2007 rok Roka?

3. ledna 2007 v 11:42 | Synek z Ostravy
"Mezi druhým pokusem a předčasnými volbami je třetí pokus. Říkám otevřeně, že uděláme vše, abychom ho získali pro sociální demokracii. Řekl jsem také, že jsme ochotni jednat, ale nikoli na půdorysu té pravostředové trojkoalice," uvedl Paroubek.

Tož Vas bando vitam v Novym roce!
Jak sem chtěl zrobit teho Kotka a sjiždať svahy na jednym prknu jaksyk sem nedomyslel to, že je k temu třeba fakt pořadny kopec sněha. Byl sem ve Špindlu, bo kaj inač by měla zamiřit elita, že. Bohužal, aji když sem byl o paru stovek metru vyšej jak naše celebrity a Špindl viděl enem z hury, tak ani tam sněhova čapka jaksyk nedorazila a připominalo to skoro pijonyrsky tabor v Norsku, než Silvestra na našich najdrahšich horach. A tak v době kdy dole ve Špindlu Topolanek okukoval krasy rozkvetleho Špindla a Bouček utopil svoju manželku v šampaňu, ja koštoval domacu slivovicu a lečil nachipanu naladu v baru Bradlerovy chalupy. Misto prkna sem pocvičil pajšel, bo mě tahali na jakesyk tury a připadal sem si jak zmateny kamzik na Zlatych piskach. Politiku sem sledoval enem jednym uchem a enem přehrčel všecky zpravy dňa.
Dneska už je zas všecko ve starych kolejach. Jura vylezl z ďury a už se zas cpe k veslu.
"Pan Topolánek sestavil nějakou vládu, jakýsi vzdušný zámek, na základě toho, že mu pan Dalík nakukal, že existuje nějaká společná platforma konstruktivních sociálních demokratů, která vládu podpoří, nebo ji bude tolerovat. Tak ať panu Topolánkovi nastoupí tito mysteriózní sociální demokraté. Myslím, že neexistují, a myslím, že tato vláda shoří stejně jako ta předchozí," prohlásil Paroubek, který v úterý oznámil, že se do klubu ČSSD vrátí poslanec Michal Pohanka
Celu dobu sem si lamal palicu kde se ten Jura zašil. A on zatim zpracovaval přeběhliky přes Kočku. Asi osobně donesl darky pod Vanočnu jedlu k přeběhlikum, slubil jakesyk odškodne svojej vlastnej škodne a už zas je ve formě. Jura si hral s fotošopom a vytvařel vlastne navrhy na P.F.ka
Pro třetí pokus o sestavení vlády navrhuje prezidentovi kandidáta na premiéra předseda Sněmovny, kterým je nyní Miloslav Vlček z ČSSD. Toho ale váže slib, který dal před svým zvolením do čela dolní komory, že odstoupí ze své funkce, jakmile dojde na třetí pokus o vytvoření kabinetu. Vlčkův závazek vzešel z dohody parlamentních stran, která umožnila ustavení Sněmovny a zvolení jejího dočasného předsedy.
Na jakesyk zavazky Jura sere, bo stejnak ho vyšachovali a tak co, jaksyk se mu nebude chceť, pak zas do teho vstupi president a nakonec to jaksyk uhraje pre seba. Akorat nevysvětlil jakym tahem chce donutit kohosoyk, kdo podpoři jeho vladu, bo ani Jura nema 101 a vjacej. Jasně, ludovci su dycky svině a za korytka podpoři aji belzebuba, ale esli on spoleha na jejich podporu, muže dopadnut stejnak jak Topolanek.
Topolanek, odpočaty ze Špindla, požral s presidentem v Lanech a kdo čekal cosyk konstruktivneho, mal smolu.
Tato schůzka, tento oběd nebyl zásadním politickým jednáním... Další kroky budou následovat v průběhu tohoto týdne," uvedl Klaus. Topolánek doplnil, že "nic zásadního nevymysleli". Prezident dal znovu najevo, že nepovažuje ministerskou sestavu za ideální. Kdyby bylo na něm, byla by některá jména "výrazně jiná". Česko ale nemá prezidentský systém a hlava státu tak nemá právo premiérovi diktovat, kdo ve vládě zasedne, dodal Klaus.
Tu se hraje o cosyk ineho a pevně věřim, že Topolanek cele mlžne obdobi ma pevně zmapovane a enem potřeboval vyhnat Roka z ďury. To se mu povedlo a včil vime, kaj Jura miři.
Došlo aji na vyjasněni jakychsyk nešvaru a malych omylu a včil už zas všeci proti rudym!
Vladu nakonec dopiluje a začne jednat o jeji podpoře. Už vi, že Jura ukecaval svoje ovečky a že fakt věři temu, že ho nezradi. Možna Pohanka nedosatl pod smrček taku nabidku, jaku čakal a tak dal Jurovi naděju, ale furt věřim temu, že to Topolanek prosadi a nakonec ziska duvěru.
Třeti pokus už by byl sazka do loterije a sice se rysuju rychle předčasne volby, ale taky to nemusi dopadnut a zařveme všeci nad vysledkem.
Tak nam ten Novy rok začina stejnu přestřelku jak ten minuly, možna bude o cosyk veselejši, ale esli Jura urve vladu..... tak se mame na co těšit!
No tak na prknu sem se nenaučil, ale přivezl sem si iny suvenyr
Sem nachcipany jak slon po přelezu Alp a du se kuryrovat.
Pohodovy a pokal možno aji vesely vstup do bondovskeho roka (2)007
Vaš nachciapny Synek
A jak ste chlastali a řadili vy?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Northern Lights Northern Lights | 3. ledna 2007 v 12:20 | Reagovat

Zdravim Synku a fajny rok.

Tož sem zpatky a navštivil i ty Zlate pisky co tu vzpominaš no žadný kamzik nic takeho jenom samy bohaty kapitalista, bulgaria kvete.

2 tarnow tarnow | 3. ledna 2007 v 12:24 | Reagovat

Hm s tím Pohankou je to stejně zajímavé. Jura ho chtěl vyhodit, protože je podezření, že je zapletený v nějaké kriminální kauze. Což považuju za fajný krok. Jenže dojel na to, že Pohankovi mandát neodebere nikdo kromě něho samého. A tak Jura musel nakonec spolupracovat i s Pohankou, tedy bordelářem kterého chtěl vyhodit, aby se mu z té 98 zrobila 99. Najednou už je Pohanka vzorem uvědomělého sociálního demokrata. No Synku, chtěl bych mět tvůj optimismus. Já bych si spíše vsadil, že teď Topolánek shoří a pak už nás čeká jen Jura+Filip+svatýČunek na tři krále. Jo a ještě jedno - doufám, že s těma svýma dřistama budeš pokračovat i tento rok -fajně se to čte :o)

3 Vašek Vašek | 3. ledna 2007 v 14:00 | Reagovat

Včera večer Jura rozdával své moudra na Frekvenci 1. Na dotaz, jak se srovnává stranická disciplína s poslaneckým slibem, odpověděl doslova:

"Kampak bychom to došli, kdyby si každý poslanec dělal co by chtěl!"

4 cepín cepín | Web | 3. ledna 2007 v 15:45 | Reagovat

mně je blbě ještě teď, akorát nevim, jestli ze Silvestra, nebo ze včerejší tradiční pitky na kartách. Nemám to lehký

5 Synek Synek | 3. ledna 2007 v 17:32 | Reagovat

A ja furt čemu mi Cepín neodpovida na moju novoročnu ezemesku a on blil či byl zlity jak Cepelin!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama