Trocha chlamy na vikend

27. ledna 2007 v 2:30 | Synek z Ostravy
Tak sem zas po času se rozhodnul, že tu hodim cosyk oddechoveho, bo stejnak včil nic s Juru neni a aby to nebylo furt enem o politice, dam sem trocha chlamy, aby ten vikend v tym snežeňu byl u čaja s rumom veselejši

Tak třebas taky klasicky horoskop. Každy z vas zna, jak tam dycky su take same pozitivne informacije a enem občas lehky naznak jakehosyk varovani.
Tu mate taky pravy ludovy a zcela otevřeny horoskop:
Vodnář
Jsi vynalézavý a právě proto to chceš daleko dotáhnout. Hodné lžeš, dopouštíš se stále stejných chyb, protože jsi neuvěřitelně hloupý. Nikdo tě nemá rád a ten tvůj blbý ksicht nemůžou ani vystát.

Ryby
Máš živou fantazii - často si myslíš, že tě sleduje CIA nebo FBI. Máš mimořádně malý vliv na své přátele a známé, často si stěžují, že v jednom kuse demonstruješ svoji sílu. Trpíš komplexem méněcennosti a v podstatě jsi kus hovna. Ryby týrají zvířátka.

Skopec
Máš pionýrského ducha a o ostatních lidech si myslíš, že jsou ovce. Často zahanbuješ ostatní, jsi netrpělivý a podceňuješ jejich rady. Neznáš nic jiného, než pořád nasírat každého ve svém okolí. Jsi kokot, přestože máš problémy s erekcí.

Býk
Jsi praktický a vytrvalý. Máš povahu buldoka a strašně moc pracuješ většina lidí si o tobě myslí, že jsi tvrdohlavý osel. Při rozhovoru hodně slintáš a prskáš. Jsi blbý komunista.

Blíženci
Jsi bystrý a inteligentní. Hodně lidí tě miluje, to proto, že jsi bisexuál. Máš sklony požadovat hodně téměř zadarmo. Spropitné, co dáváš v restauracích, nestojí za nic. Jsi prokletá držgrešle. Blíženci se neustále čvachtají v bahně incestu...

Rak
Máš hodně empatie a porozumění pro problémy jiných lidí, takže jsi otravné hovado... Důležité věci stále odkládáš na později, díky čemuž žiješ na podporách a celý tvůj život stojí za hovno. Ve věznicích sedí jenom Raci...

Lev
Myslíš si, že jsi rozený vůdce. Ostatní si o tobě myslí, že jsi idiot. Většina Lvů jsou násilní provokatéři. Jsi namyšlený a nesneseš upřímnou kritiku, tvoje arogance je do nebe volající. Lvi jsou zlodějské kurvy, co mají raději onanii než skutečný sex.

Panna
Ty jsi ten logický typ, co nesnáší nepořádek. Tvoje malicherné hovnožroutství vyvádí z rovnováhy tvé přátele a kolegy. Jsi chladný, nemáš city, při souloži často usínáš. Z Panen se stávají dobří politici a pasáci.

Váhy
Jsi umělecký typ - to proto, že se neumíš vyrovnat se skutečným světem. Jestli jsi chlap, tak jsi určité buzerant. Tvoje šance získat dobrou práci nebo hodně peněz jsou někde mezi nulou a minus pětimiliónem. Většina žen ve znamení Vah jsou kurvy. Každý člověk narozený ve znamení Vah chcípá na pohlavní choroby.

Štír
Nespolehlivý a podle všeho vychcaný. Vrchol dosáhneš jen díky tomu, že nemáš v sobě ani gram morálky. Jsi ten největší špinavec v celém zvířetníku díky bohu většinu štírů ještě včas vodkráglujou...

Střelec
Jsi nadšený optimista. Tvrdohlavě se spoléháš na štěstí, ale to jedině proto, že ti chybí jen náznak talentu. Většina Střelců jsou alkoholici a ostatním lidem jsou jenom pro srandu. Jsi malý bezcenný sráč.

Kozoroh
Jsi konzervativní a z rizika se vždycky nasereš. V podstatě jsi bezcharakterní spekulantský hovňák. Nikdy se nikdo důležitý v tomto znamení nenarodil - kromě Arnolda Benedikta. Naštěstí je většina Kozorohů impotentní...
Dobre, no ni?
Cosyk pro ty, keři nevjeďa jak su vlasntě na tym:
Tímto klikem změníte svůj budoucí pohled na svět:o)

Tímto klikem změníte svůj budoucí pohled na svět:o)
svůj výsledek hoďte do komentářů:)
No a nakonec trocha čehosyk na postřeh, vhodne aji pro baby
Kopni do teho!
Tak pekny vikend BANDO
Vaš Synek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hrdina z komína hrdina z komína | 28. ledna 2007 v 11:40 | Reagovat

Henry nema dneska formu, pul hodiny na  ňho řval obrance missed až se nasral a odešel.

2 Synek Synek | 28. ledna 2007 v 11:47 | Reagovat

trenuj hrdino trenuj, vem Baroše a uvidiš

3 cepín cepín | Web | 29. ledna 2007 v 8:22 | Reagovat

jsem 20% homo. K tomu zvěrokruhu - vzpomínám na jeden díl simpsnů:

Líza čte noviny

Homer: "Přečti mi horoskop"

Líza: "Dneska zemřete"

Marge: "To se mi nějak nezdá, takhle konkrétní horoskop, co tam mám já?"

Líza: "Dnes váš manžel zemře" :o))))

4 Synek Synek | 29. ledna 2007 v 8:49 | Reagovat

Tak tos dopadnul dobře, ja měl 30% homo :-)

Ale jak v tym prvym oknu jela ručička až k 100% začal sem hledat čislo na Pavla Vitka!

5 "Hrdinové Zed ká " "Hrdinové Zed ká " | 29. ledna 2007 v 9:04 | Reagovat

dnes píšou v čínskotibetském horoskopu že ludi v česku dostanu po pravu třetí pokuš!

6 Synek Synek | 29. ledna 2007 v 9:10 | Reagovat

Hrdino, tomu nevěři ani v Čině, to je jakysyk omyl,čemu třeti pokusjak mame legitimni vladu podpořenu aji opoziciji?

7 "Hrdinové Zed ká " "Hrdinové Zed ká " | 29. ledna 2007 v 9:15 | Reagovat

bo v číně nemajů rádi jak se dějě kajsyk křivda na ludich tak proto. a v tibetu přitykají a říkají" paroubláma vám dá vašim duším klid a ustaví nad váma mandalu štěstí a prosperity.

8 Synek Synek | 29. ledna 2007 v 9:27 | Reagovat

Parublama je mrtvy muž, ten už nezrobi pro blaho naroda nic. Jeho bluděni politickym životem je skoro u konca

9 Fešák Fešák | 29. ledna 2007 v 9:31 | Reagovat

Joj, tož to zrovna mužeme zkusit

http://freestream.tv/,

nebo ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama