Rokovi už odpočitavaju čas.... zachrani sa?

12. ledna 2007 v 9:21 | Synek z Ostravy
Expremiér Zeman včera jednoznačně vyzval svou stranu, aby na blížícím se březnovém sjezdu zvolila nového předsedu....

Jake sviňarny nas čakaju ešče do předčasnych voleb?
Zemanovi došla trpělivost a začal veřejně drtit Parubka. Zveda se hlas spodiny v ČSSD kera už ma plne protezy teho samozvaneho šefa a chysta sa puč, kery nemá v dějinach ČSSD obdoby.
"Já bych si přál, aby sociální demokracie po úspěšném volebním výsledku na Moravě měla vůbec poprvé předsedu, který by reprezentoval právě některý úspěšný moravský region,"
Nesi sam, Milošu!
Zemanovi by se v čele ČSSD líbil buď Zdeněk Škromach, či jiný politik reprezentující Moravu. "Nechystám se kandidovat na předsedu," reagoval Škromach.
Nos tym Škromachem to není zrovna ščasny tah tak rychlo ho vytahnut na svjetlo
Ten je dosrany už včil, bo nerad strka hlavu do otevřenej války,ale že se nakonec postavi jeho ovarova hlava do čela ČSSD tomu se da vjeřit. Akurat s tym vyleze paru hodin před sjezdom, bo by musel čelit utoku ruznych Kočkodanu už včil.
S útokem proti Paroubkovi vystoupil Zeman týden před hlasováním o důvěře nové vládě Mirka Topolánka. Paroubek ji v žádném případě nechce umožnit existenci, zatímco podle Zemana by o tom ČSSD "za velmi tvrdých podmínek" měla uvažovat Podle Zemana se poslanci ČSSD nemají bát hlasovat o vládě svobodně.
Svata pravda, Milošu, svata pravda, ale Jura už kontroval na tvoje vystupeni
"I já jsem se narodil v Olomouci," opáčil Paroubek, který je však členem pražské ČSSD
A pak mav pazurach další trumf. Zhrzenych manekynu ma okolo seba dost a dost
Zatím najvic řve ten, kery by měl byt už jakysyk čas davno za katrem.
Narcisticka figurka David SRath
Bývalý ministr zdravotnictví přiznal, že v ČSSD prosazoval názor, aby Miloslav Vlček nedodržel slib a neodstoupil z čela sněmovny.
Cesta sociálních demokratů k účasti ve vládě sestavené ve třetím pokusu by pak byla přímější: v něm totiž premiéra vybírá právě šéf sněmovny.
"Václav Klaus také řekl, že by svůj pokus k sestavení vlády měl dostat předseda sociální demokracie. A pan Topolánek opakovaně sliboval, do kdy bude vláda," obhajuje David Rath právo ČSSD na politickou zradu
Rathův návrh však nakonec nejen nebyl přijat, ale ani potřebný. ČSSD se pustila do realizace jiného plánu - se stejným výsledkem. Miloslav Vlček totiž dnes oznámil, že ve středu na schůzi sněmovny odstoupí. Zároveň však na této schůzi bude nejspíš znovu navržen do funkce, protože v jejím programu má být i volba nového předsedy.
Pak už by nebyl žádným slibem vázán a mohl by při případném třetím pokusu jmenovat dalšího premiéra.
Jednemu se chce grcat nad takyma planama ale zas sme radi, že tam maju aspoň takeho pitomca, co to vytahne ven a narod si muže zrobit sam obrazek, co to je za bandu
Podle Ratha, místopředsedy poslaneckého klubu ČSSD, však on a postupně i čím dál více soicálních demokratů uvažovalo, aby Vlček neodstupoval vůbec. Po případném neúspěchu druhého hlasování o důvěře vládě měl rovnou jmenovat nového premiéra. Rath tvrdí, že jmenovat premiéra pro třetí pokus není pouze právo předsedy sněmovny, ale ústavní povinnost. "Je to pojistka, když prezident při jmenování vlády dvakrát neuspěje. Pokud se nevyužije, budeme v reálné ústavní krizi,"
Klasicka fligna hodna ČSSD V tej krizi sme diky ČSSD už sedem měsicu a vypada to tak, že asi aji budeme dalej, Vlček, nevlček. Nevim kaj beru tu istotu, že oni vladu složi. Sami s lidovcama sotva a potřebuju komunisty. Kdo pojde do vlady podporovane komunistama, je odepsany a ta vlna protestu kera se zvedne hlavně na Moravě, to by ludovce smetlo.
Jura to ma zkratka spočitane.
It's the final countdown....
We're leaving together,
But still it's farewell
And maybe we'll come back,
To earth, who can tell?
I guess there is no one to blame
We're leaving ground (Leaving ground)
Will things ever be the same again?

It's the final countdown...
S trochou fantazije to sedi..... modři už vi
Pjekny vikend bando
Vaš Synek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama