Svatečná vánočka upečena..... Parubek žehli a vyčkava

20. prosince 2006 v 9:49 | Synek z Ostravy
Mirek Topolánek dokončil svou misi. Každá ze stran - ODS, KDU-ČSL a Strana zelených - má mít v nové vládě vicepremiéra....

V tymto šalenem obdobi, kdy davy ludi vykupuju bezcene tretky, beru si pujčky a chystaju překvapeni pod ukradenu jedličku, naše politicka garnitura chysta jakesyk hodovani o třech chodach.
Topolanek doončil svoju vizi vlastnej vlady a přechaza do stadija laděni a čekani na kokota, tedy Godota, esli ho podpoři.
Melčak či Pohanka? Losna či Mažňák? to je, oč tu běži!
Předseda ČSSD Jiří Paroubek dnes připustil, že sociální demokracie zřejmě skončí v opozici. Osobně už prý nepočítá s tím, že poslanec Miloš Melčák, který opustil poslanecký klub strany, bude hlasovat společně s ČSSD.
"Já osobně v tuto chvíli za sebe už počítám s tím horším scénářem. Horší scénář je, že budeme bez pana Melčáka. Z toho vyplývá scénář, který nevím, jestli je horší, nebo lepší, že budeme v opozici."
Vanočka je upečena, křupava skura už chyta zlatu barvu a včil enem lehce pomazat a dopect. Ovšem tato faza je dycky zradna, bo stači pokles plyna, či menši vypadek v ČEZu a je po nadějach na plne břucho.
Aji Jura peče a sice to maskuje Vanočnu potulku po Praze plne kapsařu, ale bo ho všeci zname, věři mu to snad enem Zuzanka, pro keru je take povyraženi dycky spestřenim života po boku velkeho "JA!"
Jura už zas koketuje s komančama, bo sice jako pravy podrazak si stejnak mysli, že tato strana stoji za hovno, ale do oči by im to nikdyneřekl a tak za zavřenyma dveřama o vikendu, se naparoval jak Rath před facku od Macka. Včilek už zas otača a žehli
Předseda ČSSD Jiří Paroubek si "žehlí" u komunistů své výroky z víkendového jednání širšího vedení strany. V textu, který otisklo včerejší Právo, obvinil Lidové noviny a "některá další pravicová média" z chybné interpretace svých slov a o KSČM se vyjádřil mnohem smířlivěji
No jasně, "kuci neblbněte, jak to tak nemyslel! dyk to znate, trocha sem se zamyslel, v sobě par panaku, pak jeden dřystne jakusyk hovadinu a ty hyeny v žoldu ODS to hned rozmaznu a překruti!"
A co že to Roko vlastně naznačil?
Na neveřejném sobotním stranickém jednání se Jiří Paroubek odvrátil od KSČM a ohlásil příklon k lidovcům a zeleným, přičemž k realizaci tohoto obratu potřebuje odstranit Martina Bursíka z čela Strany zelených.
To je příznačné, Paroubkovi socialisté nemusejí nijak měnit svou politiku, aby se sbližovali, či vzdalovali ostatním stranám. Žádnou nemají. Potřebují "popravit" nepohodlného.

S odchodem Vladimíra Špidly zmizela jakákoli stranická strategie a nahradil ji primitivní postup drogového dealera - naučit voliče na dávky a slíbit jejich zvýšení. To přinese potřebné hlasy a bude fungovat, dokud stát nezbankrotuje.
No Jura je prostě strateg a občas propada pocitam, že je ne enem nenahraditelny, ale aji nepostradatelny a najchtřejši. Taky Mirek Dušin s charakterom Kim Ir Sena a nazorama Džugašviliho.
Šéf strany se "velmi vážně" vidí jako brzký premiér, alespoň podle toho, co odvysílala v neděli Česká televize. To je jediný důvod náhlého obratu politiky druhé nejsilnější strany v zemi. A kdyby to nevyšlo, napraví to proslov začínající slovy "Tak podívejte se".
Lepše to vyjadřit ani nejde.
A tak v obdobi, kdy jedni dopekli a chystaju se to vytahnut z peca, Jura kuje pikle dal. Připušťa odchod do opozicije a snad aji dalej.
Da se temu věřit? Neda. Jura bude škodit co to pujde, pokusi se jakymkoliv zpusobem zamezit vzniku Topolankovy vlady, počinaje žalovanim na hradě o podplaceni přeběhliku, cez ruzne demence v tisku až po jakusyk sabotaž.
Dufam, že Roko neuspěje a aji když tu bude vlada na hovno, bo spolehat se na jednoho či dva naladove socany s rudym myšlenim je dycky na Kočku, třeba se cosyk ešče změni a ta vlada bude aspoň trocha pravicovo pracovita.
To zas bude Ježišek!
Vaš depresivně laděny Synek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Shob Shob | 20. prosince 2006 v 15:38 | Reagovat

Synku, poslednich par tydnu ty tvoje clanky stoji za starou backoru. Clovek by nemel psat v depresi.

Jako optimista se mam super. Vypadato, ze budeme mit pravicovou vladu, CSSD skonci v opozici. Co muzes chtit vic?

2 fanoš hanak fanoš hanak | 21. prosince 2006 v 11:19 | Reagovat

Souhlasim s tebó Šobe, synek je modry pravičak a tak to tu stoji za h...o!

3 cepín cepín | Web | 21. prosince 2006 v 11:36 | Reagovat

tak jdi masturbovat k rudejm

4 fanoš hanak fanoš hanak | 21. prosince 2006 v 12:38 | Reagovat

cepíne, cepíne, tvůj mozeček se skládá z

-orgasmů

-masturbace

a podobných synonym ( podle toho co píšeš na nic jiného nemyslíš )

5 cepín cepín | Web | 21. prosince 2006 v 14:00 | Reagovat

no vidiš, čili aspoň ještě můžu. Ale nic si z toho nedělej, žít se dá i ze vzpomínek

6 tarnow tarnow | 21. prosince 2006 v 17:15 | Reagovat

Fanoš Hanak: sranda je že tý píšeš o cepínovi, že je ukrutný masturbant a přitom sám píšeš o hovnech. Hm myslím, že cepín je na tom o hodně lépe :o) Měj se krásně

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama