Potižiste ve vladě...... lidovci jako dycky

25. ledna 2007 v 10:32 | Synek z Ostravy
Pokud by se k tomu nynější vládě podařilo přispět třeba jenom tím, že prokáže v mimořádně obtížné situaci větší akceschopnost a větší politickou výdrž, než jakou od ní teď všichni čekají, zaslouží si uznání. Už proto je třeba dát jí teď jakousi podmíněnou podporu. Dostali ji u nás ostatně v posledních patnácti letech už i daleko horší.

Tak ešče neni ani tyden od komickeho vysloveni duvěry vladě opozični sebrankou a už mame v soukoli nesourodych subjektu, kere spojila enem snaha zabranit vladnuti socialistickokomunisticke kliky, prve problemy.
Odstartoval to pokus dostat z kola ven kohosyk z novej vlady. kubice, nekubice, take snahy tu byly od začatku. Když to nevyšlo s Topolankem, dalši snahy taky šly do pekel a nakonec se do hledačku sockomunistu dostal rychlokvašeny řešitel cikanskej otazky na Vsetinsku, do tej doby neznamy starosta Čuněk.
Pravda, lidovci byly dycky svině a pokus Kalouska o politicku otočku v naruči Jury je všeckym znamy, taky mu zlomil na chvilu vaz a katapultoval sverazneho politika Čuňka do vrcholnej politiky.
Ani si nezvyknul na trasu Vsetin - Praha a už byl problem na svjetě. Z šestnacti trestnich oznameni si kdosyk v žoldu ČSSD vybral jeden, kery hrozil promlčenim a diky podobnym pruserum už paru politiku dochrochtalo u korytka. Naposledy koloťuk a ultrazmrd Gross. A tak, navzodry tvrzeni Jury a jeho soldatesky že policiju ovlada ODS, uniky a korupce u policajtu funguje aji proti tym, co su u kormidla. Prachy prostě hybu svjetem a nesmrdi. A jak se k temu přida ešče uražena ješitnost v ženskem kabatě...... to dycky smrdi o to vjac.
Už je venku fakt, že si Čuněk uložil na konto pul mega a těsně předtym stejnu sumu vybral kdosyk z učta stavebni firmy kera spolupracovala s vsetinsku radnicu.
Policie senátora Čunka podezřívá, že v roce 2002 vzal půlmilionový úplatek od vsetínské realitní kanceláře H&B Real. Tehdy byl starostou Vsetína. Státní zástupce i policie odmítají případ komentovat. "Nebudeme se vyjadřovat, aby nedošlo k ovlivňování v té kauze," řekla žalobkyně Jana Staňková.
Čunek se v roce 2002 rozhodl, že si postaví ve Vsetíně dům za 3,5 milionu korun. Tehdy také podle svých slov šel do banky a vložil na účet zmíněný půlmilion korun. Nedokáže přitom vysvětlit, proč neměl tak vysokou částku v bance už dříve. "To je právě to privátní rozhodnutí každého člověka," řekl Čunek.
Jako jeden z důvodů, proč někde ukrýval pět set tisíc korun, Čunek uvedl, že nevěří českým bankám. Jenže i tento argument má trhlinu. Aby si mohl dovolit postavit dům za tři a půl milionu korun, musel si vzít hypotéku 1,7 milionu. K tomu pak podle svých slov připočítal půl milionu. Kde ale vzal zbytek, tedy 1,3 milionu? Čunek tvrdí, že na účtu v bance.
Dost kostrbate vyjadřeni, podivne načasovani a taky dost dluha doba. ale furt byse dalo jasně zustat stat na svojim tvrzeni. Co k temu stači? Vypisy z učta a pohyby na nim. Čuněk tvrdi, že to byly jeho uspory, což by se dalo uvěřit, bo to zas neni tolik peněz a jak sam přiznava on mal dobry plat a manželka robi jako sukroma zubařka. Asi taky nema zrovna male přijmy a pul mega nesu tak nedostižne penize. Znam dost ludi, keři nesu zubaři a maju v usporach daleko vjac z normalneho platu a rozumneho zpusobu života a samozřejmě im je okolo štyryceti, padesati roku.
Takže Čuněk mal kdesyk pul mega a schodu okolnosti je dal na učet zrovna v době, kdy jemu přatelsky nakloněna stavebna firma vybrala ze sveho učta tež pul mega. Ta zas tvrdi, že je vybrala pre pokladňu, bo čakala vjetši vydaje v hotovosti. Jak přistupime na tuto teoriju a nemusime byt ani pravně vzdělani, tak nas napadne jednoducha formulka k rozpeteni celej zaležitosti.
Čuněk prokaže policajtum pohybama na učtu že tak jaksyk ukladal prachy aji v minulosti, mal by tam mať aji přes jedo a čtvrt mega kere doložil k hypotece aby doložil celu sumu na barak, navic mluvil cosyk o utopenych usporach v krachnutej inej bance, což taky doloži a bude. firma prokaže že take vyběry robi, bo čas od času potřebuje keš pro platby a zaroveň vykaže jak teho pul mega zaučtovala v učetnictvu a kde odešly z pokladni a je to. Toto by asi zrobili už v roce 2002 či 2003 jak se to začlo vyšetřovat.
Čuněk ale začal kličkovat.
V aféře vicepremiéra Jiřího Čunka (KDU-ČSL) se objevila překvapivá verze, jak to bylo s půl milionem korun, který považuje policie za úplatek. Podle těchto dokumentů nedokázal Čunek policii odpovědět na klíčovou otázku. Kde se na jeho účtu najednou vzala částka 497 tisíc korun? Čunek měl odpovědět, že si nevzpomíná. Nakonec ale překvapivě dodal, že snad šlo o vrácenou pujčku!!!!!!
To by znamenalo úplný zlom v tom, co Čunek doposud říkal. Ještě v úterý tvrdil, že půl milionu korun byly jeho celoživotní úspory, ve středu připustil, že měl i další úspory, které použil na stavbu svého vsetínského domu. Čunek také tvrdil, že částku měl ukrytou. Nechce ale říct kde a tvrdí, že to bylo kvůli tomu, že nevěřil českým bankám. Teď se ale ukazuje, že důvod mohl být jiný - a sice, že Čunkovi někdo před pěti lety vrátil půl milionu korun!!!!
A aby teho nebylo malo, vzpoměla si aji sexualně harašena sekretařka jak to vlastně bylo
Bývalý starosta Vsetína je podezřelý, že před pěti lety převzal půlmilionový úplatek od společnosti H&B Real. Hlavním důkazem, který policie má, je výpověď Čunkovy bývalé sekretářky Marcely Urbanové. Ta podle výpovědi uveřejněné v MF Dnes uvedla, že byla svědkem toho, jak Čunek úplatek převzal. "Po předání částky Čunek řekl: Viděla jste, jak vypadá půl mega, takhle se vydělávají peníze. Proběhl komentář, že to má být osobní odměna za obchodní styk s Hurtou (majitel H&B Real)..." Přepis výpovědi Urbanové už dostali senátoři před týdnem. Včera k tomu přibyla také výpověď Čunka. Na klíčové otázky včera neodpověděl Čunek ale ani senátorům, kteří nakonec doporučili zbavit Čunka imunity!
A je vymalovane! Čuněk začal klučkovat jak zajic na honu myslivcu ze spolku Parkinsonovych učedniku a začina se chovat jak duchodca po vijagře. Včil už čakam ešče jakehosyk stryka Vika, či dar Vatikanu a bude tu dalši afera a odchod do zapomněni.
Komicke bylo na celej vjeci aji to, jak Jura hned po odhaleni vyzyval Čuňka k odstupeni, bo pry jak je politik raz čehosyk podezřely, mal by odstupit do vyřešeni! Kdyby to tak fakt bylo, tak Jura už v letě stepoval před Pankracku vjeznicu v teplakach a s buchtama od Zuzanky pod pažu, bo Kubiceho zprava tež hovořila jasně a hlavně daleko zavažněji.
Tak počkame, co se z teho vyvrbi. Aby teho v řadach ludovcu nebylo malo, našla se najivka v novej vladě. Kulturni Třeštikova.
Ministryně kultury Helena Třeštíková (KDU-ČSL) rezignovala na svou funkci. Vadí jí politické tlaky na obsazení míst náměstků. Svou rezignaci již odeslala premiérovi. "Nechci nikoho poškodit, ale hodlám dostát svým slovům. Poté, co jsem pana premiéra ústně informovala o důvodech, které mne vedou k tomuto řešení, jsem mu také dnes poslala svou reziganci na funkci ministryně kultury," napsala Třeštíková ve svém oficiálním vyjádření
"Za daného stavu věcí považuji za nemožné pokračovat ve své práci na Ministerstvu kultury ČR. Věřím, že má rezignace bude vnímána jako korektní vyjádření mého postoje, a to nejen jako ministryně kultury bez politické příslušnosti, ale - a to především - jako člověka, který si je vědom své odpovědnosti," napsala dále Třeštíková.
No tak zas vime houby co ju k temu vedlo, bo tvrdila že su na ni jakesyk tlaky, což musela tušit už před menovanim, Topolanek zas tvrdi že ji dal volnu ruku, tak nic ve zlym, ale čemu vlastně odstupuje? Lže Topolanek? Ma šancu to přece dokazat, stači teho naměstka nemenovat. no ni?
Cele ty kauzy dokazuju enem to, že vlada slepena z takeho podivneho uskupeni bude mať furt jakesyk problemy a jak se nebude rozkladat vlastnyma šibalama, tak zas cosyk neprosadi, bo sa nedohodnu, furt budu jakesyk podivne tahanice.... chtělo by to jedno..... PŘEDČASNE VOLBY!
A že se Jura moc neukazuje? To je jednoduche, musi naplanovat jak v březnu uspjet na sjezdu UV ČSSD, zabranit vnitropolitickemu puču, odrazit utoky Miloša a tež řešit vlastny prusery. Jake? Třeba tento problem začne bublat před sjezdem jak fazolama narvany břuch Jury
Sociální demokracii hrozí, že se její majetek ocitne v konkurzu. Návrh na prohlášení konkurzu dnes podal advokát Zdeněk Altner. Viz zde.
Čtenáře jistě napadne : "Když takto zoufale hospodaří se svým majetkem, jak asi hospodařili s majetkem státním, který jsme jim svěřili?" Připomeňme, že Socánek nekrachuje poprvé. Prvotní dluhy našeho socánka byly v desítkách milionů korun a kdyby jim advokát Altner Lidový dům nevyhrál, neměli by z čeho zaplatit a zbankrotovali by již tenkrát. Je to škoda, dnes stojí před bankrotem znovu.
Pokud si voliči socdem myslí, že Paroubek, Sobotka, Škromach a Zaorálek (Gang čtyř) jsou nějakými "sociálními demokraty", tak je to jejich zásadní omyl. Oni se totiž jen ráno obléknou do dresu sociálních demokratů a za ten manšaft prostě kopou, ale ani zbla nevěří tomu, co říkají a dělají. Z pokrytectví se staví do role ochránců sociálně slabších, ale budou to právě sociálně slabší, kdo nejvíce pocítí důsledky splácení jejich dluhů. Nedokáží se ztotožnit ani se svými voliči, neztotožnili se ani s potřebami státu. Roste byrokracie, protože jejich ministři s úrovní školáka na dané úkoly prostě nestačí. Roste státní dluh, protože jak školák, tak socialistický ministr neumí hospodařit. Jde o selhání celé socdem, která teď stojí před bankrotem.
A to je ono: radikálové jako Paroubek neumí nic pořádného, ale co ovládají dokonale, je propaganda. A tak říkají lidem jen to, co chtějí slyšet. Pak se totiž socanský volič ztotožní s paroubkovským poselstvím tak, že je považuje za své vlastní myšlení a přesvědčení. Důsledkem toho, když se socanský volič dostane do přímé konfrontace se skutečností, (která ho mnohdy bolestně přesvědčuje, že se věci mají jinak), tak nejen že nezmění názor, ale dále věří propagandě a skutečnost popře. Nebo poslovi "špatných zpráv" nadává, ale často jde o kombinaci obojího.
A včil si vyberte koho volit.
Mam taky divny pocit, že nas čaka aji tak zajimave jaro. A to exminister Mlynař dostal pjet a pul roka za cosyk, co se neda ani pořadně popsat, natož pochopit. Jak vezmu vyši trestu, tak bych vjeřil, že minimalně zprznil pulku mateřskej školky a zhulil třidni učitelku. A on zatim..... chape to kdosyk co vlasntě proved?
Exministr Vladimír Mlynář dostal za formální pochybení, při kterém nevznikla státu škoda ani pět korun, respektive ji nikdo neprokázal, trest pět a půl roku nepodmíněně. Soudkyně si rozsudek pozitivisticky "vypočítala" z fiktivní škody
Pekny den a bez sněha
Vaš Synek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Já | 25. ledna 2007 v 15:17 | Reagovat

Čunek dostal úplatek od cikánů za to že jim postavil hezké domky na kraji města.

2 "Hrdinové Zed ká " "Hrdinové Zed ká " | 26. ledna 2007 v 7:00 | Reagovat

.."Zdá se, že modrá trojkolka již brzy dojede. ještě se dá rychle přehodit stará guma za píchlou na starý rámek navařit paru odvažných doplňků ale pořád to je trojkolka s rizikem jízdy. Všichni kdo sen na ňu tlači se povozit budou zapoměni a společensky znemožněni. "  prohlášení světového mluvčí " hrdinů zed ká" na celosvětové konferenci o nebezpečí rozpínavosti modrobolševických praktik v Johanesburku.

3 Synek Synek | 26. ledna 2007 v 7:55 | Reagovat

No hrdino, sice to skřipe, ale jede to! Svjetovy mluvči je trochu mimo misu, bo naš kapitalismus je přikladem pro všecky.

4 "Hrdinové Zed ká " "Hrdinové Zed ká " | 26. ledna 2007 v 8:31 | Reagovat

skřype to pořadně až boli uši. taky rychlost nic moc. skoro bych řek , že kromě toho že je posvařovana z odpudivych k sobě materiálu se jen naleštila pro oko provládních novinářů , inak stojí s papulou dokořán a požírá furt čím dál tím víc ruznych lidi co zkoušejí na ten bazmek nasednout. Jedna věc se už ale modrým podařila, nasrať lidi jakesymi raketami a vyvolat v nich strach že buděm pak v bezpeči před luďmi z iránu.......

5 Synek Synek | 26. ledna 2007 v 8:37 | Reagovat

Ale di ty brepto, raketova zakladna tu byla už za vaši hruzovlady a ne jedna. Nasrat luzu muže enem fakt, že to tu chcu prosadit američani, ale když vezmeš coto zas přinese..... Libava je totalně v řiti, kdyby to tam rozbalili a jen tam žili, zvedne to uroveň v celem regijonu! Kajsyk budu chodit žrat, kajsyk k holičovi, kajsyk nakupovat, kajsyk za holkama, a na rozdil od rusaku nebudu krast a znasilňovat. enem o tym fakt nemuže rozhodovat ludska masa v referendu, maximalně tak v mistě teho deštnika. Bo čemu se bude jakasyk babka z Aše vyjadřovat k temu, co bude kajsyk šestset kilometru od ni?

6 "Hrdinové Zed ká " "Hrdinové Zed ká " | 26. ledna 2007 v 8:54 | Reagovat

no to je právě ta vaše totalita.Vždyť i té babky z Aše se to kurňa týka. Navíc v Libavě to nebude to už víš tak nemlži. A z aše do Jincích je už přece i kousek no ni? A s morálkou amerických vojáků jsi mě právě synku rozesmál tak mocně  ,že se ludi z venku začli shlukovat před chalupou. Ty míváš v patky dobru náladu že? A co se týká žrádla tak 95 procent si amíci přivezou z domu tak jak třeba na základnách v německu.

Tak už zbývají jen české kurvy, ale řekni připadá ti logické kvůli nim tu stavět jakýsi radar,,,?

7 Synek Synek | 26. ledna 2007 v 9:08 | Reagovat

Hrdino hrdino, možna se to tej babky tyka enem tak, že vubec netuši o čem je řeč. S tyma jinicema bych to zatim neviděl tak žhave, bo znaš to, jak se to provali, hned všeci začnu kombinovat jak na tym zarobit a bude to akurat pro ostudu. Tu nejde o moralku jednotlivcu, navic us army by měla tak jak ve svjetě svoju legislativu a tam tresty su ine jak u nas. Neboj, 95% ich žradlo z domova nema, bo to neni vylet, ale regulerni prace a v mistě posadky žiju několik roku. Pravě v německu se to osvjedčilo, ale neboj to neni jen tak a chvilu to potrva, každopadně je mi bližej jejich radar, než ruska soldateska. A dobru naladu ma, je patek, venku pjekně, kdo by se neradoval???

8 "Hrdinové Zed ká " "Hrdinové Zed ká " | 26. ledna 2007 v 9:23 | Reagovat

koukám že jsi už dobře zpracovaný..a informovaný... Já jsem jen včera četl co napisal jakýsi voják z německé zakl.rammstein, mají svoje restaurace , kino, sklady do města se podívá raz za dva měsíce a ani neví co pořádně robit bo na základně všechno má. Já jsem pacigfista a vždycky sem býval. pacifista z HZK, těm patří budoucí svět.

9 Synek Synek | 26. ledna 2007 v 9:38 | Reagovat

ale to sem tež pacifista, tu nejde o valku, ale jeden nikdy nevi a cim vjac propojeni na zapad, tim lepša ochrana do budoucna, abyzas jakysyk Lenin nezblbnul. Zpracovany nesem ale mam jednoho znameho z us army a ten v evrope sluzil dost dluho a tak vim, jak to tam chodi - aspoň teoreticky a každy rad vypadne z kasarni, je fuk esli je american, nebo rus. Teda pokud zrovna nesluzi v Iraku.

10 "Hrdinové Zed ká " "Hrdinové Zed ká " | 26. ledna 2007 v 9:49 | Reagovat

vy modří nevíte jak získávat ve společnosti body tak furt sttrašíte Leninem a upevňováním svazků na západ, a temu my se smějem. Vy první byste přeci měli vědět že v dnešním globalizovaném světě propojeným inetem a vyrušením hranic se take věci o kterých píšeš nazvat "bezbřehou demagogii" ostatně že jsi modrý demagog sem ti už písal. Hmm propojení na západ..myslíš tím které západní země Kostaricu ,Nikaragui nebo Guatemalu?

11 Synek Synek | 26. ledna 2007 v 9:53 | Reagovat

ale di ty brepto, kdyby se chtělo komusyk, tak furt je šance znova rozdělit evropu, inet, neinet. Ta globalizace je enem bublina. Modry demagog? Čemu? to je enem vjec nazora a je fajn, že žijeme v době, kdy mužeme zastavat rozdilne nazory, robit si z teho všeho prdel a nebojime se, že jakysyk diktaturek temu utne tipec.

12 "Hrdinové Zed ká " "Hrdinové Zed ká " | 26. ledna 2007 v 10:05 | Reagovat

tož příště nepiš o upevňování svazků na západ bo je to jak z učebnice demagogů. Vy už jste asi smutní že není NSR,ne?  Nemyslíš tím upevňováním svazků na západ , jen nakonec USA ? Včera jsem zrovna četl jak paru mariňáku si vyšlaplo na paru irackých bab až jim prdele natrhli a museli byt odvolani domu. No ja už se tu naně těším. Budu jak obracený Mašín v  odboji.

13 Synek Synek | 26. ledna 2007 v 10:14 | Reagovat

No esli si vyslapli a je to venku, tak nasleduju Sadama o tym neni žadna. s tym Mašinem opatrně, bo ne dyckysu take umysly dobře pochopene aby to nemalo jakysykblby dopad pro tebe§ A v usarmysu aji celkem fajne baby... občas. Třeba poznaš nepoznane :-)

14 "Hrdinové Zed ká " "Hrdinové Zed ká " | 26. ledna 2007 v 10:25 | Reagovat

ja nechci poznat nepoznané my z HZK jsme staří a známe už skoro vše na co si jen člověk vzpomene. Baby v uniformách mě sice berou ale jen jako součást pornofilmu. Raz byl i hrdina v te USA a musi dodat že na jednu normálně vypadající babu připadalo dalších 216 neskutečně obéznních v bokových galatách. Tož take bych si tu přal ať maju chlapi v jincích nějaku atrakcu.

15 Synek Synek | 26. ledna 2007 v 10:31 | Reagovat

No s tyma obeznima bych mohl vypravjet, bo sem ich tam poznal mraky. Pul hodiny na rotopedu, dva litre Coke Light sugar free a dva meky k temu a žiju v pobluzněni jak su šťastne. V pornofilmu ani inym filmu na rodilu američanku skoro nenaraziš Ale zas by zvedli našim anorektičkam sebevjedomi a tvuj kamoš doktor Janeček im určitě napiše jakysyk muzikal do GoJa music hallu aby se tu citili jak doma.

16 "Hrdinové Zed ká " "Hrdinové Zed ká " | 26. ledna 2007 v 12:42 | Reagovat

Tak jsem zase tady synku ale ty už asi jako každý správný" Tche Pepik" nerobíš ,necháváte to na nás tu ve slezsku. Já sem porobil to , že jsem vyslechl sousedku ten její starý ji furt tahá po alpách ,sejšelích ale ona chce inteligentního chlápka se smyslem pro humor. Tedy vlastnosti jak ušité na mě. Zítra se chce hodit marod ať s tym svojim nemusí do alp a pojedeme se kouknout na ty Horní Povelice. Vidíš ani cinkot dukátů nemůže přebít charisma!

Ten muzikál může být nakonec ještě i fajný. Frantík mi volal že by do teho išel , ale musíme angažovat i Maxu jako protipol těm tlustým babám a taky jako jediný možný dyrygent se jeví kulínský , prý součást alternativního trestu co mu sokolík vydupal, je pravděpodobné že k nim nebude chodit do sprch , leda coby součást hrůzných SM praktik.

17 Synek Synek | 26. ledna 2007 v 12:48 | Reagovat

Čeče tobě to pali! Ten muzikal si zmaknul dobře! S tym suhlasim, aji Helenku bych im tam dal aby viděli jaky zazrak mediciny a plastickej chirurgije u nas mame. Inak to viš že robim, bo sem furt z Ostravska a kdosyk na tu republiku robit musi. No s tu susedku to maš fajne, to zavidim jake mate fajne susedy. inač s chalupu držim palce, trocha to tam omrkni a esli maš čim tak aji nafoť a popiš do mejla, fakt se mi to libi a ten kraj je jak stvořeny pro kludny život zdrceneho Synka z života

18 "Hrdinové Zed ká " "Hrdinové Zed ká " | 26. ledna 2007 v 13:02 | Reagovat

Co tě boli synku? Kdybys opravdu chtěl kludný život tak nependluješ mezi praglem a ostravou jak sjetý, víš bydlet v takej krajině je sice dobrodružné, třebas by i nějakou naivní babu na to zbalil co by ti za týden z brekem utekla,  ale věci se mají tak že ne pro každého je taky život bez ludí, společnosti, obchoďáku, kina jen byt sam se sebou. Jak jsem četl o osoblaze tak sotva tam narazíš na člověka a o robotě se nedá mluvit v tym kraju nic není. No dám ti echo. A čemu si zdrcený? Mě spíš tak napadá vyjet z republiky spíš na paru chvil cosyk vidět, zarobit a tu pak z teho žit třeba na takej samotě.

19 Synek Synek | 26. ledna 2007 v 13:23 | Reagovat

No nebal bych se teho a ten kraj me laka tak jak tak, aji plan co tam bych měl Ta tvoja druha varijanta je taky v planu, to je ten život umělca, dycky v rozpoloženi co dal. Jak maš život nalajnovany stranu a vladu, tak se asi nezvedneš, ale u nas svobodomyslnych to neni zas taky problem. Nebo maš napad kaj vypadnut za hranice?

20 "Hrdinové Zed ká " "Hrdinové Zed ká " | 26. ledna 2007 v 13:53 | Reagovat

No kamkoliv , kde by byla dobrá měna co by mi pak tady chvilu sloužila.

Já se můžu zbalit a odjet třeba večer ale ještě to nemám vykutěné co  ajak. Takže jak mě cosyk napadne tak beru drahu, robit předsedu hrdinu mužu i ze zahraničí. Tak na tu poslednu otazku neodpovim bo popravdě ještě nevím, ty bys neměl ňákou vizi?

21 Synek Synek | 26. ledna 2007 v 14:03 | Reagovat

No dumam nad tym, ale to je asi vjac do mejla než tu pro politicky dobře orijentovanych čtenařu. Inač možu tež hned večer, zas mě toho tolik, co se da předat nebrzdi a tu chalupu přepujčim tatovi, temu se na osoblažsku zlepši pajšl

22 "Hrdinové Zed ká " "Hrdinové Zed ká " | 26. ledna 2007 v 14:10 | Reagovat

Tož ti ještě synku pisnu email  to zahraničí spolu vykutíme tak , že jak přijedem chalupy budem rozdavat z rukavu, chudým i bohatým jak se nám kdo budě libiť. Zatím

23 Já | 26. ledna 2007 v 15:17 | Reagovat

Synku dnes má jako zázrakem agent zifčák pravdu. Amíci se chovaj 10x hůř než rusáci a hlavně se na ně nevztahujou naše zákony. Takže když někoho třeba zabijou, znásilněj, nemůže je tu nikdo odsoudit. Jídlo si vozit budou minimálně z německa, nedělaj rozdíl mezi ruskem a čr a budou se bát jíst české jídlo.

V případě útoku se logicky nejdřív vyřazuje obrana, takže by nemělo význam posílat atomovky na usa bez toho aby je poslali nejdřív na radary a obraný systémy.

24 Synek Synek | 26. ledna 2007 v 15:54 | Reagovat

No nechcu tady rozvijat diskuziju co je lepši či horši, je to komplikovane už tym, že skoro nikdo nevi co tu vlasntě bude. ale s tim chovanim nesuhlasim a je zas fakt, že jak v německu znasilnil vojak mistni a pak ji zabil, dostal v usa trest smrti, což by u nas robilo tak štyry roky, bo my mu jakysyk cimbal obhajca sehnal svjedky, že ho k temu donutila objeť. Tak jak tak, jedna se o bezpečnostni zajmystatu a ty musi zhodnotit vlada a parlament. Vjetši nebezpeči bylo a je radijo svobodna evropa a tež je tu a navic v centru Praglu hlidane huř jak supermarket v Bilovcu

25 Já | 26. ledna 2007 v 16:16 | Reagovat

Německo nejsou čechy a v primitivnějších zemích se často stalo že někoho amík zabil a dostal za to jen kázeňskej trest. Tenhle radar s nato nesouvisí a samozřejmě nijak čr chránit nebude.

Kolem svobodné evropy jsou vojáci se samopalama a hory betonu, to máte u supermarketu v bílovci taky ? :)

26 Synek Synek | 26. ledna 2007 v 16:23 | Reagovat

No tak jedno už je vyřešene, bo jak piše idnes: Americký radar v Brdech i jeho personál budou podléhat českým zákonům. Uvedl to americký velvyslanec Richard W. Graber. Základna by měla stát v západní části újezdu. Neměla by být větší než dvakrát dva kilometry včetně obranných zón

No ja nevim, ale několikrat tydně kolem radija jedu a že by tam boly hory betona??? par primitivnich zatarasu a nudici se vojaci, kerym jak bylo raz ohroženi tak přimo v najvyšej pohotovosti kdosyk z transportera odmontoval zadni svjetla. Stojim v koloně, kukam na ty znuděne ksychty vojaku a je mi jasne, že kdybych tam chtěl cosyk zrobit, tak to velky problem nebude - ten Bilovec byl enem taky vtip, bo sem tam raz nakupoval a překvapilo mě, že na prodejnu o paru metrach s hrdym nazvem supermarket bylo asi pjet kovboju s tvrdym tupym vyrazom v ksychtu a našivku security na rukavu

27 hrdina z komína hrdina z komína | 26. ledna 2007 v 18:15 | Reagovat

pro Já : nejsem agent Zifčák ale agent Oranž!

28 Pavel Pavel | 28. ledna 2007 v 3:29 | Reagovat

Konečně si tady zase počtu díky diskuzi synka a hrdiny bez hrdiny to bylo sakra jednostranne

29 Smithk467 Smithk467 | E-mail | Web | 21. května 2014 v 7:46 | Reagovat

I got this website from my friend who told me concerning this web site and at the moment this time I am visiting this web page and reading very informative content here. dfkgdeaeebakfdbb

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama