Dalši podpasovka pro Juru..... co s tym?

30. ledna 2007 v 10:17 | Synek z Ostravy
Poslanec Miloš Melčák zůstává členem sociální demokracie, rozhodli o tom členové jeho domovské zlínské organizace. Šéf strany Jiří Paroubek ale na odvolání trvá, o vyloučení požádá proto delegáty na jarním sjezdu strany.

Tak Jura ma zas problem. Vsude ho vitaju, slubuju mu podporu před sjezdem UV ČSSD a placaju ho po hřbetě, ale jak ma dojist na cosyk opravdu chlapskeho, zalezu do ďury a nevystrča hlavu.

Politicky desperato Melčak mal už dneska byt řadovym duchodcem a poslancem bez partaje. Slubne vyhlidky jak bludi potmělu poslanecku sněmovnu a hleda kdo by ho vzal ke stolu, jak od něho všeci utikaju a směju sa mu, se jaksyk nekona.
Dnešního jednání se zúčastnilo 48 ze 79 členů zlínské organizace. Pro vyloučení Melčáka by muselo hlasovat minimálně 40 přítomných členů strany. "Jsem vděčen lidem, kteří mi pomáhali vybudovat sociální demokracii ve Zlíně, že mě takto podpořili. Nyní se musí vyhodnotit, jakým způsobem jsou uvnitř sociální demokracie vedeny diskriminační nátlaky na ty členy, kteří mají poněkud odlišný názor na věc," řekl Melčák
Jojo Jura zabudnul, že Melčak ať je jaky je, neni politicky turista a na rozdil od bratra Roka tu ČSSD zakladal od prvopočatku. Nerobil pohunka a posluhovača komunistum a politicku karijeru si ve Zlině vyšlapal od piky.
Nebyl by to ale JURA ROKO PARUBEJK aby hned nekontroval jakymsyk majstrštrykom a nenašel cestu jak se ovečky zbavit.

Je to rozhodnutí místní organizace, které já respektuji, i když jej nepovažuji za správné. Myslím, že v rozhodování místní organizace sehrály velkou roli dlouholeté osobní vztahy pana Melčáka se členy své místní organizace," reagoval na rozhodnutí zlínských sociálních demokratů předseda Paroubek ve svém prohlášení

Včilek lutuje, že už se nastavi ke zdi a nepohodlnych nemože likvidovat jak jeho vzor a tata všech socanu - Džugašvili (pre mladšich Stalin) či Uljanov (pre mladšich Lenin)
Melčak sam je trocha zmateny co bude dalej

Netuším, co pan Paroubek udělá poté, co to takhle dopadlo," řekl Melčák na otázku, zda předpokládá, že ho může nyní vyloučit ústřední výkonný výbor. "Myslím si ale, že trest by měl být jenom jeden a ne že se tak dlouho trestá, až se to podaří."

No je to situacija pre Kočku! Že chce Jura pokračovat v honu na čaroděja jak za dob inkvizice je jasne. trocha ho asi brzdi aji fakt, že taky Havel vlastně podpořil Melčaka s Pohanku a nevidi na tym nic divneho, bo aji když disciplina musi byt, bo by sme inač lozili po stromach jak opice, jak kdysyk řekl tata naroda... Švejk, tak ani exprezident to nevidi tak rudě jak Roko Parubek

Exprezident Václav Havel nevidí nic špatného na tom, když poslanec hlasuje jinak než jeho strana. Musí ho prý ale k tomu vést "jeho svědomí, jeho pojetí zájmů celku či jiné vážné důvody," napsal Havel. Reagoval tak na nedávné hlasování sněmovny, kdy poslanci zvolení za ČSSD Miloš Melčák a Michal Pohanka umožnili vládě ODS, lidovců a zelených získat důvěru. Nejsilnější opoziční strana to označila za zradu. "Nevím, proč někoho takového hned nazývat zrádcem, odpadlíkem či přeběhlíkem," myslí si Havel, který nyní pobývá ve Washingtonu.

A co včil? No nic, pry počkaju na sjezd. Tam se sleze parta nasranych a cosyk se vymysli, bo toho boha nebude, aby JURA neprosadil SVOJE JA! A to aji kdyby mal nasadit svoje všecky konexe napřič politickym spektrem, jak sam rad nazyva svoje namluvy s KSČ
A bo bez Jury je strana tak jaksyk nerozhodna, ani už moc neřvu, že Čuněk dal mlži a kličkuje. Našel konečně parketu jak se dostat z šlamastyky a neskončit jak koloťuk Gross a tak už cely narod vi, že to je ten nejspořivješi chlap a politik v ČR a že na tym neni nic divneho. Jediny kery tak jaksyk moc nechape tyto vytačky je Macek, kery sam neni ani chudy, ani nymand a zcela jasně popisuje stav vjeci. Až zaraži, jak proste to muže byt z pohleda nezasvjeceneho komentatora kery enem sleduje a kruti hlavu.

To se mi ulevilo! Už jsem si myslel, že Čunek půjde od válu, ale kdepak! Konečně dohledal dokumenty, ve které bance přišel o půl milionu ( to by se přece klidně stalo i Vám, že byste si po pár letech nemohli vzpomenout), konečně vysvětlil, že druhou půli milionu, o kterou nepřišel, vyzvedl z nedůvěryhodné České spořitelny a léta sušil bezúročně doma ( to přece děláme všichni). Jen nevysvětlil, proč tvrdil, že jsou to celoživotní úspory, které žádnou banku v životě neviděly, případně vrácená půjčka a že peníze z bývalého zaměstnání dostával na dřevo, ačkoliv nedostával....a to se mu dozajista ještě berňák a policie podívá na daňová přiznání z let, kdy si početná rodina ušetřila ten milion....
A jeho jakysyk ctěny čtenař upozorňuje aji na to, co sem už aji ja tu pisal, dost dluho pře nim!

Poslední Čunkova vysvětlení je opravdu věrohodné (peníze jsou výplata pojištěného vkladu - Česká spořitelna to jen zprostředkovávala, Čunek ty peníze nevybíral z účtu ČS), nevěrohodné jsou Čunkovy předchozí výpovědi.
Ale mne zaujalo, že se okamžitě profláklo, že H&B Real vybrala peníze z účtu. Ale dále už ani slovo. Přece H&B Real musí mít účetnictví. Vybrala peníze v hotovosti - ve výpise z účtu to je, musí to být zaneseno do pokladny. A z té se to nemohlo ztratit - zase musí být podloženo účetnictvím, kdo ty peníze použil a na co. Proč se firma nařčená z
úplatkářství neozve a nenabídne novinářům nahlédnout do účetnictví?

Tož tak se vjeci maju. Žabomyši valky o ničem a karavana tahne dal

Pjekny den
Vaš Synek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama