Zvraty a zvratky... neni cesta zpatky

11. prosince 2006 v 9:50 | Synek z Ostravy
Jiří Čunek odešel ze sobotního brněnského sjezdu KDU-ČSL jako jasný vítěz. Získal předsednické křeslo a do týmu lidi, které si "nadiktoval". "Dívám se dopředu s nadějí,".......

A je po sjezdu všeckych černoprdelniku. Nečekaně očekavany spasitel všeckych panbičkařu, řešitel cikanskych problemu a objeveny Kristus Jura Čuněk usednul na uvolněnu stolicu.
Prosadil svoju tlamu do čela, nadiktoval si svojich najbližšich a až na Parkanovu, kera tam jaksyk zavadza, se ujal s energiju nabitu redbulom svojej funkcije. Sotva dopil mešni vino už upaloval na tajne jednani s Rokem a Topolankem, bo on včil je tym, kery bude michat kartama v pazurach. Esli umi aji ďablov maryjaš musi prověřit až Cepín, ale že se hrne do hry jak najivni turista do ruk skořapkařu, je už včil jasne.
Kam to povede včil netuši ani on, ale jak se už kajsyk vyjadřil v tym duchu, že strana musi vjac spřahnut s ČSSD než ODS tak mam pocit, že ani Zeman a jeho pučiste včil netuša, esli mraz přijdě z Vysočiny, či Valašskych vrchu.
Všeci čakaju, jakym směrem vykroči.
Podle místopředsedy ČSSD Zdeňka Škromacha je Čunkovo zvolení dobrou zprávou
hlavně pro lidovce, kteří se tak mohou dostat z určitého útlumu. Na rozdíl od Béma si myslí, že dnešní volba určitě ovlivní jednání o vládě, protože KDU-ČSL bude rozhodovat, jaký kabinet vznikne.

Komunisté zase věří, že lidovci s novým lídrem ustoupí od radikálního antikomunistu.
Lidovci se během celého sjezdu vraceli ke Kalouskově srpnové dohodě s šéfem ČSSD Jiřím Paroubkem. Čunek řekl, že za tuto chybu je odpovědný nejen bývalý předseda, ale i všichni místopředsedové vyjma Línka, který se postavil proti.
No neche si to rozhadzať ani na jednej straně a tak zatim kličkuje jak Vatikan před Brownem. Sam Čuněk vi, že zas až tak milovany všeckyma neni, bo aji proti jeho zvoleni sa prostestovalo
Proti jeho zvolení přímo před dějištěm sjezdu demonstrovala skupina aktivistů, většinu delegátů ale jejich argumenty nepřesvědčily. Čunek budí rozporuplné reakce i ve vlastní straně - pro některé je možná poslední nadějí na vzestup KDU-ČSL, jiní se obávají jeho populistických gest a nedostatku dlouhodobé vize.
Boja sa dobře, bo on včil fakt nema žadnu viziju a jeho spoluhrači s nim budu manipulovat jak ožraty posunovač na nadraži s vagonama z Temelina.
Možeme čakat cosyk pozitivneho? Obavam se, že ni. Jeho rychlo nabita popularita, nutnost jednat se všeckyma a nulova praxa jak to chodi mezi papalašama s dětinsku najivitu, može celu situaciju tak komplikovat, že vladu budeme mať až s novyma volbama. Esli se včilek na cosyk nemuže Topolanek spolehnuť, tak to je podpora ludovcu. Tam včil budu tlaky ne enem na samotneho Čuňka, ale aji zhrzeny protiprud jeho kolegu. Klacky pod nohybudu padat, to je jasne. Disciplina u ludovcu bylo dycky slovo, kere neznaji. Muže tam byť aji kontraproduktivny sklon, kdyby Jura maltřeti pokus, kohosyk može napadnut že na truc proti novemu vedeni nezvedne pazuru a vyvola předčasne volby, abyse syneček ukazal, jak moc mu věřija jeho voliči. Asi nejčestnějši řešeni - dojebat obě kola a vyvolat předčasne volby. ale da sa na taku notu sadit?
Z mojho zdroja vim, jak chudak Jura běsnil v Portugalsku a jaky řev padal celu dobu pobyta a hlavně cestu zpatky. Vyrazy o zasratym duchodcovi a uraženym ješitovi na Vysočině, to bylo pry to nejmirnějši, co inač kludny Roko vypustil z tlamy. A vjac jak volba ludoveckeho poskoka ho zajimalo, či už našli telefon a kontakt na teho bastarda Melčaka. Navic su tam dalši ovečky, kere su vychcane jak Škromach. Třeba Čurdova, kera pry je řizena jakymsyk protirokovskym křidlem a je třeba urychleně vyslat Škromacha na Vysočinu, bo s tym ešče Miloš mluvi.
Tak nas zas čakaju pekne vjeci. Nove vyjednavani, nove sluby, nove kolečka rozhovoru a ine podivne hry všeckych mocnych a nemocnych.
V sobotu sem vyrazil do Opery na slavika. Chvilu sem zvažoval či tam mam isť, ale nakonec zvjedavost zvitězila.
Už na začatku,ešče než vypukla ta prava televiznaestradatam bylo dost dusno, bo se hladalo paru dobrovolniku, keři zaplni prazdne mista, aby v přenosu nebylo vidět ďury v hladišťu. Aneta zas nasrala režisera, bo neustupila z požadavka vystupit naživo. Kdyby se nečekalo a nevedělo že vyhrala aji celkoveho slavika, asi by ju stary komunista Adamec poslaldo řiti, ale bo by pak tam nebyla... prosadila svoju. Nevim, či to byl zaměr, ale ani temu Malatnemu nevypnuli pak mikrofon a tak nas oštastnil svojim vytim do plejbeka. Či to bylo slyšet aji v televiziji netušim, ale snad ne.
To naše nehynuci celebrity v čele s tetu Helenu už bez plejbeka zpivat v TV nebudu. Sledovat tu frašku s nucenyma usměvama na tetu a vražednyma pohladama surozencu z nejmenovanej rodiny, to je pak teprve zažitek.
Fascinujici je aji pohlad na oblečeni všeckych tych skorocelebrit. Ešče pochopim, že si tych par jakoby drsňaku vezme kožene galaty a zapařuju si gule, ale inač to byla přehlidka nekusu a zvracenosti vkusu. Čest vyjimkam, kere se dokažu obleknut aji na předavani slaviku tak, jak se sluši na statnu operu.
Kategorije a jejich finalisti, to je pak kapitola sama pro seba. Skokani roka - Wanastovky, Frulingova a Rupert..... no jasně, kdo by o nich kdy slyšel, že?
Gotťak tam bude ešče paru roku po svojim skonani, což mi inač nepřeju, bo je malo ludi jako on. Ať je jaky chce, tak slušnost a přijemne vystupovani ma v sobě aji když by asi jako jediny mohl přijit v pyžamu a poslat všeckych do řiti. Ale takych fakt profiku tam bylo hodně malo.
Inač obecně se to da shrnut do takeho přirvnani, že slavik ma dojazd jak po dluhym tripu a herojinovej smršti rokama provařeneho feťaka. Inač nechapu čemu furt ludi posilaju hlasy aji tym, co nic už dost dluho nevydali či nezazpivali - viz Bila/Bartova/Zaňakova.
Večirek pre pozvanych už byl enem dovršenim celej taškařice. Učast jak na pohřbu Lenina a velka nuda. Dobroty zbyly aji pro takych vlezlych jak sem byl ja, enem tym oblekom na sobě sem vypadal jak manažer Pepy Laufra a ne nezavisly roker s dušu tvrďaka a textama o tym že par roku se da tak žit.... Ale na hajzlu byl asi jakysyk dost tvrdy roker, bo tak zgrcany hajzl sem už dluho neviděl a to tam byli chcat aji celebrity!
Jediny rozruch bylo pozorovat jakusyk Missku či co to je v podivnych šatach.
A pak nefalšovanu radost v očiskach tych ešče neprovařenych, pro ktere je taky večirek prvym v životě. Superstaři pulci v čele s šatkovym Spilku a hlavně mladu a nadějnu Ewu Farnu - rodačku z Třinca a ne Ostravy, jak pišu všecky blbe deniky v ČR pro kere je to to same, akurat tam je štyricet kilometru rozdila, bylo radost pozorovat, jak je vyjevena že všecky tymumije z TV vidi že fakt žiju.
Pekny start do noveho tydna
Vaš Synek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Northern Lights Northern Lights | 11. prosince 2006 v 11:09 | Reagovat

Zdravím Synku.

V nedělu sem dojel z Cuby.

Castro žije!!!

Lidi se tam maju fajně pořád něco kuří a tančí. Usmivají se temu jake starosti si robi o ty nuzné kubánce Pilip a celá disidenská legija.

Nevím jestli to mužu tady tak psát aniž mě nenapadne jakási stoupenkyně modré armády a nařkne mě sockomoušem či podobným patvarem, ale Cuba je super.

No a co tu ? Vidím že vítězná odeeska dále vládne pevnou rukou, socialisti se mezi sebou nemůžou dopočítat kolik jich vlastně ještě zbýva, černoprdelníci se v Čunkovi snaží ohromit lidi atd.. Tož nic nového

P.S V letadle jsem tak zvažoval či už kdosi mistra Gotta může ohrozit v jeho počinu získat padesátého slavíka - nemůže...

2 Synek Synek | 11. prosince 2006 v 11:30 | Reagovat

Tož na Cubě to musi byť fajne§ Bez ironije, je to taka pohoda země a věřim, e aji jak tam nemaju co žrať, hlavně jak je buben a pohoda. Kdesyk sem četl, že tam chlopi nerobi, enem baby. Ty jim pry nechcu davat škvaru, ale oni to seru dycky se sjedu kajsyk v budě a hlavně jak je hudba a pohoda. A kubanske dutniki - jednička!

3 Northern Lights Northern Lights | 11. prosince 2006 v 12:00 | Reagovat

No to jsem tež kajsyk četl že kubánci nemaju co žrať.

Nevím , ale  take druhy ryb a množství ovoce a zeleniny co jsem jedl jsem neviděl ani v ostravském Kauflandě. Bez prdele.

Na pláži dokonce mladí teneegeři všude kolem mě kuřili travu , hrali plážový fotbal ...V hadrech od adidasu a pumy..

Jen v jakesi chudinske čtvrti mě jakysi policajt v ďuravém munduru nenechal fotit. Ale jak sem mu dal par dolaru tak mi robil dokonce pruvodca.

No ale všude jak píšeš bubny a pohoda , ludi se usmivaju a ukazuju bilé zuby.

A s těma babama je to fakt. Je to dobrý model i pro našu republiku.

4 Synek Synek | 11. prosince 2006 v 14:23 | Reagovat

Kuba byla dycky cosyk ineho, než ten naš satelitni stat. A dary mořa su dary mořa, američani tam cpu všecko horem dolem bo čakaju až Fidel natahne brka a zrobi z teho zas koloniju. V Americe sem znal dost ludi, co na Kubě kdysyk mali svoje vily na leto a už se třasu až to tam za par dolaru zase skupi. Kdo chce, zrobi si pohodu aji na Kubě a robit stejnak nebudu ani za dolary.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama