Konec diktatora v čechach... Jura prohral

17. ledna 2007 v 9:15 | Synek z Ostravy
Prohlášení Miloše Melčáka a Michala Pohanky, že opustí před klíčovým hlasováním o důvěře sněmovnu, rozzuřilo šéfa sociální demokracie Jiřího Paroubka. Podle něj jde o ukázku politické korupce a nečestnosti.....

Jak sem včera pisal o tej bombě.... ja to vjeděl. enem sem to nemohl hned napisat ani v humornej formě, bo tu jeden nikdy nevi. Tulavych koček po večerach potkavam dost a dost. :-)
Koňec srandy, tady došlo k jakemusyk prulomu v jednanich a startuje tu druha era valky.
Jurovi zvoni umiraček, tuši to už jakusyk dobu a enem viťazne řešeni politickeho patu ho mohlo zachranit ne enem před voličama, ale aji ve vlastnej straně. Jeho hysterija včera vystupila na bod varu, teatralna tiskovka... to bylo lepši jak komedija roka. Nebo Roka? Připadal sem si zas jak v padesatych rokach, srceryvne vystupeni na obranu svojho mandata, ešče mi tam chybala v zaběru Zuzanka.
Paroubek oba své stranické kolegy označil za zrádce a řekl, že kabinet vzniká na základě vydírání, podvodu a zrady. Paroubek důkazy pro svá tvrzení neuvedl. "Proč najednou lidé, kteří ještě ve čtvrtek hovořili o tom, že takovou vládu nepodpoří, ... ji najednou podporovat chtějí?" dotázal se řečnicky. Doba na zveřejnění důkazů ale podle něj přijde. Řekl také, že ČSSD podá trestní oznámení pro podezření z úplatkářství.
Nechcu se tu dotykať Slavistu, ale bo im Jura fandi a veřejně se k temu hlasi, což řada sešivanych nelibě nese ( bo to je potupa vjetša jak Korbel, čemu nefandi rudym?) u něho se projavuje to hanebne vječně DRUHY!
Bude podavat trestne oznameni... proboha čemu? Zaměstnava policajty zbytečnym oznamenim, esli čaka že najdu kdesyk balik chcechtaku s Dalikovyma otiskama, Topolankovym DNA a dopisem Bema s děkovnym textom, tak je najivni pitomec a fakt nema cenu, aby ČSSD dal topil ve svym egojistickonarcistickym setrvani v čele kdysyk volitelne strany.
Sociální demokraté podle Paroubka o záměru Melčáka a Pohanky, kteří loni opustili klub ČSSD, věděli od pondělního večera, ale zdráhali se tomu uvěřit. Oba hráli pokryteckou hru a jejich rozhodnutí Topolánkův kabinet tolerovat je pro ČSSD obrovským zklamáním, řekl Paroubek. Připomněl slova prezidenta Václava Klause, který už dříve varoval před vládou závislou na "přeběhlících" včetně podezření z korupce.

Lídři ČSSD už dříve řekli, že pokud by někdo ze sociálních demokratů v rozporu s rozhodnutím strany umožnil Topolánkově vládě existenci, hrozí mu vyloučení z ČSSD. Dnes Paroubek uvedl, že o tom rozhodne členská základna.

Melčák na dotaz novinářů dodal, že i kdyby ho z ČSSD vyloučili, neopustí své sociálnědemokratické zásady. Do jiné sněmovní frakce vstupovat nehodlá
Z celeho teho zamotaneho klubka leze jak černa niť jeden fakt. Jura to posral jak se rozhadal se Zemanem
Rozhodující bod zlomu byl ten, že jsme zjistili, že veškeré požadavky, které byly ze strany oficiálních vyjednavačů týmu pana Paroubka, vlastně směřovaly k tomu, že se programové cíle soc. dem. vyměňovaly za posty. Jak říká Miloš Zeman za koryta. A to byl ten rozhodující okamžik, kdy jsme řekli, že je potřeba tuto nedůstojnou taškařici a nedůstojnou agónii ukončit.
Jura zapomina na jedno. To nesu přeběhlici, keři za cosyk zradi svoje straniky. Oba su v ČSSD dost dluho, to neni Kott ani iny kokot. Oni tež nebudu hlasovat pro programove prohlašeni vlady, ani ine reformy. Enem chcu aby tu byla funkčna vlada a toleruju taku vladu. Nic vjac. To same, akorat s lepšima podminkama pro ČSSD chcel už Topolanek po Jurovi v setkani u kamer Nabizel take vjeci, že by ČSSD mala velky vliv na chod celeho uřadu vlady, ale to tež znamenalo odchod do dustojnej opozicije a převzati jakesyk zodpovjednosti na svoje hřbety. A to Jura nechtěl.
V patek budeme mať asi zas funkčnu vladu s duvěru. Ani ten podivny slepenec nečaka nic jednoducheho a jedine co by mohli zrobit ku prospěchu republiky by bylo presadit předčasne volby. O každy prd sa budu hadať s ČSSD a možu spolehat enem na to, že na sjezdu UV KSČSSD bude Jura svrženy a do čela sa postavi kdosyk, kdo dokaže vytěžit aji z opozičnej role dustojny obraz pro voliče a doakže stranu dostat tam, kde ju kdysyk vytahnul Zeman.
Jura prehral dalše kolo, Jura vlastně prehral všecko, do čeho šel. snad to otevře očiska tym zaslepenym ve straně, přestanu sa bat ludoveho diktatora s Tvrdikem za hřbetem a daju šancu aby v čele byl kdosyk, kdo nebude obklopeny narcistickyma fugurkama a duševně nemocnyma SRathama, kdo nebude umjet řikat enem "JA" a kdo trocha začne posluchať tež hlas ludi, kerym jejich program mže byt aji sympaticky, ale nesnesu diktatorske manyry samozvaneho vudca strany.
Esli Jura svoj post obhaji, tak ta stranapostupně padne pod hranicu deseti procent a pravicove strany začnu valcovať tyto polokomunisty v každych volbach.
U nas bysa řeklo že jeho politika je na pi*u, socan by zvolil asi pro KOČKU


Děkujeme, odejděte, fakt už teho bylo dost!
Vaš Synek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 tarow tarow | 18. ledna 2007 v 13:54 | Reagovat

No aspoň se to někam hnulo. Je celkem zajímavé sledovat jak Jura funguje podle toho kam fučí. Hned po volbách sám rozhlašoval, že má přeběhlíka od Zelených a s tím, že sestaví vládu. Hm, zatím sestavil prd. Naráz je Topolánek ten špatný, že postavil vládu na tom co on chtěl už dávno - přeběhlících. Ten člověk si opravdu nevidí do úst (rozuměno tlamy). Každopádně jak si psal synku, vláda to bude o ničem a měla by se pokusit prokusat k těm předčasným volbám, tím že blokne sněmovnu. Se stovkou totiž fakt nic neprosadí a spoléhat sa na to kdy některý z růžovo rudých bratrů bude mít řidký případ s hustým běháním a nebude sedět v ve své lavici ale na hajzlíku je dost o ničem.

2 tarnow tarnow | 18. ledna 2007 v 13:54 | Reagovat

No aspoň se to někam hnulo. Je celkem zajímavé sledovat jak Jura funguje podle toho kam fučí. Hned po volbách sám rozhlašoval, že má přeběhlíka od Zelených a s tím, že sestaví vládu. Hm, zatím sestavil prd. Naráz je Topolánek ten špatný, že postavil vládu na tom co on chtěl už dávno - přeběhlících. Ten člověk si opravdu nevidí do úst (rozuměno tlamy). Každopádně jak si psal synku, vláda to bude o ničem a měla by se pokusit prokusat k těm předčasným volbám, tím že blokne sněmovnu. Se stovkou totiž fakt nic neprosadí a spoléhat sa na to kdy některý z růžovo rudých bratrů bude mít řidký případ s hustým běháním a nebude sedět v ve své lavici ale na hajzlíku je dost o ničem.

3 halali. halali. | E-mail | 19. ledna 2007 v 20:08 | Reagovat

To sme se načekali.(i když jde s toho strach.)

4 Fany Fany | 19. ledna 2007 v 23:02 | Reagovat

Hezky to Rokovi řekl Melčák. Je dobře, že to byl jeho vlastní soukmenovec co řekl pravdu všem a hlavně Rokovi přímo do ksichtu.

5 SKEPTYK SKEPTYK | E-mail | 20. ledna 2007 v 18:28 | Reagovat

S programem nové vlády to nemusí být zase tak špatné: podle vyjádření předsedy KSČM Filipa se její program na 90 % rozchází s programem KSČM. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama