už tika kolaps?

13. prosince 2006 v 15:18 | Synek z Ostravy
ODS podle informací Práva tlačí na některé důležité činitele KDU-ČSL s cílem odradit je od podpory právě vyjednávané vlády za účasti soc. dem. Jak Právu potvrdil člen klubu KDU-ČSL, který si nepřál být jmenován, setkal se s naléháním členů ODS, kteří chtějí sestavit jen menšinovou vládu ODS či jen dvoučlennou vládní koalici s lidovci. Ta by byla založena na podpoře jednoho, nebo více přeběhlíků z ČSSD.

Tanečky a piruetky jak s Vaškem Vydru, take su posledni zvěsti, co se robi v zakulisi. Jura už rozdychal dalšiho utečenca a bo nemože zatim konat jak pravy demograt, misto kulky, či vyhnanstva na okres, svolal svoje ovečky a ty v kleče a pod dozorem karabača, slubili Jurovi věrnost až za hrob a ešče kusek dalej.
poslušne ovečky jak za baťušky Stalina přitom Jura už zas lepše spal a jisto se mu zdalo cosyk o velke pracovni a titulovani "istě, pane najvyšši, blahorodi a tato všeckeho ludu" a ine zvěrstva.
Ani snaha jeho kamošu vyrovnat se s Milošem, neni bez odezvy.na tupou vyzvu k okamžitemu dostaveni se na stranicky tepich, miloš odepsal a jak už to tak byva, zahadně se to dostalo mezi novinařske hyeny a je to venku
Bývalý předseda vlády a ČSSD Miloš Zeman poslal vedení ČSSD dopis, kterým odmítl oficiální písemné pozvání na sobotní jednání ústředního výboru strany. Zeman se v textu jednoznačně vyslovil proti vstupu soc. dem. do koalice s ODS, když napsal: "Kdo vymění svůj program za koryta, přijde nakonec nejen o program, ale nakonec i o ta koryta."
Jojo posledny mohykan v řadach ČSSD si v kludu uživa svoj starobni duchod
Právu pak posléze sdělil, že Zemanův dopis nemá. "je to zajímavá praxe, když dopis určený vedení ČSSD dostane dříve než adresát soukromá televize. Miloš Zeman měl vždy smysl pro humor a originální řešení." Podle infomací Práva dopis vezl kurýr z Vysočiny do Prahy včera.
Zeman v textu také reagoval na zprávu Práva, podle níž se vedení ČSSD od slovenských přátel dozvědělo, že by se mohl chystat stranický převrat, jehož cílem by byl Zemanův návrat z Vysočiny buď do premiérského křesla, nebo na post předsedy strany po březnovém sjezdu.
"Protože puč nepřipravuji a do politiky se vrátit nehodlám, nevidím důvod, proč bych se měl zúčastnit vašeho jednání," napsal Zeman, jehož původně zpráva o puči, prý pobavila.
Zemanovi vadí, že je jeho jméno v ČSSD zneužíváno. "Proto vás prosím, abyste mne prostřednictvím novinářských fám nevtahovali do svých vnitrostranických válek,"
Bo až se Miloš nasere a fakt ten puč zrobi, smete je všecky jak tsunami. Dost věrnych ma mezi svojima členama a dost ludi o ňho furt stoji a bez jeho mručaveho suhlasu, se nejde ani vychcat!
A tak Roko sice rozdychal ty svoje přeběhle poslance, ale zas se mu to sype na druhym břehu

Většina klubu KDU-ČSL chce dohodu s ČSSD

Případná stohlavá koalice ODS, KDU-ČSL a Strany zelených podpořená přeběhlíkem z ČSSD by v krajním případě nevadila části 13členného poslaneckého klubu lidovců. Přitom nové předsednictvo v čele s Jiřím Čunkem se hned po sobotním sjezdu dohodlo, že dohoda je možná pouze s ČSSD jako celkem. A v tom Čunka v anketě Práva podpořilo nejméně sedm poslanců. Už dříve se tak vyjádřila i šéfka klubu a nová místopředsedkyně strany Vlasta Parkanová.
Naopak Ladislav Šustr soudí, že by byla lepší vláda opřená o přeběhlíka, než předčasné volby. "Nevadilo by mi to až tak moc, protože na rozdíl od některých mých kolegů si nemyslím, že předčasné volby pro KDU-ČSL jsou tou nejlepší variantou. Když se totiž podívám na preference a na nejistotu, než se zkonsolidujeme, a protože jsem již konzervativní pán, byl bych opatrnější," řekl Právu Šustr.
Také pro Milana Šimonovského není varianta vlády opřená o přeběhlíka nepřípustná. "O přeběhlíky se opírat, to je nouzová varianta," popsal Právu dilema. Stejně uvažuje i Ludvík Hovorka. "Měla by se dokončit jednání, která probíhají, toto beru jako krajní variantu, aby tu vůbec nějaká vláda byla,"
Co s tym? Jurovi sice slubilo 72 posranych poslancu vjernost až do horba, ale s tym Melčakem to je fakt divne. Jura sice vykřikuje jak ho poslucha aji tak a že nevystupi, ale on zas dřysta cosyk ine.
Sociální demokrat Melčák, který minulý týden opustil poslanecký klub, se do něj nechce vrátit. Řekl to iDNES.cz. Reagoval tak na výzvu předsedy strany Paroubka, aby se do dnešního dne rozhodl, zda se vrátí. Melčák zároveň nevyloučil, že bude při hlasování o důvěře tolerovat vládu Mirka Topolánka.
No to nasere aji ineho buřtpana, než je Jura Roko Parubek!
Dnes jste se vlastně poprvé rozhodl promluvit. Proč?
Protože byly porušeny některé dohody, tak i já musím změnit své včerejší prohlášení, že nebudu nic v médiích říkat.
Podpořil byste případnou vládu Mirka Topolánka, i kdyby ve vládě nebyla ČSSD?
Bude záležet na tom, jaké bude programové prohlášení vlády, jak se rozhodne vedení příslušných stran. Domnívám se ale, že po šesti měsících od voleb by si naše země zasloužila, aby vláda byla a v klidu řídila zemi.
Naznačujete, že vznik vlády podpoříte, tedy například i možné Topolánkovy vlády bez ČSSD. Není to ale nelogické, jestliže jste levicový poslanec?
Tam je to úplně jasné. Je potřeba dostat rozum a podobně jako v roce 1996 vyjádřit vládě toleranci odchodem poslanců. Tehdy jsem s tím měl velké problémy, dnes se domnívám, že země musí mít vládu a stabilitu.
Sice ma slovnik jak kovany komunista, ale asi Juru nepotěšil.
A tak už aji oficialně přiznava, že to nebude lahke a že je to krysa, kupena ODS
Vedení ČSSD obvinilo svého poslance Melčáka ze spojení s ODS. Naznačilo, že možná za úplatu slíbil podporu Topolánkově vládě. Melčák to odmítl coby totální nesmysl. Atmosféra v ČSSD je napjatá; dnes se zřejmě rozhodne, zda bude ve vládě. Zběhlý poslanec může sehrát klíčovou roli.
A Topolanek tlači na pilu jak cyp!
Premiér Mirek Topolánek má v plánu rozhodnout o podobě nové vlády ještě do středečního večera, kdy odjíždí do zahraničí. Odpoledne se možná sejde s lídry KDU-ČSL Jiřím Čunkem a ČSSD Jiřím Paroubkem. Čunek potvrdil, že by se ještě ve středu měl s Topolánkem sejít, zatím ale nezná termín schůzky.
Nezbyva než popřad Mirdovi peknu cestu a vzkazt aby nebyl hlupy a šel do teho natvrdo, bo aji kdyby neprošel, neprojde pak ani Parubek a předčasne volby, jedine rovne řešeni, su TU!
Vaš Synek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Northern Lights Northern Lights | 14. prosince 2006 v 9:04 | Reagovat

Ja přeji Mirďovi taku pěknu cestu jak moje cestovaní včera na Laibach , kdy mi cestou na D1 nejdřív jebnul tlumič na levem kole , po moji amaterske kontrole co se zrobilo mi přestala fungovat elektrika , každy hrbolek na dalnici se projevoval obrovskou ranou v aute,nesly mi zavrit okna kvuli tej elektrice ,tak jsem projel dalnicu rychlosťou max 80km/hod s otevrenymi oknama ,kamiony na me trubili a hnali me ve spetnem zrcadku me kazdy druhy fakoval...No fajně bylo.

2 Synek Synek | 14. prosince 2006 v 9:23 | Reagovat

Fajne! Podobny zažitek mam jak sem se raz vracel v noci do Praglu a 15 kilometru před Praglem mi jebnulo turbo. V kopcu, v nedělu večer, provoz jak cyp a za mnu dymu jak při okupaciji v 68mym Odtahovka a oprava auta, fakt super zažitek

3 cepín cepín | Web | 14. prosince 2006 v 10:45 | Reagovat

my máme zase památnou cestu na minulý soustředění, kdy Švejďula píchnul kolo, druhýmu autu jsme zničili hever (protože felďácký hevery nejsou na dvoutunový kolosy), novej hever se kupoval na pumpách dvě hodiny a nový kolo jsme tam dostali jen taktak úplně vyfouklý, a to nemluvim o dávné cestě na hory, kdy jsme to jeli 6 hodin a po horách jsme zjistili, že v autě něco prdlo a žralo to 18 benzínu

4 Synek Synek | 14. prosince 2006 v 11:14 | Reagovat

S autama je dycky prdel! Jak sem kdysyk v skode 120 jezdil do Prahy, taksem uměl na dalnici vyměnit rozdělovač, hadicu od chladiča aji řemeny za paru minut. Všecko sebu pro jistotu a dycky sem jaksyk dojel.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama