Mame vladu.. konec srandy?

22. ledna 2007 v 9:53 | Synek z Ostravy
Čeká nás spousta práce a teprve příští měsíce ukážou, zda jsme schopni prosadit naše zákony ve sněmovně, nebo jestli se budeme pokoušet o předčasné volby, říká premiér Mirek Topolánek.....

Tak, a mame dobojovane. Po trapnem maratonu kreatur z řad ČSSD, kerym přitomnost televizniho přenosa zatemnila zbytky mozkovych buněk a oblažovali cely narod svojima vyblitkama, kdy takove narcisticke figurky typu SRatha, či Jandaka nas poučovali o jakymsyk komplotu zradcu a diverzantu, posluhovaču zapadu a ztroskotancu, došlo aji na osobnu volbu esli jo, či ne. Vysledek, aji po neobvyklem prvym sčotu, nakonec překvapil všeckych 100 : 97
Kdyby tak panove Melčak s Pohanku tušili, že jejich kolega neni schopny vyslovit souvisle PRO či PROTI tak možnaani nemuseli byt za zradce socanu a všeckych levicovych nemakčenku.
Hystericke reakce Jury Roka Parubka, kery brunatněl už při prvych zaběrach do sněmovny a jeho levicově zrudnemu pohladu na volbu, kdy teorija že podpora jeho vlady kymkoliv z řad ODS by byla konstruktivna vlada napřič politickym spektrem a naopak je to nelegitimna vlada zradcu a přeběhliku, vyvolavala pochybnsti o jeho duševnim zdravi.
Předseda ČSSD Jiří Paroubek o Topolánkově vládě prohlásil, že nemá šťastný start, protože je postavena na zradě, korupci a politickém vydírání. "Je to vláda, ve které je zabudováno mnoho nesourodých prvků," uvedl Paroubek na tiskové konferenci po hlasování. Kritizoval i složení kabinetu, ve kterém podle něj nemá téměř nikdo manažerské zkušenosti. ČSSD prý nebude za každou cenu iniciovat hlasování o vyslovení nedůvěry vládě. Pro levicovou opozici už bude případné vyslovení nedůvěry obtížné. Platí totiž, že zatímco pro získání důvěry stačí nadpoloviční většina přítomných, pro vyslovení nedůvěry je vždy potřeba nejméně 101 hlasů.
Tak včil mame vladu, kera ma sice podivne složeni, ma vachrlatu podporu a duvěru, ale je tu a je legitimni! Topolanka nečeka nic pekneho, vidim to na tuhe boje, rozkoly a nakonec asi předčasne volby. Furt lepši, jak nekonečne dohady s Parubkovu kliku.
LN Myslíte, že tato vláda má sílu vydržet do konce volebního období?
To se mě ptáte na něco, co se já neodvažuji předjímat. Ale programové prohlášení je tvořeno do konce funkčního období a reformní kroky jsou nastaveny tak, abychom je dokončili. To, jestli je budeme schopni realizovat, a nebo se budeme pokoušet o předčasné volby, vyplyne ze situace ve sněmovně a z úspěšnosti, co se nám podaří prosadit.
A tak Topolanek ma nad čim přemyšlat a nečaka ho nic lahkeho. To Jura, temu začinaju krušne chvile! Dalša prohra, zbytečna a předvidatelna, trapne medialne vystupy, teatralne gesta, narcisticke a diktatorske manyry, to všecko nasralo jak voliče a spolustraniky, tak hlavně Miloša. A za chvilu tu mame co?.... Sjazd UV ČSSD!
Volba předsedy strany, hlavny bod celeho teho kašparkovskeho divadla. A Jura se začina bat! Včil ustupil z boja o vladu a vrha sa do boja o křeslo šefa strany, kera střida předsedy jak bezdomovec rajony. jura to chce ešče potuplovat křeslem misto Vlčka, bo hypoteka beži a z poslaneckeho platu to všecko tahnut je zufale. Zuzanka robit nepude a Jura je chlap, kery to jaksyk zvladne.
"Pokud budou ctít nějakou politickou kulturu, o které hovořili v polovině srpna, tak bych o tuto funkci usiloval, ale svět se nezboří, pokud přijdou na to, že se nemusí dodržovat žádné sliby," řekl v neděli Paroubek.
Není to poprvé, kdy Paroubek hovoří o tom, že bude usilovat o post šéfa Sněmovny. Naposledy na začátku loňského listopadu ale svou kandidaturu podmínil nutností zahájit seriózní debatu s ODS o nové vládě.
A k temu všemu musi uchlacholit svoje kolegy v partaji. Tak ma včilek nabity program.
Jiří Paroubek získal o víkendu další čtyři nominace na post předsedy ČSSD. Celkem ho už před sjezdem strany podpořilo sedm krajských organizací
Liberecká, královéhradecká, jihomoravská a pražská ČSSD nominovali během víkendu na předsednický post sociální demokracie dosavadního předsedu strany Jiřího Paroubka. Očekává se, že Paroubek bude znovu zvolen. Paroubek vystoupil na všech čtyřech krajských konferencích, a pro přesun do Prahy použil letadlo.
Strana, kera ma astronomicke dluhy a hrozi ji konkurs a zanik, pronajima pre sveho předsedu letadlo!
A Jura idě ešče dalej! Zakon proti přeběhlikum!
Zákon proti přeběhlictví, který by umožnil přezkoumat pohnutky politika přestoupivšího ze strany, za niž získal mandát, do jiné strany, by chtěl v budoucnu iniciovat předseda ČSSD Jiří Paroubek. Novinářům to řekl na tiskové konferenci v Liberci.
Reagoval tak na dva poslance zvolené za ČSSD, Miloše Melčáka a Michala Pohanku, kteří umožnili vznik koaliční vlády ODS, KDU-ČSL a Strany zelených. "Pokud by těmto pánům šlo o čistou myšlenku, pak by odešli a neseděli by v parlamentu za asi šedesát tisíc korun měsíčně," doplnil Paroubek.
V projevu na dnešní krajské konferenci ČSSD v Liberci Paroubek prohlásil, že sociální demokracii poškozují v současné době vyjádření Miloše Zemana k případu Melčáka a Pohanky.


Delegátům řekl, že by měli vybírat za kandidáty do voleb pouze ty lidi, kteří jsou schopni vyhrát. "Je potřeba vybírat lidi nesentimentálně. Postavili jsme mnohde lidi, kteří pak byli překroužkováni. Uplatňovat olympijskou myšlenku není dobré, musíme vybírat lidi, kteří jsou schopni vyhrát," uvedl Paroubek.
Zmínil se také o Miloši Zemanovi, který podle jeho slov stranu poškodil stejně jako Melčák a Pohanka. "Poškozují nás dva přeběhlíci, kteří mají ideovou podporu Miloše Zemana, který nereflektuje politiku ČSSD. Pozvali jsme ho, aby s námi o tom hovořil, ale nepřijel a komunikuje s námi prostřednictvím médií. To my ale dělat nebudeme, je to cesta do pekel," shrnul Paroubek
Tak včil enem dufam, že se Jura zaměři na svoju politicku karijeru, že se bude zajimat o svoje koryto a přestane oblažovat narod svojima dřystama vječně druheho politika.
Počkame si kaj dojde valka Parubek - Zeman a držme palce novej vladě.
Vaš Synek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 lomihnát lomihnát | 22. ledna 2007 v 10:42 | Reagovat

orkán poslala Zuzana, přecpala se hrachu.

2 HZK HZK | 22. ledna 2007 v 12:06 | Reagovat

..někdo lítá letadlem druhý  , zas tančí čardáš na hrobech padlých vojáků, každý má svého koníčka..

3 Synek Synek | 22. ledna 2007 v 12:37 | Reagovat

On kdosyk tanči čardaš? Kde?

4 HZK HZK | 22. ledna 2007 v 13:11 | Reagovat

Na Vítkově, přece." Tanec mezi hroby" je lepší biják než " Přelet zadlužené strany".

5 Synek Synek | 22. ledna 2007 v 13:30 | Reagovat

To neni lepši, to byla nuda, zešlo se par bohatšich a trocha se pobavili, cosyk dobreho popili, zatrsali a šli domu Co je na tym špatneho?

6 "Hrdinové Zed ká " "Hrdinové Zed ká " | 22. ledna 2007 v 14:23 | Reagovat

pro vas modre neni svate nic. Za chvilu tady budete střilet raketama s parkanovou a schovavať se u toho pod deštník. To my" Hrdinové Zed ká " / trochu jsme zmodernizovali název strany na posledním sedění / jsme jiní. Lepší. Máme kvalitní program,hezké těla a neskačeme nikde po kostrách.

7 Synek Synek | 22. ledna 2007 v 14:45 | Reagovat

ale di ty brepto, dyk ste nam 40 roku lhali jak nas osvobodili rusaci aji když čtvrt republiky američani, na prajzke ste potlačili německe hrdiny a podobně. A co že to je ten novy nazev? U vas už nic noveho nečakame a jak se raz trocha orazime v mauzoleu, tak hned tolik vzruchu. Ten vaš syfilityk už tam stejně neleži tak čemu tolik vzruchu?

8 Já | 22. ledna 2007 v 14:53 | Reagovat

Přestaňte plácat o osvobození, oni nás jen dobyli a pak si rusko s amerikou rozdělili jako vítězové evropu, jen amerika jí vládla líp.

9 Synek Synek | 22. ledna 2007 v 14:56 | Reagovat

"JA" = souhlas. k temu neni co dodat :-)

10 Honza Honza | E-mail | 22. ledna 2007 v 16:34 | Reagovat

Jak je možné že Jirka dostává na prdel kam se podívá a on je zase jediným  kandidátem na předsedu ČSD.

11 Synek Synek | 22. ledna 2007 v 16:42 | Reagovat

To Jirka: to je enem zdani, srabi v jeho straně ho sestřeli na sjezdu stejnak jak Zemana při volbě prezidenta Klasicka socanska fligna! všeci su kamoši a jak dojde na lamani chleba, hned kudla do hřbeta

12 "Hrdinové Zed ká " "Hrdinové Zed ká " | 23. ledna 2007 v 8:57 | Reagovat

synku  ty si demagog... běž radši robit hada na Masarykáč.

13 Synek Synek | 23. ledna 2007 v 9:10 | Reagovat

Demagog? Hrdino nemaš to jaksyk pomylene? Jakpak robi kozička? Haf haf? Jak se robi had na Masarykači? To tam maš jakusyk brigadu?

14 "Hrdinové Zed ká " "Hrdinové Zed ká " | 23. ledna 2007 v 9:25 | Reagovat

"odpověď HZK pěti otázkám "

Demagog ?- ano jsi

Nemaš to jaksyk pomylene ? Míval  sem , už mam jasno

Jakpak robi kozička ?-  mé,mé, mečí

Jak se robi had na Masarykači ? Uchop svého modrého druha lehce v předklonu za prdel  a za veseleho zpěvu a tance křepčete do naprosteho vyčerpani

To máš jakusy brygadu? Brigadu rychleho nasazení proti ptakům./BRNPP/

15 Synek Synek | 23. ledna 2007 v 9:41 | Reagovat

Hrdino! dikas za odpovedi, soudim že to maš v pale fakt srovnane, enem teho hada včil mužeš robit aji se svoju brigadu pomaleho umirani okolo lidoveho doma, bo vam ho za chvilu zabavi a budete schuzovat kajsyk v kanalu. Nebo možna zvolite znova do čela Grossa a mužete se čachtat v jeho bazenku. A včil by to chtělo aby vaš partajnik SRath vylezl s jakymsyk prohlašenim o Čunkovi, no ni? Mračna se mu hoňa nad palu to bude prdel až se ukaže, že to je zas všecko inač! copak tvoja brigada, nema k temu jakysyk komentař?

16 "Hrdinové Zed ká " "Hrdinové Zed ká " | 23. ledna 2007 v 10:15 | Reagovat

čunek nás nasral tím že povyházel cigány a romy a koupil jim domy. tím pádem vsetín už není co býval ty baráky včil spraví kapitalisté a budou v nich prodávat předražené auťáky. my z HZK podporujeme všemožný rozkoly ve vládě my čekáme na svoju šanci. béééééééééé my chčem třetí pokuš!

17 Synek Synek | 23. ledna 2007 v 10:33 | Reagovat

Tak ten až tak za 10 let

18 "Hrdinové Zed ká " "Hrdinové Zed ká " | 23. ledna 2007 v 10:45 | Reagovat

to těm svojim zas moc nevěřiš co pak převlečeš košulu?

19 Synek Synek | 23. ledna 2007 v 11:44 | Reagovat

Kdepak hrdino, jasem pravičak už od školky, ani jiskry s pijonyrem sem nenavštivil a svaz mladeže mě nechtěl ani kdybych ja chtěl..... ale za 10 roku se zas najde par pitomcu, keři daju ve volbach zas šancu socanum, tož tak už to chodi, kdybys měl za sebu par semestru politologije, tož bys to pochopil hned a nemusel sem to tak psat jak pro lopatu

20 "Hrdinové Zed ká " "Hrdinové Zed ká " | 23. ledna 2007 v 11:57 | Reagovat

ty synku vidím že jsi ještě nikoho v robotě nezdupal po nikom ses neprošel ale na nas to nezkoušej. BRNPP má stav nejvyší pohotovosti,

a ja nechci jako předseda HZK před obědem řešit ňákou rychlou akci zvlašť kvůli někomu kdo nebyl ani v pjonýru.

21 Synek Synek | 23. ledna 2007 v 12:12 | Reagovat

Tož bojim bojim, ale aby se tvoje komando nespletlo, bo znaš to.... tych přehmatu v hospodě u Holubu bylo dost a dost! ale maš pravdu, dneska sem zavedl den bez řevu a ponižovani vykořisťovanych, dneska može luza přijit aji s jakusyk žadosťu a jemu mu vyhovjeno, škoda že neotročiš pro mě, dneska si mohl mať pekny den, splnil bych ti přani

22 "Hrdinové Zed ká " "Hrdinové Zed ká " | 23. ledna 2007 v 12:21 | Reagovat

ja bych chtěl dneska na noc Ládovou , celou zimu sem šetřil tak jestli bys v tom cosyk pomohl  ,řeknu brigádě ať míjí tvoje futra obloukem. a s tym otročením já jsem podřízený pouze předsedovi HZK takže synku moje schopnosti budou pro vas novodobé kapitalisticko feudální posluhovače UTAJENY.

23 Synek Synek | 23. ledna 2007 v 12:27 | Reagovat

Tak včil sem volal Ester esli by do teho nešla. Pry ja, ale včil ju ma v robotě Rosenberg a pokud nemaš vjac jak on v rozkroku, tak do teho nejde, bo bys byl jak nudla v bandasce, tak nevim esli bys zabodoval. Nechceš radši Kobzanovu? ta ju ma menši. a kdo temu vašemu ansablu šefuje? Grebeniček? Filip? Štěpan? Jakeš, Či kdosyk iny?

24 "Hrdinové Zed ká " "Hrdinové Zed ká " | 23. ledna 2007 v 12:39 | Reagovat

jak nudla v bandasce ? no snad maš i pravdu .. Kobzanovou neznam někdo od vas ze sekretaryjatu? tak aspoň aťku janouškovou  my se nebranime experimentum ale ona je už asi za zenitem ,ne? furt mi nejlip ale vychazi ta ladova. řekni ji , že nemusíme dělat hambaté věci že si budem jen povídat, mám doma sbírku nášlapných min i s kousky obuvi to by mohlo zabrat?

25 Synek Synek | 23. ledna 2007 v 13:08 | Reagovat

Aťka... to je pase, tam už řadil doktor Kentucky a Ester vzkazuje že jak nemaš sbirku motylu na stropě a sedačku do praku, tak ju to nebere aji když ta sbirka može byt tež zajimava. My mame enem zbytky kamošu z Orlika a par volnych sudu

26 "Hrdinové Zed ká " "Hrdinové Zed ká " | 24. ledna 2007 v 7:36 | Reagovat

tak Synku ten snih me zaskočil, kdo kdy viděl aby v lednu sněžilo? Já sem robil včera dřevo, bo nemam už čím topiť a jako předseda HZK mam na vše dost času , tož ale včera byl už nejvyšší čas, znáš to jak se tě zima zepta cos robil v létě...a jak ty už si připravuješ řečnická cvičení pro svoje podřízené ? A to nacvičuješ před robotou v zrcadle? No jak jsem četl po ránu zprávy dostal jsem vnuknutí od nejvyššího, že se ta vaše trojkolka brzy asi rozsype..

27 Synek Synek | 24. ledna 2007 v 9:45 | Reagovat

Tož hrdino zklamal si mě, bo ja mal pocit, že se řidiš heslem KDO JE PŘIPRAVEN, NENI PŘEKVAPEN!

a tebe zaskoči trocha sněha. ale aji jasem byl rano vykuleny jak štajgr před zavalem, bo snih v Praze je horši jak povodně. 80% ma letni gumy a 19,85% nikdy na sněhu nejezdilo, tak je doprava jak po štyrycatym patym a dorvat se autem do roboty je nadlidsky vykon. To pak přijedu nasraty a už ich všecky zjebu od recepcije až po manažery. Před zrcadlem necivičim, bo sem herecky talent a mam schopnost improvizovat kdykolvek. No trojkolka je trocha pod palbu, ale neboj, my to ustojime, bo my nekrademy a na Čuňka to enem zkušaju socani. A on je čestny ludovec jak Benedikt. a co ty? Co robi svobodny umělec v zimě?

28 "Hrdinové Zed ká " "Hrdinové Zed ká " | 24. ledna 2007 v 10:18 | Reagovat

svobodný umělec levicového zaměření sedí doma u kamen a topí si. přemyšlí o světovém míru a sociálních dávkách. bývá občas rozrušen špatnými zprávy ale to umělci bývají , jsou to citliví jedinci. Za chvíli budu psát programové prohlášení HZK máme v nedělu kongres jediný kandidátem na předsedu jsem opět já, zdá se že funkci obhájím. Hlavně ať přijdou nějací členové ale když ne nevadí potvrdím se do funkce sám, mám velký vzor v samozvané vládě modrobolševickofeudální frakce.

29 Synek Synek | 24. ledna 2007 v 10:29 | Reagovat

No hlavně jak je teplo, no ni? sam se zvoliš? Tak aji tak to ma iste prvky demogracije, to zas jo. O kerej vladě to mluviš? Ta samozvana, rudooranžovozlodějska dodychala poslednyma volbama a včil už zas mame demokraticku vladu, zvolenu parlamentem. Tež sem citlivy jedinec a dycky jak musim zrobit cosyk proti komusyk, dost mě to žere, ale to asi znaš... esli ne tak si cosyk přečti. zkus navrhnut trest smrti a v dalšich volbachsediš v parlamentu taky - členove se enem pohrnu

30 "Hrdinové Zed ká " "Hrdinové Zed ká " | 24. ledna 2007 v 10:57 | Reagovat

no zkusim spiš vyhodit taku romskocigánskou rodinu z naši vesnice tim padem ziskam preference a vydlaždím si cestu na hrad. Ještě nevim jak to zrobim no poradiš mi ? Trest smrti? hmm pěkně mi tu našeptavaš satánku , ale ten sme už zřidili aj vykonavatelna  na půdě už zažila paru poprav naším "mydlářem". Jestli ti chybí nějací modří kolegové se Šilheřovic, Ludgeřovic či Hatě přiď se podivat jestli poznáš kerehosi po jeho věcách, na ty nešaháme ty jsou pro nás tabu.

Teď jsem dočetl taky článek v dnesu o restauraci na Společenstvu slzu jsem zamáčkl ........

31 Synek Synek | 24. ledna 2007 v 11:14 | Reagovat

no s tymaciganama opatrně, bo tamobčas funguje jejich kral a ten si umi došlapnut aji na take esa, jako sy ty. Na ty pozustatky někdy mrknu, bo co jak tam je cosyk po znamych? Skoda že ten članek neni kdesyk na internetu, bo ja tu moravsku přilohu nemam, ale to byla dost dobra knajpa. aji sklipek v Hlučině pamatuju jako dost dobru knajpu s užasnym smažakem a dobrym pivem.

32 "Hrdinové Zed ká " "Hrdinové Zed ká " | 24. ledna 2007 v 11:24 | Reagovat

no jasně pražáčku, synku ty si mužeš přečíst jen o pepíkách jak sou na tym dobře. V tom članku píšou že se na Spolku všelijaká sešlost scházela od dělníku a havířu po umělce , vlasáče a udavače. Tož nikoho nevynechali a všichni si dohromady rozuměli no ni? My z HZK do prahy už nejezdíme. Znám tam akorát restauraci Na Klamovce tam sem jezdil dost často nevim jestli to tady mužu napsat ale muj kamarad  mejla hlavsa mě tam vždycky rad viděl , teraz už není ani za kym dojet.

33 Synek Synek | 24. ledna 2007 v 11:35 | Reagovat

Ale kdeže pražaček, to enem zavistivcu jak sy ty to može iritovat. Tys znal Hlavsu???? To by na tebe muselo mit uplně iny dopad, soudruhu, esli tys ho neudaval? Dneska bys tu zabludil, bo Praha už neni to co byla a kdyby sme všeci makači z moravy vzali drahu domu, tak to tu padne na držku.

34 "Hrdinové Zed ká " "Hrdinové Zed ká " | 24. ledna 2007 v 11:44 | Reagovat

hihi iritovat? to ne, mi je dobře v mojim domku. Makači z moravy? tak tak se vidíte? Vy modří pod pláštíkem kapitalismu a peněz byste brousili i čertům rohy kdyby z toho byl zisk...no hlavsu jsem znal moc dobře a divej jaky to ma dopad, zpívám si jeho "když je dnes člověku čtyřicet , je toho v biblích ještě více"  střídam dvě sousedky co tu za mnou chodí, občas zapracuju ať mi střecha nespadne prostě underground v podáníHZK.

35 Synek Synek | 24. ledna 2007 v 11:51 | Reagovat

Kurec to je fajn život, hoď mi lano idu do teho s tebu!

36 "Hrdinové Zed ká " "Hrdinové Zed ká " | 24. ledna 2007 v 12:02 | Reagovat

sorry, my tu nesneseme žádné řvaní , žádnou modrou tyranii. Ty dál makej do roztrhání těla , až tě potká infarkt pisnu ňákou kondolenci o tym žes fakt chtěl ať republika kvete  a žes  přes přemíru snahy ses ani po osmileté známosti nestačil přes samou praci oženit.

37 Synek Synek | 24. ledna 2007 v 12:13 | Reagovat

Sem rad, že aspoň kdosyk si vzpomene, to viš u nas to je nastolene tak, že jak zmizneš.... tak život idě dalej! A republika kvete aji diky moji zasluhy, bo z tych dani žije pulka cikanu v OV. A to neni robotu že se neženim, to je enem moderni pojeti života bo jak cosyk vyzkušaš, tož enem blbec se spali dvakrat o jeden pecek.

38 "Hrdinové Zed ká " "Hrdinové Zed ká " | 24. ledna 2007 v 13:00 | Reagovat

jo ja sem tez cely popaleny ne vždycky sem robil předsedu HZK. To máte blbé s tou vaší instantní filosofii, to když u nás kdosi skape tak ho ještě dlouho připomíname , vystavujeme, a v neposlední řadě robíme i spiritistické seance a evokujeme naše zesnulé  duchovní. Proto se nám daří, proto sme tak pokrokoví a uspěšní. Dneska si nevařím vyjdu si jak "elvis hogofogo" kajsyk na oběd. Přemyšlím o tym Spolku uplně mě dostali tím  člankem, škoda že už nefunguje Úsvit ve vítkovicách, tam býval nejlepší vlašák než jste tam vy  kapitalisti nacpali automaty!

39 Synek Synek | 24. ledna 2007 v 13:11 | Reagovat

Joj Usvit! nebo Žalak v Maryjankach, Labužnik v Porubě, U Bulhara na enhačku, Jižanka ve Vyškovicach, Petrolejka v Přivozu či u Hitlera.... takych hospod se našlo! Tež se musim kajsyk nažrat, ale tu v Praglu je to take divoke, sama cuzina a už mi ty lanyže a ustřice nechutnaju, tež raz za čas chcu posedět se spodinu, naštesti tu par klasickych knajp znam, kde ešče furt duch pohody a Švejka funguje. Kdybys tu dorazil, neuvěřiš co se tu da naleznut za klasiku. A mohl bys tam aji s davkama,bo ludove ceny su aji tu, enem musiš vjedět kaj ich hledat.

40 "Hrdinové Zed ká " "Hrdinové Zed ká " | 24. ledna 2007 v 13:29 | Reagovat

Tož synku dobrou chuť. Myslel sem že naastartnu  "žabu" tak se jmenuje moje staré Polo ale přece jenom sem ho nechal na dvorku. Poslední dobou slouží jen pro ranní rozvoz sousedek a jako objekt obdivu pro kolemjdoucí. Představ si že mě má pán Bůh rád, zdědil jsem nějaký starý barák po babi kterou jsem neznal, v sobotu se jedu na něho podívat, je v Osoblaze ve vesnici Horní Povelice už to zní samo o sobě dost dobře. Měj se

41 Synek Synek | 24. ledna 2007 v 13:42 | Reagovat

Tož gratuluju k osobnimu štěsti, auto je lepši dneska nechat tam kaj je, bo venku je šileně. Ten barak ti zavidim§ už taku dobu přemyšlam že bych se kajsyk odsunul a žil jak kdysyk, ale nemam taku babi v rodině tak kdybys nevjeděl co s tym, klidně bych se posunul aji na Bruntalsko aji když to tam už je skoro v Polske tak nahoď stav a cenu kdybys to nechtěl na letni sidlo

42 "Hrdinové Zed ká " "Hrdinové Zed ká " | E-mail | 24. ledna 2007 v 13:56 | Reagovat

okej, nevim ale co to bude ,  podle mapy je to snad ta největší prdel v republice. Pokud vím ty usedlosti v tym, kraju jsou tak pětkrát levnější než normálně kdekoliv jinde. No a pro take kapitalisty to musi byt brnkačka schrastit par kaček na taky barak. Dostal sem i paru fotek toho baraku mužu poslat ať můžeš zavidět. Proto ten email.

43 Synek Synek | E-mail | 24. ledna 2007 v 14:02 | Reagovat

tož pošli na mojeho mejla, rad se mrknu, třebas to nebudeš fakt chtit a ešče zrobime obchod

44 Fany Fany | 24. ledna 2007 v 18:18 | Reagovat

No synku, vy tu klábosíte s tím sockomoušem a článek nikde žádný. Ještě chytnete od socanů lenoru a kdo nás bude bavit. Tak šup, šup do práce. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama