Dědek a tajna minulost

16. února 2007 v 11:26 | Synek z Ostravy
Předseda ČSSD Jiří Paroubek bude dědečkem. Jeho dvaadvacetiletý syn Jiří se svou šestadvacetiletou přítelkyní Kristýnou očekávají v červnu narození prvního potomka. Šťastnou novinku potvrdila iDNES.cz nastávající babička Zuzana Paroubková.......

V šeru zapekliteho života před sjezdem se Jura Roko Parubek doslechnul, že jeho karijera bude včil obohacena o rodinu slavu. Nastavajuci tchyňa hned praskla do tisku, že budu chovat vnučatko!
Z radostné události se těší i Jiří Paroubek, i když si prý podle manželky roli dědečka zatím nepřipouští.
"Výbavičku s manželem ale ještě nekupujeme, nevíme, zda to bude chlapeček, nebo holčička a navíc to nechci zakřiknout," prozradila iDNES.cz Paroubková. Ani veselka se prý v nejbližší době nechystá.
No esli viděl fotku mamy a taty v novinach, tak ani nespěcha
"Syn je určitě zastáncem tradiční rodiny, nejdřív by chtěl ale vydělat nějaké peníze. Svatba by přicházela v úvahu až za dva roky, kdy dostuduje," uvedla.
No Jura včil nema moc naladu a čas chystat sa na rolu dědka, to enem nastavajuca tchyňa ma radost jak Gross z noveho kvartyra a hned to trubi do svjeta. Jak ju chvilu necha Jura bez dozora, hned se pochlubi.
Představa, že bych se jakymsyk omylem dostal do přizně Jury je děsiva a ani se nedivim, že mladi nespěchaju na svatbu. Jura je sice zastancem rodiny a synek se v tym asi trocha potatil, ale asi v něm nesu geny otca, ale vjac pudy. Kvartyr maju tak co a v okoli nastavajuceho dědka je tolik krasnych nesezdanych paru a přikladu pro rodinu - SRath s jeho manželku, milenku a křečkem v jednym šiku, nebo konkurenčni trojuhelnik u šefa ODS.
"Seznámili se zhruba před rokem a už od začátku spolu bydlí v bytě po mé mamince Bude toho teď mít opravdu hodně," poznamenala Paroubková
Tož popřejme hodně zdravi, ščesti a kludu pro noveho Parubka. Enem aby raz netrpěl dědkovu minulosťu, bo jak Jura zistil, co se děje v rodině, začal přemyšlat a pak mu došlo, že do vinku by mohl novorozenec dostat podivnu sudičku v podobě Langra!
Kdo by si myslel, že proti téměř kompletnímu otevření archivů bývalé komunistické tajné policie StB budou otevřeně protestovat právě jen komunisté, mýlil by se. Proti plánu ministra vnitra Ivana Langera tvrdě vystoupili sociální demokraté!!!
Koho to překvapuje??? Jak se otevřu aji tyine archivy, nebude už v novinach na pranyřu Kanyza, či Nohavica, ale vypluju nam ven aji ine dokumenty. A že to zrovna nebude po chuti straně Roka? Dyk to je strana prolezla estebakama a udavačema od pudy po sklep!
Tata pracujicich Falbr, rodina SRatha, Petra - Pavla Buzkova, Jura Roko a dalši na kere sem si nezpomenul.
"Vyvalí se splašky v osobním, intimním životě lidí na základě dokumentů zločinecké organizace," hřímal místopředseda Sněmovny Lubomír Zaorálek na čtvrteční tiskové konferenci. Sociální demokraté ji svolali kvůli Langerovu projektu Otevřená minulost.
Jak včil maju v kludu pracovat? Kolik špiny a hnusu vyteče? ludi nezajima až tolik esli sused donašal či ni, ale z tych našich vrcholovych politiku idě mraz po zadach. tošovsky je zařnym přikadem! Už u něho Jura nerozlišoval esli praskal o ekonomice, či ni. Jak piše Macek:
A nebyl by to puchejř Paroubek, aby k tomuto případu nedodal: "Když někdo zpracuje ekonomickou informaci nebo zprávu pro někoho...jestli je to StB nebo jiná instituce, v tom nevidím zas tak velký rozdíl.
Už tedy konečné víte, proč by měl být Paroubek co nejrychleji odstraněn z české politiky? Protože je přesně ten typ, který by byl schopen tvrdit, že přece zase není tak velký rozdíl, komu dodává cyklon B....
Kdyby byl na seznamu Topolanek, to by naraz nebylo o cem mluvit a jeho spis by byl ve vytriňe ludoveho domu. ale bo enem Roko vi, jak se vjeci maju, tvrdě vystupil proti takemu zveřejněni. aji mezi tyma socanama bylo par dobrych ludi - v minulosti.
Přitom mezi oběti komunistické tajné policie v minulosti patřili i mnozí demokraticky smýšlející sociální demokraté. Z dokumentů, které zpřístupnila současná rozvědka, například vyplývá, že na Bohumilu Laušmanovi, který byl šéfem sociální demokracie před únorem 1948, zkoušeli estébáci, poté co ho v roce 1953 unesli z emigrace v Rakousku, halucinogenní látky. A Laušmanovo srdce tyto pokusy nevydrželo.
No ale takeho kohosyk z nedavnej minulosti už ve straně nemaju.
Navzdory tragickým osudům pronásledovaných sociálních demokratů nyní ČSSD říká Langerovu plánu ne. "Zajímalo by nás, jak přesně si ministr Langer toto zpřístupnění prakticky všech archiválií představuje, a zvlášť, jak chce tuto akci provést, aniž by se dostal do sporu s Listinou základních práv a svobod," uvedl předseda ČSSD Jiří Paroubek.
Sociální demokraté argumentují, že každý má v Česku právo na ochranu před neoprávněným shromažďováním, zveřejňováním či jiným zneužíváním údajů o své osobě, což byla právě praxe StB. "Hodlá snad pan ministr navazovat na tuto praxi StB?
No jo, naraz maju plnu hubu svobody a ochrany demokracije. Pan ministr asi nechce navazovat na praktiky řidicich organu Roka, ale konečně a definitivně otevřit všeckym luďam očiska. Kdo ma maslo na hlavě, nema v politice co robit.
Tak copak nas asi čaka? To zas budu noviny plne nevinych praskaču!
jura už ma aji pro všecky připady parte. asi po vzoru teho, co nechal vytisknut na Pohanku s Melčakem
Jak je vidět, veselo bude ne enem na sjezdu!
Vaš Synek
P.S. Cosyk k zasamaňu - pekne video s Jurou
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 cepín cepín | Web | 16. února 2007 v 12:00 | Reagovat

ta černá je na hovno, blbě se to čte

2 Synek Synek | 16. února 2007 v 12:31 | Reagovat

Je, ja vim, ale jaksyk se to zatmavilo:-)

3 element element | 16. února 2007 v 14:25 | Reagovat

Tak a teď čekám, kdy se na Roka, nebo na Zaorálka  provalí, že donášeli .....

4 Fany Fany | 16. února 2007 v 21:01 | Reagovat

Jo, jo, socanský srágory nám nějak znervózněly. Myslím si, že bude ještě veselo.

5 xxl xxl | 19. února 2007 v 19:44 | Reagovat

Co se ty cype furt staráš o Paroubka,to na tvojem chudáčkovi,blbečkovi Topolánkovi neni nic zajimaveho?

6 element element | 22. února 2007 v 11:46 | Reagovat

xxl - trochu brzdi, Topolánek byl teď delší dobu na pranýři, a nejen on, ale i celá jeho rodina i s milenkou a ještě s nenarozeným klukem s modrou krví :-)

7 AHA AHA | E-mail | 9. března 2007 v 18:14 | Reagovat

Myslim že modří to podělali.Ta lod na který plujou je Titanik a s velkou slávou půjdou ke dnu.Prolhali se do vlády , ale z oprátky co si upletli se nevylzou . Podle mně se ods rozpadne ,zanikne jen co se za pár let dědula skutálí z hradu.Když kůn chcípá tak kope kolem sebe,to ví každej sedlák.Nechat ho být at pojde sám a v klidu.Bude to tak lepší pro všechny.

8 ogar z uherské rusy ogar z uherské rusy | E-mail | Web | 16. března 2007 v 14:10 | Reagovat

TY ?! TOŤ CO TU PÍŠEŠ JE STEJNAK NA HOVNO, ROKO MÁ DOBRÉ ÚMYSLE ALE NEVÍ JAK S NIMA NALOŽIT BO JEJ ZASÁHLA KLATBA ERS A TO NENDE VYMANIT SA Z TETO KLATBY.kLATBA JE JEDNÚC KLATBA A MOSÍ SE POSLÚCHAŤ.jEŠTĚ ŽE  NÁM DNESKAJ ZASERE DALŠÍ  ČLEN TETO SRAČKY POLITIKY TUPOHLAVEK KTERÝ TAKÉ ČEKÁ PARCHAN..SYNKA S NĚJAKOU CO DALA KDEKOMU, ALE PRÝ JEDEN SYNEK V ODS NAVÍC JE ÚPLNÁ PÍČA PROTI TEMU JAG SE ROZRASTÁ ROKOVA RODZINKA DOKONCA AJI TEPOUŠE BERE Z KSČ ALE TO NENÍ NA PROGRAMU DNE, DNESKA MNE NASRAL ČURAMRDÁNEK ČUNĚK, NORMÁLNĚ NA NOVINKÁCH NIDE NENÍ O NĚM  NIC NAPSANÉHO A DOKONCA SI MYSLÍM, ŽE V TETO REPUBLICE JE ZASEJC BORDEL JAG BYL  PŘED ROKOM 1989 TAKY SE ZAČALO VŠECHNO SRÁT A PAK SE TO PODĚLALO. tAK VY OSTRAVSKÉ NULY MAJTE SA A TROCHU ROZUMU BY VÁM MOHL TEN IŠTENEM BŮH NASRAT DO TE VAŠÍ DUTÉ GEBULE... OGARORUS

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama