Včil už ni, bo Silvestra se bliži......

28. prosince 2006 v 9:40 | Synek z Ostravy
Téměř sedm měsíců trvající jednání o vládě se pravděpodobně protáhne o další týden. Občanští demokraté, lidovci a zelení naznačili, že podepíšou koaliční dohodu až po novém roce.

Tak a je vymalovane. Do konce roka žadna velka změna nebude. Kdosyk odstupi sam, kohosyk odvolaju stranici, ale podoba kabineta a hlavně jakasyk funkčna vlada.... to si fakt počkame až po Novym roku.
Fšeci se už chystaju na ožiračku, Roko kdesyk funi a ani neleze před kamery, Zuzanka nakupila rachejtle a Topolanek vjac než Bursika řeši, kaj složi hlavu na Novy rok. Tež to synek nema jednoduche..... baby su naše prokleti, ale bez nich to idě chujovo
Tak vam všeckym věrnym aji nevěrnym přeju krasny NOVY ROK bez bolehlava a inych radosti, jako su popalene pazury od světlic, či koktani z pokopani prudem při zapojovani a odpojovani sviticich cypovin okolo baraka.
Majtě sa FAJNĚ a zas v LEDNU NAZHLEDANU!
Vaš Synek
P.S. a bo sem na horach až do druheho ledna a chcu sa učit na tym snubordu jak Kotek snouborďak, tak pokal napadne snih a ja tu třetiho nebudu, Cepín vam už isto vysvětli kaj mě uložili.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama