Vrčeni z Hradu, pro Jurovu lepši naladu

22. prosince 2006 v 13:48 | Synek z Ostravy
Prezident přece jen novou vládu jmenuje. Oznámil to jeho mluvčí Hájek. "Samozřejmě, že se nakonec nic jiného nestane, než že prezident vládu, navrženou premiérem, jmenuje," prohlásil. Později svá slova zjemnil. Oznámil, že Klaus "nějakou" vládu jmenovat bude. Nepotvrdil však, že to bude Topolánkova vláda......

Tak jak to vypada, pravicova vlada bude. Furt leči, než čekat co by vylezlo z kočkopsa nenažraneho Roka.
Klaus zrovna optimismem nehyři, ale to je enem pro pobaveni publika. topolanek to ešče přes svatky dopiluje a bude veselo.
Jak se z Hradu ozval varovny signal, že to zas neni žadna bomba, Jura hned přispěchal a zas začal dřystat jak on je připraveny zas jednat o podobě vlady a blablablabla
Předseda ČSSD Jiří Paroubek řekl, že v pátek po telefonu mluvil s Václavem Klausem. "Já myslím, že panu prezidentovi je jasné, že tady nemůže vzniknout jiná stabilní vláda, než vláda postavená na spolupráci dvou největších politických stran," řekl pak Paroubek.
Tvrdí, že Topolánek nemá ve Sněmovně možná ani sto hlasů. Zopakoval, že strana je připravená s ODS jednat.
Jura zamachroval a pochlubil se že ma čislo na samotneho Klausa. Pekne by bylo, kdyby přestal škodit a tahnul kajsyk do opozicije a ne enem žaloval a čakal za bukem!
Topolankovi prostě došla trpělivost a ide do teho po hlavě a rovnou. Žadne dalši ustupky, aji když se to Klausovi nelibi. Buď to prosadi, nebo bude třeti pokus a předčasne volby - to je mandat, kery Topolanek dostal od kongresu ODS a taky aji voliču, bo nic ineho stejnak nema řešeni. Vlada s Parubkem by byla stejnak akorat na ostudu celemu svjetu.
Když Klaus na tiskové konferenci hovořil o svých výhradách ke vzniku a obsazení trojkoaliční vlády, Topolánek s rukou v kapse u kalhot nešetřil pobavenými úsměvy, povytahoval obočí, kýval se a přešlapoval. Jako by tím chtěl říct: "Jen si pěkně postěžuj, stejně to je tak všechno, co ti ústava dovoluje. Už jsi domluvil?"

Když se pak Topolánek dostal ke slovu, v několika větách všechny Klausovy výhrady odmítl. Buď jeho vláda dostane důvěru, nebo budeme o další krok blíž k předčasným volbám. Jenže ani to se prezidentovi nelíbí, a tak kveruluje.

Zapomíná však na jednu důležitou věc. Na nedávném sjezdu ODS Topolánek obhájil předsednické křeslo a delegáti mu dali jasně najevo, že si místo Klausem preferované dohody s Paroubkem přejí předčasné volby. A šéf strany to respektuje.
Tak zme zase kusek bližej optimismu do dalšich dnu.
Přeju všeckym věrnym aji nevěrnym, všeckym Cepínum a inym PINum hodně pohody pod Vanočni smrček a dufam, že budete mit tak bohateho Ježiška, jak si zaslužite!
K Novemu roku nepřeju, bo to tu ešče budu dřystat.
Vesle Vanoce bando!
Vaš Synek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vašek Vašek | 22. prosince 2006 v 14:23 | Reagovat

Řečeno s Miroslavem Mackem: "Nechápu co tím Václav Klaus sleduje."

I když možná chápu, ale stále se mi nechce uvěřit, že je možná ještě větší podrazák než jsem si původně myslel. Nerad bych se dočkal, že bude podruhé zvolem prezidentem hlasy ČSSD a KSČM.

2 radimch radimch | 22. prosince 2006 v 19:22 | Reagovat

to spis vypada na divadlo pro Paroubka,prece neni tak hloupej,aby nevedel odkud kam saha jeho pravomoc dle Ustavy,jinak hodne dobry od Topola,Jura zacina byt bezmocnej

3 Fany Fany | 22. prosince 2006 v 19:23 | Reagovat

Veselé Vánoce synku.

4 Northern Lights Northern Lights | 23. prosince 2006 v 9:52 | Reagovat

hezké vánoce ze Sofie posílám ti Synku. Včera tu pod našima oknama byla demonstrace jak cyp plno lidi , skoro žádný bulhar nechce do EU.

5 BigDad BigDad | 23. prosince 2006 v 13:23 | Reagovat

Když se Havel caploval Klausovi, tak se Klaus vztekal, že jako na to Havel nemá právo, a chodil na Hrad Havla poučovat. A včil se Vašík Klausových chová fakt jako by byl bohem seslaným králem. Hrome, tyto věci v jeho rozhodovací pravomoci vůbec nejsou, tak by neměl zdržovat.

6 SKEPTYK SKEPTYK | E-mail | 25. prosince 2006 v 9:08 | Reagovat

Před Štědrým dnem Roko a Filip opět nezklamali. Vypustili svůj rudooranžový smrad s jakýmisi podpisy ve sněmovně. Byla to tak velká hovadina, že se k nim nepřidal ani Jičínský.

Zdraví, hlavně duševní přeje všem v roce 2007 SKEPTYK !

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama